Naar Menu


Projectenoverzicht

U heeft gezocht op geen zoekwoord en West
Aantal resultaten: 405

Vrijeschool Amsterdam West
2020/2021

Opdrachtgever
Stichting Geert Groote Scholen
Architect
9graden architectuur
Stadsdeel
West

De Werf
2020/2021

Opdrachtgever
Amsta
Architect
Just Architects
Stadsdeel
West

Bellamystraat 49
2020/2021

Opdrachtgever
Midvast
Architect
Van Oostveen Architectuur, Valtos Architecten
Stadsdeel
West

Villa Vondel
2020/2021

Opdrachtgever
Cravt Real Estate
Architect
Just Design Studio
Stadsdeel
West

Hof van Spartaan Oost
2020/2021

Opdrachtgever
BPD
Architect
KOW Concepts Design Development
Stadsdeel
West

Hof van Spartaan West
2020/2021

Opdrachtgever
BPD
Architect
Studioninedots
Stadsdeel
West

De Voortuinen
2020/2021

Opdrachtgever
HLW 506
Architect
Elephant
Stadsdeel
West

Badhuis Zaanstraat
2020/2021

Opdrachtgever
ROCK vastgoed
Architect
Amoksi Architectuur
Stadsdeel
West

Spaarndammerhart
2020/2021

Opdrachtgever
Heijmans Vastgoed
Architect
Korth Tielens Architecten & Marcel Lok_Architect
Stadsdeel
West

WIBORG - De Stoere Jongens
2020/2021

Opdrachtgever
OC De Nijs - Beemsterboer HH1B
Architect
Boparai Associates
Stadsdeel
West

Afzelia
2020/2021

Opdrachtgever
Woonstichting Lieven de Key
Architect
Heren 5 Architecten
Stadsdeel
West

Houthaven Pier 2 Fase 4
2020/2021

Opdrachtgever
BPD
Architect
Roy Gelders Architecten
Stadsdeel
West

Baken van Narva
2020/2021

Opdrachtgever
BPD
Architect
Klunder Architecten
Stadsdeel
West

En Bloc
2020/2021

Opdrachtgever
BPD, ERA Contour, MO-Vereniging En Bloc
Architect
Marc Koehler Architects
Stadsdeel
West

Ten Kateschool
2019/2020

Opdrachtgever
SOM Amsterdam
Architect
Kodde Architecten
Stadsdeel
West

Kinkerbuurt Fase 5
2019/2020

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Kruunenberg Architecten
Stadsdeel
West

Stek West
2019/2020

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Studioninedots
Stadsdeel
West

De Filosoof
2019/2020

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Alynia Architecten
Stadsdeel
West

De Dichters - Vasalis, Vinkenoog
2019/2020

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Geurst & Schulze Architecten
Stadsdeel
West

De Dichters - Komrij, Slauerhoff
2019/2020

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Heren 5 Architecten
Stadsdeel
West

Oldskool
2019/2020

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Bakers Architecten
Stadsdeel
West

Houthaven Pier 2 Fase 3
2019/2020

Opdrachtgever
BPD Ontwikkeling
Architect
Roy Gelders Architecten
Stadsdeel
West

LIFE
2019/2020

Opdrachtgever
VORM Ontwikkeling, Porten Development
Architect
VAN AKEN Concepts, Architecture & Engineering
Stadsdeel
West

NAW
2019/2020

Opdrachtgever
VOF VORM BPD Houthaven
Architect
VAN AKEN Concepts, Architecture & Engineering
Stadsdeel
West

Narva Eiland West
2019/2020

Opdrachtgever
VOF VORM BPD Houthaven
Architect
Klunder Architecten
Stadsdeel
West

Y-Point
2019/2020

Opdrachtgever
APF International
Architect
Cruz y Ortiz arquitectos
Stadsdeel
West

Gymzaal Tuyl Uilenspiegelschool
2019/2020

Opdrachtgever
AWBR
Architect
Premark Advies & Architectuur
Stadsdeel
West

Cityden Amsterdam West - GAK middendeel
2019/2020

Opdrachtgever
Steenvastgoed
Architect
Zecc Architecten, Wessel de Jonge architecten
Stadsdeel
West

Westervilla
2019/2020

Opdrachtgever
Midvast
Architect
Kok Harleman
Stadsdeel
West

CPO De Hallen Noord
2018/2019

Opdrachtgever
CPO Oud West Thuis Best
Architect
HofmanDujardin
Stadsdeel
West

MijnGrachtenpand
2018/2019

Opdrachtgever
OnzeBouwmeester VOF
Architect
B+O Architecten
Stadsdeel
West

CPO De Hallen - Knallen voor de Hallen
2018/2019

Opdrachtgever
Coöperatie KvdH
Architect
CASA architecten
Stadsdeel
West

Eerste Constantijn Huygensstraat 78
2018/2019

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Bureau van der Werf
Stadsdeel
West

Borgerstraat 223-225
2018/2019

Opdrachtgever
De Alliantie
Architect
M3H Architecten
Stadsdeel
West

Buytenzorg
2018/2019

Opdrachtgever
Buytenzorg
Architect
Minke Wagenaar Architect
Stadsdeel
West

Koel Kit
2018/2019

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Bakers Architecten
Stadsdeel
West

Rhapsody in West
2018/2019

Opdrachtgever
Ontwikkelcombinatie SBB-De Nijs
Architect
Tangram Architekten
Stadsdeel
West

De Spreeuwen
2018/2019

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Stefanova Architecten
Stadsdeel
West

Houthaven Pier 2
2018/2019

Opdrachtgever
BPD Ontwikkeling
Architect
Roy Gelders Architecten
Stadsdeel
West

Frame Amsterdam
2018/2019

Opdrachtgever
Synchroon
Architect
Frits van Dongen Architecten en Planners, Koschuch Architects
Stadsdeel
West

Pontsteiger
2018/2019

Opdrachtgever
M.J. de Nijs Projectontwikkeling, Dura Vermeer Projectontwikkeling
Architect
Arons en Gelauff architecten
Stadsdeel
West

Hotel van de Vijsel
2018/2019

Opdrachtgever
Vijsel Vastgoed
Architect
Minke Wagenaar Architect
Stadsdeel
West

Hotel New Kit
2018/2019

Opdrachtgever
New Kit Hotel
Architect
Sylvie Durocher Architect
Stadsdeel
West

Hotel BOAT & CO
2018/2019

Opdrachtgever
Boot & Co Ontwikkeling
Architect
Kollhoff & Pols architecten
Stadsdeel
West

Pontsteigergarage
2018/2019

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
ZJA Zwarts & Jansma Architecten, Arons en Gelauff architecten
Stadsdeel
West

Hubstudios Westerpark
2017/2018

Opdrachtgever
Marcantilaan CV
Architect
ADD-IT Architecten
Stadsdeel
West

De Hallen Blok B5
2017/2018

Opdrachtgever
Bouwgroep Hallen B5
Architect
GAAGA Architecten
Stadsdeel
West

De Roze Hallen
2017/2018

Opdrachtgever
Coöperatieve Vereniging De Roze Hallen
Architect
De Werff Architectuur, Joke Vos Architecten
Stadsdeel
West

Klein Vondelpark
2017/2018

Opdrachtgever
Zocherstraat 23 Amsterdam
Architect
Buro V-10, Buro Ton Hol ontwerpers & bouwadviseurs
Stadsdeel
West

Admiraal De Ruijterweg 226
2017/2018

Opdrachtgever
Lamole Investments
Architect
INTOarchitecture
Stadsdeel
West

De Boeg
2017/2018

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Architektenburo Hans Wagner
Stadsdeel
West

Kolenkitbuurt Fase 4a
2017/2018

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Alynia Architecten
Stadsdeel
West

Leeuwendael
2017/2018

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
LSWA architecten
Stadsdeel
West

Merkelbach
2017/2018

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Hooyschuur architecten + adviseurs
Stadsdeel
West

Het Schip
2017/2018

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Archivolt architecten
Stadsdeel
West

Parkblok Houthaven
2017/2018

Opdrachtgever
Synchroon
Architect
Studioninedots
Stadsdeel
West

Kopblok Houthaven Fase 1
2017/2018

Opdrachtgever
Synchroon
Architect
Geurst & Schulze Architecten
Stadsdeel
West

Kopblok Houthaven Fase 2
2017/2018

Opdrachtgever
Synchroon
Architect
Tony Fretton Architects
Stadsdeel
West

The Future
2017/2018

Opdrachtgever
Peter Tuin Holding
Architect
Vincent Giling
Stadsdeel
West

Houthaven 4DEF
2017/2018

Opdrachtgever
VORM Ontwikkeling
Architect
Klunder Architecten
Stadsdeel
West

Deftige Dames
2017/2018

Opdrachtgever
VORM Ontwikkeling
Architect
VAN AKEN Concepts, Architecture & Engineering
Stadsdeel
West

Conscious Hotel Westerpark
2017/2018

Opdrachtgever
Westergasfabriek Hotel, MeyerBergman Erfgoed Ontwikkeling
Architect
Hylkema Erfgoed - Advies en Ontwerp
Stadsdeel
West

De Waterkant
2017/2018

Opdrachtgever
AWBR
Architect
Klass Design and Build
Stadsdeel
West

De Nieuwpoort
2016/2017

Opdrachtgever
Eekholt Property, BLVG Ontwikkeling
Architect
ADD-IT Architecten, Piet Boon
Stadsdeel
West

The Tire Station
2016/2017

Opdrachtgever
Emro Beheer Amsterdam, Hoog Zuid Beheer
Architect
Rappange & Partners Architecten
Stadsdeel
West

Van Noordtstraat 5
2016/2017

Opdrachtgever
Particulier
Architect
KAW
Stadsdeel
West

Tesselschadestraat 31
2016/2017

Opdrachtgever
REB Projects
Architect
Bureau Vlaardingerbroek, Sibren Hoekstra Bouwtechniek
Stadsdeel
West

Hubstudios Rijtuigenhof
2016/2017

Opdrachtgever
Rijtuigenhof CV, BLVG Ontwikkeling
Architect
Kei ontwerp
Stadsdeel
West

Broederhuis
2016/2017

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Villanova architecten
Stadsdeel
West

Augustanahof
2016/2017

Opdrachtgever
Diaconie Evangelische Lutherse Gemeente Amsterdam, Wolters Vastgoed
Architect
Ponec de Winter
Stadsdeel
West

Laan van Spartaan Westkavel
2016/2017

Opdrachtgever
IC Netherlands
Architect
Studioninedots
Stadsdeel
West

De Leermeester
2016/2017

Opdrachtgever
Eigen Haard, AWBR
Architect
Marlies Rohmer Architects & Urbanists
Stadsdeel
West

De Bouwmeester
2016/2017

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Heren 5 Architecten
Stadsdeel
West

Kwintijn Fase 2
2016/2017

Opdrachtgever
Van Wijnen Projectontwikkeling West
Architect
FARO Architecten
Stadsdeel
West

Huisartsen Westerpark, praktijk Bevers & Barten
2015/2016

Opdrachtgever
M. Bevers en D. Barten, huisartsen
Architect
BNB Architecten
Stadsdeel
West

Morgan & Mees
2015/2016

Opdrachtgever
Manwood Beheer
Architect
Geusebroek Verheij Architecten, Puur Flow
Stadsdeel
West

CityHub Amsterdam
2015/2016

Opdrachtgever
CityHub
Architect
Mulderblauw architecten, Studio Überdutch
Stadsdeel
West

Candy Castle
2015/2016

Opdrachtgever
Josephkerk Monumenten
Architect
Hylkema Consultants
Stadsdeel
West

Hotel Camp Inn
2015/2016

Opdrachtgever
Alfaklok
Architect
Aboss Bouwadvies & Tekenbureau
Stadsdeel
West

Museum Het Schip
2015/2016

Opdrachtgever
Eigen Haard, Stichting De Golf
Architect
Archivolt architecten, SATIJNplus Architecten
Stadsdeel
West

4e Gymnasium
2015/2016

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
Paul de Ruiter Architects
Stadsdeel
West

Van Hogendorpstraat 93-111
2015/2016

Opdrachtgever
J.H.F. Schopman en Zonen
Architect
Erna van Sambeek Architect
Stadsdeel
West

Ten Katestraat
2015/2016

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Bureau de Binnenstad
Stadsdeel
West

Augustinus Amsterdam
2015/2016

Opdrachtgever
Claver Real Estate
Architect
KRAAC ontwerpers + ingenieurs
Stadsdeel
West

Pieter van der Doesstraat 34
2015/2016

Opdrachtgever
Beekman Participaties
Architect
Studio Y architecten & adviseurs
Stadsdeel
West

Laan van Spartaan - Noordstrook A
2015/2016

Opdrachtgever
VOF De Stadstuinen (BPD, Ymere)
Architect
FELIX CLAUS DICK VAN WAGENINGEN ARCHITECTEN, Dick van Gameren Architecten, diederendirrix architecten
Stadsdeel
West

Kolenkitbuurt Zuidelijk Veld Fase 2
2015/2016

Opdrachtgever
Stadgenoot, Van Wijnen Projectontwikkeling
Architect
Quist Wintermans Architekten
Stadsdeel
West

Blok 0 - MyLoft
2015/2016

Opdrachtgever
Vereniging van Opdrachtgevers MyLoft Houthavens Amsterdam
Architect
Architektenburo Brink & Fleer
Stadsdeel
West

Blok 0 - Superlofts
2015/2016

Opdrachtgever
Coöperatie CPO De Hoofden Houthaven, ERA Contour
Architect
Marc Koehler Architects, de Architekten Cie.
Stadsdeel
West

Blok 0 - Casco-lofts
2015/2016

Opdrachtgever
Vereniging CPO De Hoofden Houthaven 1, Vereniging CPO De Hoofden Houthaven 2
Architect
Marc Koehler Architects, Thijs Asselbergs architectuurcentrale, de Architekten Cie., Hootsmans architectuurbureau, Space Encounters
Stadsdeel
West

Kwintijn Fase 1
2014/2015

Opdrachtgever
Van Wijnen Projectontwikkeling West, Altera Vastgoed, De Alliantie
Architect
FARO Architecten
Stadsdeel
West

Westermoskee
2014/2015

Opdrachtgever
Manderen
Architect
Breitman - Breitman, Van den Berge & Laban
Stadsdeel
West

FagelCats
2014/2015

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Studio Huijgens
Stadsdeel
West

Tetterode
2014/2015

Opdrachtgever
Afima
Architect
Gietermans & Van Dijk
Stadsdeel
West

Wicherskwartier
2014/2015

Opdrachtgever
BAM Woningbouw, a.s.r. vastgoed vermogensbeheer
Architect
Valtos ADD Architecten
Stadsdeel
West

De Staatsman
2014/2015

Opdrachtgever
BAM Woningbouw, MN Services
Architect
Valtos ADD Architecten
Stadsdeel
West

Ons Dorp Amsterdam
2014/2015

Opdrachtgever
CPO Ons Dorp Amsterdam
Architect
CASA architecten
Stadsdeel
West

Kanaalstraat 98-100
2014/2015

Opdrachtgever
Elio, Buro Amsterdam
Architect
Offringa Bouwadvies
Stadsdeel
West

Wereldpand
2014/2015

Opdrachtgever
Ben Sier, Roel Bakker, Marcel Talen, Barry van Suijdam
Architect
Architectenbureau Kwa
Stadsdeel
West

Amundsenhofje
2014/2015

Opdrachtgever
Vereniging CPO Amundsenhofje
Architect
Hulshof Architecten
Stadsdeel
West

De Studio Part II
2014/2015

Opdrachtgever
BLP1 Properties (AM, Stadgenoot)
Architect
Wessel de Jonge architecten, ZECC Architecten
Stadsdeel
West

Borstblok
2014/2015

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
Hoogland Heijmerink Architecten
Stadsdeel
West

De Titaan
2014/2015

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Geurst & Schulze
Stadsdeel
West

Elseviergebouw
2014/2015

Opdrachtgever
DUWO, Rochdale
Architect
Knevel architecten
Stadsdeel
West

Blok 0 - IJ4you
2014/2015

Opdrachtgever
Building4you Developments
Architect
Marcel Lok_Architect
Stadsdeel
West

Blok 0 - De Rede
2014/2015

Opdrachtgever
Bot Bouw Initiatief
Architect
Global Architects
Stadsdeel
West

Blok 0 - PUUUR BLOK
2014/2015

Opdrachtgever
Atelier PUUUR, Vink Bouw
Architect
Atelier PUUUR
Stadsdeel
West

Blok 0 - Het Pakhuis
2014/2015

Opdrachtgever
a.s.r. vastgoed ontwikkeling
Architect
Heren 5 Architecten
Stadsdeel
West

Yays Zoutkeetsgracht
2014/2015

Opdrachtgever
FRED Developers
Architect
DeKoning architecten
Stadsdeel
West

Chassékerk
2014/2015

Opdrachtgever
L.K. Balkissoon
Architect
Feles Bouwkundig Tekenbureau
Stadsdeel
West

De Hallen Amsterdam
2013/2014

Opdrachtgever
Stichting TROM
Architect
Architectenbureau J. van Stigt
Stadsdeel
West

Vondelparkpaviljoen
2013/2014

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
TenBrasWestinga
Stadsdeel
West

Brede School de Springplank
2013/2014

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
DMV Architecten
Stadsdeel
West

WOW Amsterdam
2013/2014

Opdrachtgever
Stichting WOW Amsterdam, gemeente Amsterdam
Architect
MMX-architecten
Stadsdeel
West

Golden Tulip Amsterdam West
2013/2014

Opdrachtgever
Shi Hotel Group
Architect
Moodmakers, HM Architecten
Stadsdeel
West

Brede School Houthaven
2013/2014

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
Architectenbureau Marlies Rohmer
Stadsdeel
West

Mare Liberum
2013/2014

Opdrachtgever
De Key, Van Wijnen Projectontwikkeling West
Architect
Geusebroek Verheij Architecten
Stadsdeel
West

De Liefde
2013/2014

Opdrachtgever
Vastrom
Architect
AVB
Stadsdeel
West

Vondelstraat
2013/2014

Opdrachtgever
REB Projects
Architect
Bersjoe Architects
Stadsdeel
West

Voorzieningencluster Laan van Spartaan
2013/2014

Opdrachtgever
VOF De Stadstuinen, Bouwfonds Ontwikkeling, Ymere
Architect
DP6 architectuurstudio
Stadsdeel
West

Bosleeuw Blok 1
2013/2014

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
KAW architecten
Stadsdeel
West

Westerhoek
2013/2014

Opdrachtgever
Syntrus Achmea Real Estate & Finance
Architect
KOW
Stadsdeel
West

De Boetzelaer
2012/2013

Opdrachtgever
Ymere
Architect
M3H Architecten
Stadsdeel
West

De Wenslauerstraathuisjes
2012/2013

Opdrachtgever
Sticks & Stones Developments
Architect
M3H Architecten
Stadsdeel
West

Vinkzichtpanden
2012/2013

Opdrachtgever
Eveland
Architect
Onno Vlaanderen Architecten
Stadsdeel
West

Kanaalstraat
2012/2013

Opdrachtgever
Buro Amsterdam
Architect
Gietermans & Van Dijk
Stadsdeel
West

De Schoolstraat
2012/2013

Opdrachtgever

Architect
KettingHuls
Stadsdeel
West

De Studio GAK Noordvleugel
2012/2013

Opdrachtgever
BLP1 Properties, AM, Stadgenoot
Architect
Wessel de Jonge architecten ZECC Architecten
Stadsdeel
West

Laan van Spartaan Hof B
2012/2013

Opdrachtgever
VOF De Stadstuinen, Ymere, Bouwfonds
Architect
Claus en Kaan Architecten, Diederendirrix, Dick van Gameren
Stadsdeel
West

Vrijmetselaarsloge
2012/2013

Opdrachtgever
Vrijmetselaars Stichting Amsterdam, Stadsherstel Amsterdam
Architect
Kentie & Partners Architekten
Stadsdeel
West

Da Vinci school
2012/2013

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam
Architect
Aayu architecten
Stadsdeel
West

De Koningsvrouwen van Landlust
2011/2012

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Archivolt architecten
Stadsdeel
West

LommerRijk Blok A-D
2011/2012

Opdrachtgever
VOF Kolenkit Zuid, Rochdale
Architect
Wingender Hovenier Architecten
Stadsdeel
West

Schoolstraat
2011/2012

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

De Wending
2011/2012

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Inbo
Stadsdeel
West

Piri Reïs
2011/2012

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Breitman - Breitman
Stadsdeel
West

De Tribune
2011/2012

Opdrachtgever
De Stadstuinen
Architect
Claus en Kaan Architecten
Stadsdeel
West

Het Amsterbaken
2011/2012

Opdrachtgever
Spirit
Architect
Archivolt architecten
Stadsdeel
West

De Nieuwe Liefde
2010/2011

Opdrachtgever
Amerborgh Monumenten, Stichting De Nieuwe Liefde
Architect
Wiel Arets Architects
Stadsdeel
West

The New Kit - Woontoren
2010/2011

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
HM Architecten
Stadsdeel
West

LommerRijk - Blok E en F
2010/2011

Opdrachtgever
VOF Kolenkitbuurt Zuid, Rochdale
Architect
Korth Tielens Architecten
Stadsdeel
West

Solid 11 - WG Oost Blok C
2010/2011

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Tony Fretton Architects
Stadsdeel
West

Hoofdweg- Jan van Galenstraat
2010/2011

Opdrachtgever
De Key
Architect
WVAU Architecten
Stadsdeel
West

Brandweerkazerne Vredenhofweg
2010/2011

Opdrachtgever
Brandweer Amsterdam-Amstelland
Architect
Kentie en Partners Architecten
Stadsdeel
West

Zaanstraat 20-35
2010/2011

Opdrachtgever
De Key
Architect
WVAU Architecten
Stadsdeel
West

Het Spoor
2010/2011

Opdrachtgever
De Key
Architect
FKG Architecten aan de Zaan
Stadsdeel
West

Zaanstraat, Spaarndammerdijk ev.
2010/2011

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

De Wittenkade, De Wittenstraat, 1e Naussaustraat
2010/2011

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

Cartesius Lyceum
2010/2011

Opdrachtgever
Esprit Scholengroep
Architect
MAX Architectuur
Stadsdeel
West

REM eiland
2010/2011

Opdrachtgever
De Key
Architect
Concrete
Stadsdeel
West

Van Beuningenplein
2010/2011

Opdrachtgever
Stadsdeel West
Architect
Concrete, Ballast Nedam
Stadsdeel
West

Dr. Rijk Kramerschool
2010/2011

Opdrachtgever
Stadsdeel West
Architect
Martijn van der Hijden, Kodde Architecten
Stadsdeel
West

Paviljoen Mercatorplein
2010/2011

Opdrachtgever
Stadgenoot, Stadsdeel West
Architect
SeARCH
Stadsdeel
West

De Zeeheld
2010/2011

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Scala Architecten
Stadsdeel
West

De Zoete Haring
2010/2011

Opdrachtgever
De Key
Architect
Abbink X De Haas architectures
Stadsdeel
West

The New Kit - Laagbouw
2010/2011

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
FARO Architecten
Stadsdeel
West

Hembrugstraat / Spaarndammerdijk
2009/2010

Opdrachtgever
De Key
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

Spaarndammercarré Blok 3
2009/2010

Opdrachtgever
De Key
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

Barentszstraat 141-189
2009/2010

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Van der Werf Bouwbureau
Stadsdeel
West

Zaanstraat/Zaandijkstraat
2009/2010

Opdrachtgever
De Key
Architect
WVAU Architecten
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenbuurt blok AB 11
2009/2010

Opdrachtgever
Delta Forte i.s.m. Rochdale
Architect
Bouwadvies en Tekenbureau T&F, Schippers Architecten
Stadsdeel
West

Het Facet
2009/2010

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Sp Architecten
Stadsdeel
West

Kinkerbuurt - Complex 1005 Blok C2
2009/2010

Opdrachtgever
Delta Forte i.s.m. Rochdale
Architect
Schippers Architecten
Stadsdeel
West

De Binderij
2009/2010

Opdrachtgever
De Key i.s.m. PFC2 Envelopment
Architect
Bureau Kroner
Stadsdeel
West

Ten Katestraat 39 - 41
2009/2010

Opdrachtgever
Delta Forte i.s.m. Rochdale
Architect
Schippers Architecten
Stadsdeel
West

Kop Jan van Galenstraat
2009/2010

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Wingender Hovenier Architecten
Stadsdeel
West

Buurtfabriek Ruimzicht
2009/2010

Opdrachtgever
Stadgenoot
Architect
Architectenbureau Marlies Rohmer
Stadsdeel
West

Collage
2008/2009

Opdrachtgever
Hillen en Roosen
Architect
Geurst & Schulze Architecten
Stadsdeel
West

4e Gymnasium
2008/2009

Opdrachtgever
Stadsdeel Westerpark, Esprit-groep
Architect
HVDN Architecten
Stadsdeel
West

Anna Rooze
2008/2009

Opdrachtgever
De Alliantie Amsterdam
Architect
Geusebroek Stefanova architectenbureau
Stadsdeel
West

Wenslauerstraat 47-53
2008/2009

Opdrachtgever
Stadgenoot met Delta Forte
Architect
Bastiaan Jongerius architecten
Stadsdeel
West

Activiteitencentrum Mansveltschool
2008/2009

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Bos en Lommer
Architect
Marco van Zal architect
Stadsdeel
West

De Kleine Johannes
2008/2009

Opdrachtgever
Amsta
Architect
Spring Architecten
Stadsdeel
West

Kop Van Diemenstraat
2008/2009

Opdrachtgever
Eigen Haard, Rabo Vastgoed
Architect
Tekton Architecten
Stadsdeel
West

OKC Brederodestraat
2008/2009

Opdrachtgever
Stadsdeel Oud-West
Architect
Valtos architecten
Stadsdeel
West

Gezondheidscentrum Spaarndammerbuurt
2008/2009

Opdrachtgever
De Key
Architect
B&R Restyling
Stadsdeel
West

Time-out voorziening Ons Genoegen
2007/2008

Opdrachtgever
Mentrum Geestelijke Gezondheidszorg Amsterdam
Architect
GDA Bauke Tuinstra Doeke van Wieren Architecten
Stadsdeel
West

Smart Project Space
2007/2008

Opdrachtgever
SMART Estate
Architect
Peter Sas Architecten
Stadsdeel
West

De Buskenblaser - Bruno Albert
2007/2008

Opdrachtgever
Het Oosten Kristal
Architect
Bruno Albert architecte & associés
Stadsdeel
West

De Watergeus
2007/2008

Opdrachtgever
ING Real Estate
Architect
Inbo
Stadsdeel
West

Mentrum - Furore
2007/2008

Opdrachtgever
JellinekMentrum
Architect
de Jong Gortemaker Algra architecten en ingenieurs, Van Panhuys & Bais
Stadsdeel
West

Furore - Blok A
2007/2008

Opdrachtgever
Het Oosten Kristal
Architect
Kruunenberg Van der Erve Architecten
Stadsdeel
West

Scala
2007/2008

Opdrachtgever
Osiragroep, Woningstichting Rochdale, Far West
Architect
FARO Architecten
Stadsdeel
West

Houtmankade
2007/2008

Opdrachtgever
Ontwikkelingscombinatie De Houtman
Architect
Lafour en Wijk Architecten
Stadsdeel
West

De Buskenblaser - TANGRAM
2007/2008

Opdrachtgever
Algemene Woningbouw Vereniging, Delta Forte
Architect
TANGRAM
Stadsdeel
West

Kostverlorenhof
2006/2007

Opdrachtgever
Deko Beheer
Architect
Knevel architecten
Stadsdeel
West

De Zwaluw
2006/2007

Opdrachtgever
De Alliantie Projectontwikkeling
Architect
HVDN Architecten
Stadsdeel
West

Ten Katepoort
2006/2007

Opdrachtgever
Delta Forte
Architect
Kruunenberg Van der Erve Architecten
Stadsdeel
West

De Zevenster
2006/2007

Opdrachtgever
De Alliantie Projectontwikkeling
Architect
ANA architecten
Stadsdeel
West

Baarsjesweg 133
2006/2007

Opdrachtgever
Busico
Architect
NwA Architecten
Stadsdeel
West

Noordkop Spaarndammerdijk
2006/2007

Opdrachtgever
De Key
Architect
Architectenbureau Marlies Rohmer
Stadsdeel
West

Vrijetijdscentrum La Rainbow
2006/2007

Opdrachtgever
Stadsdeel De Baarsjes
Architect
Frencken Scholl Architecten
Stadsdeel
West

De Piramides
2006/2007

Opdrachtgever
AM Wonen
Architect
Soeters van Eldonk architecten
Stadsdeel
West

Spaarndammercarré
2006/2007

Opdrachtgever
De Key
Architect
Hooyschuur Architecten
Stadsdeel
West

Tijl Uilenspiegel
2006/2007

Opdrachtgever
Stadsdeel Bos en Lommer
Architect
Valtos architecten & adviseurs
Stadsdeel
West

De Klinker
2006/2007

Opdrachtgever
Algemene Woningbouw Vereniging, Osiragroep
Architect
Marc Prosman architecten
Stadsdeel
West

Transformatorgebouw Westergasfabriek
2006/2007

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek, Bouwfonds MAB
Architect
Braaksma & Roos Architectenbureau
Stadsdeel
West

Aanbouwen Gashouder Westergasfabriek
2006/2007

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek, Bouwfonds MAB
Architect
Braaksma & Roos Architectenbureau
Stadsdeel
West

Machinegebouw Westergasfabriek
2006/2007

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek
Architect
N2 architekten
Stadsdeel
West

Jeugdcentrum De Ruijter
2006/2007

Opdrachtgever
Stadsdeel Bos en Lommer
Architect
Valtos architecten & adviseurs
Stadsdeel
West

JOC beperkt beveiligde afdeling
2006/2007

Opdrachtgever
Spirit
Architect
Archivolt architecten
Stadsdeel
West

Narcis Queridoschool
2006/2007

Opdrachtgever
Stadsdeel Bos en Lommer
Architect
Valtos architecten & adviseurs
Stadsdeel
West

De Leeuw van Vlaanderen
2005/2006

Opdrachtgever
Far West
Architect
Heren 5 Architecten
Stadsdeel
West

Van Galenpoort
2005/2006

Opdrachtgever
Woningstichting Rochdale, Delta Forte
Architect
Schippers Architecten
Stadsdeel
West

De Nieuwe Akbar
2005/2006

Opdrachtgever
Kristal, Far West
Architect
Villanova architecten
Stadsdeel
West

Het Sieraad
2005/2006

Opdrachtgever
Ymere
Architect
IAA Architecten, OIII Architecten
Stadsdeel
West

Sportplaza Mercator
2005/2006

Opdrachtgever
Draaijer en Partner, Sportfondsen Nederland, Gemeente Amsterdam
Architect
Venhoeven CS
Stadsdeel
West

Houtman Plancius
2005/2006

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Area Architekten
Stadsdeel
West

Het Ketelhuis
2005/2006

Opdrachtgever
Stichting Het Ketelhuis
Architect
Studio Ramin Visch
Stadsdeel
West

Clubhuis Korfbalclub
2005/2006

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek
Architect
SeARCH
Stadsdeel
West

Diverse gebouwen Westergasfabrieksterrein
2005/2006

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek
Architect
N2 architekten
Stadsdeel
West

Zuiveringsgebouw
2005/2006

Opdrachtgever
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek
Architect
Braaksma & Roos Architectenbureau
Stadsdeel
West

Brede school De Kinkerbuurt
2005/2006

Opdrachtgever
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Oud-West
Architect
Teeuwisse & Willems architecten en adviseurs
Stadsdeel
West

Meander
2005/2006

Opdrachtgever
Het Oosten Kristal, Latei Projectontwikkeling
Architect
Krier Kohl Architekten
Stadsdeel
West

Opvanghuis voor daklozen
2005/2006

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Architectenbureau Kaas
Stadsdeel
West

Qubic
2005/2006

Opdrachtgever
Woonstichting De Key, De Key
Architect
HVDN Architecten
Stadsdeel
West

Marcanti
2005/2006

Opdrachtgever
Woningstichting Zomers Buiten, Amstelland Vastgoed
Architect
Onno Vlaanderen Architecten
Stadsdeel
West

Lootsbuurt De Batavier
2005/2006

Opdrachtgever
De Alliantie Projectontwikkeling
Architect
HVDN Architecten
Stadsdeel
West

Cederhof
2004/2005

Opdrachtgever
De Principaal
Architect
CASA architecten
Stadsdeel
West

De Admiraliteit
2004/2005

Opdrachtgever
Memid Investment
Architect
Van Moort en Partners Architekten
Stadsdeel
West

De Bonte Zwaan
2004/2005

Opdrachtgever
De Principaal
Architect
CASA architecten
Stadsdeel
West

De Jonge Jacob
2004/2005

Opdrachtgever
Zaanse Ontwikkelingsmaatschappij
Architect
Studio-Y Architecten
Stadsdeel
West

De Mokumer
2004/2005

Opdrachtgever
Ymere
Architect
M3H
Stadsdeel
West

Eerste Helmersstraat 5-7
2004/2005

Opdrachtgever
Algemene Woningbouw Vereniging, Bilthovense Ontwikkelingsmij de Jong
Architect
Korth & Tielens Architecten en Wilbert Swinkels Architect
Stadsdeel
West

Gulden Winckelplantsoen
2004/2005

Opdrachtgever
AM Development, Hillen & Roosen, Stadsdeel Bos en Lommer
Architect
Vera Yanovshtchinsky architecten
Stadsdeel
West

Juliana van Stolberghof
2004/2005

Opdrachtgever
Ymere
Architect
Hagenbeek Architecten
Stadsdeel
West

Multicultureel Centrum Mozaïek
2004/2005

Opdrachtgever
Kristal Projectontwikkeling
Architect
OIII
Stadsdeel
West

Admiralengracht/Erasmusgracht
2003/2004

Opdrachtgever
Stichting Woningbouwbedrijf
Architect
OD 205 Architectuur bv
Stadsdeel
West

Buyskade iii
2003/2004

Opdrachtgever
De Principaal, Bouwbedrijf
Architect
Van der Waals/ Zeinstra architekten
Stadsdeel
West

De Laatste Hendrik
2003/2004

Opdrachtgever
Stichting Ymere
Architect
Köther en Salman Architekten
Stadsdeel
West

Overtoom (Spijker)
2003/2004

Opdrachtgever
Stadsherstel Amsterdam nv
Architect
Kentie en Partners Architekten bv
Stadsdeel
West

Bos & Lommerplein-gebied 1
2003/2004

Opdrachtgever
AM Development, Hillen & Roosen
Architect
Vera Yanovshtchinsky Architecten bv
Stadsdeel
West

Balboaplein (Westerweelschool)
2003/2004

Opdrachtgever
Principaal, stadsdeel de Baarsjes
Architect
Quist Wintermans Architekten bv
Stadsdeel
West

Agatha Dekenstraat/Schimmelstraat
2002/2003

Opdrachtgever
Algemene Woningbouw Vereniging
Architect
Architectenbureau Vincent Smulders bna
Stadsdeel
West

Eerste Helmersstraat 5-7
2002/2003

Opdrachtgever
Bilthovens Ontwikklingsmij de Jonge bv
Architect
Wilbert Swinkels Architect, Korth & Tielens Architecten
Stadsdeel
West

Overtoom (Spijker)
2002/2003

Opdrachtgever
Stadsherstel Amsterdam nv
Architect
Kentie en Partners Architecten bv
Stadsdeel
West

Balboaplein (Westerweelschool)
2002/2003

Opdrachtgever
De Principaal
Architect
Quist Wintermans Architekten bv
Stadsdeel
West

Baarsjesweg 133
2002/2003

Opdrachtgever
Busigo bv
Architect
NwA Architecten
Stadsdeel
West

Bellamyplein 2-8
2001/2002

Opdrachtgever
Stichting Woningbedrijf Amsterdam
Architect
Hooyschuur Architecten BNA
Stadsdeel
West

Bos & Lommerplein gebied 1
2001/2002

Opdrachtgever
Hillen en Roosen BV
Architect
Vera Yanovshtchinsky Architecten bv
Stadsdeel
West

Hasebroekstraat 108-112
2001/2002

Opdrachtgever
Woningbouwvereniging Rochdale
Architect
Schippers Architecten BNA BV
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenstraat AB31
2001/2002

Opdrachtgever
Matovap, Particulier
Architect
B&R Restyling
Stadsdeel
West

Kinkerstraat 216-222
2001/2002

Opdrachtgever
Valkbos BV
Architect
Ingenieursbureau Gräve
Stadsdeel
West

Admiralen en Erasmusgracht
2000/2001

Opdrachtgever
Amstelland Ontwikkeling Wonen BV Amsterdam , Stichting Woningbedrijf Amsterdam
Architect
OD 205 Architectuur bv
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenbuurt AB 01
2000/2001

Opdrachtgever
Woningstichting Patrimonium
Architect
Hooyschuur Architecten BNA
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenbuurt AB 15
2000/2001

Opdrachtgever
Woningstichting Zomers Buiten
Architect
Bouwkundig Adviesburo R.0.B.
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenbuurt AB 31
2000/2001

Opdrachtgever
Woningbouwvereniging Rochdale
Architect
Bouw en Adviesbureau T&F
Stadsdeel
West

Jan van Galenstraat
2000/2001

Opdrachtgever
Bouwbedrijf Midreth BV
Architect
Van Moort & Partners Architecten BV
Stadsdeel
West

Reyer Anselostraat 4
2000/2001

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Buro V-10
Stadsdeel
West

De Wittenstraat 27
1999/2000

Opdrachtgever
Woningstichting Patrimonium
Architect
Architectenbureau Hans Wagner
Stadsdeel
West

Filips van Almondestraat 4-18
1999/2000

Opdrachtgever
Stichting Woningbedrijf Amsterdam
Architect
Loco-Motief Amsterdam
Stadsdeel
West

Foyer Jacob van Arteveldestraat
1999/2000

Opdrachtgever
Algemene Woningbouwvereniging, De Principaal.
Architect
Rapp & Scheuten
Stadsdeel
West

Schimmelstraat 41-43
1999/2000

Opdrachtgever
Novavast Holding BV
Architect
Architectenbureau H. Leloup
Stadsdeel
West

Starin gko p
1999/2000

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Architectenbureau Hooyschuur-Reinbergen
Stadsdeel
West

Wilhelminastraat 20 en 26
1999/2000

Opdrachtgever
Algemene Woningbouwvereniging
Architect
J.B. Abeling
Stadsdeel
West

Laatste Hendrik
1999/2000

Opdrachtgever
Stichting Woningbedrijf Amsterdam
Architect
KOther en Salman Architecten
Stadsdeel
West

Marcantilaan
1999/2000

Opdrachtgever
Amstelland Ontwikkeling Wonen, Woningstichting Zomers Buiten
Architect
Onno Vlaanderen Architecten
Stadsdeel
West

Phoenix M3H
1999/2000

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amsterdam - West
Architect
M3H Architectuur
Stadsdeel
West

Phoenix Tuerlings
1999/2000

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Architectenburo Mark Tuerlings
Stadsdeel
West

AWIC-terrein 2e fase Meander
1999/2000

Opdrachtgever
Het Oosten Woningcorporatie, Stichting Latei
Architect
Krier / Kohl
Stadsdeel
West

Bilderdijk Staete
1999/2000

Opdrachtgever
Katwijkse Ontwikkelingsmij, Snippe Projecten BV
Architect
Cees Dam en Partners BV
Stadsdeel
West

Buyskade III
1999/2000

Opdrachtgever
Bouwbedrijf M.J. de Nijs & Zn BV, De Principaal, RABO Vastgoed BV, Woonstichting De Key
Architect
Van der Waals/Zeinstra architekten
Stadsdeel
West

Spaarndammerstraat 620-622
1998/1999

Opdrachtgever
Huib Bakker Bouw BV
Architect
Kerssen & Lijbers Architecten
Stadsdeel
West

Silodam
1998/1999

Opdrachtgever
De Principaal, Rabo Vastgoed
Architect
MVRDV Architecten
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenbuurt
1998/1999

Opdrachtgever
Woningstichting Zomers Buiten
Architect
Eigen beheer Zomers Buiten
Stadsdeel
West

Kaashandel
1998/1999

Opdrachtgever
Woningbouwvereniging Rochdale
Architect
Roozenbeek-Vostrovsky
Stadsdeel
West

De Meester
1998/1999

Opdrachtgever
Saveam BV
Architect
Holslag Van Nek Van Hoek BV
Stadsdeel
West

Vondelstraat 29
1998/1999

Opdrachtgever
IJ-Consultants BV
Architect
Dik Smeding bna bv
Stadsdeel
West

Juliana van Stolbergstraat
1998/1999

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amsterdam - West
Architect
Hagenbeek Architectenbureau BNA
Stadsdeel
West

1e Keucheniusstraat
1997/1998

Opdrachtgever
Algemene Woningbouw Vereniging
Architect
Abeling
Stadsdeel
West

2e Jacob van Campenstraat 117-121
1997/1998

Opdrachtgever
C.V. 2e Jacob van Campenstraat
Architect
Adviesburo voor Beheer en Bouw
Stadsdeel
West

Borneo 6 kavel 26
1997/1998

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Tekton
Stadsdeel
West

Kempenaerstraat 165, de
1997/1998

Opdrachtgever
Herder, Burgsteden, v., Petersma, Raaff, Elshuis
Architect
Elshuis, Herder, Petersma
Stadsdeel
West

Maijenbuurt, Jan
1997/1998

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Schippers
Stadsdeel
West

Willibrordusterrein
1997/1998

Opdrachtgever
Dageraad, De
Architect
Uytenhaak, Rudy
Stadsdeel
West

Bellamystraat
1997/1998

Opdrachtgever
Soutfork Beheer
Architect
Hol, Ton
Stadsdeel
West

Meander
1997/1998

Opdrachtgever
Oosten, het
Architect
Krier & Konl (Berlijn)
Stadsdeel
West

WG-terrein Andreasveld
1997/1998

Opdrachtgever
Oosten, het
Architect
Rataplan
Stadsdeel
West

Bellamystraat 59-65
1996/1997

Opdrachtgever
Sd Oud-W/Ver.Poldergeest
Architect
M Wagenaar
Stadsdeel
West

Lejan
1996/1997

Opdrachtgever
Katwijkse Ontw.mij. K.0.E
Architect
Area
Stadsdeel
West

Quartier Latin
1996/1997

Opdrachtgever
Snippe Beheer
Architect
Dam
Stadsdeel
West

Westwand Mercatorplein
1996/1997

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
van Haaren
Stadsdeel
West

Vespuccistraat 1-15
1996/1997

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Yanovshtchinsky
Stadsdeel
West

't Mag-Er-Zijn
1996/1997

Opdrachtgever
Stichting ‘t Mag-Er-Zijn
Architect
CASA
Stadsdeel
West

De Wittenkade 98-108
1996/1997

Opdrachtgever
Geerlings Vastgoed bv
Architect
Zeinstra v/d Po
Stadsdeel
West

Vinkhoek
1996/1997

Opdrachtgever
AWV, Teerenstra
Architect
D.W.G. Bob van Reeth architecten i.s.m. Bureau Holslag Van Hek Van Hoek
Stadsdeel
West

Valkzicht I
1996/1997

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Yanovshtchinsky
Stadsdeel
West

Valkzicht II
1996/1997

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Yanovshtchinsky
Stadsdeel
West

1e Helmersstraat 23
1996/1997

Opdrachtgever
Segesta exploitatie
Architect
Butzelaar Architecten BV
Stadsdeel
West

Het Knooppunt
1996/1997

Opdrachtgever
VVE “Het Knooppunt”
Architect
R. Nust
Stadsdeel
West

Jan Vet terrein
1996/1997

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amsterdam
Architect
Rohmer
Stadsdeel
West

Willem Schoutenpoort
1996/1997

Opdrachtgever
De Principaal
Architect
Werkpl. voor Architectuur
Stadsdeel
West

Witte Nassau
1995/1996

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amsterdam
Architect
Edhoffer van Exel architecten
Stadsdeel
West

Nova Zemblastraat 8-12
1995/1996

Opdrachtgever
Devex BV
Architect
Claus & Kaan Architecten BNA bv
Stadsdeel
West

Graansilo Westerdoksdijk
1995/1996

Opdrachtgever
De Key, De Principaal, Rabo Vastgoed, BOM YGrain
Architect
Bureau van Stigt
Stadsdeel
West

GWL-Terrein
1995/1996

Opdrachtgever
ECO-Plan Amsterdam
Architect
N J . Neutelings Architectuur
Stadsdeel
West

Schimmelstraat 7-11
1995/1996

Opdrachtgever
EBA projectontw. mij.
Architect
Kerste Meijer Architecten BNA
Stadsdeel
West

Westwand Mercatorplein
1995/1996

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Arch. bureau M. van Haaren bv
Stadsdeel
West

Hudsonpoort
1995/1996

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
CASA architecten
Stadsdeel
West

GWL-terrein Blok 1
1994

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
DKV architecten bv
Stadsdeel
West

GWL-terrein Blok 2A. 2B, 8 en 15
1994

Opdrachtgever
St. ECO-plan Amsterdam
Architect
Neutelings Architectuur bv
Stadsdeel
West

GWL-terrein Blok 6, 14, 16, 17
1994

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Liesbeth van der Pol
Stadsdeel
West

GWL-terrein Blok 2C, 11 en 13
1994

Opdrachtgever
St. ECO-plan Amsterdam
Architect
Kees Christiaanse A&P (KCAP)
Stadsdeel
West

GWL-terrein Blok 4, 5, 7, 9, 10, 12
1994

Opdrachtgever
St. ECO-plan Amsterdam, Zomers Buiten
Architect
Meyer & Van Schooten arch. bv
Stadsdeel
West

Witteneiland-strook
1994

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

Staats I & II
1994

Opdrachtgever
A.W.V.
Architect
Duinker, van der Torre Arch.
Stadsdeel
West

Buyskade I de Stadshuizen
1994

Opdrachtgever
Onze Woning, M.J. de Nijs & zn. bv
Architect
van der Waals & Zeinstra architecten
Stadsdeel
West

Buyskade II de Introductie
1994

Opdrachtgever
M.J. de Nijs & zn. bv, Onze Woning
Architect
van der Waals & Zeinstra architecten
Stadsdeel
West

Gespleten Hendrik Noord
1994

Opdrachtgever
Medio Mokum
Architect
De drie architecten
Stadsdeel
West

Gespleten Hendrik Zuid
1994

Opdrachtgever
Wb.West
Architect
Roy Gelders en partners
Stadsdeel
West

Pieter Langendij kstraat
1994

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Peter Geusebroek BNA BV
Stadsdeel
West

El Jamama
1994

Opdrachtgever
Ons Huis
Architect
Peter Geusebroek BNA BV
Stadsdeel
West

Bilderdijkkade stud flat
1994

Opdrachtgever
De Doelen
Architect
Arch.bureau Vincent Smulders
Stadsdeel
West

Kandeel
1994

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Rataplan
Stadsdeel
West

Kattenlaan II
1994

Opdrachtgever
Snippe Projecten
Architect
Dik Smeding arch.buro bv
Stadsdeel
West

Vondelplaza
1994

Opdrachtgever
Particulier
Architect
Groenendaal de Vries Arch.
Stadsdeel
West

Gerard Dou fase 5
1994

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Liesbeth van der Pol
Stadsdeel
West

Hendrick de Keijserbrt 2e fase
1994

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Hans Bosch Architectenbureau
Stadsdeel
West

Helst/v Ostadestraat, 2e v.d
1994

Opdrachtgever
G.W.Bakker
Architect
Salomonson, Tempelman, Egberts
Stadsdeel
West

Mercatorschool
1994

Opdrachtgever
De Doelen
Architect
Arch.bureau M. van Haaren bv
Stadsdeel
West

Mercatorplein Noordwand
1994

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Wytze Patijn Architectenburo
Stadsdeel
West

Tagerijn, de
1994

Opdrachtgever
Het Oosten, Het Oosten
Architect
Meyer & Van Schooten arch. bv
Stadsdeel
West

Vasco da Gamastraat
1994

Opdrachtgever
Patrimonium
Architect
Marge Architecten bv
Stadsdeel
West

Valkzicht I en II
1994

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Homan, Osório Lobato,, Yanovshtchinsky
Stadsdeel
West

Van Slingelandtstraat 20
1993

Opdrachtgever
Geisterfer en Bakker
Architect
Biesheuvel
Stadsdeel
West

Porschestrip
1993

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Geusebroek
Stadsdeel
West

Porschestrip
1993

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Geusebroek
Stadsdeel
West

Mariastichting
1993

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Edhoffer en van Exel
Stadsdeel
West

Da Costakade 194-198A
1993

Opdrachtgever
De Doelen
Architect
Smulders
Stadsdeel
West

Bilderdijkkade 87
1993

Opdrachtgever
BAM Vastgoed
Architect
Smeding
Stadsdeel
West

Cluster Da Costa Zuid
1993

Opdrachtgever
AWV
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

Bontekoe
1993

Opdrachtgever
Teerenstra
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt, Fase 4
1993

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amstel
Architect
Geusebroek
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt, Fase 4A
1993

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
NCIV
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt, Fase 4A
1993

Opdrachtgever
Protestanse Woningbouwvereniging
Architect
NCIV
Stadsdeel
West

Admiraal de Ruyterweg 537
1993

Opdrachtgever
Woningbedrijf West
Architect
Wagner
Stadsdeel
West

Karei Doormanstraat I 10-1 12
1993

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Collee en de Lorm
Stadsdeel
West

Renovati
1993

Opdrachtgever

Architect
verbouw
Stadsdeel
West

Pinocchio
1992

Opdrachtgever
De Doelen
Architect
van der Waals, Zeinstra
Stadsdeel
West

De drie Schonen
1992

Opdrachtgever
Gemeentelijk Woningbedrijf West
Architect
Groeneveld
Stadsdeel
West

Perida (Kop Nassauplein)
1992

Opdrachtgever
Gemeentelijk Woningbedrijf West
Architect
CASA
Stadsdeel
West

Kop Nassaukerk
1992

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
van der Waals, Zeinstra
Stadsdeel
West

Malefeit
1992

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Marge
Stadsdeel
West

Gebroeders Bever
1992

Opdrachtgever
Patrimonium
Architect
Marge
Stadsdeel
West

GDH-terrein II
1992

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Lafour, Wijk
Stadsdeel
West

Tettergat
1992

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Vandenhove
Stadsdeel
West

Cluster Loots II
1992

Opdrachtgever
Amsterdam-Zuid
Architect
Holslag, van Nek, van Hoek
Stadsdeel
West

Heineken-terrein
1992

Opdrachtgever
Ontwikkeling Brouwerij Terrein
Architect
de Jong, Hoogveld, de Kat
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt fase III
1992

Opdrachtgever
Amsterdam-Zuid
Architect
Duinker, van der Torre
Stadsdeel
West

Hendrick de Keyser
1992

Opdrachtgever
Amsterdam-Zuid
Architect
Wagner
Stadsdeel
West

Karei Doormanstraat
1992

Opdrachtgever
Eigen Haard
Architect
Collee en de Lorm
Stadsdeel
West

De Roos
1992

Opdrachtgever
ACOB
Architect
Koopman
Stadsdeel
West

Lumeystraat
1992

Opdrachtgever
ACOB
Architect
Koopman
Stadsdeel
West

Plof Panden
1992

Opdrachtgever
De Doelen
Architect
Oorthuys
Stadsdeel
West

Vespucciblok
1992

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Meyer en van Schooten
Stadsdeel
West

Fannius Scholtenstraat
1991

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Eric Lopes Cardozo
Stadsdeel
West

G.D.H. Zone
1991

Opdrachtgever
Muwi Van Gent
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

G.D.H. Zone
1991

Opdrachtgever
Muwi Van Gent
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

G.D.H. Zone
1991

Opdrachtgever
Muwi Van Gent
Architect
Lafour en Wijk
Stadsdeel
West

Kluster Bellamy (AWV)
1991

Opdrachtgever
AWV
Architect
Duinker v.d. Torre Duvekot
Stadsdeel
West

Kluster Bellamy (Rochdale)
1991

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Duinker v.d.Torre Duvekot
Stadsdeel
West

Kinkerstraat / J.P.Heyestraat
1991

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Hans Bosch
Stadsdeel
West

J.van Lennepkade / J.P.Heyestraat
1991

Opdrachtgever
Vink en Veenman
Architect
Hans Wagner
Stadsdeel
West

Bilderdijkstraat 50-60 (Banichoek)
1991

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Charles Vandenhove
Stadsdeel
West

WG-Terrein paviljoens 1 & 2
1991

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Rataplan
Stadsdeel
West

Politiepost W G-Terrein
1991

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Ton Venhoeven
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt 3e fase
1991

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Duinker v.d.Torre Duvekot
Stadsdeel
West

Rustenburgerdwarsstraat (HAT-verbouw)
1991

Opdrachtgever
SSH-A
Architect
Werkplaats voor Architektuur
Stadsdeel
West

Gerard Doubuurt fase 3
1991

Opdrachtgever
Vink en Veenman
Architect
Duinker/v. d. T orre
Stadsdeel
West

Bos en Lommerplein
1991

Opdrachtgever
AWV
Architect
Hans Wagner
Stadsdeel
West

P.v.d.Doesstraat (HAT-verbouw)
1991

Opdrachtgever
Woningbedrijf West
Architect
Herenmarkt
Stadsdeel
West

Chinees I
1990

Opdrachtgever
Patrimonium
Architect
Marge
Stadsdeel
West

Chinees II/Zeeman
1990

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
Marge
Stadsdeel
West

Frederik Hendrikstraat 117-121
1990

Opdrachtgever
UBA Projectontwikkeling
Architect
Aad Lambert
Stadsdeel
West

van Limburg Stirumstraat (Trekvaart)
1990

Opdrachtgever
Patrimonium
Architect
Jef Reintjens
Stadsdeel
West

TU-terrein Houtmankade
1990

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Theo Bosch
Stadsdeel
West

TU-terrein Houtmankade
1990

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Theo Bosch
Stadsdeel
West

TU-terrein Houtmankade
1990

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Theo Bosch
Stadsdeel
West

Kluster Bellamy
1990

Opdrachtgever
UBA Projectontwikkeling
Architect
Bart Duvekot
Stadsdeel
West

De Liefde
1990

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
Charles Vandenhove
Stadsdeel
West

Cari1lonstraat 13-19
1990

Opdrachtgever
Dr.Schaepman
Architect
Hans Wagner
Stadsdeel
West

Hemonystraat/2e Jan Steenstraat
1990

Opdrachtgever
Bouwfonds Woningbouw
Architect
Bart Duvekot
Stadsdeel
West

Admiraal de Ruyterweg 224
1990

Opdrachtgever
Wilma Bouw
Architect
Aad Lambert
Stadsdeel
West

Ptt-Terrein (Nova Zemblastraat)
1989

Opdrachtgever
P. Bot
Architect
Treffers & Polgar
Stadsdeel
West

Frederik Hendrikstraat 117 - 121
1989

Opdrachtgever
UBA
Architect
Lambert
Stadsdeel
West

Kluster Bellamy
1989

Opdrachtgever
UBA
Architect
Duvekot
Stadsdeel
West

Kinkerstraat 288 - 292
1989

Opdrachtgever
Vink en Veenman
Architect
H. Bosch
Stadsdeel
West

Vincentiuskerk (Jacob Van Lenneade)
1989

Opdrachtgever
Concentra
Architect
Reinbergen
Stadsdeel
West

Spaarndammerstraat 592 - 606
1989

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Reinbergen
Stadsdeel
West

Haarlemmerweg / Van Hogendorpstraat
1989

Opdrachtgever
Patrimonium
Architect
Schippers
Stadsdeel
West

Ten Katehoek
1989

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
H. Bosch
Stadsdeel
West

Kuki Blok
1989

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
H. Bosch
Stadsdeel
West

Kluster Loots
1989

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Duinker en v.d. Torre
Stadsdeel
West

2e Fase Gerard Doubuurt
1989

Opdrachtgever
Amsterdam Zuid
Architect
Lopez Cardozo
Stadsdeel
West

5e Fase Melkfabriek
1989

Opdrachtgever
Woningbedrijf Amstel
Architect
Salomons c.s.
Stadsdeel
West

Bos En Lommerplein
1989

Opdrachtgever
AWV / Zonnehof
Architect
Wagner
Stadsdeel
West

Jacob Van Wassenaar Obdamstraat
1989

Opdrachtgever
Woningbedrijf West
Architect
Wagner
Stadsdeel
West

PTT-Terrein (Nova Zemblastraat)
1989

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Treffers en Polgar
Stadsdeel
West

Houtrijkstraat / Knollendamstraat
1988

Opdrachtgever
Het Westen
Architect
Reinbergen
Stadsdeel
West

Werfterrein
1988

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Lafour en W ijk
Stadsdeel
West

Fannius Scholten II
1988

Opdrachtgever
Patrimonium / Rochdale
Architect
Lafour en W ijk
Stadsdeel
West

Fannius Scholten II
1988

Opdrachtgever
Patrimonium / Rochdale
Architect
Lafour en W ijk
Stadsdeel
West

Fagelstraat e.o.
1988

Opdrachtgever
Zomers Buiten
Architect
Nust
Stadsdeel
West

Bellamystraat 69-85
1988

Opdrachtgever
Rochdale
Architect
CASA
Stadsdeel
West

WG-terrein Ketelhuis
1988

Opdrachtgever
Het Oosten
Architect
ZZOP
Stadsdeel
West


  


Over deze site

Disclaimer