Naar Menu
Gemeente
Amsterdam
Gebouwd in Amsterdam
Home
Projectenboek
Uitgebreid zoeken
Uitgebreid zoeken
Zoek projecten:
Woningbouw
Niet-woningbouw
Beiden
Stadsdeel/Grootstedelijk gebied
A -- Centrum
A -- Centrum
A1 -- Westerdokseiland
A2 -- Oosterdokseiland
B -- Westpoort
B1 -- Westpoort
C -- West
C1 -- Westerdokseiland
D -- West
E -- West
F -- Nieuw-West
G -- Oost
G1 -- Zuidelijke IJoever
G2 -- IJburg
H -- West
J -- West
K -- Zuid
L -- Zuid
M -- Oost
N -- Noord
N -- Noord
N1 -- Noordwaarts
N2 -- Overhoeks
P -- Nieuw-West
Q -- Nieuw-West
R -- Nieuw-West
S -- Weesp
T -- Zuidoost
T1 -- Zuidoostlob
U -- Oost
U1 -- Overamstel
U1 -- Overamstel
U2 -- Science Park
U2 -- Science Park
V -- Zuid
W -- Zuid
W1 -- Zuidas
Project
Kluster Rola
Kluster Rolijn
't IJ49
'Atlas’
't Mag-Er-Zijn
't Schippershuis
’s Gravesandeplein
10-Feet
1000 Mahlerlaan
100WATT
11 locaties Binnenstad div. opdr g /Smeding
14e Montessorischool
14Noord
150 kV-station
155x Thuis
1e Boerhaavestraat 15-17
1e Boerhaavestraat 22-26
1e Anjeliersdwarsstraat 12-14
1e Bloemdwarsstraat 18
1e Boerhaavestraat 6-8
1e Helmersstraat 23
1e Keucheniusstraat
1e Leliedwarsstraat 17
1e Looiersdwarsstraat 20
1e Oosterparkstraat/Iepenweg
1e Van Swindenstraat
1e Van Swindenstraat
1e Weteringdwarsstraat
2 locaties Binnenstad (Au Printemps/Smeding)
2Amsterdam
2e Bloemdwarsstraat 6-12
2e Fase Gerard Doubuurt
2e Goudsbloemdwarsstraat 5-7
2e Jacob van Campenstraat 117-121
2e Oosterpark
2e Oosterparkstr 46-52
2e Wetering dwarsstraat 51-53
2nd Home
2Peer
3 Locaties Binnenstad
3 locaties Binnenstad (EBA/Smeding)
300 DD2, MD1 Amsterdam
300 Moermansk
360 Degrees
3e Egelantiersdwarsstraat 6
3e Leliedwarsstraat 14-20
3e Oosterparkstr. 273-341
3e Schinkelstraat 42-46
3e Weteringdwarsstraat 1
3e Weteringdwarsstraat 6-10
4 Locaties Zuid
400 Beethovenstraat
4e Gymnasium
4e Gymnasium
5 Keizers
5 Locaties Binnenstad
500 Beethovenstraat
500 Moermansk
5e Fase Melkfabriek
5e Montessorischool
7even
8ste Montessorischool Steigereiland
900 Mahler
A'DAM Toren
A&O Hotel and Hostel Amsterdam Zuidoost
A.H. Gerhardhuis
A.J. Ernststraat
A.J. Ernststraat 727
Aalbersestraat 244
Aalsmeerweg 85
Aanbouwen Gashouder Westergasfabriek
Aanleunwoningen Geuzenveld
Abraham Staalmanplein
ABS Splinter
Academie van Bouwkunst
Academie voor Lichamelijke Opvoeding en Healthclub 'Splash'
Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam
Academisch Psychiatrisch Centrum
Achterlaan Zunderdorp
Acta Gebouw
Activiteitencentrum Mansveltschool
Admiraal De Ruijterweg 226
Admiraal de Ruijterweg 396-398
Admiraal de Ruyterweg 224
Admiraal de Ruyterweg 537
Admiralen en Erasmusgracht
Admiralengracht/Erasmusgracht
Afscheidshuis Amsterdam-Zuidoost
Afzelia
Agatha Dekenstraat/Schimmelstraat
AHK Grootlab
Airey-woningen Burgemeester De Vlugtlaan
Airey-woningen Burgemeester Fockstraat
Aker 3 Claus en Kaan, de
Aker 3 Tangram, de
Aker 4 Waterwoningen, de
Akropolis, De Generaal
AkzoNobel Center
Alahambra Residentie
Albatroslocatie
Albert Cuypgarage
Albert Cuypstraat 264-270
Alexanderkade
Allard Pierson
Altra College
Altra College Kortvoort
Altra College Zuidoost
Amberhof
Ambonstraat
Ambulancepost BovenIJ ziekenhuis
Ambulant Centrum Oost
AMC PET-CT Afdeling
Amerbos (Korthagenhuis)
AMOLF
Amrâth Hotel
AMRO-pakhuizen Hoogte Kadk 25-27
AMST
Amstel 190-192
Amstel 228
Amstel 31
Amstel 91-93
Amstel Tower
Amstelcampus Muller-Lulofshuis Boerhaave
Amsteldijk 220
Amsteldijk 59-60
Amsteldriehoek
Amstelflat (Omval)
Amstelflat (Omval)
AmstelHome
Amstelhuis
Amstelkwartier Amstel-Life
Amstelkwartier Blok 3A
Amstelkwartier De Acht
Amstelkwartier Kavel 3A
Amstelkwartier Kavel 4C
Amstelloft
Amstelveenseweg
Amstelveenseweg 1166-1170
Amstelveenseweg 916-922
Amstelveenseweg 936-938
Amstelveenseweg 978-988
Amstelveenseweg 994-996
Amstelveenseweg De Lelie
Amsterdam Data Tower
Amsterdam ID Aparthotel
Amsterdam International Community School
Amsterdam International Community School South East
Amsterdam Marina
Amsterdam Park Conakryweg 10
Amsterdam Park Conakryweg 2-4
Amsterdam Skills Centre
Amsterdam South Connection
Amsterdam Symphony
Amsterdam UMC Imaging Center
Amsterdam University College
Amsterdam Warehouse Company
Amsterdams Beroepscollege Noorderlicht
Amsterdamsche Fijnhout
Amsterdome
Amundsenhofje
Amvest
Anamet Europe
Ananasplein
Ananasplein
Andaz Amsterdam Prinsengracht
Andreas Schelfhoutstraat 54-84
Andreaskerk
Anjeliersstraat
Anjeliersstraat 39-59
Anjeliersstraat 39-59
Anker Amsterdam Spirits
Anna Rooze
Anne Frank Huis
Anne Frankstraat 21
Antonian Amsterdam
ANWB Wegenwacht, Logicx
Apen- en Vogelhuis Artis
Apollo House
Apolloschool
App.gebouw Prinseneilandsgracht e.o.
App.gebouw Prinseneilandsgracht e.o.
APPLAUS
Arent Janszoon Ernststraat 795A-L, 863A-L
Arie Kepplerhuis
Arita House
art 'otel
Arti - woningen
Artis Bibliotheek
Artis Groote Museum
Asscher Diamantfabriek
Assolato Amsterdam
Asterpark
Astoria De Woonbios
At Amstel
Ateliergebouw Rijksmuseum
Atjehstraat
ATLANTIS
Atradius
Atrium
Auditorium Amsterdam RAI
August Allebeplein
August Allebéplein Blok 4
Augustanahof
Augustinus Amsterdam
Auto Kökcü
AutoBrockhoff Noord
Avalon
Avenue Lumière
Awarehouse
AWIC-terrein 2e fase Meander
AWV- 048 "Oplagen"
Azul
Azul
B'Mine
B.3
B.Amsterdam
B1 Cityplot Buiksloterham
Baak 54
Baarsjesweg 133
Baarsjesweg 133
Baarsstraat
Baarsstraat
BadBuiten
Baden Powellweg
Badhuis Zaanstraat
Bajeskwartier Kavel A
Bakemabuurt
Bakemabuurt Zuid Blok 0, 8, 10a en 10b
Bakemabuurt Zuid Blok 2 en 5
Baken van Narva
Balboaplein (Westerweelschool)
Balboaplein (Westerweelschool)
Ballast Nedam Noordwest
Bamdesteeg 8-16
Baneke v/d Hoeven Javakade
Bankastraat - Indisch Oud en Nieuw
Banne-Oost
Banne-Oost
Banne-Oost
Banne-Oost
Banne-Oost
Banne-Oost Hoogbouw
Banne-Oost U-Blok
Banneplein
Banstraat 23-27
Barajasblokken
Barentszstraat 141-189
Bart & Domela
Barts
Barts II
Basisscholen De Vlaamse Reus en de Mijlpaal
Basisschool Achtsprong, Gymzaal Huntum
Basisschool De Biënkorf
Basisschool De Capelle
Basisschool De Kans
Basisschool De Odyssee
Basisschool De Zuiderzee
Basisschool Elzenhagen
Basisschool Het Bovenland
Basisschool Veerkracht
Basiushof
Bataviakop
Bataviastraat / Soerabajastraat
Batik
Batjanstraat
Batjanstraat 56-84
Beambtengebouw
Beatrixschool
Beaufort, Zuidwester
Bedrijfsruimte onder brug 485
Bedrijfsunits Hempoint
Bedrijfsunits Limmerick
Bedrijfsunits Poortland Fase 5
Bedrijfsverzamelgebouw Danzigerkade 9
Bedrijfsverzamelgebouw Valschermkade
Bedrijvencentrum Tijnmuiden
Bedrijvenpark Estetica
Beemsterstraat 531A
Belhamel
Bellamyplein 2-8
Bellamystraat
Bellamystraat 49
Bellamystraat 59-65
Bellamystraat 69-85
Beloegastraat/Butskopweg
Ben Viljoenstraat / Tugelaweg
Bens The Walton
Berenstraat 26-28
Berlageblokken
Bernard Loderstraat 39-47
Bessemerstraat 9
Bestevaerstraat
Bethanienbuurt
Bethanienbuurt 2e fase
Betronic
Beukenplein e.o., loc. 3 en 4
Beukenplein e.o., locatie 1
Beukenplein e.o., locatie 2
Beurs van Berlage
Beursstraat 33, Warmoesstraat 98
Bezaanjachtplein
BGIX
Bickerseiland
Bickerseiland Narwal
Bickerseiland Nieuwveld/Narwal
Bickersgracht, Grote Bickersstraat, Kleine Bickersstraat
Bierens de Haanstraat
Bij de Sluys
Bij Pieter
Bij Pieter
Bijlmer K-flats
Bijlmer Parktheater
Bijlmer Sportcentrum
Bilal Chicken Centre
Bilderdijk Staete
Bilderdijkkade 87
Bilderdijkkade stud flat
Bilderdijkstraat 50-60 (Banichoek)
Binnen Buijten
Binnen Visserstraat 9-13/19-21
BinnenDok
Binnentuinen van Noord
Biotope 2.0
Blaauwlakenbl0k AWG
Blaauwlakenblok
Blaauwlakenblok
Blaauwlakenblok Fase 2
Blaauwlakenblok Smulders
BlackJack
Blankenstraat
Blankenstraat 374
Blasius
Blasiusstraat / Wibautstraat
Blasiusstraat 51-53
Blasiusstraat 55-59 (HAT-verbouw)
Bleuland
Bloedbank Sanquin Noordwest
Bloemgracht 10
Bloemgracht 191, Bloemstraat 188-190
Bloemstraat 100-112
Bloemstraat 153-155, Akoleienstraat 2A
Bloemstraat 45-59
Blois van Treslaan
Blok 0 - Casco-lofts
Blok 0 - De Rede
Blok 0 - Het Pakhuis
Blok 0 - IJ4you
Blok 0 - MyLoft
Blok 0 - PUUUR BLOK
Blok 0 - Superlofts
Blok N 50 Krayenhoffstr. 103-128 e.o.
Blok Specerijenfabriek
Bloomhouse
Blue-Gray
BMW MINI Amsterdam
BO-1
BODY WORLDS
Boerhaave Medisch Centrum
Boeroestraat e.o.
BOLD
Bolstoen 14
Bommeo 8 Marge
Boneo 9 Heren 5
Bontekoe
Booking.com City Campus
Boostergemaal Amsterdam Noord
Boostergemaal Oost
Boostergemaal West
Boostergemaal Zuid
Borgerstraat 223-225
Bornea 8 en 9 Patio Malaparte
Borneg 7 kavel 29
Borneo 1
Borneo 11
Borneo 11 Mateo
Borneo 12 De Oceaan
Borneo 4
Borneo 4 en 5
Borneo 5
Borneo 6 kavel 1
Borneo 6 kavel 12
Borneo 6 kavel 18
Borneo 6 kavel 20
Borneo 6 kavel 21
Borneo 6 kavel 22
Borneo 6 kavel 26
Borneo 6 kavel 7 en 8
Borneo 7 kavel 28
Borneo 7 kavel 30, Bougainville
Borneo 7 kavel 37
Borneo 7 kavel 38
Borneo 7 kavel 40
Borneo 7 kavel 57
Borneo 7 kavel 58
Borneo 7 kavel 60
Borneo 8 Faro
Borneo-eiland BO-2/B0-10
Borneo-eiland BO-2/BO-10
Borneo-eiland BO-2/BO-10
Borneodriehoek
Borneodriehoek
Borneohof
Borneostraat
Borstblok
Bos & Lommerplein gebied 1
Bos & Lommerplein-gebied 1
Bos en Lommerplein
Bos En Lommerplein
Bosleeuw Blok 1
Boston / Nieuw-Australië
Botenloods Rhebergen Multihull Yachts
Botenloods Roeivereniging RIC
Botterstraat 61-75, Loggerhof 185-199
Bouwdeel A+ Antoni van Leeuwenhoek
Bouwdelen JCS Antoni van Leeuwenhoek
Bouwen aan de Dijk
BovenIJ ziekenhuis
Branding, de
Brandweerkazerne Anton
Brandweerkazerne Dirk
Brandweerkazerne Vredenhofweg
Brandweerkazerne Willem
Branie
Braspenning
Brede Basisschool De IJsbreker
Brede basisschool De Kleine Kapitein
Brede Joodse school Rosj Pina
Brede Kerkepad
Brede Mgr. Bekkersschool
Brede school 't Koggeschip
Brede school De Kikker
Brede school De Kinkerbuurt
Brede School De Punt
Brede School de Springplank
Brede school El Amien
Brede School Het Meervoud
Brede School Houthaven
Brede School Kortvoort
Brede School Pro Rege
Brede school Sint Jozef
Brede School Weesperrijk, De Nieuwe Jozef
Brederodestraat
Breehorn - De Dammer
Breehorn - De Schaker, Noordkop
Breehorn - Sterrenhof
Breehorn Fase 1a
Breestraat 2-4, van
BRET
Brienenhofje, van
Briljant aan de Amstel
Brink 1/Veeteeltstraat 121
BRIX Amsterdam
Brocacef
Broederhuis
Broedplaats Baggerbeest
Broekmanhuis
Brood en IJzer
Brood, Valkenburgerstraat
Broodservice.nl
Brooklyn Hotel en de Smederij NDSM
Brouwer III
Brouwerij De 7 Deugden
Brouwersgracht (Inktfabriek)
Brouwersgracht 153-159
Brouwersgracht 156
Brouwersgracht 167
Brouwersgracht 216
Brouwersgracht 272-274
Brouwersgracht 273
Brouwersgracht 28
BSH20F
Buiksloterbreek
Buiksloterbreek
Buiksloterbreek 118
Buiksloterbreek I 11
Buiksloterham 401
Buitenveldertse Montessorischool
Bulters
BUNK Hotel Amsterdam
Bureau Amsterdam Claus en Kaan
Burg. Bletzstr. Driemond
Burg. Hogguerstraat 391-397, 787-793, 1183-1223
Burgemeester De Vlugtschool
Burgemeester Rëellstraat C09-C11
Burgemeester Stramanweg
Burgerweeshuis
Burgerziekenhuis
Burgerziekenhuis / Chirurgiegebouw
Burgerziekenhuis / Ziekengebouw
Burgerziekenhuis Strookgebouw
Busstation Amsterdam CS
Buurtfabriek Ruimzicht
Buurtgezondheidscentrum Dufayhuis
Buurtkamer Diereneiland
Buyskade I de Stadshuizen
Buyskade II de Introductie
Buyskade III
Buyskade iii
Buytenzorg
C.E.C. Wonen op het dak
Cadiz
Café Restaurant Oostoever
Café-Restaurant Riva
CalandparC - Hofwoningen
CalandparC - Urban Villa's
CalandparC II
Calandtoren & Katersteyn
Calvijn College
Camperstraat
Campus Café VU
Cancer Center Amsterdam
Candido
Candy Castle
Canon
Capital C Amsterdam
Cari1lonstraat 13-19
Caritas/Europan
Carte Blanche Noorderhof
Cartesius Lyceum
Casa 400
Casa Luna Weteringschans 197-199
Cascade
Casimirstraat
Casteel van Beveren
Cburg College
CD ONE
Cederhof
Ceintuur Theater
Ceintuurbaan/Dusartstraat
Celebesstraat dakopbouw
Celebesstraat/Javastraat
Celebesstraat/Madurastraat
Centrum Amsterdam Noord - Fase I
Centrum voor Wiskunde en Informatica
Ceram
Change=
Change= II
Chassékerk
Chicago
China Center Amsterdam Osdorp
Chinees I
Chinees II/Zeeman
Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert - Uitbreiding
Cilliersstraat
Cilliersstraat
Circl
Citiez Hotel Amsterdam
citizenM Amstel Amsterdam
CitizenM Amsterdam City
City Theater
Cityden Amsterdam West - GAK middendeel
CityHub Amsterdam
Cityplot Apartments
Cityplot B7
CiWoCo 1.0
Clara Klooster Linnaeushof 44
Clauskindereweg
ClinkNOORD
Club iT
Clubgebouw Atletiekvereniging ATOS
Clubgebouw WVIJ
Clubhuis AFC
Clubhuis AVV Swift
Clubhuis Joy Jaagpad
Clubhuis Korfbalclub
Clubhuis Xenios
Cluster 4 Lelie, loc. A en H
Cluster 4 Lelie, loc. B-F1-G-J
Cluster 4 Lelie, loc. C-D-E-F2
Cluster Brouwer 2
Cluster Brouwer 2-deel 3
Cluster Brouwer I
Cluster Cloeck
Cluster Da Costa Zuid
Cluster Dijk B, Haarlemmerdijk
Cluster Goedkoop
Cluster Goedkoop
Cluster Haast B2
Cluster Haast BI
Cluster Haast Cl
Cluster Hazen
Cluster Kerk II, loc. C, E en K
Cluster Kerk III
Cluster Konijn Zuid
Cluster Lelie 5
Cluster Loots II
Cluster Marnix HA
Cluster Oosterpark
Cluster Straat A - Claus/Kaan
Cluster Straat A - Wijnen
Cluster Straat B
Cluster Straat B
Cluster Vijzel
Cluster Volvo, loc. C, F t/m M
Cluster Volvo, locatie D en E
Cluster Volvo, locaties A en B
ClusterVolvo
ClusterVolvo
Codam
Collage
Collectiecentrum Amsterdam Museum
College De Meer
Comenius
Comenius Lyceum Amsterdam
Commelinstraat
Commelinstraat
Commelinstraat 18-22
Commelinstraat 38-44
Commelinstraat l8-22/38-44
Complex 50
Complex N41 Czaar Peterbuurt - Cluster 1 en 3
Complex N42 Czaar Peterbuurt
Complex N45 Czaar Peterbuurt
Complex N46 Czaar Peterstraat
Concertgebouwplein 20
Concordia Inter Nos (Osdorperweg)
Concordia Inter Nos (Osdorperweg)
Confuciusplein - Averroes, Avicenna, Noordblok
Congreshotel Mövenpick
Conradstraat / Czaar Peterstraat
Conscious Hotel Westerpark
Conservatorium
Conservatorium Hotel
Coppelstokstraat
Corendon Vitality Hotel
Corning
Costa Rica
Coubertin
Courtyard by Marriott Amsterdam Arena Atlas
CP-GO IJburg
CPO Amstelbest
CPO Amstelwijck
CPO De Hallen - Knallen voor de Hallen
CPO De Hallen Noord
CPO De Jonge Graaff
CPO De Volharding
CPO IAmsteldream
CPO Samenwerkers Amstel C1
CPO Sciencepark
CPO Young Creatives
CPO Zaaiersweg
Crematorion Zorgvlied
Crossdock VSDV LogistiX
Crossover
Cruise Inn Zeeburgerdijk
Cruise-inn
Cruquius Docks
Cruquius Kavel 1.1
Cruquius Kavel 1.2
Cruquius Kavel 1.3
Cruquius Sigma
Cruquiuseiland Kavel 1.5
Cruquiuskwartier
Cruquiuswerf
Crystal Court
Crystal Houses
ctPark Amsterdam City
Cubes
Cultureel Centrum CREA
Cuserpark
Cuypershof
Cygnus Gymnasium
Czaar Peterstraat/Blankenstraat
Czaar Peterbuurt N41
Czaar Peterstraat
CZAN M1 Kavel
D'Augustijn
Da Costakade 194-198A
Da Vinci school
Daalwijk
Daalwijk
Daalwijk 17-19, 23-71
Dagchirurgisch Centrum VUmc
Dalí Míro Gaudí
Daltonbasisschool Neptunus
Dam 2-4
DAM 3
Damme Kunststoffen
Damrak 35-36, Nieuwendijk 123-125
Damrak 44, Mandenmakerssteeg 2
Damrak 70, Beurspassage
Damstede Lyceum
Danie Theronstraat 29
Danie Theronstraat Particulier
Danie Theronstraat Woningbedrijf
Danzigerdok 2
Danzigerkade 11
Danzigerkade 13
Danzigerkade 16
Danzigerkade 17
Danzigerkade 2
Danzigerkade 2
Danzigerkade 207
Danzigerkade 4
Dapperplein / Pieter Nieuwlandstraat
Dapperstraat / Von Zesenstraat
Dapperstraat 44
Datacenter AM3
Datacenter AM4
Datacenter AM7
DC van Hall
De Aak
De Admiraal
De Admiraliteit
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker (MAP 2)
De Aker 2
De Aker 2
De Aker 2
De Aker 2
De Aker 2
De Aker 2 De Vlaggen
De Aker 2 De Vlaggen
De Aker 2 De Vlaggen
De Aker 2 De Vlaggen
De Aker 2 De Vlaggen
de Aker 2e fase
De Aker 3
De Aker 3
De Aker 3
De Aker 3 De Wybers
De Aker 3 en 4 Crescent
De Aker 4
De Aker 4
De Aker 4
De Aker 4 De Toren
De Aker 4 Dijkvilla's
De Aker 5 & 6 Duinker, Van der Torre
De Aker 5 & 6 INBO
De Aker 5 & 6 SCALA
De Aker 5 & 6 Wingender/Hovenier
De Aker 5 + 6 blok 6
De Aker 5/6 (Claus en Kaan)
De Aker Blok 6
De Albatros
De Amstellaer Amstel 143-145
De Amsterdam
De Ankerplaats
De Appel Arts Centre
De Ark
De Baak
De Baak Zuid
De Badcuyp
De Ballonnerie
De Banne - Kadoelerbreek - Fase 1
De Banne - Kadoelerbreek - Fase 1
De Banne - Marjoleinterrein
De Banne - Marjoleinterrein
De Banne Centrum
De Batavier
De Beukels
De Beusemaecker
De Biënkorf
De Binderij
De Blauwe Engel
De Blauwe Panden
De Bocht
De Boeg
De Boel
De Boelelaan 769-1051
De Boetzelaer
De Bolder
De Bomentuin
De Bongerd
De Bongerd
De Bongerd - De Steigers
De Bongerd - Denar, Selena
De Bongerd - Hofwoningen
De Bongerd - Nela
De Bongerd - Otava, Reka
De Bongerd - Remo
De Bongerd - Stempel 6
De Bongerd - Supermarktblok
De Bongerd Fase 3a
De Bongerd Fase 3b
De Bongerd Fase 3c
De Bongerd Fase 4a
De Bonte Zwaan
De Bouwmeester
De Bouwmeester
De Brede Reus
DE Brede School
De BrouwerIJ
De Burman
De Buskenblaser - Bruno Albert
De Buskenblaser - TANGRAM
De Ceuvel
De Citadel
De Compagnon
De Cuisiniere, het Watermeisje, de Jonge Moeder, de Bouwmeester
De Daen
De Dappere Maurits
De Diamant
De Dichters - Komrij, Slauerhoff
De Dichters - Vasalis, Vinkenoog
De Draaier
De Drie Bouwmeesters
De Drie Dappertjes-Locatie D,Z
De Drie Dappertjes-Locatie L
De Drie Dappertjes-Locatie L
De Drie Koningen
De Drie Prinsen
De drie Schonen
De Drie van Commelin
De Drie van Commelin
De Drie Wachters
De Edelsteen
De Eenhoorn
De Eenhoorn Fase 2
De Eerste Jan Steen
De Eik
De Europa
De Feniks, Het Baken
De Filosoof
De Finish
De Flat Kleiburg
De Flier
De Flora
De Fortuin
De Fred
De Gekroonde Valk
De Gelria
De Gieter en De Slijper
De Glansfabriek
De Gouden Kettingh
de Groen
De Groene Habitat
De Groene Habitat Fase 4
De Groningen
De Groot Luchtkanalen
De Hagen
De Hallen Amsterdam
De Hallen Blok B5
De Heelmeesters
De Heining
De Henricus
De Hermitage Amsterdam
De Hooch
De Hout
De Jacobus
De Jakoba
De Jonge Jacob
De Jonge Walvischvaarder
De Kaapstander
De Kade
De Kameleon
De Kameleon
De Kandelaar
De Karel 2.0
De Kauwgomballenfabriek
De Keizer
De Keizer 2
De Keyzer
de Kimme
De Kimme, Nieuwbouw
De Kleine Johannes
De Klencke 87-105
De Klinker
De Kolk
De Koningsvrouwen van Landlust
De Koningsvrouwen van Landlust
De Koppeling - Fase 2
De Kroon
De Kuiper
De Kuiper
De Laatste Hendrik
de Lairessestraat 174 VU-lab
De Lasser
de Ledenlokalen
De Leermeester
De Leertuin
De Leeuw van Vlaanderen
De Liefde
De Liefde
De Lofts
De Loods
De Loodsen
De Loodsen
De Loodsen
De Loodsen
De Loswal
De Loswal
De Loyersburght
De Makroon
De Mammoet
De Mark
De Meerpaal
De Meester
De Meester
De Mokumer
De Monnik
De Muzikante
De Nederlandsche Bank
De Nederlandse Opera
De Negen Deuren
De Nieuwe Akbar
De Nieuwe Internationale School Esprit
De Nieuwe Liefde
De Nieuwe Meester
De Nieuwe Sint Jacob
De Nieuwe Vaart
De Nieuwe Wever
De Nieuwe Yogaschool
De Nieuwpoort
De Oliphant
De Opgang
De Oranje
De Oranje
De Oude Jumbo
De Oude Modeschool
De Overkant - Jumbo Foodmarkt
De Parel
De Parel
De Peelhorst
De Pijp 19
De Piramides
De Plancius
de Planeet
De Prinsendam
De Punt Fase 2
De Punt Hoogheemraadhoven
De Punt Noord
De Punt Noord
De Raak
De Raak
De Raak
De Rapenburger
De Roos
De Roos
De Rotonde
De Roze Hallen
de Rozemarn
De Ruijterkade 127
De Saayer
De Schoolstraat
De Sibbelpanden
De Slootermeerschool
De Smaragd
De Spakler
De Spreeuwen
De Staatsman
De Stadstuinen
De Statendam
De Steltloper
De Studio GAK Noordvleugel
De Studio Part II
De Susanna
De Tandwielenfabriek
De Timotheusschool
De Titaan
De Tolhuistuin
De Toorop
De Tribune
De Tribune
De Tulp
De Tweeling
De Tweeling
De Verfdoos
De Vier Heeren
De Vijzel
De Voortuinen
De Vrije Kade
De Vrije Kade Fase 2 - Kadewoningen
De Vrije Kade Fase 2 Blok B en D
De Vrijheid
De Waaier
De Walvis
De Warmoes
De Warren
De Watergeus
De Waterkant
De Weerbare Man
De Weesperpoort
De Wending
De Wending
de Wending
De Wenslauerstraathuisjes
De Wereldburger
De Werf
De Werf
De Wielingen
De Wijtse Linnaeus
De Wissel
De Witte Kaap
De Witte Keizer, Keizersgr. 444-446
De Wittenkade 98-108
De Wittenkade, De Wittenstraat, 1e Naussaustraat
De Wittenstraat 27
De Wolk
De Woondiversiteit Amsterdam
de XXX-en
De Ysbreeker
De Zeearend, Willem Barentsz
De Zeearend, Willem Barentsz
De Zeebloem
De Zeebonk
De Zeeheld
De Zeven Provinciën
De Zeven Provinciën
De Zevenster
De Zilverling
De Zilvermijn
De Zoete Haring
De Zwaluw
Deftige Dames
DeLaMar Theater
Delflandplein
Delflandplein
Delflandplein
Delflandplein 31, Voorburgstraat 252
Depot Amsterdam Noord
Depot Amsterdam, EYE Collectiecentrum
Depot Stedelijk Museum
Dépôt Zuid
Derde Goudsbloemdwarsstraat 6
Derde Schinkelstraat 27
Derde Schinkelstraat 31-33
Derkinderenstraat
Design 020
Detroit
DHL CityHub XL Amsterdam-West
Diana en Vesta
Dianet Dialysecentrum
Dierenopvangcentrum
Diesel Benelux
Distributiecentrum Fetim Group
Distributiecentrum ITG
Distributiecentrum Kaapstadweg B2
Distributiecentrum Kaapstadweg B3
Distributiecentrum Mondo Minerals
Distributiecentrum Nabuurs Osdorp
Distributiecentrum Rivièra Maison
Districtsgebouw Koninklijke Marechaussee
Ditlaar 10
Diverse gebouwen Westergasfabrieksterrein
Django Building
DNB Bezoekerscentrum
Docklands
DOK 94
DOK15
DOK1620
DOK7
Dolhaantjestraat 20-26
Domūs Houthaven
Don Bosco
Dorp Sloten
Dorpsstraat 37 Holysloot
Douanegebouw
Dr. H. Colijnstraat
Dr. Rijk Kramerschool
Driemond Burg.Kasteleinstraat
Driemond - De Kern
Drijvend Kantoor Waternet
Dronk Bedrijfswagenonderdelen
Droogbak
Droogbak 1,2,3
Droogbak 15
Drostenburg
Dubbelink
Dubbelink
Dubbelink hoogbouw
Dubbelink laagbouw
Dudokhaken
Dukdalfweg 23-27
Durgerdammergouw
Dusartstraat 18
DWI Klaprozenweg 91
E&A Scheer
East Lake Living
Eastern Docklands Apartments
easyHotel Amsterdam Arena Boulevard
Eden Amsterdam Manor Hotel
EDGE Amsterdam West
EDGE Olympic
EDGE Stadium
Eeftink
Eeftink Fase 2
Eenhoornblokken
Eerste Weteringdwarsstraat 54
Eerste Breeuwersstraat
Eerste Constantijn Huygensstraat 78
Eerste Goudsbloemdwarsstraat 4
Eerste Helmersstraat 5-7
Eerste Helmersstraat 5-7
Eerste Oosterparkstraat
Eerste Oosterparkstraat 88-126
Eerste Schinkelstraat
Eerste Van Swindenstraat 74-76
Egelantiersgracht 227
Egelantiersstraat 14-24
Eikenweg 9
Einde van de Wereld, het
Eindgemaal Postjesweg
Eindgemaal Rivierenbuurt
El Faroug
El Jamama
Elandshof
Elandsstraat 37
Elandsstraat 44
Elandstraat/Konijnenstraat
Elders Rust
Element Hotel
Elizabeth Otter-Knoll Stichting
Elseviergebouw
ELTA
Elthetokerk
Elzenhagen - Villa Verde
Elzenhagen Noord
Elzenstaete
Emerald
Emerald Empire /Venetiëhof
Emerald, Radiant
Emma Kinderziekenhuis AMC
En Bloc
Endemol
Enter Amsterdam
Entreegebied De Nieuwe Ooster
Entreegebouw Van Gogh Museum
Entreepaviljoen Amsterdam UMC, locatie AMC
Entrepot - West (2E Fase)
Entrepot - West (2e Fase) '
Entrepot - West I (Blok 7)
Entrepot West fase 2
Entrepot-West 4
Entrepot-West I
Eren Transport & Logistiek
Erna van der Pershuis
Ernst & Young Tower
Esdoorn
Eureka 2
Eurocenter
Euromaster Bandenservice
Europahuis
Europan
European Headquarters Calvin Klein & Tommy Hilfiger
European Medicines Agency
Euroscoop Amsterdam
Everdina de Lanoyhof
Exclusiva, NexTechnician
EYE Filminstituut
F-Buurt - ONL
F-Buurt - Splinter Architecten
F-Midden
Fabriek Chocolatemakers
Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica
Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica - Fase 2
FagelCats
Fagelstraat e.o.
Fahrenheitstraat (Open Hof)
Fannius Scholten II
Fannius Scholten II
Fannius Scholtenbuurt
Fannius Scholtenbuurt AB 01
Fannius Scholtenbuurt AB 15
Fannius Scholtenbuurt AB 31
Fannius Scholtenbuurt blok AB 11
Fannius Scholtenstraat
Fannius Scholtenstraat AB31
Faralda Kraan
Fashion Hotel
Fazantenweg
Feadship Royal Van Lent Shipyard Amsterdam
Felix Meritis
Fénice
Fénice Toren C
Ferdinand Bolstraat 190-192
Ferdinand Bolstraat 71-77
Fiction Factory
Fiction Factory Werkgebouw aan het IJ
Fiction Factory Werkgebouw aan het IJ 3
Fietsenstalling Amsterdam RAI
Fietsenstalling Beursplein
Fietsenstalling IJboulevard
Fietsenstalling Leidseplein
Fietsenstalling Stationsplein
Fietsparkeergarage Strawinskylaan
Filips van Almondestraat 4-18
Finisterre, Oostoever
Flarijn, de
Fletcher Hotel Amsterdam
Flevohuis
Flevoparkschool/Boetonstraat e.o.
Flevoparkschool/Javastraat 223
Flevoparkschool/Javastraat 223 e.o.
Floor
Florena
Florijn Noord
Florijn Noord en Zuid
Foeliedwarsstraat
Foeliestraat 2-4
Fokke Simonszstraat 22
Fokke Simonszstraat 88
Foltu Terrein
Fons Vitea Lyceum
Fort Cortina
Foyer Jacob van Arteveldestraat
FOZ
Fraijlemaborg
Frame Amsterdam
Frame Building
Frankenhof
Frans Halsstraat 57
Frans Halsstraat 7-13
Frederik Hendrikstraat 117 - 121
Frederik Hendrikstraat 117-121
Frederikshof
Frederiksplein
Frederiksplein 1
Frederiksplein 26-28
Frederiksplein 47-49
Frijo Lichtreclame
Fully-Foelie
Funenhof
Furore - Blok A
Futura KMSP
Futura Maccreanor Lavington
Futura Roelf Steenhuis
G-Star RAW
G.D.H. Zone
G.D.H. Zone
G.D.H. Zone
Galgenstraat / Prinseneiland
Ganzenhoef
Ganzenhoefcentrum
Gapersteeg 1-9, Kalverstraat 39, Rokin 36
Gare du Nord
Gastenburgh
GDH-terrein II
GEB-Terrein Aquartis
GEB-Terrein Kalenderpander
Geb. ohk Pakhuizen gebouw d
Gebouw de oude Krakeling
Gebroeders Bever
Geert Groote College
Geinwijk Bijlmerdreef e.o.
Geinwijk Hoenders D. / Intervam
Geinwijk Hoenders D. / SFB
Geinwijk Venhoeven / Intervam
Geinwijk Venhoeven / Nw A'dam
Gelderlandplein
Gelderlandplein
Gelderlandplein
Gelderlandplein-Noord
Geldersekade 82
Geldersekade 41 -43/105
Geldersekade 81
Geldersekade 82
Geldersekade e.o.
Geldersekade/Oudezijds Kolk
Geldershoofd
Gele Panden
Gemaal Kadoelen
Gemeenlandshuis Diemerzeedijk
Gemeentewerf Luchtvaartstraat
Generator Amsterdam
Gentiaanbuurt Blok 5
Gerard Dou fase 5
Gerard Doubuurt 3e fase
Gerard Doubuurt fase 3
Gerard Doubuurt fase III
Gerard Doubuurt, Fase 4
Gerard Doubuurt, Fase 4A
Gerard Doubuurt, Fase 4A
Gerard Doustraat 157, Tweede Jacob van Campenstraat 140
Gerard Doustraat 159-173, Tweede Jacob van Campenstraat 142-148
Gerardus Majellakerk
Gerbrandypark
Gerbrandypark
Gerbrandypark, penthouse
Gerenstein
Gerhardhuis aanleunwoningen
Gerrit Rietveld Academie
Gerrit Rietveld Academie
Gerrit van der Veen College
Gershwin Blok 9
Gershwin Brothers
Gershwin Townhouses
Gespleten Hendrik Noord
Gespleten Hendrik Zuid
Getijenveld Blok B
Geuzenbaan 2a (b3)
Geuzenbaan 2c
Geuzenbaan 2C
Geuzenbaan FARO
Geuzenbaan Rede
Geuzenbaan Tjalk Schoener Kipper Karveel
Geuzentuinen
Geuzenveld - West (Kwadrant)
Geuzenveld - West (Patio Stok)
Geuzenveld - West (Rochdale - 164 Won)
Geuzenveld - West (Rochdale - 20 Won)
Geuzenveld - West (Rochdale - 236 Won)
Geuzenveld - West (Sbb)
Geuzenveld - West (Sbb)
Geuzenveld - West (Uba)
Geuzenveld - West (Uba)
Gezondheidscentrum Haveneiland
Gezondheidscentrum Spaarndammerbuurt
Gibbonpaviljoen Artis
Gillis
Go Buiksloterham
Go West
Goede Doelen Loterijen
Goeman Borgesiusschool
Golden Tulip Amsterdam West
Gorontalostraat
Gorontalostraat (Ar 10)
Goudsbloemstraat 104
Goudsbloemstraat 65-71
Goudvink
Govert Flinckstraat 206-208
Graansilo Westerdoksdijk
Grafisch Lyceum Dintelstraat
Grand Hotel Amrâth Amsterdam
Gravestein Plint
Greenstay Ditlaar
Grensstraat 120-146
Groen v. Prinstererstraat
Groenburgwal 30
Groenburgwal 45
Groenburgwal 50
Groeneveen-plint
Groeneveenscherm
Groenmarkt
Groenmarktkade 3
Groenmarktkade 3
Groenmarktkade 3
Groenmarktkade 3
Groot Rieteiland blok 10C Florapark
Groot Rieteiland blok 10C OD 205
Grootslag Fase 1
Grootslag Fase 2
Grote Beurt
Grote Beurt
Grote Beurt
Grote Beurt
Grote Beurt
Grote Bickersstraat 2
Grote Bickersstraat 86
Grote Rieteiland blok 15A Jongerius
Grote Rieteiland blok 15A Molenaar & Van Winden
Grote Rieteiland blok 16B Jongerius
Grote Rieteiland blok 16B Molenaar & Van Winden
Grote Rieteiland blok 21A Kingma & Van Mameren
Grote Rieteiland blok 21A OD 205
Grote Rieteiland blok 22C & 28B Kingma & Van Mameren
Grote Rieteiland blok 22C & 28B Waals Zeinstra
Grote Rieteiland blok 27B
Grote Rieteiland Blok 28b en 33a
Grote Rieteiland Blok 3a
Grote Rieteiland blok 3A
Grote Rieteiland blok 3B
Grote Rieteiland blok 3b
Grote Rieteiland blok 3C
Grote Rieteiland Blok 3c
Grote Rieteiland blok 9A & 27A Florapark
Grote Rieteiland blok 9A,27A & 33B Lafour & Wijk
Grote Rieteiland blok 9A,27A & 33B OD 205
Grote Rieteiland blok 9B Kavel 1
Grote Rieteiland blok 9B Kavel 3
Grote Wittenburgerstraat
Grote Wittenburgerstraat 7, Ravenstraat 12-28
Grubbehoeve
Guldehandsteeg 1
Gulden Kruis
Gulden Kruis
Gulden Winckelplantsoen
GWL-Terrein
GWL-terrein Blok 1
GWL-terrein Blok 2A. 2B, 8 en 15
GWL-terrein Blok 2C, 11 en 13
GWL-terrein Blok 4, 5, 7, 9, 10, 12
GWL-terrein Blok 6, 14, 16, 17
Gymzaal Kantershof
Gymzaal Tuyl Uilenspiegelschool
H.J.E. Wenckebachweg 6V
Haag en Veld Plint
Haarlemmerdijk 120
Haarlemmerdijk 145
Haarlemmerdijk 145
Haarlemmerdijk 151-155
Haarlemmerdijk 164
Haarlemmerdijk 173-175
Haarlemmerdijk 64/B. Oranjestr.
Haarlemmerkluster I
Haarlemmerplein
Haarlemmerplein
Haarlemmerplein 10-40
Haarlemmerstraat 138-140
Haarlemmerweg / Van Hogendorpstraat
Haas / Hazenstraat 4
Haas / Hazenstraat 4 en 8
Haast A1
Haast A2
Hageland
Hageland
Hageland 132
Hal B De 1800 Roeden
Halmahei rastraat
Halve Maen
Hamerstraat 20, Beitelkade 15
Hampton by Hilton Amsterdam Centre East
HANDEL AMSTERDAM
Harbour Club
Harry Koningsbergerstraat 4-18
Hart van Elzenhagen
Hartenlust - Atelier Kempe Thill
Hartenlust - DKV Architecten
Hasebroekstraat 108-112
Hasselaerhof
HAUT
Haven Cas Oorthuyskade
Haveneiland Blok 66
Haveneiland Oost Blok 39
Haveneiland Oost Blok 40ab, 45ab en 60a
Haveneiland Oost Blok 41
Haveneiland Oost Blok 42b - De Havenmeester
Haveneiland Oost Blok 44ab
Haveneiland Oost Blok 46b - IJburg College
Haveneiland Oost Blok 46c
Haveneiland Oost Blok 46c
Haveneiland Oost blok 47
Haveneiland Oost Blok 48ab
Haveneiland Oost Blok 49b
Haveneiland Oost Blok 51a
Haveneiland Oost Blok 51b
Haveneiland Oost Blok 51c
Haveneiland Oost Blok 52ab
Haveneiland Oost Blok 53
Haveneiland Oost blok 55a
Haveneiland Oost Blok 56a1
Haveneiland Oost blok 56a2
Haveneiland Oost blok 56b
Haveneiland Oost Blok 57c
Haveneiland Oost Blok 57c
Haveneiland Oost blok 57d
Haveneiland Oost Blok 58
Haveneiland Oost blok 60a
Haveneiland Oost blok 60b
Haveneiland Oost blok 60c
Haveneiland Oost Blok 61a
Haveneiland Oost Blok 61b
Haveneiland Oost Blok 61b
Haveneiland Oost Blok 61c
Haveneiland Oost Blok 61c
Haveneiland Oost blok 62
Haveneiland Oost Blok 64
Haveneiland Oost Blok 64
Haveneiland Oost blok 65a
Haveneiland Oost blok 65b
Haveneiland West blok 1013
Haveneiland West blok 10A
Haveneiland West blok 11a-b
Haveneiland West blok 11a-b
Haveneiland West blok 11a-b
Haveneiland West blok 11a-b
Haveneiland West blok 11a-b
Haveneiland West Blok 11ab
Haveneiland West Blok 11ab
Haveneiland West Blok 11ab
Haveneiland West blok 12a-b
Haveneiland West blok 12a-b
Haveneiland West blok 12a-b
Haveneiland West Blok 12ab - Dicomedia
Haveneiland West Blok 12ab - Maaskant en Van Velzen
Haveneiland West Blok 12ab - Rijnvos Voorwinde
Haveneiland West Blok 12ab - Steenhuis Bukman
Haveneiland West Blok 13b
Haveneiland West blok 13B Lafour & Wijk
Haveneiland West blok 13B Snitker Borst
Haveneiland West Blok 14 DKV
Haveneiland West Blok 14 Heren 5
Haveneiland West Blok 14 Kempe Thill
Haveneiland West blok 16A
Haveneiland West blok 16a
Haveneiland West Blok 17
Haveneiland West blok 17 Architecten Cie
Haveneiland West blok 17 Arons & Gelauff
Haveneiland West blok 17 NL Architects
Haveneiland West blok 17 SeArch
Haveneiland West blok 17 VMX Architects
Haveneiland West blok 19
Haveneiland West Blok 19 - de Architekten Cie.
Haveneiland West Blok 19 - Loof & van Stigt
Haveneiland West Blok 2
Haveneiland West Blok 2
Haveneiland West blok 2
Haveneiland West blok 2
Haveneiland West Blok 20
Haveneiland West blok 22A-B Kingma & Van Mameren
Haveneiland West blok 22A-B Waals Zeinstra
Haveneiland West blok 22a/b
Haveneiland West blok 22ab
Haveneiland West blok 23A
Haveneiland West Blok 23a
Haveneiland West blok 23B Architectengroep
Haveneiland West blok 23B VMX Architects
Haveneiland West Blok 23b1
Haveneiland West Blok 23b2
Haveneiland West blok 24-3
Haveneiland West blok 24-5
Haveneiland West blok 24a
Haveneiland West blok 24A-B Claus & Kaan
Haveneiland West blok 24A-B Meyer & Van Schooten
Haveneiland West Blok 24b
Haveneiland West blok 24b
Haveneiland West Blok 25
Haveneiland West blok 25A-B Architecten Cie
Haveneiland West blok 25A-B Claus & Kaan
Haveneiland West blok 25A-B Faro
Haveneiland West blok 28A
Haveneiland West Blok 28a - De Ontdekking
Haveneiland West Blok 29
Haveneiland West Blok 29
Haveneiland West Blok 29
Haveneiland West Blok 30
Haveneiland West Blok 30
Haveneiland West Blok 30
Haveneiland West blok 30
Haveneiland West blok 30
Haveneiland West blok 30
Haveneiland West Blok 31
Haveneiland West Blok 32 - Waterview
Haveneiland West blok 34
Haveneiland West Blok 34
Haveneiland West Blok 35
Haveneiland West blok 35 ATA
Haveneiland West blok 35 TKA
Haveneiland West Blok 36
Haveneiland West Blok 37
Haveneiland West blok 4
Haveneiland West Blok 45c
Haveneiland West Blok 46a
Haveneiland West Blok 5
Haveneiland West blok 5
Haveneiland West blok 5
Haveneiland West blok 5
Haveneiland West blok 6
Haveneiland West blok 6
Haveneiland West blok 6
Haveneiland West Blok 6
Haveneiland West Blok 6
Haveneiland West Blok 6
Haveneiland West Blok 7
Haveneiland West Blok 8
Havo De Hof
Heart and Soul - Baker en Davis
Heart and Soul - Smith
Heineken Awet
Heineken-terrein
Heining 15
Helios, Spui/Voetboogstr./Kalverstr.
Helst/v Ostadestraat, 2e v.d
Hema
Hema (2e Wittenburgerdwarsstraat)
Hembrugstraat / Spaarndammerdijk
Hemonystraat/2e Jan Steenstraat
Hemsterhuisstraat 27-61, Nicolaas Japiksestraat 2-6
Hendrick de Keijserbrt 2e fase
Hendrick de Keyser
Henkenshage
Henri Dunantbuurt Fase 2a-2b
Henri Polaklaan 11 en 114
Henrick de Keijser fase III
Henrick de Keyser fase III
Henriette Roland Holsthuis
Herberg Het Mandelahuisje
Herengracht 10
Herengracht 223-225
Herengracht 237
Herengracht 256
Herengracht 332-336
Herengracht 344-346
Herengracht 384 (HAT-verbouw)
Herengracht 437
Herengracht 94
Herenstaete
Herenstraat 2-6
Herenstraat 30-32
Heroes
HEROS
Hertingenstraat oplagen
Hertspiegelweg
Hervormd Lyceum West
Hervormd Lyceum Zuid
Het Groenland
Het Amsterbaken
Het Andreas Ensemble - Geurst & Schulze
Het Andreas Ensemble - Tony Fretton
Het Andreas Ensemble Fase 2 - Geurst & Schulze
Het Andreas Ensemble Fase 2 - Tony Fretton
Het Atelier
Het Balein
Het Bastion
Het Blaeu Erf
Het Blaeuwe Huys
Het Colijnhof
Het Dak van NEMO
Het Dok
Het Facet
Het Funen - Bodoni
Het Funen - Cecilia, Fontaine, Lucidia
Het Funen - Century
Het Funen - Cheops
Het Funen - Melior
Het Funen - Palatino
Het Funen - Syntax, Tunga, Myriad
Het Funen - Verdana
Het Funen Claus en Kaan
Het Funen De Architectengroep
Het Funen de Architekten Cie
Het Funen DKV
Het Funen Geurst & Schulze
Het Funen Kuiper
Het Funen Lafour & Wijk en Wickham
Het Funen NL Architects
Het Funen Van Sambeek & Van Veen
Het Groenland
Het Hooghout
Het IJland
Het Jeroen Pit Huis
Het Joost Swarte huis
Het Kadegebouw
Het Ketelhuis
Het Klaverblad
Het Klaverblad
Het Knooppunt
Het Kwadrant
Het Muziekgebouw aan 't IJ / BIMhuis
Het Nieuwe Veem
Het Oog op het Y
Het Open Ijnde
Het Plein - Visio
Het SchetsBlok
Het Schip
Het Schouw
Het Schouw
Het Schouw - Blok A
Het Schouw Blok G
Het Sieraad
Het Slob (HAT-verbouw)
Het Speelkwartier
Het Spoor
Het Strandhuis
Het Suykerhofje
Het Wespennest
HiCondo
HighEnd
Hillside
HOF Prinsengracht
Hof van Descartes
Hof van Eland
Hof van Eland
Hof van Hoytema
Hof van Osdorp
Hof van Osdorp - INBO
Hof van Osdorp - Van Wylick
Hof van Socrates
Hof van Socrates - Fase 2
Hof van Socrates - Fase 2
Hof van Spartaan Oost
Hof van Spartaan West
Hofgeest-plint
Hofje van Rini
Hofmeyrstraat/Tugelaweg
Hoftuin
Hogeschool iPabo
Hogevecht Plint
Hogewey - Kastanjelaan, Kostverlorenstraat
Holatuka 2e fase
Holendrechtstraat
Holiday Inn & Holiday Inn Express Arena Towers
Holiday Inn Express Amsterdam - North Riverside
Holiday Inn Express Amsterdam City Hall
Holland Veste
Holtblokken Fase 1
Home Shop Center Albert Heijn
Hoofdgebouw Amsterdam ArenA
Hoofdgebouw Middenmeer
Hoofdgebouw VU
Hoofdkantoor Hoogheemraadschap Amstel Gooi en Vecht / Dienst Waterbeheer en Riolering
Hoofdkantoor MTV Networks
Hoofdkantoor Praxis
Hoofdkantoor VZA
Hoofdweg- Jan van Galenstraat
Hoogkade
Hoogoord
Hoogte Kadijk (NS)
Hoogte Kadijk (NS)
Hoogte Kadijk (PTT)
Hoogte Kadijk 171-175
Hoogte Kadijk 179
Hoogte Kadijk 206
Hoogte Kadijk 410-418
Hoogte Kadijk 62-64
Hoogwerf
Hoop Liefde Fortuin
Horecapaviljoen Vondeltuin
Hornbach Amsterdam
Hornweg 24B
Hornweg 50
Hortusplantsoen
Hot ITem
Hotel & Wellness Zuiver
Hotel Arena
Hotel Artemis
Hotel BOAT & CO
Hotel Breeze Amsterdam
Hotel Camp Inn
Hotel Couture
Hotel de Goudfazant
Hotel de Jonker
Hotel Jakarta
Hotel Jansen
Hotel King's Court
Hotel Levell
Hotel MAI Amsterdam
Hotel Mercier
Hotel New Kit
Hotel V Fizeaustraat, The Lobby Fizeaustraat
Hotel V Frederiksplein
Hotel van de Vijsel
Hotel2Stay
Hourglass
Hout
Houthaven 4DEF
Houthaven Pier 2
Houthaven Pier 2 Fase 3
Houthaven Pier 2 Fase 4
Houtman Plancius
Houtmankade
Houtrijkstraat / Knollendamstraat
Hubertus & Berkhoff
Hubstudios Linnaeusstraat
Hubstudios Rijtuigenhof
Hubstudios Westerpark
Hudsonpoort
Huidekoper
Huidekopersstraat 25-29
Huidekoperstraat
Huis Marseille
Huis van Acht
Huisartsen Westerpark, praktijk Bevers & Barten
Huize Buitenveldert
Huize Frankendael
Huize Patrimonium
Huizingaschool
Hulshoff Amsterdam
Hulshoff Archiefbeheer
Humanistisch Kindcentrum De Wereldboom
Huntum
HUT Spuistraat, Nieuwezijds Voorburgwal
HUT Warmoesstraat
Huys Azië
Huys Europa
Hyatt Regency Amsterdam
Hyperion Lyceum
Hyperion Lyceum
Ibis Hotel Amsterdam Centre
Ibizastraat 5
Ibizastraat 9
IBS Al Yaqoet
Ichi-E
Ichthusschool
Identity
IJburg College 2
IJdock Gebouw 2
IJdock Hotel Room Mate Aitaina
IJdock kantoorgebouw
IJdoornschool
IJgenwijs
IJgenzinnig
IJhal Amsterdam CS
IJpassage Amsterdam CS
Ijselstraat
Ijselstraat
IJtoren Oostelijke Handelskade
IJzer, Uilenburgergracht
IKC De Kaap
IKC De Kleine Kapitein
IKC De Vijf Sterren
IKC Het Talent
IKC Knotwilg
IKC NoordRijk
IKC Overhoeks
IKC Zeeburgereiland
IKC Zeven Zeeën
Imagewharf
Imago Printing
Immanuelschool
In de Roos
In den Boeckbindery, N.Z. Kolk
Indah
Indië 1
Indië 8
Indische Buurt - Eén blok stad
Indoor Lightfactory
Industria
ING Cedar Building
ING Maple
Ingenhouszhof
INK Hotel Amsterdam
Inntel Hotels Amsterdam Landmark
InStijl
Insulinda
Insulindestaete
Insulindeweg / Toministraat
Intermezzo
Islamitisch College Amsterdam
Islamitisch Uitvaartpaviljoen Amsterdam
Ivens Studio's
IVKO
J.Jun Horeca en Grootverbruik
J.M. Keynes Building
J.S.G. Maimonides
J.van Lennepkade / J.P.Heyestraat
Jacob Van Wassenaar Obdamstraat
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat Baneke v.d. Hoeven
Jacques Veltmanstraat Uytenhaak
Jakoba Mulderhuis
Jamboni - De Parade
Jamboni - Hart Staalmanplein - Onix
Jamboni – Hart Staalmanplein - Wingerder Hovenier
Jan
Jan Bernardusstraat
Jan de Louterhof
Jan Ligtharthof
Jan Ligthartschool
Jan Luijkenstraat 19
Jan Luijkenstraat 2
Jan Steen
Jan Steen
Jan van Galenstraat
Jan van Goyenkade 7
Jan van Zutphenstraat - Toren 1 en 3
Jan van Zutphenstraat - Toren 4
Jan van Zutphenstraat Toren 2
Jan Vet terrein
Jardin
Jatopa
Java eiland Blok 1,3 en 6
Java eiland Blok 2 en 5
Java eiland BPF, deelplan Christaanse
Java eiland BPF, deelplan Cruz en Ortiz
Java eiland BPF, deelplan Uytenhaak
Java eiland BPF,deelplan Soeters
Java Eiland Stempel 46 en 50
Java eilland BPF,,deelplan grachtenhuizen
Java eilnad Blok 4
Java-eiland Amicitia etc.
Java-eiland Batavia
Java-eiland blokl 9 en 20
Java-eiland Hispania
Java-eiland Stadshuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-grachtenhuizen
Java-palazzi
Jaz Amsterdam
Jenga House
Jeruzalem
Jeruzalem Blok G en H
Jeruzalem Blok M
Jeruzalem Blok N
Jeugdcentrum De Ruijter
Jeugdhuis Middelveld
Jeugdland
Jeugdland
JFK Smartlofts
Jinso Paviljoen
JOC beperkt beveiligde afdeling
Jodenbreestraat 16
Johan Basiushof
Johann Siegerstraat 2-4
Jonas
Jongkindstraat, Johan
Joolz
Joy Hotel
Juf Nienke
Juliana van Stolberghof
Juliana van Stolbergstraat
Julianapark
Julianapark
Julianapark
Julianapark (Hoogbouw)
Julianapark (Laagbouw)
Junkie Hotel
Kaap
Kaap Noord
Kaap West
Kaashandel
Kaatje
Kade Noord
Kade Osdorp
Kade Osdorp Blok C
Kadewoningen Oostpoort
Kadoelenweg 167-171
Kadoelerweg
Kalfjeslaan
Kalkoenstraat 11
Kalverpassage
Kalverstraat 18, Jonge Roelensteeg 1-13
Kalverstraat 48-52, Nieuwezijds Voorburgwal 269-272
Kanaalstraat
Kanaalstraat 98-100
Kandeel
Kantoor Albeton
Kantoorgebouw Freshfields Bruckhaus Deringer
Kantoorgebouw Officia I
Kantoorgebouw Steigereiland
Kantorencomplex ABN AMRO
Karei Doormanstraat
Karei Doormanstraat I 10-1 12
Karel du Jardinstraat 61-65
Karelse v/d Meer Javakade
Karmijn
KARSP
Karspeldreef
Karspeldreef - Blok AB
Karspelhof - Fase 1
Karspelhof - Fase 2
Karspelhof - Fase 2
Karspelhof Fase 2b
Karthuizerplantsoen 1-2
Karthuizersstraat 9
Kassencomplex FNWI
Kastanjeplein
Katharina
Kattenburgerplein
Kattengat 10
Kattenlaan II
Kavel Z1
KDV De Toverlantaarn, KDV De Kleine Roos
KDV Mauritskade
KDV Wipsa Kids
KEA Woontoren
Keiprin
Keizer 1
Keizergracht 428-432
Keizersgracht 126
Keizersgracht 18
Keizersgracht 231A, Hartenstraat 32-36
Keizersgracht 24
Keizersgracht 361- 369
Keizersgracht 489
Keizersgracht 491
Keizersgracht 606
Keizersgracht 634-636
Keizersgracht 637
Keizersgracht 646
Keizersgracht 647
Keizersgracht 710
Keizersstraat 3-29
Keizersstraat Noordzijde
Keizersstraat Zuidzijde
Kempenaerstraat 165, de
Kerk in Geuzenveld
Kerkstraat 148
Kerkstraat 210-218
Kerkstraat 329-331
Kerkstraat 333-343
Kerkstraat 342
Kerkstraat 354 - 356
Kerkstraat 391
Kerkstraat 58-60
Kersten Constructie
Key Point Amsterdam Osdorp
Key Point Toetsenbordweg
Kindcentrum De Baanbreker, OBS Blijhaven
Kindcentrum de Vindplaats
Kindercampus De Jordaan
Kindercampus Mokum
Kindercampus Zuidas
Kinderdagverblijf Johanna Margaretha
Kinderdagverblijf Kidz & Friends
Kinderhonk Stad
Kingmaschool
Kinkerbuurt - Complex 1005 Blok C2
Kinkerbuurt Fase 5
Kinkerstraat / J.P.Heyestraat
Kinkerstraat 216-222
Kinkerstraat 288 - 292
KKL03 Samenwerkers
Klaver 4
Klein Amsterdam
Klein Echtenstein
Klein Gooioord
Klein Gooioord (Scherm)
Klein Kadoelen
Klein Schinkel
Klein Vondelpark
Kleine Beurt
Kleine Beurt
Kleine Gartmanplantsoen
Kleine Reiteiland blok 38D
Kleine Rieteiland blok 38G-H A & I Architecten
Kleine Rieteiland blok 38G-H Wingender Hoveniers
Kleine Rieteiland blok 38H kavel 66
Kleine Rieteiland Lisdoddelaan
Kleine Rieteiland Villa's
Kleine Rieteiland Waterwoningen
Klinisch Trainingscentrum VUmc
KLIQ-Gebouw, voormalig stadsdeelkantoor
Kloveniersburgwal 23
Kloveniersburgwal 41
Kloveniersburgwal 77-81
Kloveniersburgwal 87-89, Groenburgwal 24
Kloverniersburgwal 14
Klussen op de Klarenstraat
Kluster Amstelveldbuurt
Kluster Bellamy
Kluster Bellamy
Kluster Bellamy (AWV)
Kluster Bellamy (Rochdale)
Kluster Dijk A1
Kluster Dijk A2
Kluster Eilanden Boulevard
Kluster Fina
Kluster Geo
Kluster Holatuka
Kluster Kemp Anjelierstraat e.o.
Kluster Kerk
Kluster Lelie 3e fase
Kluster Loots
Kluster Nieuwmarkt
Kluster Noord
Kluster Palm
Kluster Rola
Kluster Rola
Kluster Rolijn 3A
Kluster Toren
Kluster Vink 4A
Kluster Vink 4B
Kluster Vink I
Kluster Vink Ii
Kluster Viool
KNSM Blok 1
KNSM Blok 2
KNSM eiland
KNSM-eiland U-blokken
Koel Kit
Koestraat
Koestraat / Bethanienstraat
Koestraat 16 en 20
Koivistokade 60
Kolenkitbuurt Fase 4a
Kolenkitbuurt Zuidelijk Veld Fase 2
Kolksteeg 2
Kolom Praktijkcollege Noord
Kometensingel
Komst Zeeburgereiland
Konijn Zuid
Koning Willemshuis
Koningin Wihelminaplein (108 Won)
Koningin Wihelminaplein (110 Won)
Koningin Wihelminaplein (138 Won)
Koningin Wihelminaplein (90 Won)
Koningin Wilhelminaplein
Koningin Wilhelminaplein fase 2
Koningshof - Waterwoningen
Koningshof Parkappartementen
Koningslaan 22-24
Koningslaan 32-38
Koningsplein 15/Herengracht 441
Koningsplein XXII
Koninklijk Theater Carré
Koopman International
Koopvaardersplantsoen 3-17
Kop Eendrachtspark
Kop Eendrachtspark
Kop Grasweg Blok C5
Kop Grasweg Blok C7
Kop Gravestein
Kop in de Wind
Kop Jan van Galenstraat
Kop Nassaukerk
Kop Van Diemenstraat
Kop Weespertrekvaart
Kopblok Houthaven Fase 1
Kopblok Houthaven Fase 2
Korte Korsjespoortsteeg 8
Korte Leidsedwarsstr. 151
Korte Leidsedwarsstraat
Korte Leidsedwarsstraat (HAT-verbouw)
Korte Leidsedwarsstraat 31
Korte Prinsengracht 18
Kostverlorenhof
Koudegebouw Zuidoostlob
KPN Districtcentrale 2 en Straalverbindingstoren
KPN Teleport
Kraaipanschool
Kraanspoor
Kramatweg
Kramatweg E.O. (Ar 17)
Krijn Breurstraat
Krijn Breurstraat
Krom Boomssloot 12
Krugerplein/Majabastraat
Kruislaan/Middenweg
Kruislaan/Middenweg
Kruitberg
Kruitberg Plint
Kuipersstraat 170
Kuki Blok
Kwartiermeester
Kwintijn Fase 1
Kwintijn Fase 2
L'IJ
l' Etoile
La Grande Cour
La Guardia Plaza
La Louvre
La Reine
Laag Koningshoef
Laag Koningshoef
Laag Koningshoef
Laag Koningshoef Boparai
Laag Koningshoef De Ley en Oorthuys
Laag Koningshoef Maaskant en Van Velzen
Laag Koningshoef Tekton en Van de Vijver
Laag Koningshof
Laag Kralenbeek
Laagte Kadijk 1-2
Laagte Kadijk 51-58
Laan van Spartaan - Noordstrook A
Laan van Spartaan Hof B
Laan van Spartaan Westkavel
Laan van Vlaanderen 141
Laan van Wlaanderen
Laarderhoogtweg 20
Laatste Hendrik
Laatste Linnaeus
LAB42
Lab4you
Labgebouw O|2
Lambertus Zijlplein
Lands End
Landsmeerderdijk 28-30
Landsmeerderdijk 40-42
Lange Leidsedw.str. 67-69/168-172
Lange Leidsedwarsstraat 35
Lange Stammerdijk Driemond
Lariks
Lasaulec
Lashal Voorbij Funderingstechniek
Lasloods
Lauriergracht 116
Lauriergracht 27
Laurierstraat 246
Laurierstraat 68
Lavendel
LAYERS Amsterdam
le en 2e Oosterparkstraat
le Laurierdwarsstraat 48-50
Le Petit Jardin
LEBO Blok B
Leeghwater en Caland
Leeuwendael
Leeuwenhoek
Leeuwenhoekcluster
Leeuwenhoekcluster
Leeuwenhoekstraat
Leidse I
Leidse Veste
Leidsegracht 106/Raamdwarsstraat 9-11
Leidsekade 100-102
Leidsekade 92-93
Leidsestraat 100
Leidsestraat 106-108
Lejan
Lelie 5
Leliegracht 40
Leo Polakhuis
Leonard Langterrein
Leonard Langterrein
Leonardo Royal Hotel Amsterdam
Lepelkruisstraat
Letters BOTEL
Leuke Buurt
Levantkade 10
Levantkade 6 (HAT-verbouw)
Levantkade 8 (HAT-verbouw)
Liander Westpoort
Lidwinaschool
Liergouw 66A-T
Lieven 2-5
Lieven 6 en 8
Lieven-1
LIFE
Lijnbaansgracht
Lijnbaansgracht 187
Lijnbaansgracht 246
Lijnbaansgracht 303-304
Lindengracht 221
Lindengracht 280-288
Lindengracht 4
Lindengracht 8
Lindengracht 8
Linnaeusdwarsstraat 20-22
Linnaeushof 94
Lisdoddelaan 13
Lisdoddelaan 136
Lisdoddelaan 15
Lisdoddelaan 76
Little Manhattan
Lloyd Hotel
Lod. V. Deysselstraat / Anna Bijnsstraat
Lod. V. Deysselstraat / Anna Bijnsstraat
Lodewijk van Deysselstraat 77
Loef
Loft Office
Lofts aan de Amstel
LOhuizen
Lokaal Zuid BB
Lokaal Zuid FV 10
Lokaal Zuid FV 11
LommerRijk - Blok E en F
LommerRijk Blok A-D
LommerRijk Blok A-D
Loods AHAM
LOOF Amsterdam
Looi
Looiersgracht 41
Looiersgracht 43
Lootsbuurt De Batavier
Lot In Noord
Louis Bouwmeesterschool
Louter Loder (Slotermeeroord)
Lumen
Lumeystraat
Lumion
Lutkemeerweg 298
Lutmastraat 117-163
Lutmastraat 175
Luycksterrein
Luycksterrein
Lycka
Maakplaats HEM
Machinegebouw Westergasfabriek
Magnoliastraat 10-12
Mahler - Graves
Mahler 4 - Ito
Mahler 4 - SOM
Mahler 4 - Viñoly
Mahonie
Maijenbuurt, Jan
Majoor Bosshardtburgh
Majubastraat
Malefeit
Mamixstraat 21-63
Mammoet
Manegestraat
Mannoury
Marcanti
Marcantilaan
Marci Panis
Marci Panis
Marcusstraat
Mare Liberum
Maria Montessoristraat
Mariastichting
Mariëndaal 13
Marineterrein - Gebouw 27E
Marius Bauerstraat
Marius Bauerstraat
Marius Bauerstraat
Marktboxen Waterlooplein
Marnix iii
Marnix III
Marnix Sportcentrum
Marnixblokken
Marnixkade - Eén blok stad
Marnixkade 63-64
Marnixstraat 165-213
Martien Schaaperhuis
Mata Hari
MatchZO
Matrix ONE
Matrix VI
Matrix VII
Mattenbiesstraat 96
Mauritskade 17A
Max & Moore
MB30
MBO College Noord en Bredero Mavo
MBO College Zuid
Meander
Meander
Mediahaven
Medisch Centrum Roelof Hart
Medisch Centrum voor Dieren
Meer en Oever - 't Waterfort
Meer en Oever - Abel Tasman, Willem Barentsz
Meer en Oever - Marco Polo
Meer en Oever - Schutterstoren
Meerhuizenplein e.0.
Meerhuizenpoort
Meerpad
MEININGER Hotel Amsterdam City West
Melis Lodewijk
Melkweg
Menno Simonszhuis Amsterdam
Menno Simonszhuis II
Menno Simonszhuis II
Mentrum - Furore
Mentrum Ouderen
Mercatorplein Noordwand
Mercatorschool
Mercatorstraat
Mercure Amsterdam Sloterdijk Station
Merkelbach
Mesdagstraat
Met Hotel Amsterdam
Metis Montessori Lyceum
Metrostation Kraaiennest
Mi Akoma di color
Mi Mundo di color
Mi Oso
Middenweg 110
Middenweg 333
Mijehof
MijnGrachtenpand
Miles Building
Miles Building
Millenium/Ronald Mc Donaldhuis
Millingenhof
Millingenhof
Minerva Parking
Minnemoersstraat 2
Mint Hotel
Miss Backdrop
MKC De Amstel
Moersmansk 400
Molenaarsweg
Molenaarsweg
Molenaarsweg (Fase I)
Molenaarsweg (Fase Ia)
Molenaarsweg (Fase Ib)
Molenaarsweg fase 2a
Molenaarsweg fase 2b
Molukkenstraat
Molukkenstraat / Billitonstraat (Aq 8)
Molukkenstraat 159
Molukkenstraat 200
Molukkenstraat 308
Monnik
Mooijburg Plein 12.06
MORE
Morgan & Mees
Moskee Al-Ihsane
Moskee Arrabitha Al-Islamia
Moskee El Ouma
Moskeeverzamelgebouw Fusion
Motel One
Move
Moving Up Noord, Moving Up Zuid
Moxy & Residence Inn Amsterdam Houthavens
Muiderstraat 14-16
Multicultureel Centrum Mozaïek
Multifunctioneel Centrum Slotermeer
Multifunk
Munthof
Muntplein 2-4
Museum Het Schip
Muziekgebouw Splendor
MuzyQ
MyLoft Amsterdam WFC
Narcis Queridoschool
Naritaweg 139-149
Naritaweg 193-209
Narva Eiland West
Nassau 21
Nassaukade 159-160
Nationale Balletacademie
Natuur, Milieu- en Educatiecentrum Sloterpark
Nautilus
Nautique Living
Nautisch Coördinatie Centrum Port of Amsterdam
NAW
NDSM - Oostvleugel
Nederlands Kanker Instituut - Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis
Neptunus en de Parel
New Amsterdam
New Amsterdam Campus en Hotel Ramada
New Beginnings
New West
New York / Amsterdam
NH Musica
nhow Amsterdam RAI
Nicolaas Berchemstraat 7-9
Nicolaas Witsenkade
Nicolaas Witsenkade 27
Nicolaas Witsenstraat 19
Nicolaes Witsenhuys
Nieuw Amerika
Nieuw Amsterdam
Nieuw Argentinie
Nieuw Argentinie
Nieuw Argentinië
Nieuw Australië
Nieuw Develstein
Nieuw Gerenstein Dreefblokken
Nieuw Gerenstein Middenweg
Nieuw Gerenstein Passtukken
Nieuw Grunder
Nieuw Grunder Fase 1 en 3
Nieuw Grunder Fase 2
Nieuw Jeruzalem
Nieuw Kempering
Nieuw Reimerswaal - Blok 1
Nieuw Reimerswaal – De Hood
Nieuw Sloten Z.O. BPF-de Kat e.a.
Nieuw Sloten Z.O. BPF-hoogbouw
Nieuw Sloten Z.O. BPF-Patijn 1
Nieuw Sloten Z.O. BPF-Patijn 2
Nieuw Sloten Z.O. BPF-van Meer en Putter
Nieuw Sloten Z.O. EBA
Nieuw Sloten Z.O. EBA
Nieuw Sloten Z.O. EBA
Nieuw Sloten Z.O. EBA
Nieuw Sloten Z.O. Smit’s
Nieuw Sloten Z.O. Smit’s
Nieuw Sloten Z.O. Smit’s
Nieuw Sloten Z.O. Smit’s
Nieuw Sloten Z.O. Verwelius
Nieuw Sloten Z.O. Verwelius
Nieuw Sloten Z.O. Verwelius toren
Nieuw Sloten Z.O. Verwelius toren, penthouse
Nieuw Sloten ZW1 UBA
Nieuw Sloten ZWI Nevanco
Nieuw Sloten ZWI SBB 1
Nieuw Sloten ZWI SBB 2
Nieuw Wilhelmina
Nieuw Zeeland
Nieuwdok
Nieuwe Achtergracht 140-144
Nieuwe Amstelstraat 27-43
Nieuwe Jonkerstraat
Nieuwe Keizersgracht 15-17
Nieuwe Keizersgracht 66-72
Nieuwe Kerkstraat
Nieuwe Kerkstraat 3-7
Nieuwe Kerkstraat 99-113
Nieuwe Laan
Nieuwe Leliestraat 138
Nieuwe Looiersstraat 116-118
Nieuwe Looiersstraat 120-122
Nieuwe Nieuwstraat
Nieuwe Nieuwstraat 26
Nieuwe Oostenburgerstraat 1-2
Nieuwe Prinsengracht 3-7
Nieuwe Prinsengracht 51-53
Nieuwe Teertuinen 15-16
Nieuwe Teertuinen I 1-14
Nieuwe Uilenburgerstraat 7-11
Nieuwe Universiteitsgebouw
Nieuwe Vaart 11
Nieuwebrugsteeg 30-32
Nieuwendamschool
Nieuwendijk / St. Jacobsstraat
Nieuwendijk 167/O.L.Vrouwesteeg 6-1 I
Nieuwendijk 196
Nieuwendijk 208 - 214
Nieuwendijk 8
Nieuwevaart 5-9
Nieuwezijds Armsteeg 8
Nieuwezijds Voorburgwal 116-118
Nieuwezijds Voorburgwal 225
Nieuwland
NieuwPeil
NLR Amsterdam
NLR Amsterdam
NME Heggerankweg
No Excess
No1 in de 2e van Swinden
NOA in Noord
NoMA House
Noord/Zuidlijn - Metrostation Centraal Station
Noord/Zuidlijn - Metrostation De Pijp
Noord/Zuidlijn - Metrostation Europaplein
Noord/Zuidlijn - Metrostation Noord
Noord/Zuidlijn - Metrostation Noorderpark
Noord/Zuidlijn - Metrostation Rokin
Noord/Zuidlijn - Metrostation Vijzelgracht
Noord4Us
Noordblok Stadionplein
Noorddok
Noordeinde
Noorderakerweg
Noorderakerweg
Noorderakerweg
Noorderakerweg 271
Noorderbegraafplaats
Noorderburgh Meerzorg
Noorderhof Zuid Blok E
Noorderkwartier
Noorderkwartier - Singelwoningen
Noorderkwartier Fase 1-2
Noordermare
Noordermare
Noordermarkt 29 (HAT-verbouw)
Noorderparkbad
Noorderstraat 39 - 41 - 43
Noorderstraat 77
Noordkaap
Noordkaap
Noordkaap
Noordkaap
Noordkop Spaarndammerdijk
Noords
Noordstrook - Masira Blok A
Noordstrook - Masira Blok B
Noordstrook - Masira Blok C
Noordzijde/Slotermeerlaan
Noortse Bos
North Orleans
Notweg 32
Nova Zembla Lofts
Nova Zembla Lofts - Baak01
Nova Zembla Lofts - De Werf
Nova Zemblastraat 8-12
Novotel Amsterdam City
NRC kantoor
NS Station Science Park
NS-terrein Hoogtekadijk
Number One
Nw Sloten Eilanden
Nw Sloten Eilanden fïwin
Nw Sloten Eilanden: Beya Flor
Nw Sloten Eilanden: Eben
Nw Sloten Eilanden: GNG
Nw Sloten Eilanden: Op-Zij
Nw Sloten Eilanden: Sloto
Nw Sloten Eilanden:Waterlijn
Nw Sloten NWI
Nw Sloten NWI
Nw Sloten NWI
Nw Sloten NWI
Nw Sloten WNW
Nw Sloten WNW
Nw Sloten WNW Waterwoningen
Nw Sloten WZW Kortrijk
Nw Sloten WZW Kortrijk
Nwe.Keizersgracht / OZ Achterburgwal (HAT-verbouw)
O.Z. Voorburgwal 224-226 Kras B
O.Z.Achterburgwal 143 / Oude Hoogstraat 17
O.Z.Voorburgwal 228-230
ODE Apartments
ODS
Oetewalerstraat 20-28
Oetewalerstraat 20-28
Oeverpad
Oeverpad (De Haak)
Oeverpad (De U)
Oeverpad III
OK-complex VUmc
OKC Brederodestraat
Oldskool
Olympiaschool
Olympic Hotel Amsterdam
Olympisch Kwartier
Olympisch Kwartier Blok 1 en 2
Olympisch Kwartier Blok 4, 5, 6 L&W
Olympisch Kwartier Blok 4, 5, 6 M&M
Olympisch Stadion Lafour & Wijk
Olympisch Stadion Noord blok 4
Olympisch Stadion Uytenhaak
Olympusschool
Ombilinstraat
Omval
Omval van Gogh
Onderstation IJburg
Onderstation IJpolder
Onderstation Karperweg
ONE22
Ons Dorp Amsterdam
Ons Podium
Ons' Lieve Heer op Solder
Oostelijke Handelskade
Oostelijke Handelskade Gebouw A
Oostelijke Handelskade Gebouw C
Oostenburg
Oostenburg Kavel 2
Oostenburg Kavel 8
Oostenburg Kavel SOO - Blok 2
Oostenburg-Zuid III / Oostenburgergracht
Oostenburgervoorstr. 182
Oostenburgervoorstraat 77
Oosterdokseiland - CBA
Oosterdokseiland - HVDN
Oosterdokseiland - HVDN
Oosterdokseiland - Maccreanor Lavington
Oosterdokseiland - Maccreanor Lavington
Oosterdokseiland - MVSA
Oosterpark 89
Oostoever Het Eiland
Oostoever Lanenkwartier
Oostoever Rl West
Oostoever Zorgcentrum Tuindorp
Oostoever Zuiveringspark
Oostpoort - Blok 12b
Oostpoort - Blok 12b
Oostpoort Blok 12a
Oostpoort Blok 13
Oostpoort Blok 3
Oostpoort Blok 7
Oostpoort Blok 8, 9 en 11
Oostpoort Plot 1
Oostpoort Plot 2a
Oostpoort Plot 2b - Inbo
Oostpoort Plot 2b - Scala Architecten
Oostpoort Plot 3 - Inbo
Oostpoort Plot 3 - Scala Architecten
Oostzanerdijk
Oostzanerdijk
Oostzanerdijk 87-95
Oostzanerlinge
Opbaarruimte Zorgvlied
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Opleidingsinstituut voor Zorg en Welzijn
Opvanghuis voor daklozen
OpZeezand
OpZuid
Oranje Nassau Kazerne
Oranje Nassau Kazerne
Oranje Nassau Kazerne
Oranje Nassaukazerne
Oranje Vrijstaatkade 5-13
Oranjekwartier - Fase 2
Oranjekwartier - Fase 2
Oranjekwartier - King
Oranjekwartier - Queen
Oranjekwartier Fase 1
Oranjepanden
Orion College Amstel
Orion College Drostenburg, Gezondheidscentrum Venserpolder
Orly Centre
Osdorper Ban 90
Osdorperban 90
Osdorperhof
Osdorperweg
Osdorperweg 104
Osdorperweg 21
Osdorperweg 225
Osdorperweg 489C
Osdorperweg 697
Osdorperweg 814
Osdorperweg 820-824F
Osdorperweg 872-890
Osdorperweg 90
Osdorperweg 972
Osdorpplein
Osdorpplein
Osdorpplein e.o.
Osdorpplein e.o. fase 2
Oud Nico
Oude Braak 19, Sint Jacobsstraat 10-18
Oude Kerksplein 11
Oude Schans 27-29
Oude Schans/Rechtboomsloot
Oude Zijds Achterburgwal
Oude Zijds Achterburgwal 40
Ouderen in de Pijp
Oudeschans
Oudeschans
Oudeschans
Oudeschans 5-11
Oudeschans 61-65 (HAT-verbouw)
Oudezijds Voorburgwal 147
Oudezijds Voorburgwal 183
Oudezijds Voorburgwal 302
Oudezijds Voorburgwal 32-34
OurDomain Amsterdam South East - North House
OurDomain Amsterdam South East - West House
OurDomain Amsterdam Southeast - East House
Out of the Blue
Overamstelstraat
Overhoeks Blok B1-B2
Overschiestraat 17
Overtoom (Spijker)
Overtoom (Spijker)
Overtoom 10
Overtoomse Veld Middengebied Noord - De Zwarte Hond
Overtoomse Veld Middengebied Noord - Geurst & Schulze
Overtoomse Veld Middengebied Noord Fase 2
Overtuin Hortus Botanicus
OZ Voorburgwal
OZO hotel
P. Calandlaan / Casimirstraat
P.C. Hooftstraat 170-176
P.C. Hooftstraat 174-180
P.C. Hooftstraat 66-68
P.v.d.Doesstraat (HAT-verbouw)
P.Vlamingstraat / Pontanusstraat
Paasheuvelweg 28
Pacman
Paddington
Padel NEXT Amsterdam
Pakhuis Afrika
Pakhuis de Zwijger
Pakhuis Zondag (Cruquiusweg)
Pakhuys Miquel
Paleis van Justitie
Palmstraat 78-88
Panaal
Panaal
PanamaPaar
Papaverhoek
Park de Meer Defesche
Park de Meer INBO
Park de Meer Lafour & Wijk
Park de Meer Pabbruwee
Park de Meer SCALA
Park de Meer Smit
Park Haagseweg
Park Haagseweg (36 Won. Middelhoogbouw)
Park Haagseweg (5*4 Won. Middelhoogbouw)
Park Haagseweg (83 Won)
Park Haagseweg (Blok 2A + 2B)
Park Lane
Park Noorderligt
Park Noorderligt - vanSteen architect
Park Noorderligt - Vera Yanovshtchinsky architecten
Park Zuiderzee
Park Zuiderzee
Parkblok Houthaven
Parkblok Java-eiland
Parkeergarage A1 Buiksloterham
Parkeergarage Beiraweg
Parkeergarage Kop Grasweg C6
Parkeergarage Molenwijk
Parkeergarage Ravel
Parkeergarage Rokin
Parkeergarage Vijzelgracht
Parkeergebouw RAI
Parkeerhuis Oostenburg
Parkgebouw Beatrixpark
Parkhaven
Parkrand
Parkrand Osdorp
Parktoren de Rietlanden
Parktorens de Rietlanden
Parnassus Toren
Parosstraat 18
Parosstraat 4
Passeerdersstr
Passeerdersstraat 98
PATCH22
Paviljoen Aquarius
Paviljoen Arena Boulevard
Paviljoen De Waag
Paviljoen Het NoorderOOG
Paviljoen Mercatorplein
Paviljoen Smaak
Paviljoen The Traveller
Pax Hill Amsterdam West
PC-Ware
PDV@Amstel 3
Peetersschool
Perida (Kop Nassauplein)
Personeelsrestaurant NKI-AVL
Pestana Amsterdam Riverside
Petersburg
Petersburg
Peugeot Amsterdam Zuidoost
Philipsvleugel Rijksmuseum
Phoenix M3H
Phoenix Tuerlings
Piet Hein Buildings
Pieter Braaijweg 213
Pieter Calandlaan De Drie Hoven
Pieter de Hoochstraat 55 e.o.
Pieter Jacobszstraat 26
Pieter Jacobszstraat 29
Pieter Jelles Troelstraschool
Pieter Langendij kstraat
Pieter Nieuwland College
Pieter van der Doesstraat 34
Pieter Vlaming
Pietersbergweg 201-271
Pillows Grand Boutique Hotel Maurits at the Park
Pilotenstraat
Pinocchio
Pionwoningen Gulden Kruis
Piri Reïs
Piri Reïs
Pitstop
Plaats Royaal
Planciusstraat
Planciusstraat
Planka, Egelantiersstraat 122-124
Plantage Muidergracht
Plantage Muidergracht 18-20
Plantage Muidergrachtl 23-127
Plantaged Doklaan 8-12
Platanen
Platform Zeeburgerbaai
Platform Zeeburgerbaai Fase 2
Plein '40-'45
Plein 40-45 fase 2
Plof Panden
Pluvierstraat 11, Meeuwenlaan 299
Poeldijkstraat
Poesiat & Kater
Point 7
Polderwegflat
Politiebureau Allebéplein
Politiebureau en GG&GD Amsterdam Zuid-Oost
Politiebureau Flierbosdreef
Politiebureau Oost-Zeeburg
Politiepost W G-Terrein
Pondok
Pontkade
Pontsteiger
Pontsteigergarage
Poort van Noord
Poort van Toorop
Porsche Centrum Amsterdam
Porschestrip
Porschestrip
Porters
Portugese Synagoge
Posthoornkomplex
Postillion Convention Centre Amsterdam
Postillion Hotel Amsterdam
Postkantoor
PostNL Amsterdam
Praktijkcollege De Dreef
Pres.Brandtstraat / De Wetstraat
Pres.Brandtstraat / De Wetstraat
President Kennedylaan 264-266
Presto
Princenraem
Prins en Keizer
Prins Hendrikkade 122
Prins Hendrikkade 48
Prinseneiland 8
Prinseneiland 115 - 121
Prinseneiland 31
Prinseneiland 549
Prinseneiland 91
Prinseneiland 91
Prinseneiland De Drie Prinsen
Prinsengracht 187
Prinsengracht 200
Prinsengracht 225-227
Prinsengracht 241 studentenflat
Prinsengracht 349-361
Prinsengracht 449
Prinsengracht 485-487
Prinsengracht 691-693
Prinsengracht 709-713
Prinsengracht 775-779
Prinsengracht I I 19/1 123
Prinsengrachtziekenhuis
Prinsenstraat 23
Prinsheerlijk
Prinszicht
Pririseneiland 53-57
Privaathuisjes
Pro Rege Noorderhof
Processorstraat 16
Professor Tulpstraat
Professor Tulpstraat 2 / Professor Tulpplein 4
Professor Tulpstraat 4-12
Professor Tulpstraat 5-15
Protect Effect
PTT-Terrein (Nova Zemblastraat)
Ptt-Terrein (Nova Zemblastraat)
Puiflijkpad
Pulitzer Amsterdam
Pulse
Punthoven
PUUUR BSH
PUUUR IJCE
PVH Campus
Q Residences
Q-Factory Hotel
QO Amsterdam
Quartier Latin
Quartier Latin
Qubic
Queens
Quellijnstraat 21-33
Quentin Zoo Hotel
Raamgracht 4
Raampoort No,7
Raasdorperweg 20
RAI Amtrium
RAI Elicium
Rapenburg 31-33
Rapenburg 35
Rapenburg 46-54
Rapenburg 49
Rapenburgerstraat 169-171
Rataplan
Ravel Residence
Ravenswaaipad
RCO House
REC A
REC BC
REC G
Rechtbank Amsterdam
Regulier, de
Reguliersdwarsstraat 117
Reguliersdwarsstraat 93-101
Reguliersgracht 82
Reimershoven - Ookmeerhof
Reimerswaalstraat / Ouwerdingenpad
Reinwardt Academie
Reinwardtstraat
REM eiland
Rembrandt Park One
Remmerdenplein
Renaissance Hotel
Renovati
Renovatie Woningen Stadionweg, Achillesstraat, Herculesstraat
Republica
Research gebouw Antoni van Leeuwenhoek
Residence ' tWarderschip
Residence Keizersgracht
Residentie Noortse Bosch
Restaurant Anna
Restaurant Stork
Reyer Anselostraat 4
Rhapsody in West
RIBW/MO Jan Rebelstraat
Rieteiland West blok 15a Noord
Rieteiland West Blok 16b
Rieteiland West blok 21a
Rieteiland West blok 21a
Rieteiland West Blok 22c
Rieteiland West Blok 33c
Rieteiland West blok 9a, 27a, 33b
Rietlanden serrewoningen
Rijksmuseum
Rijswijkstraat 175
Ringdijk 11-13
Riouwstraat (AQ 26)
Ripperdahof
Ritme Lafour en Wijk
Ritme Tangram
Ritzema Bos, Ingenhouszhof 2-90
RIV
Rivers
Riverside
Rivierstaete
Rode Roos, de
Roeivereniging De Hoop
Roetersstraat
Rokin 100 / Watersteeg 2-6
Rokin 114
Rokin 21, 49
Rokin Plaza
Rommeplantsoen
Rommeplantsoen II, penthouses
Ronald McDonald Centre
Ronald McDonald VU - Kinderstad
Roomolenstraat 2
Rottennest
Roze panden
Rozengracht 91 e.o.
Rozenqracht 74
Rozenrood
Rozenstraat 99
Rozentheater
RSTNBURG 140
Ru Paré Community
Rusland 1-5
Rustenburgerdwarsstraat (HAT-verbouw)
Rustenburgerstraat 25
Ruys de Beerenbrouckstraat 21-23
Ruyschstraat 81-87
RWZI
s.v. De Meer
Saints & Stars
Sajethuis
Sakura House
Salt
Sam van Houtenstraat
Sam van Houtenstraat
Sam van Houtenstraat
Sam van Houtenstraat
SAMEN aan de Amstel
Sandebak
Sanquin Light
Sarphatikade/straat
Sarphatistraat
Sarphatistraat
Sarphatistraat 154 e.o.
Sarphatistraat 24-26
Sarphatistraat 34-40
Sarphatistraat 58-60
Sarphatistraat 82
Sarphatistraat UVA-dek
Saskiahuis
Say-Buildings
Sayhaey de Klieverink
SBO de Hasselbraam
Scala
Scania
Scheepvaartkwartier - awg architecten
Scheepvaartkwartier - Geurst & Schulze architecten
Scheepvaartkwartier - Studioninedots
Scheepvaartkwartier Fase 2 - Blok A6
Scheepvaartkwartier Fase 2 - Blok A7
Scheepvaartmuseum
Scheldeplein 1-5
Schellingwoude Wijkergouw
Schellingwouderschool
Schepenlaan 15-41
Schimmelstraat 41-43
Schimmelstraat 7-11
Schinkel I
Schinkelhof
Schinkelkade 16-17
Schinkelslag
Schinkelslag
Schinkelstraat
Schippersinternaat
Schippersinternaat
Schippersstraat
School Borneokade
Schoolstraat
Schoolstraat
Schoonschip
Schröder Watersport
Science Park - Andros
Science Park - Het Kasteel
Science Park - Studentenhuisvesting
Science Park II
Senang
Senecaflat
Set
SHB-gebouw
Shell Technology Centre Amsterdam
Shell Technology Centre Amsterdam
Shri Laksmischool
Sierplein
Silodam
Simon 3
Simon 3
Simon Stevinstraat
Simon Stevinstraat 51-63
Simonsz
Singel 109/Spuistraat 82
Singel 127
Singel 268 (HAT-verbouw)
Singel 286
Singel 40-42
Singel 43
Singel 447
Singel 449
Singel 68
Singel 90
Singel van Noord
Sint Nicolaaslyceum
Sint Nicolaasstraat 23
Sint Nicolaasstraat 23
Sint Nicolaasstraat 25-27
Sint Nicolaasstraat 25-27
Sint Pieterspoortsteeg
Sint Willibrordusstraat 105-111
Sint Willibrordusstraat 62-68
Sint Willibrordusstraat 62-68
Sint Willibrordusstraat 99-103
Six Oaks
Six Oaks
Skatepark NOORD
Skydome /KNSM-laan e.o./
Slo-Rid
Slootdorpstraat Fase 3b
Slootdorpstraat Fase 3c
Sloten 1e fase
Sloten fase 1
Sloten fase 1B - DKV
Sloten fase 1B - Klunder
Sloten fase 1B - LRRH
Sloten fase 1C
Sloten fase 1D
Sloten fase 1E
Sloten fase 1F
Sloten fase 2D/2E
Sloten fase 2E
Sloten fase 2E
Slotermeerlaan 105
Slotermeerschool
Sloterstyn
Sloterweg 1209
Sloterweg 1246
Sloterweg 746
Sloterweg 773-783
Slufter
Sluishuis
Smart Project Space
Smarthouses
SMARTLOG Amsterdam
Smiley
SO De Heldring
Sociaal Medisch Cluster Fooibos
Soembawastraat (Ar 14)
Soho House Amsterdam
Solid 11 - WG Oost Blok C
Solid 18
Solid 1c
Solids 1 en 2
Solostraat 8-22 e.o.
Somerparc aan de Amstel
SomerParc Residences
Sorteercentrum DHL Parcel
South Dock
Spaarndammercarré
Spaarndammercarré Blok 3
Spaarndammerhart
Spaarndammerstraat 592 - 606
Spaarndammerstraat 620-622
Spaces
SPARK
Spark Village
Speelmanstraat
Speeltuingebouw Onderlangs
Spiegelburght
Spijtellaantje 5-11
Spinoza Campus
Spinoza Campus
Spinoza Campus
Spinoza Lyceum
Spinoza20first
Spinoza20first, Sporthal Bajeskwartier
Spinozacampus Fase 2
Spinozastraat 39
Spoorstrook Zuid XL
Sporenburg 13
Sporenburg 14
Sporenburg 15 en 16
Sporenburg 3 en 10
Sporenburg 3, 8, 13, 14
Sporenburg 4
Sporenburg 5, 11, 16
Sporenburg 8 M3H
Sporenburg 8 Van der Donk
Sporenburg 9 The Whale
Sporenburg SP12
Sporenburg SP12
Sporenburg SP2
Sporenburg SP2
Sporenburg SP2
Sporenburg SP2 en SP7
Sporenburg SP6 en SP12
Sporenburg SP6 en SP7
Sporenburg SP6, SP12 en SP17
Sporenburg SP7
Sporenburg SP7
Sportcentrum Caland
Sportgebouw Zeeburgereiland
Sporthal Wethouder Verheij
Sportpark De Aker Fase II
Sportplaza Mercator
Sports World Amsterdam
Spring House
Spuistraat 187 - 195 ("Nrc")
Spuistraat 236-238
Spuistraat 240-254
Spuitkorf HVN
Square
Square 28
St Willibrordusstraat 45-47
St. Ignatiusgymnasium
St. Nicolaasstraat 33-35
Staats I & II
Stadsarchief De Bazel
Stadsdeelhuis Oost/Watergraafsmeer
Stadsdeelkantoor ZuiderAmstel
Stadsdeelkantoor Zuidoost
Stadsdeelwerf Oost/Watergraafsmeer
Stadsdeelwerf ZuiderAmstel
Stadshavengebouw Amstelkwartier
Stadskas Tuin van Toorop
Stadslantaarns
Stadsschouwburg
Stadstimmertuin
Stadstuin Overtoom - Aardetuin, Warmtetuin
Stadstuin Overtoom - Energietuin, Watertuin
Stadstuin Overtoom - Windtuin, Lichttuin
Stadswerf Zuidoost
Stage Entertainment
Stalenhuis, Nieuwe Herengracht 115
Starin gko p
Start Smart Urban Lofts
Startblok Elzenhagen
Startblok Wormerveerstraat
Startblok Zeeburg
Starters UP!
Startup Village
STATE Amsterdam
Station Amsterdam Amstel
Station Amsterdam Bijlmer ArenA
Stationsentree Amsterdam Zuid
Stedelijk Museum
Steelvliethof
Steigereiland Kavel 34 en 48
Steigereiland Laanwoningen
Steigereiland Noord - Blok E en G
Steigereiland Noord - De Praam
Steigereiland Noord Blok B
Steigereiland Noord De Botter
Steigereiland Noordbuurt Blok C en F
Steigereiland Stadswoningen
Steigereiland Zuidbuurt
Steigereiland Zuidbuurt Blok 128
Steigereiland Zuidbuurt Blok 128
Steigerhof
Stek Noord
Stek Oost
Stek West
Stek Zuid
Stentorstraat
Steyncarré
Steyncarré
Stibbe Amsterdam
Stichting Nachtlab
Stokkink
Stories
Straat B
Strawinskyhuis
Strekkerweg 79
Struikbuurt Fase 1
Struikbuurt Fase 2
Struisgrasstraat 1
Student Experience Amsterdam Minervahaven
Studentenpanden Jordaan
Studentenwoningen Zuiderzeeweg
Studio Anneloes
Studio Thonik
SUD Amsterdam
SuHa Blok A en B
Sumatraplantsoen Blok 1
Sumatraplantsoen Blok 1 en 2
Sumatrastraat 160-164
SummerBreeze
Summertime
Superlofts Buiksloterham
Surinameplein
Surinameplein
Surinde
Swammerdambuurt
Swammerdamstraat
Swammerdamstraat 15
Swammerdamstraat 33-39
Swammerdamstraat 56
Swammerdanstraat
Sweelinck College
SWEETS hotel
Switi
Switi Fase 2
Switi Fase 3
Symphony Hotel
Synagoge Liberaal Joodse Gemeente
Tabitha
Tafeltennishal Tempo-Team
Tagerijn, de
Tapioca
Taqwah moskee
TBWA Gebouw
Technische Unie Amsterdam
Telesto
Tempel
Ten Katehoek
Ten Katepoort
Ten Kateschool
Ten Katestraat
Ten Katestraat 39 - 41
Tennishal IJburg
Terrace Tower
Terrazza
Teslatoren
Tesselschadestraat 31
Tettergat
Tetterode
Texelweg
The Admiral
The Bank
The Beacons
The Bell
The British School of Amsterdam
The College Hotel
The Core
The Couch
The Cube
The Curve
The David
The Doors
The Double
The Duchess
The Edge
The Edison Hotel
The Flow
The Future
The Garage
The George
The Glass House
The Glass House
The Grand Palette
The Grid
The Gustav
The Harbour Club
The Hendrick's Hotel
The Hilt
The Hoxton
The Hub
The Joan
The Joan II
The Lancaster Hotel Amsterdam
The Line
The New Kit - Laagbouw
The New Kit - Woontoren
the niu Fender, Yays Entrepothaven
The Pavilion
The Rock
The Row
The Student Hotel Amsterdam
The Student Hotel Amsterdam City
The Tire Station
The Twins
The Unbound
The Wave
The Wing
Theater Amsterdam
Theodoor van Hoytemastraat
TheoThijsenhuis en Kohnstammhuis
This Is Holland
Thomaskerk
tHuis aan de Amstel
Thuis West
Tichel
Tidore
Tidorestraat E.O. (Ar 26)
Tidorestraat E.O. (Ar 4102)
Tijdelijke OK's
Tijdelijke Rechtbank Amsterdam
Tijl Uilenspiegel
Timber House
Time-out voorziening Ons Genoegen
Timorplein
Timorplein - IIRE
Timorplein - StayOkay
Timorplein - Studio K
Tobiasschool
Together4you
Top-Up
TopNotch
Torendael, aanleunwoningen
Tourniairestraat 1-3
Touwenterrein
Toyota
TQ
Transformatorgebouw Westergasfabriek
Transvaalcluster
Transvaalkade
Transvaalstraat
Treehouse NDSM
Trinity Buildings
Tripolis-Park
Trippenhuiscomplex
Trompenburg
Tropenpunt
Truckwash Adam
TU-terrein Houtmankade
TU-terrein Houtmankade
TU-terrein Houtmankade
Tugela Blok 5
Tugelablokken
Tugelaweg E.0.
Tuinbouwgebied Sloten (Amsterdam Zuid)
Tuinbouwgebied Sloten (Amsterdam Zuid)
Tuinbouwgebied Sloten (Schaepman)
Tuinbouwgebied Sloten fase 2 B
Tuinbouwgebied Sloten fase 2A
Tuinbouwgebied Sloten fase 2A
Tuinbouwgebied Sloten fase 2C
Tuinbouwgebied Sloten fase 2C
Tuindorp Oostzaan
Tuinstraat 169 - 171
Tussen de Lakens
Tussenmeer / Baden Powellweg
Twaalf Van Ruysdaels
Twee kantooropbouwen op polikliniek
Tweede Oosterparkstraat 221-223
Tweede Oosterparkstraat 35-47
Tweede Van Swindenstraat / Dapperplein
Tweede Weteringdwarsstraat 47
Tweede Weteringdwarsstraat 47-53
Twin II
Twiske Oost (122 Won)
Twiske Oost (229 Won)
Twiske Oost (57 Won)
Twiske West-Bolton
Twiske West-van der Gragt
Twiske Zuid Fase 1
Twiske Zuid Fase 2 en 3
Twiske-West trommelwoningen en hofwoningen
Twiske-West-Bolton
Twiske-West-Bolton
Twiske-West-van der Gragt
Twiske-West-van der Gragt
TwiskeWest Lange Wonder
U2 - Kleine U
U3 Grote U
Uilenburgersjoel
Uilengouw 5-29, 6-16
Uit De Kunst en El Kadisia
Uitbouw 4e MRI VUmc
Uiterwaardenstraat 232-240
UltiMulti
UN Studio Toren
Union Afvalsorteerbedrijf
uniQure
Unit 6
Universitair Sportcentrum
Uptown Residence
Urban Garden
Urban Lodge Hotel
Utrechtsedwarsstraat 111- 115
Utrechtsedwarsstraat 56
Utrechtsedwarsstraat 86-92
Utrechtsedwarsstraat 94-100
Utrechtsestraat 70-72
UvA gastenverblijven
Uylenburg
Valentijn
Valentijnkade
Valentijnkade/Kramatweg
Valerius
Valeriusplein 12-18
Valina
Valkenburgerstraat
Valkenburgerstraat 76-90
Valkzicht I
Valkzicht I en II
Valkzicht II
Valley
Valschermkade 37
Van 't Hofflaan 16
Van Baerle
Van Baerlestraat 2-4
Van Beuningenplein
van der Helstplein
Van der Pekbuurt
Van der Valk Hotel Amsterdam Zuidas
Van der Valk Hotel Amsterdam-Amstel
van Eeghenstraat
Van Eesteren Paviljoen
Van Galenpoort
Van Heenvlietlaan 220
Van Hogendorpstraat 93-111
Van Koetsveldschool
van Limburg Stirumstraat (Trekvaart)
Van Noordtstraat 5
Van Ostadestraat / St. Willibrordusstraat
Van Ostadestraat 40
Van Slingelandtstraat 20
van Swetlocatie
Van Tijenbuurt - Blok van Dok
Van Tijenbuurt Fase 3a
Van Tijenbuurt Fase 3b
Van Tijenbuurt Fase 3C
Van Woustraat 64-70
VaRa strook
VaRa-Strook
VaRa-Strook
VaRa-Strook
VaRa-Strook
Vasco da Gamastraat
Vega Projects
Veiligheidscentrum
Veluwelaan Woonzorgcentrum
Ven Amsterdam
Vendexdriehoek
Veni-Vomarterrein
Verenigingsgebouw Bijlmer Sportpark
Verenigingsgebouw Roeivereniging RIC
Vergulden Eenhoorn
Vernieuwingsplan Hogevecht
Verpleeghuis Slotervaart
Verzetsmuseum
Vespucciblok
Vespuccistraat 1-15
Victorieplein 26-34
Victorieplein 26-34
Vierwindendwarsstraat 4, 14 t/m 20
Vierwindenstraat
Vijzelhof
Vijzelstraat
Vijzelstraat 5
Villa Einstein
Villa Mokum
Villa Vanitas
Villa Vink
Villa Vondel
Vincentiuskerk (Jacob Van Lenneade)
Vink Vijf
Vinkenstraat / Haarlemmerdijk
Vinkenstraat 175-179
Vinkenstraat 188-190
Vinkenstraat 46 - 52
Vinkhoek
Vinkzichtpanden
Vivaldi II
Vliegbasis De Huygens
VOC Cour - Art Zaaijer
VOC Cour - JSA
VOC Cour - MVRDV
VOC Cour - OZ-P
Voet Florijn Noord
Vogeltjeswei
Vogeltjeswei seniorenwoningen
Volendammerweg 172-186
Volkshotel
Von Zesenstraat / Dapperstraat
Von Zesenstraat / Dapperstraat
Von Zesenstraat / Pieter Vlamingstraat
Vondelparkpaviljoen
Vondelplaza
Vondelstede
Vondelstraat
Vondelstraat 29
vondice hotel
Voormalig Renaultgebouw
Voormalige Stadstimmertuin 2
Voorzieningencluster Laan van Spartaan
Voorzieningengebouw Noord/Zuidlijn
Vossius Gymnasium
Vossiusstraat 5-7
Vrankendijke
Vrienden aan de Amstel
Vrijburcht
Vrijeschool Amsterdam West
Vrijetijdscentrum La Rainbow
Vrijheidslaan
Vrijmetselaarsloge
Vrolike Eik locatie 1
Vrolike Eik locatie 2
Vrolike Eik locatie 3
Vrolike Eik locatie 4
Vrolikstraat
Vrolikstraat 387-409
Vrolikstraat e.o.
Vrolikstraat e.o., locatie E
Vrolikstraat III
VSO Alphons Laudy
VSO De Heldring
VU StartHub
VUMC Polikliniek - Dakopbouw D
Vuurdoorn / Meidoorn
Vyva Fabrics
W Amsterdam
W Bank
W99
Wagenaar-/Commelinstraat
Wagenaarstraat
Wagenaarstraat 38 - 58
Wagenaarstraat 46
Walborg
Waldorf Astoria Amsterdam
Walenburg
Warenhuis Vroom & Dreesmann
Warmoesstraat 18
Warmoesstraat 25-29
Warmteoverdrachtstation Hakfort
WarnierPosta
Wasa Student Village
Waterbuurt West - Waterwoningen
Waterland
Waterlandplein - Atelier PRO
Waterlandplein - de Architekten Cie.
Waterlandplein - Hans van Heeswijk architecten
Waterlooptein-Jodenbreestraat
Waterside
Watertoren Entrepot-West
Watertorenplein 4, 8
Waterzuiveringstrommel
WDP Nederland - Distributiecentrum Hornweg 64
Wearhouse Ellerman
Weesperplein 17
Weespersluis Lanenrijk 2A2
Weespersluis Lanenrijk 2B2
Weespersluis Vechtrijk 4A1
Weespersluis Waterrijk 4A2
Weespersluis Waterrijk 4A3
Weesperspluis Lanenrijk 2A1-2B1
Weesperstraat Blok F+G
Weesperzijde 39-40
Wellington, Waterlooplein 177-179
Wenslauerstraat 47-53
Wereldpand
Werfterrein
West Avenue
West Side
West-End
Westbeat
Westerhoek
Westerhuis
Westerkaap Fase 1
Westerkaap Noord I - Fase 2
Westermarkt 18-56
Westermoskee
Westervilla
Westflank Vumc
Westgate II
Westlandgracht
Westmarket
Westwand Mercatorplein
Westwand Mercatorplein
Weteringschans (CICSA)
Weteringschans 261
WG-terrein Andreasveld
WG-terrein Ketelhuis
WG-Terrein paviljoens 1 & 2
Wi Eegi Kerki
Wibaut woongebouw
Wibauthuis
Wibautstraat
Wibautveste
WIBORG - De Stoere Jongens
Wicherskwartier
Wiener & Co
wij_land
Wijdeveldblok, Fase 2
Wijttenbachstr
Wijttenbachstraat
Wijttenbachstraat 37-55
Wilgenweg 2-4
Wilhelminastraat 20 en 26
Willem Beukelsstraat / Ringdijk
Willem Fenengastraat 14
Willem Schoutenpoort
Willemsparkweg 102-104
Willemsstraat 1-15
Willibrordschool IJburg
Willibrordusterrein
Wilmkebreek
Wiltzangh & Flierefluiter
Windkracht 9
Wingerdweg
Winkelcentrum Mosveld
Wipsakids
Witte Nassau
Wittenberg
Wittenburg Noord blok A, C, Dl, D2, F, G
Wittenburg Noord blok B
Wittenburg-Noord Blok A
Wittenburg-Noord Blok B
Wittenburg-Noord Blok C
Wittenburg-Noord Blok D1
Wittenburgergracht 59
Witteneiland-strook
Wladiwostok
WLG Smartlofts
Wonen 2000/Rozengracht 221
Wonen bij Pieter
Wonen in de Drukkerij
Wonen op de Hoek
WOON&
Woon- en Bouwcentrum Westpoort
Woongebouw Wertheim
Woontoren De Punt
Woonzorg Herengracht 410-412
WoonZorgCentrum Buitenveldert
Woonzorgcomplex Osdorp
Woonzorggebouw voor dak- en thuislozen
World Fashion Centre III
World of Food Amsterdam
Woudt
WOW Amsterdam
WSTLND
WTC Tower Ten
X2
Xavier
XITE HQ
Y-City Fase 1
Y-City Fase 2
Y-Point
Yays Bickersgracht
Yays Oostenburgergracht
Yays Zoutkeetsgracht
YCON
Ydek
YOTEL Amsterdam
Zaaiersweg 95
Zaandammerplein 154-156
Zaanstraat 20-35
Zaanstraat, Spaarndammerdijk ev.
Zaanstraat/Zaandijkstraat
Zandkasteel
Zandstraat 2
Zebrapanden
Zeeburger Zilt
Zeeburgerdijk
Zeeburgerdijk
Zeeburgerdijk Kramatweg
Zeeburgerdijk Oost Fase 1
Zeeburgerdijk Oost II
Zeeburgereiland Blok 29bc
Zeeburgereiland Blok 30
Zeeburgereiland Blok 6
Zeeburgereiland Blok 7
Zeeburgerpad
Zeeburgerpad 54
Zeedijk / Geldersekade
Zeedijk 30
Zeedijk 4,6,8
Zeedijk 92
Zieseniskade/Weteringschans
Ziggo Dome
Zilverberg
Zoku Amsterdam
Zorgboerderij Ons Verlangen
Zorgresidentie Johan Vermeerstraat 31
Zoutkeetsgracht
Zuid-Oost Pijp deel III
Zuidblok
Zuideinde 226-262
Zuideinde 244/ 262
Zuideinde 288
Zuideinde 342-344
Zuideinde 342-344
Zuideinde 431
Zuiderakerweg 128
Zuiderakerweg 60
Zuiderakerweg 88
Zuiderakerweg 90
Zuiderakerweg 94
Zuiderlicht College
Zuiderzeepark
Zuidoever
Zuidpark
Zuidwand Mercatorplein
Zuidwand Mercatorplein
Zuidwest Kwadrant 5 (D2)
Zuiveringsgebouw
Zuyderzee
Zwaansvliet
Zwarte Lelie
Opdrachtgever
Bouwfonds
LSI-Projectinvestment
Oosterdokseiland Ontwikkeling Amsterdam
Stadgenoot
Stadsherstel Amsterdam
Bot Bouw Initiatief
6 particulieren
a.s.r. vastgoed vermogensbeheer
AIM
Altera Vastgoed
AM
AM Noordwest
AM Wonen
Amsterdam Development
Amvest
Anna van Praag
APF International
ASKO
Atelier PUUUR
Avalon Holding
AVV Swift
AWBR
B06 Architectenbureau
BAM Wonen
Barry van Suijdam
Being Development
Bevima Handel- en Exploitatiemaatschappij
bewonerscollectief
Bilal Group
Blauwhoed
BLVG Ontwikkeling
Borealis Hotel Group
Bouwbedrijf
Bouwfonds Ontwikkeling
Bouwfonds Wonen
Bouwinvest
BPD
Buro Amsterdam
cepezedprojects)
Ceres Projecten
Coöperatieve Vereniging SAMEN aan de Amstel
de Alli
De Alliantie
De Dage
De Nieuwe Yogaschool
de Principaal
De Ruimte Projectontwikkeling)
Delta Forte
Design Matters
Digital Realty
Duinker van der Torre
Duncan Stutterheim
Dura Vermeer
DUWO
Eduquality
Edwin Oostmeijer Projectontwikkeling
Eigen Haard
ERA Contour
ERA Contour)
Eurowon
Eurowoningen
Far West
Floatbase
gemeente Amsterdam
Gershwin Brothers Winkels en Parkeren VOF
Green Real Estate
GVB
Hans Brouwer
Heddes Vastgoed
Hendriks CPO
Heren 2
Hevo
Hollands Licht
Hoog Zuid Beheer
Hotel V
HotelsAhead
HSB Ontwikkeling
huisartsen
Hurks
I
Icon Real Estate
IQNN Vastgoed
J.H.F. Schopman en Zonen
J.W. Lubbers
Johan Matse
John Vis Vastgoed
KBM Groep
Kennemerland Beheer
Kondor Wessels Vastgoed
KondorWessels Vastgoed
KondorWessels Vastgoed)
KOW
Leger des Heils
Lingotto
M.J. de Nijs Care Bernardus
M.J. de Nijs en Zonen (fase 2)
Marcel Talen
MDock
MeyerBergman Erfgoed Ontwikkeling
Ministerie van OCW
Minoma Beheer
MN
MN Services
Monteflore
Monteflore)
NIBC
One Architecture
OntwerpJeWoning
Oosterdokseiland Ontwikkeling Amsterdam
Oranje
Oranje)
Overweg Beheer
Pand Noord III
Patrimonium
Peak Development
Pensioenfonds Metaal & Techniek
Polymark Vastgoed
Portugees-Israelitische Gemeente Amsterdam
PriceWaterhouseCoopers
Pure
PWV Wonen
Ravam
Revotels
Rijksgebouwendienst
Rijksvastgoedbedrijf
Rob de Vries
Robora
Rochdale
Rochdale)
ROCvA
Roel Bakker
ROX Development
Sander Groet
Saturnus II
Senso
Stadgenoot
Stadgenoot)
stadsdeel de Baarsjes
Stadsdeel Nieuw-West
Stadsdeel West
Stadsdeel Zuidoost
Stichting
Stichting ASKO
Stichting Bijzonderwijs
Stichting De Golf
Stichting Tolhuistuin
Stichting Westelijke Tuinsteden
Sticthing Islamtische Basisscholen El Amal
Studioninedots
The Vincent Hotel Group
Thijs de Ruiter
TOP Vastgoed Planontwikkeling
UBA
UMB Vastgoed
UvA Holding
Van der Wardt Ontwikkeling
Van Maarschalkerwaart Holding
Van Wijnen Projectontwikkeling
Van Wijnen Projectontwikkeling Midden)
Van Wijnen Projectontwikkeling West
Vastgoed CV APF IX
Vereniging CPO De Hoofden Houthaven 2
Vereniging van Opdrachtgevers Klussen op de Klarenstraat
Verweij Mungra Vastgoed
Vesteda
Vink Bouw
Vink Bouw)
Vireo Vastgoed
Volker Wessels
VolkerWessels)
Whitewood
Wolters Vastgoed
Ymere
Ymere)
Zzesto
't Betikje
10 Feet - Herb Industries
3 Particulieren
52° NOORD
A&O HOTELS and HOSTELS Holding
A'damse Mij tot Stadsherstel NV
A. Pelt Beheer
A. Postma
A.C.O.B.
a.s.r. real estate
a.s.r. vastgoed ontwikkeling
A.W.V.
A’DAM Toren CV (Lingotto
Aan de Stegge West
Aannemingsbedrijf J Th Kuin BV
Abarco
ABN AMRO
ABN/AMRO Projectontwikkeling
ABP
Academisch Medisch Centrum Amsterdam
Accor Hotels
ACE Venture Lab
Achmea Real Estate
Achmea Real Estate, M.J. de Nijs Projectontwikkeling
ACOB
ADAM Toren CV
ADC Projecten
Adriaan van Erk Ontwikkeling
Aedes Real Estate Marcel Wanders
Aedes Real Estate
Aedes Vastgoed
Aedes Vastgoed bv
AEW
Afima
AHAM
AHAM Vastgoed
Ahold Europe Real Estate & Construction
AIG Care Concepts
AIG Careconcepts
Albeton
Alfaklok
Algemene Woningbouw Vereniging
Algemene Woningbouwvereniging
All Monuments
All-In Real Estate
Allen & Overy
Alliander
Alliantie Projectontwikkeling
Alrov Group
Alterra
Althuis
AM
AM Development
AM Wonen
Amarantis
Amarantis Onderwijsgroep
AMC Amsterdam
AMC De Meren
Amerborgh
Amerborgh Monumenten
Amgo Ontwikkeling
Amos
AMOS, Stadsdeel Slotervaart
Amplan Vastgoed
Amsta
Amstel Botel
Amstelius
Amstelkwartier (Rochdale
Amstelkwartier CV (Kondor Wessels Vastgoed)
Amstelkwartier VOF (Maarsen Groep
Amstelland Eurowoning
Amstelland Ontwikkeling Wonen
Amstelland Ontwikkeling Wonen BV Amsterdam
Amstelland Vastgoed
Amstelpracht
Amstelside
Amstelveenseweg 994/996 CV
Amsterdam Heliport
Amsterdam Museum
Amsterdam RAI
Amsterdam Skills Centre for Health Sciences
Amsterdam UMC
Amsterdam Waterfront
Amsterdam Zuid
Amsterdam-Zuid
Amsterdamsche Coöperatieve Woningvereeniging 'Samenwerking'
Amsterdamsche Fijnhouthandel
Amsterdamse Compagnie
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten
Amsterdamse Stichting voor Katholiek Basisonderwijs
Amvest
Amvest Woningen NOVA
Amvest, Koopmans Bouwgroep
Anamet Europe
Anne Frank Stichting
anoniem
Antoni van Leeuwenhoek
ANWB
APF International
Apollo Holding
Appartementenbouw Rapenburg
Aquadam BV
Aquarius
Aquartis
Archidev
Architectenbureau Paul de Ruiter, Lemming Film
AREA Ontwikkeling
Argentum
Argos Project Management
Arkin
Arlanda Vastgoed
Arlman, M.E.
ARP
Arti et Amicitiae
Artis
ASKO
ASKO Amsterdam
ASR Dutch Prime Retail
Assolato
Astoria Vastgoed
ATAL-mdc
Atelier PUUUR
Attica Immo, Midvast
Au Printemps bv
Aurelio
Austin Nederland
Auto Kökcü
AutoBrockhoff Noord
Autoschadeherstelbedrijf Splinter
AV ATOS
AWBR
AWBR, Akros Amsterdam
AWV
AWV / Zonnehof
B. Building Business
B. Elzinga
B. van Lingen
Bakker Beheer Groep
Bakker, Huib
Ballast Nedam Noord West
Ballast Nedam Noordwest
Ballast Nedam Woningbouw BV
BAM
BAM Utitliteitsbouw, regio Noordwest
BAM Vastgoed
BAM Vastgoed Ontwikkeling
BAM Wonen
BAM Woningbouw
Banlieu, Vink Bouw
Banne Binnen
Banne Binnen CV (AM
Banne Binnen CV (AM, Rochdale)
Bart Brussee & Petra Hoogerbrug
Barts
Bebloem Onroerend Goed Exploitatiemaatschappij
Beeke, AJ.
Beekman Participaties
Beheer- en Exploitatiemaatschappij Westergasfabriek
Being Development
Bemog
Ben Sier
Berlage Vastgoed
Bertram & Donker Planontwikkeling
Beseton Vastgoed
Bestuur Taqwah Moskee
Betronic Vastgoed
Beurs van Berlage
BG Groep Bedrijvenpark Noordpoort Amsterdam
Biesterbos Planontwikkeling
Biloxi Vastgoed
Bilthovens Ontwikklingsmij de Jonge bv
Bilthovense Ontwikkelingsmij de Jong
Binnenstad, Werkmij, de
Black Box Real Estate
Blauwhoed
Blauwhoed Eurowoningen Noord-West
Blauwhoed Eurowoningen
Blauwhoed Eurowoningen Noord-West
Blijdesteyn Jota
Blok Beheer
BLP1 Properties
BLP1 Properties (AM
BlueSpace Development (Blauwhoed
BMB Ontwikkeling
bnb architecten
Boa Construction BV
BOAEK Projektontwikkeling
BOAK
Boak (Rotterdam)}
Boele & van Eesteren
Boelens de Gruyter
Boelens de Gruyter, Round Hill Capital
Boerhaave Medisch Centrum
Bohemen
Bolton
BOM YGrain
Bon Vastgoed Ontwikkeling 46
Booking.com, BPD
Boot & Co Ontwikkeling
Borghese Logistics
Borghese Real Estate
Borgkey Vijzelstraat
Bot
Bot Bouw Initiatief
Bouwbedrijf M.J. de Nijs
Bouwbedrijf M.J. de Nijs & Zn BV
Bouwbedrijf Midreth BV
Bouwbedrijf Mulckhuyse BV
Bouwfonds
Bouwfonds Haarlem
Bouwfonds MAB
Bouwfonds MAB Ontwikkeling
Bouwfonds Nederlandse Gemeenten
Bouwfonds Ontwikkeling
Bouwfonds Property Development, Trimp en van Tartwijk
Bouwfonds Woningbouw
Bouwgroep Amstelloft
Bouwgroep CPO Samenwerkers BSH20A, Heutink Groep
Bouwgroep CPO Samenwerkers KKL
Bouwgroep Dijkstra Draisma
Bouwgroep Hallen B5
Bouwgroep JFK (Open Development
Bouwgroep Samen in Amsterdam
Bouwgroep Samenwerkers Amstel C1
Bouwinvest
Bouwinvest Development
Bouwmaatschappij Amsterdam
Bouwmaatschappij Verwelius
Bouwontwikkelingsmaatschappij Duijncroft BV
BouwWerk Rotteveel m4
BovenIJ ziekenhuis
Bovenlanden, de
BPD
BPD Ontwikkeling
BPD, Adriaan van Erk Ontwikkeling
BPD, ERA Contour, MO-Vereniging En Bloc
BPF Bouwinvest
BPF Bouwinvest bv
BPF-Bouw
Brandweer Amsterdam-Amstelland
Breevast
BRET
Brocacef
Brolan
Brouwerij De 7 Deugden
Bruil- Sanders Vastgoed
Building4you
Building4you Developments
Bukom
Bulters & Bulters
BUNK Hotels Amsterdam
Bureau Marineterrein Amsterdam
Burgerweeshuis VOF
Burgfonds
Burginvest
Burgwal BV
Buro Amsterdam
Buro de Binnenstad
Busico
Busigo bv
Buytenzorg
BWA
C.M.E. Gruijthuijsen
C.V. 2e Jacob van Campenstraat
C2 Vastgoed
Canon Business Center Amsterdam Noordwest
Caprev Amsterdam
Caransa Groep
CASA
Casa Loft Investments
Castelijn, G.
CBRE
CBRE Global investors
CBRE Residential Fund
CC Faas Vastgoed
Centrum voor Wiskunde en Informatica
Certitudo Capital
Change=
Chesprop |
Cheung+CS Cheung, CC
China Center Amsterdam
Chocolatemakers
Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert
Chueng Yun BV
Citébas Real Estate
CitizenM
City Cour Combination
City Pads
City Upgrade Group
CityHub
Claver Real Estate
Clever Real Estate
Clifford Chance Amsterdam
Co-Green
Co-Green (Eigen Haard
Co-Green (Eigen Haard, ERA Contour, KOW, Oranje)
Cobraspen Groep
Cobraspen Vastgoed Ontwikkelingen
Cocon Vastgoed
Cocon Vastgoed Zorg
COD
Codam Coding College
Coen Hagedoorn Bouwgroep
Collectief Particulier Opdrachtgeverschap
Coltavast
Comfort Housing
Commerz Real
Con Mucho Gusto BV
Concentra
Concordia
Consortium De Flat
consortium De IJburger
Consortium Mahler 4
Consortium Royal Zuid
Coöp. Bouwbedrijf Moes
Cooper Projectrealisatie
Coöperatie BSH20E
Coöperatie CPO Broekmanhuis
Coöperatie CPO De Hoofden Houthaven
Coöperatie Go Buiksloterham
Coöperatie Go West Bouwgroep Nieuw-West
Coöperatie KvdH
Coöperatie Ontwikkel Samen Podium
Coöperatie Oude Modeschool
Coöperatie Wijland
Coöperatie WLG Smartlofts
Coöperatief De Jonge Graaff
Coöperatief Nova Zembla Lofts
Coöperatief Nova Zembla Lofts - De Werf
Coöperatief Nova Zembla Lofts-Baak01
Coöperatief TopNotch
Coöperatief Vrienden aan de Amstel
Coöperatief Young Creatives
Coöperatieve Vereniging Buiksloterham
Coöperatieve Vereniging De Roze Hallen
Coöperatieve Vereniging Noord4Us
Coöperatieve Vereniging Superlofts Buiksloterham
Cordaan
Cordial Holdings
Cornerstone Vastgoed
Cortese Capital
CPO
CPO Bouwgroep BGIX
CPO De Volharding
CPO East Side Collective, Grayfield
CPO IAmsteldream
CPO Ons Dorp Amsterdam
CPO Oud West Thuis Best
CPO Sciencepark
CPO Vereniging Amstelbest
CPO Vereniging Kop Weespertrekvaart Blok C5
Cravt Real Estate
Creative City Solutions
Credit Suisse Asset Management
Crowdbuilding NL
CTP, Larendael Development
Culina Development
Cushman & Wakefield
CV Planciusstraat 19
CZAN Ontwikkeling (Blauwhoed, AM)
D. Schubert
Daalmijer
Dageraad, De
Damme Kunststoffen
DanZep Hotels
Danzig Development, Zuyderzee
Danzig Projects
DCOG Vastgoed
De Alliantie
De Alliantie
De Alliantie (Huizen)
De Alliantie Amsterdam
De Alliantie i.s.m. Stadsdeel Slotervaart
De Alliantie Ontwikkeling
De Alliantie Projectontwikkeling
De Amsterdamse Compagnie
De Ballonnerie
De Court Projecten
De Dageraad
De Doelen
De Etalage Alkmaar
De Geuzen
De Geuzenbaan
de Goede Woning
De Groene Groep
De Jong Groep
de Jong Vast- goed
De Jong Vastgoed BV
De Key
De Key
De Key
De Key
De Key i.s.m. PFC2 Envelopment
De Lelie Vastgoed
De Loodsen
De mooie stad
De Nederlandsche Bank
De Nederlandse Opera
De Nieuwe Ooster
de Niis
de Nijs
De Oude Werf
De Principaal
De Principaal.
de Prins
De Ruijterkade 128
De Stadstuinen
de Tulp
DEA-Drukkerijen
Decca Vastgoed
Deep Avenue
DEKA
Deko
Deko Beheer
Dela Vastgoed
Delin Property
Delta Forte
Delta Forte i.o.v. Stadgenoot
Delta Forte i.s.m. Rochdale
Delta Forte namens Stadgenoot
Delta Lloyd Vastgoed
Delta Lloyd Vastgoed Woningen
Delta Roa
Delta Royal
Delta Royal vof
Delta-Roa
Delva 12
Depa Vastgoed
Deurwaarder
DEVEX
Devex BV
DHG
DHL eCommerce
Diaconie Evangelische Lutherse Gemeente Amsterdam
Dienst Binnenstad
Dienst Maatschappelijke Ontwikkeling
Dienst Materiële Ondersteuning Amsterdam
Dienst Vastgoed Defensie
Dienst Waterbeheer en Riolering
Dijkhuis Vastgoed Management
Dillenburg
Diogenes, Stichting
Directorium Interconfessionele Scholengroep Amsterdam
Distelweg
Diverse opdrachtgevers
DIVV
Dokvast, BuildingForLife, Cascada
Dome architecten
Domis Vastgoed
Domus Planontwikkeling
Domus Vastgoedontwikkeling
Doniger Urban Developments
Doniger Urban Developments, Mosaic World
dpcp (DuPrie bouw & ontwikkeling
Dr. Schaepman
Dr. Schaepman / SSH-A
Dr.Schaepman
Draaijer en Partner
Driedee (De Key)
Drunense Vastgoedmaatschappij BV
DURA
Dura Vermeer
Dura Vermeer Projectontwikkeling
Dura Vermeer Vastgoed
Dutch Green Company
DUWO
Duyncroft
DVM
DvM Ontwikkeling
DVM Vastgoed
DWB Centrum Oost
DZB8
EBA
EBA projectontw. mij.
EBG - Amsterdam Zuidoost
ECO-Plan Amsterdam
Economisch Herstel Zeedijk nv
Eddy Sajet
Eden Hotels
EDGE
EDGE Technologies
Edwin Kornmann Rudi
Edwin Oostmeijer Projectontwikkeling
Eedam Onroerend Goed Expl. mij.
Eekholt Property
Egeria
Egeria Real Estate Development, Flow Real Estate, Syntrus Achmea Real Estate & Finance
Eigen Haard
Eigen Haard (oud)
Eigen Haard Olympus Wonen
Elandsgracht Vastgoed
Elandshof
Elio
Elisabeth Otter-Knoll Stichting
Elmers
Elsrijk OG
Emerald Real Estate
Emmes Group
Emro Beheer Amsterdam
Endemol Nederland
Ennismore Capital
Epicurus Development
Equinix
Equinix Netherlands
Era Bouw
Era Bouw bv
ERA Contour
Eren Transport & Logistiek
Erik van Leeuwen
Esprit Scholen
Esprit Scholengroep
Estetica Design & Build
Eureka Projectontwikkeling
Eurocommerce
Europe Hotels | Private Collection
Euroscoop Nederland
Eurowoningen
Eurowoningen bv
Eveland
Evema Beheer BV
Excavalon Onroerend Goed
Excellent Autoschadeherstel
Executive Property Invest
Exploitatie Maatschappij Alliance
Exploitatiemaatschappij Rami
Fairview Vast- goed
Familie Ang
Far West
Far West i.s.m. Kristal
Fattal Hotels
Fazandtgroep
Feadship Royal Van Lent Shipyard
Fentener van Vlissingen
Fiction Factory
Fier Vastgoed
Figaro
First Sponsor Group Limited Singapore
Florie & v.d. Heuvel
Florie en van den Heuvel
Florie Van den Heuvel
Flow Development
Flow Real Estate
Flow Real Estate, Egeria Real Estate Development
FOM Institute AMOLF
Fons Vitea Lyceum
Fortis
Fortis Investments Vastgoed
Fortis Investments Vastgoed bv
Fortress
Frank Groen Advies
FRED Developers
Fred Noom & Zn.
Frijo Lichtreclame
Fully-Foelie BV
G&S Vastgoed
G&S Vastgoed
G-Star RAW
G.W. Bakker Projectadviezen
G.W.Bakker
GDV/Oostenbrink
Geerlings Vastgoed bv
Geisterfer en Bakker
Geluidgebouw
Gem. Woningbedrijf Amstel
Gem. Woningbedrijf Centrum-Oost
Gemeente Amstelveen
Gemeente Amsterdam
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Bos en Lommer
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Oost/Watergraafsmeer
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Zuidoost
Gemeente Amsterdam, Stadsdeel Zuidoost, OGA
Gemeente Weesp
Gemeentelijk Woningbedrijf West
Ger.Bouwcorp.v.Bejaarden
Gerard W. Bakker Adviesgroep
Gerben Mienis
Gerose
Gerose Vastgoed BV
Gerose Vastgoed Ontwikkeling
Gerrit Rietveld Academie
Gershwin Brothers Wonen VOF
Gez. part. eig./Stichting Alexander
Gillis, Random Studio
GMA Investment
Goede Doelen Loterijen
GPS Vastgoed
Grachten Vastgoed
Grafisch Lyceum Amsterdam
Grayfield
Green Real Estate
Green Real Estate
Greystar Netherlands
Grootel
GVB
GWB West
GWB-West
H&R Vastgoed
H. Bakker
H. Oudendorp en M. Heldens
H.E.J.L.van Empel v. Dijk
H.M. van Scheppingen
H.W. Caviet
Haarvast
Habion Ontwikkeling
Haerzathe Klieverink Startersfonds
Haerzathe Studentenunits
Haerzathe Studentenunits II
HAHN Adjustment
HBB
HBB Groep
HBB Planontwikkeling
HBB Plantontwikkeling
HCRE
Hecon Projectgroep
Heddes
Heddes Bouw & Ontwikkeling
Heddes Vastgoed
Heddes Vastgoed bv
Heembouw
Heijmans
Heijmans IBC Projectontwikkeling
Heijmans IBC Vastgoedontwikkeling
Heijmans ibc Vastgoedontwikkeling bv
Heijmans Vastgoed
Heilijgers Projectontwikkeling
Heineken International
Heran Vastgoed
Herder, Burgsteden, v., Petersma, Raaff, Elshuis
Heren 2
Heren2
Heren2, ProjectManagementBureau
Herengracht Estate
Hermanos Polo
Hermans Initiatief Groep
Hesz en van Hek Vastgoed
Het Groenland Amsterdam bv
Het Jeroen Pit Huis
Het Kinderhonk
Het Oosten
Het Oosten Kristal
Het Oosten Woningcorporatie
Het Oosten/Eigen Haard
Het Westen
Heutink Groep
HEVO
Heymans
Heymans Produkt
Hilger
Hillen & Roosen
Hillen & Roosen Projectontwikkeling
Hillen en Roosen
Hillen en Roosen Bouw
Hillen en Roosen BV
Hillen en Roosen Ontwikkeling
HLW 506
Hockeyclub Xenios
Hofmakerij
Hogeschool iPabo
Hogeschool van Amsterdam De Key
Hogeschool van Amsterdam
Holland Housing Fund
Hoogheemraadschap Amstel Gooi en Vecht / Dienst Waterbeheer en Riolering
Horatio Vastgoed
Hornbach Real Estate Amsterdam Sloterdijk
Hortus Botanicus Amsterdam
Hotel & Wellness Zuiver
Hotel Arena
Hotel Bullewijk
Hotel Jansen, de Alliantie
Hotel Sloten
Hotel V
Houthaven Beheer
Houthavens Beheer
HOWA Onroerend Goed Buro de Binnenstad
HSB Ontwikkeling
Huib Bakker
Huib Bakker Bouw
Huib Bakker Bouw BV
Huisman
Huizing & van Munster Projectontwikkelaars
Hulshoff Archiefbeheer
Hulshoff Onroerend Goed
Hurks Vastgoedontwikkeling
HVBM Vastgoed
HVO Querido
HVO-Querido
IBC Vastgoed BV
IC Netherlands
IEF Capital
IG Netherlands N1 and N2
IJ-Consultants BV
IJ-Delta Ontwikkeling
IJ-Delta Ontwikkeling vof
IJBoulevard Amsterdam Monumenten
IJburger Maatschappij
IJburgermaatschappij
Ilco van der Linde
Imago Printing
IMEVO
Immo Consult
IN.OG Onroerend Goed
ING Bank
ING Real Estate
ING Vastgoed
ING Vastgoed bv
ING Vastgoed Ontw. B.V.
ING Vastgoed Ontwikkeling
ING Vastgoedontwikkeling
Innoord
Innoord, ASKO
Innoord, TintelTuin, Gemeente Amsterdam
Inntel Hotels
Institut International de Recherches et de Formation (IIRF)
InteriorWorks
Intermezzo
International Campus
Intersens Holding
Intervam / Ons Koophuis
Intervam Noordwest
Investia
Ivemo
IVG Institutional Funds
IVY Groep
IVY Group
J. Bakker Holding
J. de Groot en Zonen Beheer
J. Jun Horeca en Grootverbruik
J. Lok
J. Offerman
J. van Asten
J. Van de Meulen Beleggingen BV
J. Wals
J.H.F. Schopman en Zonen
J.P. van Eesteren
Jaap Dijkman onroerend goed
Jaap van der Steeg
Jacob Uno CV
Jamaje
Jan Hopman
Jan Huijbregts
Jan van Lissum
Jansen de Jong Projectontwikkeling
Janssen de Jong Bouw
JAVA Monumenten II
JellinekMentrum
Jeugdhuis Middelveld/Leger des Heils
Johan Matser Projectontwikkeling
Johan Matser Projectontwikkeling BV
Josephkerk Monumenten
JS SVV Projecten
Jumbo Supermarkten
JV SVV Projecten
Kaapstadweg Development
Kadans vastgoed
Kade Noord
Kaizen Vastgoed bv
Kallenberg & Van der Weide
Kantorenhuis
KAR&ZV De Hoop
Karpa Holding BV
Katwijkse Bouwmaatschappij
Katwijkse Ontw.mij. K.0.E
Katwijkse Ontwikkelingsmaatschappij
Katwijkse Ontwikkelingsmij
Kavel 3 Vastgoed
KBM Katwijk
KEA CV (Blauwhoed
Keizersgracht 124-128
Kempen, A.
Kennemerland Beheer
Kerbosch & Van Namen
Kesefa Amsterdam II
Keulen, van
Key
Keystone Vastgoed
Kids & Friends
KinderRijk
Kingmaschool
Klarenbeek Holding BV
KNAW
Kondor Wessels & WBA
Kondor Wessels Adam
Kondor Wessels Amsterdam
Kondor Wessels Vastgoed
KondorWessels Vastgoed
Koninklijk Concertgebouworkest
Koninklijk Theater Carré
Koopman International
Kop Grasweg CV
KPN
Kraaipan (XOOMlab
Krabben & Kreeft
Kristal
Kristal - Het Oosten
Kristal Het Oosten (Katersteyn)
Kristal Projectontwikkeling
Kroonenberg Groep
Kroonenberggroep Bemas Holding BV
KRS Vastgoed
L.K. Balkissoon
Labes Investements BV
Lamole Investments
Lastagio Investments
LATEI
Latei Projectontwikkeling
Le Roy de Bordeaux
LEBO Vastgoed
Leger des Heils
Leisure Fund West III
Lemniskade Projecten
Leonard van Munster
Lestor BV
LEV Scholengroep
LF / BI
LFB Luxury Appartments
LFB Vastgoed
Liander
Liander, Qirion
Liberaal Joodse Gemeente
Liberhome
Liberveste
Libra International
Lieven Bekaert
Lieven de Key
Linden Groep
Lindenraadt Vastgoed
Lingotto
Lingotto Ontwikkeling
Lingotto Vastgoed
Lingotto, Stichting Achmea Dutch Residential Fund
Linnaeusstraat CV
LKBB Leidschendam
Lofgren Real Estate
Loft4you Coöperatief
Lonestar
M. Bevers en D. Barten
M. Caransa
M.C. Kersten
M.J. de Nijs & Zn BV
M.J. de Nijs & zn. bv
M.J. de Nijs Project III
M.J. De Nijs Project IV
M.J. de Nijs Projectontwikkeling
M.J. de Nijs Projectontwikkeling
Maapron Vastgoed BV
Maarschalkerwaart, Van
Maarsen Bouw
Maarsen Groep
Maarsens
Maarssens
Maatschap ABH Group
Maatschap Dam 2-4
Maatschap Zeeburgerpad
MAB
MAB Development
Mabon
Mabon B.V.
Mabon B.V. en Vrije Universiteit
Mabon Rijswijk
Magere Brug Investments
Magnum bv
Manderen
Manwood Beheer
Marcantilaan CV
Marina Projects
Martijn van den Dobbelsteen
Masch Holding
Masterpiece
Masterpiece Development
Matovap
Matrix Innovation Center
Matrix Innovation Centre
MBO
Mediahaven Vastgoed
Mediawharf
MediaWharf Monumenten
Mediaxplain
Medio Mokum
Mees
Mees, M.
Melkweg
Memid Investment
Mentrum Geestelijke Gezondheidszorg Amsterdam
Meritis Vastgoed BV
Merwede Winkels bv
Metallized VOF (Zadelhoff, Nijkerk Holding), Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten
Meyer Bergman
Midvast
Milk Design
Millten
Minerva Development
Minerva Vastgoed
Ministerie van VWS
Moes
Mons Beheer BV
Montessori Gemeenschap Amsterdam
Monumental Properties Amsterdam
Mooijburg o.l.v. DGV Group
Mozia
Mozia Investments
MPO
MRP Development
Mul Bouw en Beheer BV
Mul Projectontwikkeling
Multi Corporation
Multi Vastgoed Planontwik
Muwi Van Gent
Muwi Vastgoed Ontwikkeling bv
MVOntwikkelen
mw de Wolf
Nabuurs Logistiek
Nagel Onroerend Goed, N. Pronk & Zn. Beheer
Nationale Politie
Natura Artis Magistra
NCHB
Nederlands Kanker Instituut- Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis
Nemaco
NEMO
Nevanco
Nevanco Woningbouw bv
New Chinatown Amsterdam
New Deal
New Kit Hotel
Newave Vastgoed
NewCon Vastgoed
NIC Building Ambitions
Niels Wouters, Marco Birsak
Nieuw Amster-dam
Nieuw Amsterdam
Nieuw Waterlandplein
Nieuwdok
Nieuwstate Real Estate
Nijkerk Holding
Nijkerk Redwood
Nijkerk, Zadelhoff
Nijs, de
NKI-AVL
NL Development Den Haag
NL-Development
NLR
No Excess
Nobillon Vastgoed
Nobillon Vastgoed, APF International
NOMA House VOF
Noord Hollandse Projectontwikkelingsmij
Noordvast
Nova Beheer
Novavast
Novavast Holding
Novavast Holding BV
Novotel Amsterdam
NRC Media
NS Poort
NS Poort Ontwikkeling
NS Stations
Nuon
NV De Grachtengordel
NV Stadsgoed
NV Zeedijk
OC De Nijs - Beemsterboer HH1B
OCNW (OntwikkelCombinatie Nieuw West)
OCP
OCP (BPD
ODS
Olympus Wonen
OMG
Omnam Group
Omval
OMVH
Onderwijsstichting Esprit
Ons Belang
Ons Huis
Ons Huls
Ons Verlangen Onroerend Goed
OntwerpJeWoning, Vink Bouw
Ontwikkelcombinatie SBB-De Nijs
Ontwikkelcombinatie SBB-De Nijs IJburg VOF
Ontwikkeling Brouwerij Terrein
Ontwikkelings Combinatie Nieuw Amerika
Ontwikkelings Combinatie Polderweg
Ontwikkelings Maatschappij Buitenveldert
Ontwikkelingsbedrijf Gemeente Amsterdam
Ontwikkelingscombinatie
Ontwikkelingscombinatie Boston / Nieuw-Australië
Ontwikkelingscombinatie Cas Oorthyuskade
Ontwikkelingscombinatie Cas Oorthyuskade (Floatbase
Ontwikkelingscombinatie De Bongerd
Ontwikkelingscombinatie De Houtman
Ontwikkelingscombinatie Nieuw Amerika
Ontwikkelingscombinatie Nieuw-Amerika
Ontwikkelingscombinatie Overhoeks
Ontwikkelingscombinatie Waterbuurt West
Ontwikkelingsmaatschappij AVC 2
Ontwikkelingsmaatschappij Buitenveldert
Ontwikkelingsmaatschappij Centrumgebied Amsterdam Zuidoost
Onze Woning
OnzeBouwmeester VOF
Ooms Bouw & Ontwikkeling
Oosten, het
Oosterveem
OPEN Development
Openbaar Onderwijs aan de Amstel
Opifex bv
Oranjekwartier
Oranjekwartier Appartementen
Orchid Vastgoed
Osiragroep
OTZ (Ontwikkelcombinatie Twiske Zuid)
OUD 302
Oud Clingendaal Management Services
Oude Kerk, de, Stichting
Oudshoorn
Over de Vecht Beheer
Overreest
OVG
OVG Projectontwikkeling
OVG Real Estate
P. Bot
P. Elmers
P. van Heijningen
P.J. Bunder
Pacifica Prosperity Vastgoed
Padel Next Amsterdam
Pakhuis Real Estate
Paradigma
Park De Meer CV
Parkveste IV
Particulier
Particulieren
Partou Kinderopvang
Patrimonium
Patrimonium / Rochdale
Patrizia
PC-Ware Information Technologies
PCOOA Amsterdam
PEAK Development
Peijlbouw
Peldayne Properties BV
Pensioenfonds Bouwnijverheid
Pensioenfonds Metaalnijverheid
Perca Ontwikkeling I
Perca Vastgoed
Pereboomsloot
Peter Stok
Peter Tuin Holding
Peva Vastgoed
Peylbouw
PF / VD / HU
PFc2
Philips Pensioenf.
Philips Pensioenfonds
Piet Hein Buildings Haarlem
Planoform
Planoform West
Planoform West bv
Pluis Participatie Groep
PMA Vastgoed
Poell
Poesiat & Kater Holding
POG Ned.Mpij. v.Proj.ontw
Politie Amsterdam Zuid-Oost
Politieregio Amsterdam-Amstelland
Polman Ruiters Stienstra
Pompoen Multimedia & Vastgoed
Pon
Pon Onroerend goed
Pontkade Ontwikkeling
Pontkade Ontwikkeling (BMB ontwikkeling, Reggeborgh)
Port of Amsterdam
Porten Development
Postillion Hotels
Postma Vastgoed BV
PostNL Real Estate
PPHE Hotel Group
Principaal
Principaal, De
Pro Student
Programmadirectie Het Nieuwe Rijksmuseum
projectbureau huisvesting Vumc
Projectbureau Zuidelijke IJ-oevers
Projectgroep West
Projectgroep West BV
Projectmanagement Bureau Amsterdam
Projectontw.mij E.B.A. bv
Projectontwikkeling Mulder Obdam
Projectorganisatie Huisvesting AMC/UvA
Promarvo
ProNam Aurora
Proper Stok
Proper Stok Woningen
Proper-Stok
Proper-Stok Groep
ProRail
ProRail Infraprojecten
ProRail Projecten
Prosperity
Prosperity Devolopers BV & Holland Midden BV
Protect Effect
Protestanse Woningbouwvereniging
Protestantse Diaconie Amsterdam
Protestantse Woningbouw Ver. Architect verbouw: B.T.B. Rijswijk
Protestantse Woningbouwvereniging
Provast
ProWinko
PuurZuid
PVH
PWV
PWV Wonen
PWVA/OF Amstelveenseweg
Quentin Hotels
Querido
R.E.F. Houtman
R.H. Drenth
Rabo Bouwfonds
Rabo Vastgoed
RABO Vastgoed BV
Radon BV
Raetwijck Bouwontwikkeling
RAI Amsterdam
Rapenburch Vastgoedprojekten
Rappange Beheer
RE1
REB Park
REB Projects
Reggestaete Amsterdam
Regiopolitie Amsterdam- Amstelland
Renovera
Renward
Res & Smit
Restaurant Stork
Rhebergen Multihull Yachts
Rijksgebouwendienst
Rijksmuseum
Rijksvastgoedbedrijf
Rijn & Vecht Projectontwikkeling
Rijntjes, W., Brevgem, S
Rijswijkstraat 2nd Home CV
Rijtuigenhof CV
Riso Handelskantoor
Riso Vastgoedontwikkeling
Riverland Coöperatief
ROC Amsterdam
ROC van Amsterdam
ROC van Amsterdam (fase 1)
Rochdale
ROCK vastgoed
Rockfield Real Estate
Roeivereniging RIC
Roland
Rolf & Olivier Smitshuizen
Ronald McDonald Centre
Ronald McDonald VU Huis/Kinderstad
Rosebroom
Rowa
Royaal Zuid (BPD
RVE Vastgoed
S. Mehrani
S.G.B.B.
S.O.S.S. Kriterion
s.v. De Meer
Saga Prefectuur
Sanders, Veneman & Grandt
Sanquin Bloedvoorziening
Saveam BV
SBB
SBDN
Scania Beers
Scheurer
Scheurer Timmer Betonwerk
Scholtens
Scholtens Bouwbedrijf
Schoolvereniging Peetersschool
SCI Student Experience Real Estate I CV
Sd Oud-W/Ver.Poldergeest
Segesta exploitatie
Semper
SFB Vastgoed
SFB-Vast goed
SFB-Vastgoed
SH Beheer
Shell Chemical International
Shell Real Estate
Shi Hotel Group
Short Stay Group Real Estate
Sijthoff Media
Sikking
Sikking Aannemingsmij. BV
Sikking Vastgoed
SKA
SKA Bouwontwikkeling
SKA Projectmanagement
SKA Projectmanagement bv
Slavenburg Bouwbedrijven
Slokker
Sluishuis Development CV (VORM, BESIX RED)
SMART Estate
Smit's
Smit's Bouwbedrijf
Smit's Bouwbedrijf bv
Smit’s Bouwbedrijf
Smits bouwbedrijf
Snippe
Snippe Beheer
Snippe Binnenstad
Snippe Projecten
Snippe Projecten BV
Sojin Holding
SOM
SOM Amsterdam
SOO (Stadswerf Oostenburg Ontwikkeling)
Soriva Vastgoed
Soutfork Beheer
South Axis Hotel
Spaces Amsterdam
SPF Beheer
Spijker en Hamer
Spijkerpand
Spinoza20first
Spirit
Sportfondsen Nederland
Spuitkorf Verhuur
Square 28 Coöperatie
SSH-A
St. Bedr.pensioenf. Ziekenhuiswezen
St. ECO-plan Amsterdam
St. Restaur. Monum. Amsterdam
Staartjes & La Grouw
Staartjes & La Grouw BV
Stadgenoot
Stadgenoot met Delta Forte
Stadion Amsterdam ArenA
Stadsbehoud Amsterdam
Stadsdeel Amsterdam Noord
Stadsdeel Amsterdam-Noord
Stadsdeel Bos en Lommer
Stadsdeel De Baarsjes
Stadsdeel Geuzenveld-Slotermeer
Stadsdeel Nieuw-West
Stadsdeel Noord
Stadsdeel Oost/Watergraafsmeer
Stadsdeel Osdorp
Stadsdeel Oud-West
Stadsdeel Slotervaart
Stadsdeel West
Stadsdeel Westerpark, Esprit-groep
Stadsdeel Zeeburg
Stadsdeel Zuid
Stadsdeel ZuiderAmstel
Stadsdeel Zuidoost
Stadsgoed
Stadsgoed NV
Stadsherstel
Stadsherstel Amsterdam
Stadsherstel Amsterdam nv
Stadsproject
Stadsschouwburg i.o.v. Gemeente Amsterdam
STAIJ
STAIJ (Stichting tussen Amstel en IJ), gemeente Amsterdam
Standvastgoed
Starbed
Stavastgoed
Steengoed
Steengoed Holding
Steenvastgoed
Stefels
Steigereiland-HGF III
Stevaco Vastgoed
Stichting 'Het Open Ijnde'
Stichting ‘t Mag-Er-Zijn
Stichting 4Winden
Stichting ABSA
Stichting Activiteitencentrum Driemond
Stichting Altra
Stichting Amarantis
Stichting Amarantis Onderwijsgroep
Stichting Artimonumenten
Stichting Bedrijfspensioenfonds Beroepsvervoer
Stichting Bijzonderwijs
Stichting BO1
Stichting Ceder
Stichting Colorado
Stichting Cordaan
Stichting CPO Amstelwijck
Stichting Cultureel Erfgoed
Stichting de 1800 Roeden
Stichting De Nieuwe Liefde
Stichting De Oude Gracht
Stichting Dierenopvangcentrum Amsterdam
Stichting Dreeshuis
Stichting DUWO
Stichting Dyade
Stichting Fuerocampo
Stichting Geert Groote Scholen
Stichting Gerrit Rietveld Academie
Stichting Hermitage aan de Amstel
Stichting Het Ketelhuis
Stichting Hindoe Onderwijs
Stichting Indoor Skatepark Amsterdam
Stichting Islamitisch Sociaal Cultureel Centrum / Moskee El Ouma
Stichting Islamitisch Voortgezet Onderwijs
Stichting Islamitische School Amsterdam
Stichting Joods Bijzonder Onderwijs
Stichting Katholiek Basisonderwijs Amsterdam
Stichting KBA Nw West
Stichting Kinetisch Noord
Stichting Kolom
Stichting Latei
Stichting Leren in de Tussenruimte
Stichting Montessori Scholengemeenschap Amsterdam
Stichting Monumenten Keizersgracht 399-401
Stichting Moskee Arrabitha Al-Islamia
Stichting Nachtlab
Stichting Nautilus
Stichting Nederlands Islamitische Scholen
Stichting NJHC Beheer
Stichting Ons Lieve Heer op Solder
Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel
Stichting OPOOZ
Stichting Orfeos Studio
Stichting Orion
Stichting Ouderenzorg Rivierenbuurt
Stichting Realisatie Marci Panis
Stichting Rozentheater
Stichting Samenwerkingsschool ABVO
Stichting Samenwonen-Samenleven
Stichting Sanquin Bloedvoorziening
Stichting SCAMIG Al-Ihsane
Stichting Schoonschip
Stichting Sirius
Stichting Spinoza Lyceum
Stichting Tafeltennisaccommodatie Zuideramstel
Stichting Tennisschuur IJburg
Stichting Tok
Stichting tot beheer van de Hofkerk
Stichting Treehouse
Stichting TROM
Stichting Uilenburgersjoel
Stichting V.O.
Stichting Van Eesterenmuseum
Stichting VO Amsterdam-Zuid
Stichting Volksbond Amsterdam
Stichting Voortgezet Onderwijs Amsterdam
Stichting Voortgezet Vrijeschool Onderwijs Noord-Holland
Stichting Vrijburcht
Stichting Westelijke Tuinsteden
Stichting Woningbedrijf Amsterdam
Stichting Woningbouwbedrijf
Stichting WOW Amsterdam
Stichting Ymere
Stichting ZAAM
Sticks & Stones Developments
Stok
STU Project
SWEETS hotel
Synchroon
Syntrus Achmea Real Estate & Finance
T. Frielink
T. Hu
TBI Bedrijfspanden
TCN
Team Carsport Holland
Technisch Bureau Slo-Rid
Technische Unie
Teerenstra
TeKa Groep
Ten Brinke Bouw
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling
Tennisclub IJburg
Tennisvereniging Joy Jaagpad
Terlingen
Termaaten
The British School of Amsterdam
The RJB Group of Companies
The Student Hotel
Thijssen
This Is Holland
Thodev
Thonik
Thunissen
Thunissen Heemstede
Thunnissen Ontwikkeling
Thunnissen Ontwikkeling bv
Tilma Beheer
Timber & Co
Timeless
Timeless Investments
TOP Vastgoed
TQ
Transvastinvest
Transvastinvest BV
Trebbe Wonen
Trimp & van Tartwijk Property Performance
Tripartitio
TROI Studio
Truckwash Adam
TTY Internet Solutions
Tuijthof Vastgoed BV
Twin Investments
U.v.A. Vastgoed
UBA
UBA Bouw bv
UBA Projectontwikkeling
uniQure
Universiteit van Amsterdam
Universiteit van Amsterdam / Universitair Sportcentrum
Urban Hotel Real Estate
Urban Resort
US CV-1
UvA Holding B.V.
V&B
V.d. Camp & Temme Proj.ontw.
V.d.Brink en Koopman
V.O.E. Raampoort
v/h EBA
Valkbos BV
Van Amerongen Ruimtelijke Ontwikkeling
Van Anrooy Vastgoed
van Dam Invest
Van de Bouw
Van den Ende Foundation- DeLaMar Theater
van der Gragt
Van der Horst Beheer BV
Van der Knaap & De Rie BV
Van der Valk
van der Waerden
van der Wal
Van Garderen & Dekker Proj. Ontwikkeling
Van Hattum en Blankevoort, Gemeente Amsterdam
Van Kampen Vastgoed
Van Leeuwen Horeca Groep
Van Maarschalkerwaart Makelaardij
Van Westen & Bakker
Van Wijnen Projectontwikkeling Midden
Van Wijnen Projectontwikkeling West
Van Wijnen, Projectontwikkeling West BV
Van Zaanen
VariaVastgoed
Vastgoed in Beweging
Vastint Netherlands
Vastland Beheer
Vastned Retail nv
Vastrom
Vattenfall
Vavaren Netherlands
VDM Planontwikkeling
Ver. Bedr. Korswagen
Vereniging Bouwgroep Noorderhof
Vereniging CPO Amundsenhofje
Vereniging CPO De Hoofden Houthaven 1
Vereniging De Ceuvel
Vereniging Elzes
Vereniging Hendrick de Keyser
Vereniging Het Hooghout
Vereniging Pondok aan de Westlandgracht
Vereniging tot Heil des Volks
Vereniging van Eigenaren
Vereniging van Huiseigenaren
Vereniging van Opdrachtgevers Blok 6 Zeeburgereiland
Vereniging van Opdrachtgevers Kavel 15_14 Centrumeiland
Vereniging van Opdrachtgevers MyLoft Amsterdam WFC
Vereniging van Opdrachtgevers MyLoft Houthavens Amsterdam
Vereniging van Opdrachtgevers Urban Garden Amsterdam
Vergulden Eenhoorn
Vertelman, Piet
Verweij Mungra Vastgoed
Verwelius
Verzetsmuseum
Vesteda
Vesteda (Calandtor
Vesteda Project
Vestia Noord Nederland
VIA NoordZuidlijn
Vijsel Vastgoed
Villex Vastgoedbescherming
Vinckenhof Ontwikkeling
Vink Bouw
Vink en Veenman
Vink, B.
Vis Vastgoed
VKG
VOF 't Hooftkwartier
VOF Amstelveenseweg
VOF Asterpark
VOF Cruquiuskade
VOF de Bouw
VOF De Geuzenbaan
VOF De Lairessestraat
vof de Loodsen
VOF De Nieuwe Plantage
VOF De Stadstuinen
VOF De Stadstuinen (BPD
VOF Kolenkit Zuid
VOF Kolenkitbuurt Zuid
VOF Kopgebouw Entrepot
VOF NieuwerAmstel
VOF Romans I
VOF VORM BPD Houthaven
VolkerWessels Vastgoed
Vondel Hotels
Vondel Vastgoed
VORM
VORM Ontwikkeling
Vossius Gymnasium
Vrij Universiteit Amsterdam
Vrije Universiteit Amsterdam
Vrijhof 0nroerend Goed BV
Vrijmetselaars Stichting Amsterdam
VSA proj.ontw
VSDV LogistiX
VU Medisch Centrum
Vumc
VVE “Het Knooppunt”
VvE Burmandwarsstraat
VVE De Drukkerij
VVE Egelantiersgracht 227
VVE Eureka
VVE Frankenhof
VVE Herengracht 10
VVE Herengracht 223-225
VVE Herengracht 344-346
VVE Hoogte Kadijk 25-27
VVE Ringdijk 11-13
VvO Bouwen aan de Dijk
VVO ELTA
Vyva Fabrics
VZA
WAD depots
Wagelaar Vastgoed
Walenburg Bouwcombinatie
Warenar CV
Warmoesstraat 111
Waternet
Waternet, Gemeente Amsterdam
Waterstad 1
Waterstad 2
Waterstad 2 en 3
Waterstad 3
Waterstad 3 (Ymere
Wb.Amstel
Wb.Centrum Oost
Wb.Tuinstad
Wb.West
WDP Nederland
WE Vastgoed
WE Villa Einstein
Weesperzijde Real Estate
WEMA Vastgoed
WeMake
Werkmaatschappij De Binnenstad
Werkmaatschappij De Binnenstad BV
Werkmij De Binnenstad BV
Werkmij. de Binnenstad
Werknmij De Binnenstad BV
WestCord Hotels
Westelijke Tuinsteden
Westergasfabriek Hotel
Westerhuis Vastgoed
Wielenga, A. Galen, van, P.
Wille Vastgoed BV
Wilma
Wilma Bouw
Win Hotels
Wodan
Wolff Beheer
Wonam
Wonam, Zadelhoff
Woningbedrijf Amstel
Woningbedrijf Amsterdam
Woningbedrijf Amsterdam - Binnenstad
Woningbedrijf Amsterdam - Oost
Woningbedrijf Amsterdam - West
Woningbedrijf Amsterdam/Bouwwerk
Woningbedrijf Centrum - Oost
Woningbedrijf Centrum Oost
Woningbedrijf Centrum-Oost
Woningbedrijf Noord West
Woningbedrijf Noordoost
Woningbedrijf Tuinstad
Woningbedrijf West
Woningbedrijf West.Tuinsteden
Woningbouwvereniging
Woningbouwvereniging De Dageraad
Woningbouwvereniging Eigen
Woningbouwvereniging Eigen Haard
Woningbouwvereniging Het Oosten
Woningbouwvereniging Ons Huis
Woningbouwvereniging Rochdale
Woningbouwvereniging Soweto
Woningcorporatie Het Oosten / De Principaal
Woningstichting Patrimonium
Woningstichting Rochdale
Woningstichting Zomers Bu
Woningstichting Zomers Buiten
Wooncoöperatie De Warren
Woonfront Karspeldreef
Woonmaatschappij
Woonmaatschappij Amsterdam
Woonstichting De Key
Woonstichting Lieven de Key
Woontoren West Beheer
Woonzorg Nederland
Wories Holding
WV IJburg
WVE Keizersgracht 361, 365, 369
Xantippe Holding
XOOMlab
Y-land Planontwikkeling BV
Y. en E. Stapert
Yarden Vastgoed
Yieldforce
Ymere
Ymere Ontwikkeling
Zaanse Ontwikkelingsmaatschappij
Zadelhoff
Zadelhoff Beheer
Zelfbouwgroep Kavel 11-09
Zilvermijn, PPG Vastgoed
Zinc Overtoom CV
Zocherstraat 23 Amsterdam
Zoku and Beyond
Zomers Buiten
Zonova
Zorgboerderij Ons Verlangen
ZP Europe
Zuider Vastgoed
Zuidervastgoed
Zuidschans
Zuidschans (AM, BPD)
Zuidschans CV (BPD, AM)
ZZDP Holding
Architect
Diederendirrix
BDG Almere
&PRAST&HOOFT
AAA
Abbink X Co
Adams Bouwadviesbureau
Affaire d'Architecture
AG architecten
Allard Architecture
AMD-Ontwerpers en Ingenieurs
ARCADIS
Architecten
Architectenbureau Barth
Architectenbureau J. van Stigt
Architecture & Engineering
Archivolt architecten
Atco Architecten
B.Amsterdam
B06 Architectenbureau
Ballast Nedam
Biet&Boon
BK architecture
BO6 architecten
Boondock
Boparai Associates
Bureau Rowin Petersma
Buro Sant en Co
Buro Ton Hol ontwerpers & bouwadviseurs
buro van Nek-Heinis
Claessens Erdmann
CLIC interieurconcepten
Coenen Sättele Architecten
Cube Architecten
D/DOCK
de Architekten Cie.
DELVA Landscape Architects
Dick van Gameren
Dick van Gameren Architecten
diederendirrix architecten
Digital Space
Donald Osborne Architect
Fact Architects
Firm Architects
Floatbase
FORM architecten
Frank Smit
fUSE
GA Design
GeO architecten
Hans van Heeswijk architecten
Harvey Otten Architectuur
Het Bouwwerk
HM Architecten
Hootsmans architectuurbureau
Hund Falk Architecten
ILA + MONO
Inplus Interieurarchitectuur
Joke Vos Architecten
Jord de Hollander
Kamsma Bouwadvies
Karim Rashid
Karres en Brands landschapsarchitecten
KCAP
Kentie & Partners Architekten
Klunder Architecten
Koelhuis Frigo
Krasselt en Voorhout
Leijh Kappelhoff Seckel Van den Dobbelsteen architecten
Lissoni Associati
Lucas
Ma architecten
Martijn van der Hijden
Martin Langosch
Meerveld Architectuur
Merk X
Monika Pieroth
MONK architecten
Monteflore
Mulderblauw Architecten
Mulders vandenBerk Architecten
Müller van Tol
MVRDV
NAP Architecten
Nina Graziosi
OeverZaaijer Architectuur
OeverZaaijer architectuur en stedebouw
OIII Architecten (interieur)
OOK architecten
OPERA Amsterdam
OZ
Paul de Ruiter Architects
Piet Boon
Powerhouse Company
Puur Flow
Rappange & Partners
Rappange & Partners Architecten
Renato Perrotti
Rijnboutt
Royal HaskoningDHV
S. de Swaan
samenwerkende architecten
SATIJNplus Architecten
Schippers Architecten
Sibren Hoekstra Bouwtechniek
Smeelearchitecture
Space & Matter
Space Encounters
Studio Acht
Studio AI
Studio Fabrick
Studio Linse
Studio Überdutch
Studio V
StudioValkenier.nl
Sylvie Durocher
TANK Interior Design
Thijs Asselbergs architectuurcentrale
Urban Echoes
Van den Berge & Laban
Van der Giesen
Van der Hoeven Architekten
Van der Torre
Van Hoogevest Architecten
van Vugt
Van Wijnen Eibergen
VDNDP Bouwingenieurs
Verlaan & Bouwstra architecten
Wessel van Geffen architecten
XVW architectuur
Zaaijer & Partners Architecten
ZECC Architecten
&PRAST&HOOFT
' PRO
-
19 het atelier architecten
24H architecture
3XN
70F architecture
9graden architectuur
A&E Architecten
A&I Architecten
A&I Architecten BV
A. Marx
A. v.d. Brink
A. v.d. Brink / F. Tupker
A.Zaaijer
A12 Architecten
Aad Lambert
Aad Lambert architect BNA
Aad Lambert bna
Aan de Stegge Twello
Aayu architecten
Abbink x Co architecture
Abbink X Co, ABT
Abbink X De Haas architectures
Abeling
Abels & Partners Architecten, IAA Architecten
ABG-Projekten
Aboss Bouwadvies & Tekenbureau
ABT Delft
ACCA - AMA Group Architecten
Achitectenbureau Kwa
ADD-IT Architecten
Adema Architecten
ADP Architecten
ADP Architectuur, Design, Planning
Adviesbureau Houtappels
Adviesbureau W. Alberts
Adviesburo voor Beheer en Bouw
Adviplan Architectuur
ag nova architecten
AGS Amsterdam
AGS architecten met INBO
AGS Schwencke Rosbach Architects
Ahloa architectuur en management
AISCUBE_Tanja Buijs-Vitkova architect
AKM
Albert van den Brink
Alberts & Van Huut
Alberts & Van Huut International Architects, a/d Amstel architecten
Algra & Marechal Architecten
Allard Architecture
Allford Hall Monaghan Morris
Alphaplan
Álvaro Siza Arquitecto i.s.m. ADP Architecten
Álvaro Siza Arquitecto i.s.m. HMADP architecten
Alynia Architecten
AMA Associated Architects
Amoksi Architectuur
Amsterdamsolar Architectuur
ANA architecten
APTO Architects
ARCADIS
Arcadis Architecten
Arch. bureau M. van Haaren bv
Arch.bureau B. Tenge
Arch.bureau Collee en de Lorm
Arch.bureau Hans Wagner bv
Arch.bureau M. van Haaren bv
Arch.bureau Marlies Rohmer
Arch.bureau Vincent Smulders
Archictenburo 't Woeste
Archipel Ontwerpers
Architect J. de Wit
ArchitectBNA.NL Hans Oudendorp
Architecten Cie
architecten Köther & Salman
Architecten Mulleners & Mulleners bv
architecten Van Mourik
Architecten Werkgroep / B. van Reeth
Architecten Werkgroep/B van Reeth
Architectenbur. Schulze & Van Dijk
Architectenbureau £. Scheelbeek
Architectenbureau A.A. Bos & Partners
Architectenbureau Aad Lambert bna
Architectenbureau AGB van DIJK
Architectenbureau Art Zaaijer
Architectenbureau Barth
Architectenbureau Blankwater met Saarberg van der Scheer en Partners ingenieurs en architecten
Architectenbureau Cees Vellekoop
architectenbureau cepezed
Architectenbureau Dik Smeding
Architectenbureau E Scheelbeek
Architectenbureau E. Scheelbeek
Architectenbureau Ellerman Lucas Van Vugt
Architectenbureau Filip Mens
Architectenbureau Fritz
Architectenbureau Gijs de Waal
Architectenbureau Groenendaal
Architectenbureau Groosman Partners
Architectenbureau H. Leloup
Architectenbureau Hans Bik
Architectenbureau Hans Wagner
Architectenbureau Hans Wagner BV
Architectenbureau Holvast en Van Woerden
Architectenbureau Hoogeveen
Architectenbureau Hooyschuur-Reinbergen
Architectenbureau Ir M.F. Hartkamp
Architectenbureau J. van Stigt
Architectenbureau J. van Stigt
Architectenbureau J. van Stigt bv
Architectenbureau Jaap Dijkman i.s.m. Dam en Partners
Architectenbureau Jaap Dijkman
Architectenbureau Jonkman Klinkhamer
Architectenbureau K van Velsen BV
Architectenbureau Kaas
Architectenbureau Karina Benraad
Architectenbureau Klein
Architectenbureau Koorn
Architectenbureau Kuiper en Co
Architectenbureau Kwa
Architectenbureau Marlies Rohmer
Architectenbureau Meijran Partners
Architectenbureau Micha de Haas
Architectenbureau Niels Pabbruwee
Architectenbureau P. de Ley BV
Architectenbureau Paul de Ruiter
Architectenbureau Pepijn Bakker
Architectenbureau Piet Wierenga
Architectenbureau Reinder Nust
Architectenbureau Rik Egberts
Architectenbureau Ruben Wennekers
Architectenbureau Rudy Uytenhaak
Architectenbureau Snoeren
Architectenbureau Surplus
Architectenbureau Van der Laan
Architectenbureau Vincent Smulders
Architectenbureau Vincent Smulders bna
Architectenbureau W.J. Klein
Architectenbureau Westerneng
Architectenburo C. Schrauwen
Architectenburo F. Greven
Architectenburo Hans Bakker
Architectenburo Hans Wagner b.v.
Architectenburo L. Lafour en R. Wijk
Architectenburo Mark Tuerlings
Architectenburo Rappange bv
Architectenburo Sytse Visser
Architectenburo Sytze Visser
Architectengroep Florapark
architectonische voorwaarden zijn opgenomen.
ArchitecturePlus
Architectuur + Interieur (Liem)
Architectuur en Visualisatie
Architectuur Laboratorium
architectuur van de stad zijn. Niettemin zijn de
Architectuurbureau Sluijmer en Van Leeuwen
Architectuurcentraal Thijs Asselbergs
Architectuurcentrale Thijs Asselbergs
architectuurMANAGEMENT
Architectuurstudio Herman Hertzberger
Architectuurstudio HH
Architekten Cie
Architekten en Ingenieursbureau
Architektenbureau De Swaan
Architektenbureau Friso Woudstra BNA
Architektenbureau M van Haaren BV
Architektenbureau M. van Haaren
Architektenbureau M. van Haaren BV
Architektenburo Brink & Fleer
Architektenburo Brink & Fleer
Architektenburo De Jong
Architektenburo Guido Bakker
Architektenburo Hans Wagner
Architektenburo Hans Wagner bv
Architektenburo Lafour en Wijk
Architektenburo Marius Göbel
architektenburo ronno honingh
Architektenburo Stork
Archivolt architecten
Archivolt Architecten BNA
Archstudio bv
Archstudio BV Haarlem
ARduo
Area
AREA Architecten
Area Architekten
AREC Ingenieursgroep
Arets
Arons en Gelauff architecten
Art Zaaijer
Arteko 90
Artotech
Asselbergs, Thijs
Astoria Vastgoed
Atelier 3
Atelier ArcheH
Atelier ConstantE
Atelier Dutch
Atelier Kempe Thill
Atelier Kingma & Van Mameren
atelier P.R.O. Architecten
Atelier PRO
Atelier PRO Architecten bv
Atelier Pro architekten
Atelier PRO i.s.m. Van Hoogevest Architecten
Atelier PUUUR
Atelier van Wengerden
Atelier Z (Zavrel)
Atelier Z. Zavrel Arch. B.V.
Atelier Z. Zavrel Architecten
Atelier Zeinstra
Atelier Zeinstra v.d. Pol
Atelier Zeinstra van der Pol
Atelier Zeinstra van der Pol bv
Atelier Zeinstra, vd Pol BV
Atelier-3
ATELIERFRONT
Atlante Atelier d'Architecture et d'Ürbanisme
Atlas
Attika Architecten
Attika Architekten
Austin Nederland
Avabouw
AVB
AWG
awg Architeckten cvba/
awg architecten
AWG Architects
AWG, CVAB Saarberg,Van der Scheer en Partners
AXIS
Azar Architecten
B Collee en J de Lorm
B&R Restyling
B+O Architecten
B. Collee en J. de Lorm
B.V. Architecten en Consultants A&C
BAG Architectenbureau
Bakers Architecten
Bakker en Boots
Bakker, Boots, van Haaren, van der Donk
BALK Architects
BAM Wooncollectie
Baneke
Baneke en van der Hoeve arch.
baneke van der hoeven architekten
Baneke, van der Hoeven architekten
Barcode Architects
Bart Duvekot
Bastiaan Jongerius architecten
Baumschlager Eberle
BBA
BBDH Architecten
BBHD
BBHD Architecten
BBVH Architecten Stedenbouwkundigen
bd architectuur
BDG Architecten
BDRT
Bear
BEB
Beckering v Loenen c.s.
Bedaux Bouwadvies
Bedaux de Brouwer Architecten
Beijaard Bouwbegeleiding & Vormgeving
Bekkering Adams Architecten
Ben Kraan Architecten
Ben Schellekens Architect
Bennetts Associates Architects
Benthem Crouwel
Benthem Crouwel Architecten
Benthem Crouwel Architects
Benthem Crouwel Architekten
Berger Barnett Architecten
Bersjoe Architects
Bert Collee
Bert Duvekot
Bert Verwey & Partners
BETA office
BETA office for architecture and the city
Bets Architecten
Bets en Oudendorp Architecten
BFAS+
Bierman Henket architecten
BiermanHenket
Biesheuvel
BIG Bjarke Ingels Group, Inbo
BIG-Bjarke Ingels Group
Bik + Mulder architecten
BIMprojects
Binnenstad, Buro, de
BINT architecten
BLACKBOX architecten
Blauw Architecten
Blauwdruk Architecten
BLOC7 architecten
Blom v. Assendelft en Koning
Blom van Assendelft en Koning
Blomjous
BNB Architecten
BNLA architecten
BO6 Architectenbureau
Bob Nieuweboer
Bob van Reeth
Bodon
Bonnemayer Architecten
Boogaard, Hugo C.
Boparai
Boparai Associates
Boparai Associates BV
Boparai i.s.m Tuerlings
Boparai i.s.m. Tuerlings
Border Architecture
Boris Roos
Borkent
Borski Noordhoek Bleichrodt Architectuur
Bos Hofman Architektenkombinatie
Bosch Architects
Boschma
Boschma & Kwakman
Bouw en Adviesbureau T&F
Bouwadvies en Tekenbureau T&F
Bouwadviesburo Van Zweeden
Bouwbureau Stadsherstel
Bouwk. Adv. buro De Binnenstad
Bouwkunde Bureau Vincent Leushuis, BFAS+
Bouwkunde Bureau Vincent Leushuis, TANK
Bouwkundig advies en tekenburo H Witte
Bouwkundig Adviesbureau Hans Dokter
Bouwkundig Adviesbureau Jacco Vos
Bouwkundig Adviesburo R.0.B.
Bouwkundig Bureau J Steur
Bouwkundig Ontwerpburo R. Elbers
Bouwontwerpgroep Kokon
Bouwstudio Lukkien
BPvF
Braaksma & Roos
Braaksma & Roos Architectenbureau
Brakel
Brakel Buma Klous Brandjes
Brakel en Bruna
Brakel, Buma, Kloous en Brandjes
Brakel, Buma, Klous en Brandjes
Breebaart Korver
Breitman - Breitman
BRIQUE Architecten, TPHAG architecten
Broersma en Van der Zon
Broersma en Visser Architecten
Bronsvoort Blaak Architecten
Brummelhuis
Bruno Albert
Bruno Albert architecte & associés
Budding & Fels
Budding en Wilken
Buijs & Peterse
Buijs & Peterse architecten
Building Design Architectuur
BUKO Bouwsystemen Vuren
Buma
Bureau Bos
Bureau Bouwkunde
Bureau de Binnenstad
Bureau De Binnenstad BV
bureau feld.
Bureau Kroner
Bureau LUX architectuur en advies
Bureau Magnus
Bureau Noordeloos
Bureau Ria Smit Architect
Bureau Ria Smit architecten
Bureau Rowin Petersma
bureau SLA
Bureau van der Werf
Bureau van Stigt
Bureau Venhoeven C.S
Bureau Venhoeven c.s.
Bureau Vlaardingerbroek
BureauVanEig
Buro Daniël Vlasveld
Buro de Binnenstad
Buro De Binnenstad BV
Buro Duck
Buro Harro
Buro Lines
Buro Ruim
Buro Ton Hol
Buro Ton Hol ontwerpers & bouwadviseurs
Buro V-10
Buro van Nek - Holslag
Buro-V10
BUROBEB
Burton Hamfelt Architectuur
BurtonHamfelt Urban Architecture
Butzelaar
Butzelaar Architecten BV
Butzelaar CS
Butzelaar Van Son
Butzelaar van Son architecten
Butzelaar Van Son, Architecten
BV Zaanen Spanjers cs i.s.m. Cees Dam & Partners
bv3 projectsupport
BVM Architecten
C. Heuff
C. Nagelkerke Amsterdam
C.A. Nagelkerke Arch.bureau
Caro Niestijl Architectenbureau
CASA
CASA architecten
CASh
CAST
CBRE
Cees Dam en Partners
Cees Dam en Partners BV
Cees Nagelkerke
Cees Nagelkerke architecture
cepezed
CH&Partners
CHANGE.NL
Charles Vandenhove
Christiaanse
Citythoughts Architects (Rowin Petersma)
Claus & Kaan
Claus & Kaan Architecten BNA bv
Claus en Kaan
Claus en Kaan Architecten Amsterdam
Claus en Kaan Architecten
Claus en Kaan Architecten Amsterdam
Claus en Kaan Architecten BNA b.v.
Claus en Kaan Architecten bv
Clijsters Architectuur Studio
Cocon Vastgoed Management
Coenen
Collee en de Lorm
Collee, de Lorm
Collee, projectarchitect Niestijl
Common Affairs
Common Practice
Compaan
Concrete
Concrete architectural associates
ConsortArchitects
Convexarchitecten
Coppens
Crepain
Crepain Binst Architecture
CRUQ architectuur & stedenbouw
Cruz en Ortiz
Cruz y Ortiz Amsterdam
Cruz y Ortiz arquitectos
CSAR
CULD
D&E TO4 Smeding
D. Ponec
D.W.G. Bob van Reeth architecten i.s.m. Bureau Holslag Van Hek Van Hoek
D/DOCK
Daan
Daan, Gunnar
DaF architecten
DaF-architecten
Dam
Dam & Partners Architecten
DAMAST architects
Dana Ponec Architecten
David Chipperfield Architects
DBA
de Architecten Cie
De Architectengroep
de Architekten Cie
de Architekten Cie.
De Court Projecten
De Dageraad
De drie architecten
De Haan
de Jong
De Jong Architecten
de Jong Gortemaker Algra
de Jong Gortemaker Algra architecten en ingenieurs
de Jong Gortemaker Algra i.s.m. Vanca Interieur Ontwerp
de Jong, Hoogveld, de Kat
De Jonge
de Kat
de Kat arch.
De Koning & Partners
de Ley
De Loods architecten en adviseurs
de Meyer
De Nieuwe Generatie i.s.m. ADP Architecten
De Nijl Architecten
De Swaan
De Twee Snoeken
De Verandering
de Vries
de Vries Sas Bouma
De Vries, Sas, Bouma Architecten BV
De Werff Architectuur
De Zwarte Hond
dedato ontwerpers en architecten
DeKoning architecten
Delugan Meissl
Den Haan Bouwadvies & Tekenwerk
DENC
Denkkamer
Designed by Erick van Egeraat
Dick Smeding BNA BV
Dick van Gameren Architecten
Dicomedia Architecten
Diederen Dirrix Van Wylick Architecten
diederendirrix architecten
diederendirrix architectuur & stedenbouw
Diener & Diener
Diener & Diener Architekten
Dijkman
Dik Smeding
Dik Smeding arch.buro bv
Dik Smeding architektenburo
Dik Smeding B.V.
Dik Smeding b.v. bna
Dik Smeding bna bv
Dik Tuijnman
Dirrix van Wylick
Dittmar Architecten
DKV
DKV architecten
DKV architecten bv
DKV Architekten
DMV Architecten
Dobbelaar de Kovel de Vroom
Dobbelaar De Kovel De Vroom Architekten
Doepel Strijkers
Dok Architecten
Döll - atelier voor bouwkunst
Dome
Donk, Rempt van der
DOOR architecten
Dorens Architects
Dorens Architects, Studio Appelo
Dorens Architects, TANK
Dozsa & Van Dalfsen
DP 6 Archtectuurstudio
DP6 architectuurstudio
DRK Architecten
DRK-Architecten
Droogbureau
Dudok.
Duermeijer
Duermeyer, Verwey, Messing
Duermeyer-Verwey
Duinker
Duinker en v.d. Torre
Duinker en van der Torre
Duinker v.d. Torre
Duinker v.d. Torre Duvekot
Duinker v.d.Torre Duvekot
Duinker van der Torre samenwerkende architecten
Duinker van der Torre
Duinker Van der Torre Architecten
Duinker Van der Torre ArchitectenF
Duinker van der Torre samenwerkende architecten
Duinker, v d Torre, samenwerkende architecten
Duinker, van der Torre
Duinker, van der Torre Samenwerkende architecten
Duinker/v. d. T orre
Duoplan
Dutch Architect
Dutch Architect, OFFICE RBGV - office for architecture
Duvekot
Dynamo
Dynamo architecten
E. Miralles/B. Tagliabue
E. Tupker
Ector Hoogstad Architecten
Edhoffer en van Exel
Edhoffer van Exel architecten
Egberts
EGM
EGM Architecten
Eigen beheer Zomers Buiten
Eigen Directie
Eissens
Elephant
Elffers Van der Veen architecten
Ellerman
Ellerman Lucas van Vlucht
Ellerman/Lucas/van Vugt
Elshuis, Herder, Petersma
ELV architecten
Eman
Eman + Van der Voort Architecten
Emiel Lamers Architectures
Emma Architecten
EN Vastgoed advies
EN Vastgoed en Advies
Engel Architecten
ENZO architectuur & interieur
ENZO architectuur N interieur
Eric Collet
Eric Lopes Cardozo
Eric van Egeraat
Ericis
Erick van Egeraat associated architects
Erna van Sambeek Architect
ERS Architekten
EVE Architecten
Evelein
Evelo Vandenberg architecten
EWP ingenieurs
EWP Purmerend
F Greven Architekt BNA VOF
F.Greven
Fact Architects
FAME
Faro
FARO Achitecten
FARO Architecten
FARO architecten bv
Feekes en Colijn
Feles Bouwkundig Tekenbureau
FELIX CLAUS DICK VAN WAGENINGEN ARCHITECTEN
Fenna Oorthuys Architect
FG Stijl
FH2 Architects
FIER architecten
Finch Buildings
Finish Projectbouw
FKG Architecten aan de Zaan
Fokkema & Partners Architecten
Fort Bouw
Forum Architecten & Planners
Foster + Partners
Franke Architekten
FRANTZEN et al architecten
Franz Claudius Demblin
Frecnken Scholl Architecten
Frederiks & van der Nat
Frencken Scholl Architecten
Friso Ten Holt
Friso ten Holt, Architect BNA
Frits van Dongen Architecten en Planners
G. Kramer
G. Krunenberg
GAAGA Architecten
GAAGA architectural design and engineering
GAI & Partners
GAJ Architecten
GAJ VBW Architecten
Galis
Galis Architektenburo
GDA Bauke Tuinstra Doeke van Wieren Architecten
Gelders
gem. Woningbedrijf Centrum-Oost
Gerard Rijnsdorp Architect
Gerben Mienis
Gernand & De Lint & Oosterhof
Geurst & Schulze
Geurst & Schulze Architecten
Geurst en Schulze
Geurts / Schultze architecten
Geusebroek
Geusebroek Stefanova
Geusebroek Stefanova architectenbureau
Geusebroek Stevanova Architectenbureau
Geusebroek Verheij Architecten
Geuzenbroek
Gietermans & Van Dijk
Gietermans en Van Dijk
Gietermans en van Dijk architecten
Girod
Girod en Groeneveld
Global Architects
Göbel, M.
Gottlieb Paludan Architects
Graafland en Kerssen
Greiner van Goor Architecten
Greiner Van Goor Huijten Architecten
Greven Restauratie Architecten
Griffioen
Griffioen architecten bv
Grimshaw Architects
Groenendaal & de Vries
Groenendaal de Vries Arch.
Groenendaal, R
Groeneveld
Groenhout
Groos, de Jong
Groosman
Groosman Partners
Groosman Partners Architecten
Groot Partners
Group A
Gruijter, Wim de
GSG architecten
Guido Bakker
Guldener
Guldener Architecten
H. Bosch
Hagenbeek
Hagenbeek Architecten
Hagenbeek Architectenbureau BNA
Hagenbeek BNA bv
Hagenbeek, H.
Hamel&Linning
Han van Zwieten Architecten
Hans Been Architecten
Hans Been Architecten
Hans Bosch
Hans Bosch Architectenbureau
Hans Haverkamp
Hans Kuiper
Hans Ruijssenaars architecten
Hans van Eeden Architect
Hans van Heeswijk architecten Dick van Gameren achitecten
Hans van Heeswijk Architecten
Hans van Heeswijk architecten
Hans van Heeswijk architecten bna bv
Hans Wagner
Haring en Hoogervorst BV
Hartsuyker
Harvey Otten
Haskoning
havermans:hielkema architecten
Hazenberg architecten i.s.m. Valtos architecten
Hecon Bouwgroep
Hecon Projectgroep
Heembouw Architecten
Heijer, Den
Hein de Haan A+S
Hein van Meer
Hendriks Schulten Architecten
Henk Eissens
Henk Klunder
Henk Klunder architecten
Hercuton
Herder, Albert
Heren 5
Heren 5 Architecten
Heren 5 Architecten bv
Heren 6
Heren2
Herenmarkt
Herman Zeinstra architect
Hertzberger, Herman
het architectenforum
Het Vastgoedbureau
Het Westen
Heyligers Architects
Heyligers d+p
Heyligers design + projects
HM Architecten
HM Architekten
HM-architecten
Hoenders Dekkers Zinsmeister
Hoenders Dekkers Zinsmeister Architekten
Hoenders, Dekkers en Zinsmeister
Hofman
HofmanDujardin
Höhne & Rapp
Hol Architectenburo VOF
Hol, Ton
Holger Gladys en Madir Shah
Hollands Zicht
Holslag Van Nek Van Hoek BV
Holslag, van Nek, van Hoek
Homan
Hoogeveen architecten
Hoogland Heijmerink Architecten
Hoogveld
Hooper Architects
Hooyschuur Architecten
Hooyschuur architecten & adviseurs
Hooyschuur architecten + adviseurs
Hooyschuur Architecten BNA
Hooyschuur Reinbergen
Hooyschuur-Reinbergen
Houben / Van Mierlo architecten
Hovenier Architecten
HP Architecten
Hubers/De Boer
Hulshof Architecten
Hulster
Hund Falk Architecten
HundFalk architecten
HVDN Architecten
Hylkema Consultants
Hylkema Erfgoed - Advies en Ontwerp
i.s.m. Archipe
IAA Architecten
IAA Architecten Amsterdam
IDEA Ontwerp
ILA
Inbo
INBO Architecten BNA
INBO Architecten BNA Rijswijk
Inbo i.s.m. Wessel de Jonge architecten
INBO Rotterdam
Ingenieursbureau Gräve
Ingenieursburo Stevens
INTOarchitecture
IOU Architecture
ir henri leloup
Ir R. van den Broeke
ir. Bart Duvekot arch. BNA
ir. Bart Duvekot Architecten
Ir. Bart Duvekot architecten bna
Ir. M.P Evelein, Buro voor Architectuur
ir. Rowin Petersma architect
Ir. Rowin Petersma, architect
ITZ- Architecten
ITZ-Architecten
ITZ-architecten bv
J . van Stigt
J. Bosch
J. Hopman Architect BNA
J.B. Abeling
J.F.M. Rommens
J.v.Eldonk
Jacobs Architekten
Jam Architecten
Jan Bakers Architecten i.s.m. Ben Loerakker
Jan Bakers Architecten
Jan Bochmann Architecten
Jan Brouwer Associates
Jan Griffioen
Jan Jonkers Architect
Janson Adriaanssen Architecten
JBA (nu SP Architecten)
Jeanne Dekkers Architectuur
Jef Reintjens
Jef Reintjens Architecten
Jef Reintjens BNA, Arch. bv
Jelles
Jen Alkema Architekten
Jeroen Apers architect
Jeroen Schipper Architecten
JHK architecten
Jinx architecten
Jo Coenen & Co Architekten
Jo Coenen Architects & Urbanists
Johan Nust
John Buijs Architecten
John de Jong i.s.m. Geusebroek Verheij Architecten
Jong
Jong, de ‚Hoogveld, Kat, de
Joop Moolhuysen BNA
Joost Valk Architectuur
Joost Vorstenbosch
Joris Deur
Jos Koopman
JoustraReid Architecten
Julius Taminiau Architects
Just Architects
Just Design Studio
K. van Velsen
KAAN Architecten
Kaas, Th.
Kampman Architecten
Kamstra Architecten
Karelse & den Besten i.s.m. TPAHG architecten
Karelse v/d Meer
Karelse Van der Meer Architecten
Karina Benraad
Karthaus/Brans
KAW
KAW architecten
KCAP
KCAP Architects & Planners
KCAP Architects and Planners
KCAP bv
KCAP i.s.m. Atelier PUUUR
Keek
Kees Christiaanse A&P (KCAP)
Kees Christiaanse Architects BV
Kei ontwerp
KENK architecten
KENK architecten i.s.m. APL Arquitectos
Kentie & Partners Architekten
Kentie en Partners Architecten
Kentie en Partners Architecten bv
Kentie en Partners Architekten
Kentie en Partners Architekten bv
Kerssen & Lijbers Architecten
Kerssen Graafland
Kerssen Graafland architecten
Kerssen Lijbers & Oostvogel Arch.
Kerssen Lijbers architecten
Kerssen, Leybers, Oostvogel
Kerssen, Lijbers
Kerssen, Lijbers & Oostvogel
Kerssens - de Ruiter Architecten
Kerssens De Ruiter Architecten
Kerste Meijer Architecten BNA
Kerste-Meijer architecten
Këther en Salman Architecten
KettingHuls
K�ther en Salman Architekten
Kingma
Kisho Kurokawa architect & associates
Klass Design and Build
Klein
Klop & Mentink Architecten
Klous & Brandjes
Klous + Brandjes
Klous + Brandjes architecten
Klous + Brandjes Architecten BNA
Klunder
Klunder Architecten
Klunder, Henk
Kneppers
Knevel architecten
Kodde Architecten
Koen van Velsen
Koers Zeinstra v Gelderen
Koers Zeinstra Van Gelderen
Koers/Zeinstra/van Gelderen Arch.
Kohn Pedersen Fox Associates (international) PA
Kohn Pedersen Fox Associates
Kohn Pederson Fox
Kohn Petersen Fox Associates
Kok Harleman
Kollhoff
Kollhoff & Pols architecten
Kollhoff Architekten
Komossa
Koning, J.J.
Koolstra &Scheltinga
Koolstra + Scheltinga
Koopman
Koppes Bouwkunde
Korteknie Stuhlmacher Architecten
Korth & Tielens Architecten
Korth & Tielens Architecten en Wilbert Swinkels Architect
Korth Tielens Architecten
Korth Tielens Architecten & Marcel Lok_Architect
Koschuch Architects
Köstüre Design
Köther & Salman
Köther en Salman architect
KOther en Salman Architecten
Köther en Salman Architecten
Köther en Salman Architekten
Köther Salman Koedijk Architecten
Kovos
KOVOS Architecten en Ingenieursbureau
KOW
KOW architectuur
KOW Concepts Design Development
KOW Herstructurering
KRAAC ontwerpers + ingenieurs
Kraaijvanger - Urbis
Kraaijvanger-Urbis
krft
Krier & Konl (Berlijn)
Krier / Kohl
Krier Kohl Architekten
Kristinsson Architecten
Kromhout en Groet
Kruunenberg Architecten
Kruunenberg Van der Erve Architecten
KSMP Architectenbureau BNA
KuBuS architektur + stadtplanung
Kuiper
Kuiper Compagnons
KuiperCompagnons
KWAU (Inbo uitwerking)
L. Lafour & R. Wijk BV
L. Lafour en R. Wijk bv
L.R.H.
L.R.R.
Labadie, Marc
Laeres Groep
Lafour & Wijk
Lafour en W ijk
Lafour en Wijk
Lafour en Wijk Architecten
Lafour, Wijk
Lambert
Lambert Architecten
Lambert Architecten BNA
Lankhorst
lather en Salman Architecten
Laurey Architecture & Environment
Leeuwenkamp Architecten
Leeuwenkamp architecten
Leijh Kappelhoff Seckel Van den Dobbelsteen Architecten
Leloup
Leloup, Henri
LEVS Architecten
LIAG
LIAG Architecten
LIAG architecten en bouwadviseurs
Liesbeth v.d.Pol
Liesbeth van der Pol
Lieven de Key
Ligne Architecten
Lijbers Architect
Linda van der Sanden Architectenbureau
LinQ Vastgoed Adviseurs
LKSVDD architecten
Loco-Motief
Loco-Motief Amsterdam
Locus Architecten
Loerakker
Loerakker c.s.
Loerakker, Rijnboutt, Ruyssenaars, Hendriks
Loof & Van Stigt architecten
Loof en van Stigt
Loos Architects
Lopes Cardozo
Lopez Cardozo
LRRH
LSWA architecten
Lubbers + Venekamp architecten
Lucas
Lucas & Ellerman (Steigenga)
Lucas en Ellerman
Lugten Malschaert Architecten
M Wagenaar
M. Evelein
M. Göbel
M. van Haaren
M.d.Maeseneer
M.Rohmer
M@rchitecture Exploitatie
M3 Architecten
M3H
M3H Architecten
M3H Architectuur
Maaskant en Van Velzen architecten
Maaskant en Van Velzen Architecten.
Maaskant en Van Velzen architekten
MAATworks
Maccreanor Lavington Architects
MaccreanorLavington
Maeseneer
Magis Architecten
Manten en Lugthart architecten
Manten Lugthart Architecten
Map Arquitectes
Marc Koehler Architects
Marc Koehler Architects, Loer Architecten
Marc Prosman architecten
Marc Prosman Architecten bv i.s.m. Buro De Binnenstad bv
Marcel Lok_Architect
Marcel Wanders Studio
Marco Birsak
Marco van Zal architect
Marge
Marge Architecten
Marge Architecten bv
Margulis - Moormann
Marina Roosebeek Architect BNA
Mark Teurlings
Mark Tuerlings
Mark Tuerlings Architect
Mark Tuerlings Architecten
Mark Tuerlings Architecten i.s.m. Buro De Binnenstad
Mark Tuerlings Van der Werf Architecten i.s.m. Buro de Binnenstad bv
Marlies Rohmer Architects & Urbanists
Marlies Rohmer Architecture & Urbanism
Marloes van Haaren
Martin Lette Architect
Martin Stuurman Architekt
Martin Wijnen
Marx & Steketee Architecten
MAS Architectuur
MATH architecten
Mathilde Fischer
Matthiessen Bouwadvies
MAX Architectuur
Max van Aerschot architect
Maxim Winkelaar Architects
MBW architecten
ME-2 Architecten
Mecanoo
Mecanoo architecten
Mees, Tjaarda
MEESVISSER
Mei architects and planners
Merk X
Messnig
MetCOPIER Architectenbureau
Metropolis
Metropolis 3
Meyer & Van Schooten arch. bv
Meyer en van Schooten
Meyer en Van Schooten Architecten
Meyer en Van Schooten Architecten bv
Michael Graves & Associates
Mies architectuur
Minke Wagenaar Architect
MIR Architecten
Mirjam Espinosa
MIX architectuur
MMIXED
MMX-architecten
Moes & de Meyere architecten
MOKA architecten
Moke Architecten
Molenaar & Co architecten
Molenaar & Van Winden architecten
Molenaar&Bol&VanDillen architecten
Mollink Soeters PPHP
MoMENT Architectuur
MONK architecten
Moodmakers
Mopet Architecten
Morfis architectuur en stedenbouw
Moriko Kira Architect
Movares
MTB Architecten
Mulderblauw architecten
Mulleners + Mulleners architecten
Mulleners+Mulleners architecten
MUST
MVDRV
MVRDV
MVRDV Architecten
MVRDV Architecten
MVSA Architects
MVSA Architects
MVSA Meyer en Van Schooten Architecten
N J . Neutelings Architectuur
N.J. van Baarsen
N2 architekten
Nagelkerke
NAP
NAT Architecten
Natrufied Architecture
NCIV
Neiteler en Sluis architecten en bouwkundigen
Neutelings Architectuur bv
new-ton Architects
NEXT architects
Niels Wouters
Niestijl advies en architectuur
Nine Oaks
NL Architects
NOORTZAAK architecten & adviseurs
Nord
NSL Architecten
Nust
Nust, Reinder
Nust/Budding en Wilken
NwA Architecten
O II
O.N.X. Architecten
OD 205 Architectenbureau BV
OD 205 architectuur
OD 205 Architectuur bv
OD205 Architectuur bv
Odescon
Odescon (de Swaan)
Oebele Hoekstra Architect
OeverZaaijer architectuur en stedebouw
OeverZaaijer architectuur en stedebouw
OeverZaaijer architectuur en stedenbouw
Office Winhov
Offringa Bouwadvies
OFMAA
OI
OIII
OIII Architecten
Okra landschapsarchitecten
Olaf Gipser Architects
OLGA Architecten bv
OMA
Onderwater en Potter
One Architecture
Onix
Onix Architecten
ONL [Oosterhuis_Lénárd]
Onno de Vries Architecten
Onno Greiner
Onno Vlaanderen Architecten
Ontwerplab
Onze Woning
Oorthuys
Op ten noort blijdenstein
Op ten noort blijdenstein architecten en ingenieurs
Opbouw Amsterdam BV
OPEN architects + planners, Solid Architecture, RPHS+
Orange Architects
Orange Architects, Felixx Landscape Architects
Osório Lobato,
OT
OTH architecten
OTH Ontwerpgroep Trude Hooykaas
OZ
OZ+V Architecten
P Graeber Architecten BNA
P. de Ley & F. Oorthuys
Patijn
Patrick Koschuch Architecten
Pattynama Ahaus architectuur
Paul de Ley
Paul de Ley bv
Paul de Ruiter Architects
Paul Verhey - Jo Janssen Architecten
Paulien Bremmer-Fedlev
PBV Architecten
PBV Architects
Peek
Pennink i.s.m. Van Mourik Vermeulen architecten
Penta Architecten
Permeta Architecten
Personal Living
Peter Fuijt en Partner
Peter Geusebroek
Peter Geusebroek BNA BV
Peter Sas Architecten
Peters en Boogers
Peterse Architektuur
Peutz
Pieter Zaanen
Pieters Bouwkunde
Pieters Bouwtechniek
PKW Architecten- en bouwadviesbureau
Ploeg
PLP Architecture
PLP Architecture, OZ
Ponec de Winter
Ponsen SMART in Design
Porton & Koeleman Architecten
Posad spatial strategies
Powerhouse Company
PPHP
PPHP Pleasant Places Happy People
PPKS Architects
Premark Advies & Architectuur
Prins
Prins & Kentie
Prins Projecten
PRO
PRO Wansdronk Köther en Salman v.d. Waals
Prof. Joan Busquets - BAU (B. Arquitectura i Urbanisme)
Proof of the sum
Quay Architects
Queeste Architecten
Quist
Quist Wintermans Architekten
Quist Wintermans Architekten bv
R. Lafour, L. en Wijk
R. Lafour, L. en Wijk,
R. Nust
R. van den Broeke b,i.
R. van den Broeke b.i.
R.0.B.
R.M. van der Horst
R.v.Zuuk
Raad Architecten
Rafael Viñoly Architects
Rapp & Scheuten
Rapp+Rapp
Rappange
Rappange & Partners
Rappange & Partners Architecten
Rappange & Partners Architecten BV
Rappange en Partners
Rappange en Partners BV
RASarchitectuur
Rataplan
RAU
RAU, SeARCH
Raumkultur
Re:d Design
Rebel Architects
Reijnoud Groeneveld bv A'dam
Reinbergen
Reinier van der Lugt
Reintjens
Reintjens BNA Architecten
Rempt van de Donk
Rene de Prie
René Kolkman
Renzo Piano Building Workshop
Rienks Architecten
RIENKS Architects
Rienks en Partners
Rietveld Architects
Rietvink Architecten
Rievink & Hemmer bv
Rijkschroeff
Rijksvastgoedbedrijf
Rijnboutt
Rijnboutt e.a.
Rijnvos Voorwinde architecten
RIK
Rob Krie
Robert A.M Stern Architects
ROCK vastgoed
Roel Steenhuis Architecten BV
Roel van Nek
Roeleveld Sikkes architects
Roelf Steenhuis
Roelf Steenhuis Architecten bv
Roelf Steenhuis architekten
Rohmer
Rolf Bouwknegt
Ronald Janssen Architecten
Ronald Janssen Architecten, Bastiaan Jongerius Architecten, Paul de Ruiter Architects
Ronald van Hek architect
Roos
Roosebeek, M.
RoosRos Architecten
Roozenbeek-Vostrovsky
Rosbach Architects
Rotteveel M4
ROW
Rowin Petersma/INBO
Roy Gelders Architecten
Roy Gelders en partners
rphs+
Rudy Uytenhaak
rudy uytenhaak + partners architecten
Rudy Uytenhaak Architectenbureau
Rudy Uytenhaak Architectenbureau bv
Ruimtelab
Ruland + Partner Architecten
Rupali-Gupta
Ruth Visser
S Dekker Projekten BV
S. de Swaan
S. Sorgdrager
Saarberg v/d Scheer
Salomons c.s.
Salomonson
Sambeek en van Veen
samenwerkende architecten
Sarlemijn
SAS - Bouwkundig Adviesburo Schagen
SBB
Scala
Scala Architecten
SCALA Architektenmaatschap
Scala-architecten
Schampers
Scheelbeek
Scheurer Timmer Betonwerk
Schipper Verbeek Zijlstra
Schippers
Schippers Architecten
Schippers Architecten BNA BV
Scholten & Baijings
Schrauwen, Corinne
Schulze en Dijk, van
Schulze en van Dijk
Schutter-ETH
Schwenke Rosbach Architekten
SeARCH
SeARCH BV
September architectuur
Sevil Peach
Shift architecture urbanism
Sibren Hoekstra Bouwadvies
Sineth
Sitters en Van de Velde
SJO-architecten
Skets Architectuurstudio
Skidmore, Owings and Merrill met ZZDP Architecten
Smeding
Smeding, D.
Smid & J.Peters & J.Kreek
Smook Consultants
Smulders
Smulders en H. Slijkhuis V.
Snijder
Snikter/Borst.architecten/
Snitker/Borst Architecten
Snitker/Borst/Architecten
Snoeks architecten
Soeters
Soeters Van Eldonc
Soeters van Eldonk architecten
Soeters Van Eldonk Ponec architecten
Soluz Architecten
Sonar Architecten
Sophie Valla architects
Sp Architecten
Space Encounters
space&matter
Space&Matter en anderen
Splinter Architecten
Splinter Architecten bv
Sponge Architects
SPONGE ARCHITECTS & Rupali-Gupta i.s.m. IOU ARCHITECTURE
Sprenger von der Lippe
Spring Architecten
Springtij Architecten
srmulders
Stadsgezicht
Stadsherstel
Stadswerk
Stam
Stam Architecten
Steenhuis
Steenhuis Bukman Architecten
Stefanova Architecten
Steigenga Smit
Steigenga Smit Architecten
Steketee
Steven Holl Architects
Stichting de Opbouw
Stichting Opbouw
Stigt, J. van
Studio AAAN
Studio Appelo
Studio Architectuur MAKEN, Bureau Fraai, Laura Alvarez Architecture
Studio Ard Hoksbergen
Studio B3
Studio BLAD
Studio C Architecten
Studio Cuperus
studio Donna van Milligen Bielke
Studio Fabrick
Studio Gang, Rijnboutt
studio Hartzema
Studio Huijgens
Studio MVG, FATT architecture
Studio Nuy Van Noort
Studio Ramin Visch
Studio S3
Studio Selva
studio seven architecten amsterdam
Studio Steenbruggen
Studio V
Studio Valkenier
Studio van Dijl Architecten
Studio Y architecten
Studio Y architecten & adviseurs
Studio YAA
Studio-Y
Studio-Y Architecten
studiofemkevandevoort
Studioninedots
studioSK
StudioValkenier.nl
studioWA!
Stut
Stuurman Partners bv
SVP Architectuur en Stedenbouw
Sylvie Durocher Architect
Sytze Visser
T. Ploeg
T2 Architecten
TANGRAM
Tangram Architecten B.V.
Tangram Architecten bv
TANGRAM architectuur en stedelijk landschap
Tangram Architekten
Tasta Bouw bv
TBE Architecten & Ingenieurs
TconcepT
Te Kiefte Architecten
Team Paul de Vroom + Sputnik
Team V Architectuur
Ted Schulten architecten
Teeken Beckers architecten
Teeuwisse & Willems architecten en adviseurs
Tekton
Tekton Architecten
TEKTON Architekten
Tekton Architekten en Antoine v/d Vijver architect
Tekton Architekten i.s.m. Antarctic
Temp.architecture
Temp.architecture.urbanism
Tempelman
TenBrasWestinga
Tetar & Partners
The Don Leo Organization
Theo Bosch
Thijs Asselbergs architectuurcentrale
Thomas Bedaux
Thomas s'Jacob
Thomassen
Thonik
TIB Architecten (casco)
Tijmen Ploeg Architecten
Tjaarda Mees architecten BNA
TKA Architecture Urban Design
Ton Hol
Ton Hol Architektenburo
Ton Venhoeven
Tony Fretton Architects
Toverstralen Architectuur
Toyo Ito met ZZDP Architecten
Trauerbach/Th. Bosch
Treffers & Polgar
Treffers en Polgar
Treffers en Polger
Trema
TREMA architecten
Trouerbach
Tuerlings
Tuerlings, Mark
Tupker & van der Neut
Tupker, H.
Twins Investments
Uitenbroek, Kees
UN Studio
Un Studio Van Berkel & Bos
Unibouw
UNStudio
Urban Echoes
Uytenhaak
Uytenhaak Architectenbureau BV
Uytenhaak, Rudy
V. Dillen
V. Meer
V. Meer en V. Veen
v. Sambeek & v. Veen
V. Stigt
v. Vugt
v.d. Brande
v.d. Eijnde i.s.m. VVK
V.V.K. Architektuur en Stedebouw
V/d Waals / Zeinstra Architecten
V8 architects
Vaessen Architecten en Ingenieurs
Valtos ADD Architecten
Valtos architecten
Valtos architecten & adviseurs
Van 't Hof
VAN AKEN Concepts
VAN AKEN Concepts, Architecture & Engineering
Van Ancum Hoogendoorn
van Berkel & Bos
van Berkel en Bos
van de Beld
Van den Brink - Tupker Architecten
van den Brink en Tupker
Van den Brink/Tupker
Van den Brink/Tupker architecten
van den Broek
van den Eijnde
Van den Oever
van der Hoeven
Van der Linde Architecten
van der Pol
van der Torre
van der Torre Arch.
van der Torre Samenwerkende Architecten bv
van der Waals
van der Waals & Zeinstra architecten
van der Waals, Zeinstra
Van der Waals/ Zeinstra architekten
van der Waals/Zeinstra
Van der Waals/Zeinstra architekten
Van der Werf Bouwbureau
van Dongen-Koschuch Architects and Planners
Van Ginneken Architecten
van Haaren
Van Harmelen c.s
van Heeswijk
Van Herk & De Kleijn Architecten
van Herk en de Kleijn
Van Herk en de Kleijn, Girod en Groeneveld, De Ley
Van Herk en De Kleyn
Van Lanen Architecten
Van Lierop Cuypers Spierings Architecten
van Mameren
van Meer en Putter
van Meer en van Veen
Van Middendorp Bouwkundig Teken- & Adviesbureau
Van Moort
Van Moort & Partners Architecten BV
van Moort & partners b.v.
Van Moort en Partners Architekten
Van Mourik Vermeulen Architecten
Van Oostveen Architectuur
Van Oostveen Architectuur, Valtos Architecten
Van Ouwerkerk Architecten
Van Panhuys & Bais
van Reeth
Van Sambeek & Van Veen Architecten
Van Sambeek Architects
van Sambeek en van Veen
Van Sambeek en Van Veen Architecten
Van Schagen Architecten
Van Schagen Architekten
Van Schaik
Van Stigt
van Tilburg
Van Tilburg en Partners
Van Tilburg Ibelings von Behr architecten
Van Trier Architectuur
van Vught
van Weerden
Van Wilsem & Cabri
Van Wilsum Van Loon
Van Wylick Architecten
Vandenhove
Vandenhove, Charles
Vanschagen Architecten
vanSteen achitect
vanSteen achitecten
Vasco Da Silva Architecten
VASD interieur & architectuur
Vaste Schroeven
VBJ Architectuur en Bouwmanagement
VDH Architekten
VDM Planontwikkeling
vdvdp architecten
Veensta Los & Sitsen Architecten
Venhoeven
Venhoeven C.S. Architecten BV
Venhoeven CS
VenhoevenCS architecture + urbanism
VenhoevenCS architecture+urbanism
Vera Yanovshtchinsky architecten
Vera Yanovshtchinsky Architecten bv
verbouw
verbouw Stadsherstel
Vereniging Hendrick de Keyser
Verheijen
Verheijen c.s.
Verheijen Heuer De Haan
Verheyen / Verkoren / De Haan
Verkoren
Verlaan & Bouwstra architecten
Vermeer Architecten
Verweij
Verwey
Victor van Velzen-AFA
Villanova
Villanova architecten
Vincent Giling
Visser
Visser Van Aalderen Architecten
Vitrov Bouw en Vastgoed
VMX Architects
VOF Watergraaf
Vondel Vastgoed
VURB Architects
VVK
VVK Architectuur en Stedenbouw
VVK i.s.m. v.d. Eijnde
VVKH Architecten
VWVL architectuur & stedenbouw
VYVK
W. Cuyvers
W. ter Braak
W. ter Braak & Partners Architecten BV
W.J. Klein
W.J. Neutelings Architectuur B.V.
W.J. Neutelings Architectuur bv
W3 Architecten en Ingenieurs
Waal
Waals
Wadman
Wagenaar
Wagner
Wagner, H
Wagner/Soeters
WakkerArchitecten
Wansleben-architekten
WE architecten
Weeda
WEMA Vastgoed
Werkpl. voor Architectuur
Werkplaats Architecten
Werkplaats voor Architectuur
Werkplaats voor Architektuur
Wessel de Jonge architecten ZECC Architecten
Wessel de Jonge architecten
Wessel de Jonge architecten i.s.m. Inbo
Wiegerinck
Wiek Röling
Wiel Arets
Wiel Arets Architects
Wieman architecten
Wijnen
Wijnen Ferkov
Wilbert Swinkels Architect
Willemsen - Tower Architect
Wilma
Wingender
Wingender Hovenier Architecten
Wingender Hovenier Architecten BV
Winhov
Wintermans
Wolterinck
Woningbedrijf Centrum-Oost
Woningbedrijf West
Work & Co Architects BV
Workshop architecten
WRK Architecten
Wubben.Chan architecten
wUrck architectuur, stedenbouw, landschap
wUrck
WVAU Architecten
Wytze Patijn Architectenburo
XML
XOOMlab
XS architecten
XVW architectuur
XX Architecten
Yanovshtchinsky
Yegenoglu Architecten
Yifat Levron Architecten
Zaaijer & Partners Architecten
Zaaijer en Partners
Zaanen
Zecc Architecten
Zeeman Architekten
ZEEP architects and urban designers
Zeinstra
Zeinstra Böhtlingk
Zeinstra v/d Po
Zeinstra v/d Pol
Zeinstra van Gelderen architecten
Zeinstra Veerbeek Architecten
Zeinstra, van der Pol
Zelfwerkzaamheid
Zenber Architecten
ZJA
ZJA Zwarts & Jansma Architecten
Zolder voor Achitectuur
Zomers Buiten
Zondag CS Architecten
Zondervan Architectuur
ZZ&P
ZZ&P BV
ZZ+P
ZZDP Architecten
ZZOP
Aannemer
Bectro Installatietechniek
Mostert de Winter
Schouten Techniek
A&D Interieurbouw
Aannemingsbedrijf R. Cevat
AKS
Alimakhek
Ammelo
Balast Nedam
Balut
BAM
BAM Civiel Noordwest
Bot Bouw
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen
Bouwborg
CDL Timmerwerken
Croon
Croonwolter&dros)
CVB
De Coogh
De Geus Bouw
Dearman Timmerwerken
Dura Vermeer Bouw Hengelo
EPS Objects
Eyecandy
Fiction Factory
Heddes Bouw & Ontwikkeling
Hegeman
HEM
Homan Mylos Waterbouw
HSB Bouw
Interplan
J.P. van Eesteren
Kemp Installatie
Koning Bouw
Koninklijke Woudenberg
Kuijpers
MAT Afbouw
Minnesma
Modcon modular constructions
Mulckhuyse
MVB bouw
particulier
Regio Midden
Regio Noordwest
Schakel & Schrale
Scheepswerf Talsma
SDR
Spaan Betonverwerking
Staartjes & La Grauw
Strukton
Tangenta
TBI Holdings
Unica
Ursem Modulaire Bouwsystemen
Van den Hogen Bouwbedrijven
Vink+Veenman
VRK
Wever Bouwgroep
Wolter & Dros
-
A. de Jong
A.C. De Nijs Bot Bouw
Aalberts Bouw
Aan de Stegge Twello
Aan de Stegge West
Aan.bedr, Visser & Van Buuren BV
Aanneemsom
Aannemer
Aannemer Dekker
Aannemersbedrijf C. van Dillen en Zoon
Aannemersbedrijf De Leeuw
Aannemersbedrijf Dekker
Aannemersbedrijf F.W. Onrust
Aannemersbedrijf Gijs & Van Cleef
Aannemersbedrijf Groot
Aannemersbedrijf H Heijtlager BV
Aannemersbedrijf J.M. Putter
Aannemersbedrijf JNM Rabelink BV
Aannemersbedrijf Kormelink
Aannemersbedrijf MSX
Aannemersbedrijf Noord
Aannemersbedrijf P. van Leeuwen
Aannemersbedrijf Scheurer
Aannemersbedrijf Versteeg Utrecht
Aannemersbedrijf VIOS
Aannemersbedrijf Wagelaar
Aannemersmaatschappij Mulder Obdam BV
Aannemersmij Mulder Obdam bv
Aanneming Maatschappij J. P. van Eesteren
Aanneming Maatschappij J.P. van Eesteren
aannemingmaatschappij Panagro
Aannemingsbedrijf ABM-Hegeman
Aannemingsbedrijf Buitenhuis
Aannemingsbedrijf De Jong Ursem
Aannemingsbedrijf Dekker
Aannemingsbedrijf Dozy
Aannemingsbedrijf G. Bruijnes
Aannemingsbedrijf H.J. Jurriëns
Aannemingsbedrijf J Th Kuin BV
Aannemingsbedrijf K. Dekker
Aannemingsbedrijf Ooijevaar
Aannemingsbedrijf P. van Leeuwen
Aannemingsbedrijf R. Middelkoop
Aannemingsmaatschappij Boers
Aannemingsmaatschappij De Geus BV
Aannemingsmaatschappij Friso
Aannemingsmaatschappij H.M. van Scheppingen
Aannemingsmaatschappij Hegeman
Aannemingsmaatschappij Konst en van Polen
Aannemingsmaatschappij Mulder Obdam
Aannemingsmij E.B.A. bv
ABC Arkenbouw
ABN-Belbouw
AC Borst Bouw
Adriaan van Erk
Adriaan van Erk Bouw
Adriaan van Erk Groep
ADS Groep
Aker Engineering
Akor
Akor Draisma VOF
AKS bouw
Albucom i.s.m. De Gilden
Amstelland
Amstelland Stadsherstel
Amstelstroom cv
Amstelviiet
Amstelvliet
Amstelvliet Bouw
Amstelvliet Bouw bv
Amstelvliet Bouw, Dura Vermeer
Amstelvlietbouw
anoniem
Appelman
APR Projects
Archangel Bouw
Archangelbouw
Art Line
Austin Nederland
Avabouw
Averesch
Avila BV
AVOKOENEN Bouwbedrijven
AWG-aannemerij
B. Methorst & Zn
B.B.S. (Nieuwegein)
B.V. Intersell
B2 Restauratie
B3
Badhoeve Bouw
Bakels & Ouwenkerk
Bakels & Ouwerkerk
Bakels (Ouwerkerk)
Bakels en Ouwerkerk Bouwgroep
Bakker
Bakker Arkel Aannemingscomb.
Bakker, Huib
Bakker, Huib (Heemstede)
Balance d’eau
Balko
Ballast Nedam
Ballast Nedam Bouw
Ballast Nedam Noord West
Ballast Nedam Noordwest
Ballast Nedam Parking
Ballast Nedam Speciale Projecten
Ballast Nedam West
Baltus Aannemingsbedijf
Baltus Aannemingsbedrijf
Balut Aannemersbedrijf
Balut Bouw
BAM
BAM Amsterdam
BAM Amsterdam Aannemingsmij.
BAM Bouw en Techniek
BAM Schakel & Schrale
BAM Utiliteitsbouw
BAM Wilma
BAM Wonen
BAM Woningbouw
BAM Woningbouw Amsterdam
BAM Woningbouw Bunnik
BAM Woningbouw bv
BAM, Schakel en Schrale, Unica Installatietechniek
BAM-Alkmaar aannemingsmij
BAM-Wilma
BAM/Moes Bouwcombinatie
Barli, Hazenberg
Barten
Barten Groep
Bartens Groep
BBTN Bouw bv
Bébouw Midreth
Bedaux Bouwadvies
Bedrijfshallen.nl
Beemster Bouwers
Beko-Bouw
BEL Renovatie & Onderhoud
Benecke
Benecke Waterwonen
Beseton Vastgoed
Besix Nederland, Buyck Steel Construction
Bilthovens Bouwbedrijf
Bilthovens Bouwbedrijf de Jong
Bilthovens Bouwbedrijf de Jong bv
Biltz
BK Bouw
BK Bouw Bussum
BK Bouw bv
BK Bouw Groep BV
BK-Bouw
Blanksma Groep
Blanksmabouw
Blok Units
BMN De Klerk
BOA Construction BouwMij.
Boele & v. Eesteren
Boele & Van Eesteren
Boer Bouwkundigonderhoud BV
Boers
Bohemen
Bolton
Bolton Groep
Bontenbal
Boogaardt en Schmidt
Boogaerdt en Schmidt
Boogaerdt.Schmidt/Bakker
Boogaert en Schmidt
Bosveld
Bot
Bot Bouw
Bot de Nijs
Bot De Nijs VOF
Bouddoufi Totale Afbouw
Bouw en Betontechniek Nederland
Bouw en Bouw
Bouw- en aannemersbedrijf Van der Voort
Bouw- en aannemingbedrijf Kneppers
Bouw- en aannemingsbedrijf Kneppers
Bouwbedijf Kakes BV
Bouwbedrijf A. Witkamp BV
Bouwbedrijf Appelman
Bouwbedrijf Bakker Arkel
Bouwbedrijf Berghege
Bouwbedrijf De Nijs
Bouwbedrijf de Nijs & Zn bv
Bouwbedrijf De Vries en Verburg
Bouwbedrijf De Vries Leeuwarden
Bouwbedrijf Dekker
Bouwbedrijf Deurwaarder
Bouwbedrijf Frans Schouten
Bouwbedrijf Geco
Bouwbedrijf Groenen
Bouwbedrijf Het Gilde
Bouwbedrijf J.M. Deurwaarder
Bouwbedrijf Jan Vet
Bouwbedrijf Kaken
Bouwbedrijf Kakes
Bouwbedrijf Kakes BV
Bouwbedrijf Kakes-Deurwaarder
Bouwbedrijf Klomp
Bouwbedrijf Knol
Bouwbedrijf Kuilman Schoonebeek
Bouwbedrijf Leda
Bouwbedrijf Leenstra
Bouwbedrijf Lokhorst
Bouwbedrijf M.J .de Nijs en Zonen
Bouwbedrijf M.J. de Nijs
Bouwbedrijf M.J. de Nijs & Zn BV
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zn
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en zonen bv
Bouwbedrijf M.J. De Nijs en Zonen i.s.m. M.C. Kersten
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen, Bot Bouw
Bouwbedrijf Marijnissen
Bouwbedrijf Midreth
Bouwbedrijf Midreth BV
Bouwbedrijf Mulckhuyse BV
Bouwbedrijf Mulder
Bouwbedrijf Mulder Obdam, Moes Bouwgroep en Bouwbedrijf Kakes
Bouwbedrijf Nobel
Bouwbedrijf op maat
Bouwbedrijf Oskam - Bunnik
Bouwbedrijf Piet Vertelman
Bouwbedrijf Salverda
Bouwbedrijf Selie
Bouwbedrijf Sprangers
Bouwbedrijf Staartjes & La Grouw
Bouwbedrijf Stadswerk
Bouwbedrijf Stadswerk BV
Bouwbedrijf Steenbeek
Bouwbedrijf Stokkers
Bouwbedrijf Sym de Koning BV
Bouwbedrijf Teerenstra
Bouwbedrijf Teerenstra bv
Bouwbedrijf Timmer
Bouwbedrijf Tuin
Bouwbedrijf Tuin Zijpe
Bouwbedrijf Van de Ven
Bouwbedrijf Van de Waal vof
Bouwbedrijf Van den Hengel
Bouwbedrijf Van der Gragt
Bouwbedrijf Van der Spek
Bouwbedrijf Van der Waal VOF
Bouwbedrijf van Grootheest
Bouwbedrijf Van Middendorp
Bouwbedrijf Van Schaik
Bouwbedrijf Van Swaay, MOUTON/BILTZ
Bouwbedrijf Verkuijl
Bouwbedrijf Vrolijk
Bouwbedrijf W. Hardeman
Bouwbedrijf Wessels
Bouwbedrijf Wessels Rijssen
Bouwbedrijf Willem Beverloo
Bouwborg
Bouwborg Noordwest
Bouwbrijf Visser en Mol
Bouwburo Tauber
Bouwcombinatie BESIX Nederland/VORM
Bouwcombinatie Campusplein (Boele & van Eesteren | Visser & Smit Bouw)
Bouwcombinatie Dura Vermeer-De Nijs
Bouwcombinatie Graansilo's VOF
Bouwcombinatie Hillen & Roosen - De Nijs
Bouwcombinatie Java-eiland
Bouwcombinatie K_Dekker - De Geus
Bouwcombinatie Koningin Wilhelminaplein
Bouwcombinatie Overhoeks
Bouwcombinatie SBB-De Nijs IJburg VOF
Bouwcombinatie Smits Bouwbedrijfs en Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen
Bouwcombinatie Ursem Bot
Bouwcombinatie Ursem Bot
Bouwcombinatie Ursem Mulder
Bouwcombinatie Van Braam
Bouwcombinatie Westerdokseiland Wodan
Bouwcombinatie Zeeburgereiland VOF
Bouwdam
Bouwgroep Buitenhuis
Bouwgroep Dijkstra Draisma
Bouwgroep Moonen
Bouwgroep Moonen West
Bouwgroep Teerenstra
Bouwinvest
Bouwinvest Office Development
Bouwmaatschappij Baarn
Bouwmaatschappij Buitenhuis
Bouwmaatschappij Buitenhuis bv
Bouwmaatschappij Verwelius
Bouwmaatschappij Visser & Mol
Bouwmaatschappij Visser en Mol
Bouwonderneming Van Bekkum
Bouwteam GC
Bouwteam General Contractors
Bovenlanden, de
BPMM
Bravenboer Projects
Breijer Projecten
Brink Groep
Bruil
Bruil bouw
Bruns Bouw
Bruns Bouw BV
Building Support
Buitenhuis
Buko Bouwsystemen
BUKO Bouwsystemen Vuren
Bureau Magnus
Burgland Bouw
BV Intersell
BV Katwijkse Bouwmij KBM
C. Hagedoorn
C. van der Grift
Cadolto Fertiggebaude, BAM
Camelot Real Estate
Castelijn, G.
City Upgrade Group
Citypole
Coen Hagedoorn
Coen Hagedoorn Bouw
Coen Hagedoorn Bouw
Coen Hagedoorn Bouw BV
Coen Hagedoorn Bouwgroep
Coen Hagedoorn Bouwgroep bv
Coen Hagedoorn BV
Coen Hagedoorn Huizen
Coen Hagendoorn
Combinatie Huib Bakker Bouw
Componed
Coms
Consortium NACH (Macquarie Capital, ABT, DVP, KAAN Architecten, Heijmans, Facilicom)
Coöp. Bouwbedrijf Moes
Cooper Projectrealisatie
Cordeel
Cornelissen/Mulder Obdam
Croonwolter&dros, J.P. van Eesteren
D.P.D./Doornbos
D.P.D./Doornbos BV
Daalmijer
DCV Bouw
DCV Groep
De Beeldbouwers VOF
De Blauwe Wimpel
De Boer Staalbouw
De Bouwhorst BV
De Cannenburg, Herenbouw
De Combi
De Combi Rotterdam
De Geus Bouw
De Greeuw Wognum
De Groene Hamer
De Groot Vroomshoop
de Jong
De Katwijkse
De Kok Staalbouw
De Koning bv Opmeer
De Meeuw
de Ni j s
De Ni js
De Nieuwe Norm
de Nijs
De Nijs & Zn
De Nijs / Intervam
De Nijs-UBA
de Realisatie
De Toekomst Bouw
De Vlucht Funderingswerk
De Vries en Verburg
Dekker Krabbedam
Dekker Krabbendam
Deko
Deko Aannemingsmij bv
Deko Amsterdam
Deko bv Aannemingsmij
Derksen & Singerling
Deurwaarder
Deurwaarder b.v.
Deurwaarder Bouwbedrijf BV
Deurwaarder BV
Dickhof
Dijkham Bouw
Dijkhuis Vastgoed Management
Dijkstra Draisma
Dimitri Bouw
diverse
Diverse aannemers
diversen
Dogan Projects
Domis Vastgoed
DPD Doornbos
DPN Beheer
Drent & Welling
Du Prie
Du Prie bouw & ontwikkeling
Duifhuis
Duinker, van der Torre
Duprie Bouw & Ontwikkeling
DURA
Dura Bouw
Dura Bouw Amsterdam bv
Dura Bouw Haarlemmermeer bv
DURA Vermeer
Dura Vermeer - De Nijs
Dura Vermeer Bouw
Dura Vermeer Bouw Midden West
Dura Vermeer Bouw Zuid West
Dura Vermeer Onderhoud en Renovatie Midden West
Dura Vermeer Van Ieperen
Dutch Lotus
Duurzaam Gebouw
Duyts Bouwbedrijf
DvM
DZB8
EBA
Ehlers
Ehlers Aannemersbedrijf
Elmers
Elsässer Holzbauwerte
Entius
Equans, Friso
ERA
ERA Bouw
ERA Bouw bv
ERA Contour
ERA Contour Zoetermeer
Etmers
Etro Vastgoedzorg
Expro
Eyckelenburg
F. Forger Bouw
F.W. Onrust BV
F.W. Onrust Vastgoedonderhoud
F.W. Onrust Zaandam
F5 Projectengroep
Fa. R. Bos
Fachwerkstatt Zimmerei Düren
Fiction Factory
Fin Tech
Finish Projectbouw
Florek Vastgoedonderhoud
Florie & v..d. Heuvel
Florie & v.d. Heuvel
Florie & Van den Heuvel
Florie & Van den Heuvel
Florie & vd Heuvel
Florie en van de Heuvel
Florie en Van de Heuvel bv
Florie en van den Heuvel
Florie en Van den Heuvel bv
Florie Van den Heuvel
Florie/v.d. Heuvel
Flow Works
Forger Bouw
Fort Bouw Woudrichem
Frank Bart
Frank Massar
Friso Bouwgroep
G van T Project Management
G&S Bouw
G&S Vastgoed
G.B. van Hoek
Gebr. Beentjes
GeelRonitz Bouwgroep
Gérard van Tiggelen Bouwmanagement
Gerben Mienis
Gerrits & Sinnige
Gesamt Collectief
Geus, De
GF Deko
Giesbers
Giesbers Bouw
Giesbers Maasdijken Bouw
Giesbers-Maasdijken Bouw
Glosec
Glosec Bouwprojecten
Goldewijk Bouwgroep
Goois Bouwbedrijf
Goossen Te Pas Bouw
Goudstikker - de Vries
Grijzenhout Frankenhout
Grijzenhout-Frankenhout bv
Groenen Bouw
Grootel
Grootel's Bouwmij
Groothuis Bouwgroep
H+R Bouw
H. Bakker
H. Bakker Bouw
H.J. de Nijs en Zonen
H.M. van Scheppingen bv
H.W. Serno
Haafkes
Haafkes Veldwachter
Haagedoorn
Haas, M. de
Haase Bouwbedrijf
Hagedoomn
Hagedoomn, Coen
Hagedoorn
Hagedoorn, Coen
Hagoort Bouw
Haijkers BV
Halen en Roosen BV
Hallz.nl
Haring en Hoogervorst BV
HBB Groep
HBE Bouw
HBG Woningbouw
HBG Woningbouw BV
HBG/ Kingma Bouw
HBM
Hecon
Hecon Bouwgroep
Hecon BV
Hecon-Ooms bouw
Heddes
Heddes Bouw
Heddes Bouw
Heddes Bouw & Ontwikkeling
Heddes Bouw BV
Heddes Bouwgroep
Heddes Bouwgroep BV
Heembouw
Heembouw bv
Heemraad BV
Heerkens van Bavel Bouw
HeesKa Interieur
Hegeman
Hegeman Bouw & Infra
Hegeman Plus
Hegro Bouw
Heijmans
Heijmans Bouw
Heijmans Bouw BV
Heijmans IBC
Heijmans IBC Bouw
Heijmans IBC Bouw
Heijmans IBC Bouw bv
Heijmerik Bouw Utrecht
Heijmerink
Heijmerink Bouw
Heilijgers Bouw
Hemubo
Henselmans Bouw & Ontwikkeling
Hercules Betoncasco
Hercuton
Heren 2 Bouw
HerenBouw
Herengracht 468
Het Kinderhonk
Het Kruithuis
Heutink Bouwgroep
Heutink Groep
Heutink Ontwikkeling en Bouw
Heuvelman Ibis
Heydam
Heymans
Heymerink Bouw
Higler Bouwbedrijf
Hilhorst
Hilhorst Bouw
Hilhorst Bouwbedrijf Amsterdam
Hillen & Roosen
Hillen & Roosen, Bouwbedrijf M.J. de Nijs en zonen
Hillen en Roosen
Hillen en Roosen Bouw
Hillen en Roosen BV
Hitten en Roosen BV
Hodes Bouwsystemen
Holleman & Zn Santpoort BV
Holleman Santpoort
Holleman Santpoort Bouw
HOMIJ Technische Installaties
Homines Bouw
Hoogendoorn MBI
Hoogheide Groep
Hooijberg B.V. Langedijk Bouw
HOP
Horatio Vastgoed
Horsman & Co
HOWA Bouwgroep
HRB Bouw Hoofddorp
HSB Bouw
HSB Bouw Volendam
Huber Car Park Systems
Huib Bakker
Huib Bakker Bouw
Huib Bakker Bouw BV
Hurks
Hurks Bouw
Hurks Bouw Zuid
Hurks Moes Bouw
Huybregts onderhoud B.V.
I.B.C. Bouwgroep bv
I.D. Bouw en Advies
IBB Kondor
IBB Kondor bv
IBB Kondor, Kondor Wessels Amsterdam
IBC Bouwgroep BV
IBC Woningbouw Amersfoort BV
IES Immobilien Projektentwicklung
IJbouw
IMMO
Immo Consult
Intercell
InterDam Projects
Interfurn
Intervam
Íntervam
Intervam BML
Intervam Noordwest
Intervam NW
Intervam/Moes/Muwi
Intos
J-Bouw
J. Bakker
J. Bouw
J. C. Nieuwenhuizen
J. Scheurer & Zn BV
J.C. Nieuwenhuizen
J.G. Nel is Bouw
J.M, Deurwaarder BV
J.M. Deurwaarder
J.M. Deurwaarder
J.M. Deurwaarder Bouwbedrijf
J.M. Deurwaarder Bouwgroep
J.M. Deurwaarder BV
J.M. Putter BV Aannemingsmij
J.P. van Eesteren
Jan Snel
Jan Vet
Jansen de Jong Bouw
Jansman Bouw
Janssen de Jong Bouw
Janssen de Jong Bouw Hengelo
JJC Aannemersbedrijf
JP van Eesteren - Era
Julius Taminiau Architects
Jurriens
Jurriéns
Jurriëns
Jurriëns Bouw
K. Dekker
K. Dekker Krabbendam
K_ Dekker bouw & infra
K_Dekker
K_Dekker bouw & infra
Kaandorp
Kakes bv
Katwijk, K.B.M.
Katwijkse Bouw Maatschappij
Katwijkse Bouwmaatschappij
Katwijkse Bouwmij.
KBK Bouw
KBK Bouwgroep
KBM Groep
KBM Katwijk
KBRT Bouw
Kemmeren Bouw
Kempen, A.
Kiki & Chris
Kink Bouw
KJ Aannemers
KlaassenGroep
Klee, C. (Amersfoort)
Klies & Jozef Bouw
KlokBouwOntwikkeling
KlokGroep
Kneppers
Knol, G. (Hoorn)
Knol, Hoorn
Koek Bouwbedrijf
Koelewijn Bouw
Koers
Koers Groep
Konder Wessels Amsterdam
Kondor Wessels
Kondor Wessels Amsterdam
Kondor Wessels Amsterdam bv
Kondor Wessels Amsterdam, IBB Kondor
Koninklijke Woudenberg
Koninklijke Woudenberg Ameide
Konst & Van Polen
Konst & Van Polen Aannemingsmaatschappij
Konst & van Polen bv
Konst en Polen, van
Konst en van Polen
Konst en van Polen, Heddes Bouw
Koop Tjachem
Koopmans
Koopmans Bouwgroep
Koopmans Kanters
Koopmanschap
Koot
Koot's Bouwbedrijf
Koot’s Bouwbedrijf
Kormelink
Kost en Van Polen
Kraandorp Middenbeemster
Krämer Bouw
Kropman
Krot-Boers BV
Kunst Bouwbedrijf
Kwadraat Bouw
Kwakkenbos
Langendijk
Laroussiyen
LEBO Bouw
Leij, Van der, bouwgroep
Leonard van Munster
LFB Vastgoed Ontwikkeling
Ligthart
Logchies
Logchies renovatie & onderhoud
Lokhorst
Lokhorst Bouw & Ontwikkeling
Lokhorst Bouw en Ontwikkeling
Luiten Bouw
Lupp
M,J, de Nijs & Zn BV
M.J. de Nijs & Zn BV
M.J. de Nijs & zn. bv
M.J. de Nijs & Zonen bv
Maarsen Bouw
Maarssens
Maas-Dijken
Mara Bouw Deventer
Marco's B.V.
Masjid Bouw
Matrix bouw, SMT bouw en vastgoed
Max Bögl
Max Bögl, Lödige Industries Benelux
MBB
MBS Kelderbouw
meAannemingsbedrijf J Th Kuin BV
Medicom Zes
Medicom zes
MedicomZes
Meerland Bouw
Meijer (Beverwijk)
Meijer Bouw
Mens-Zeist
Mercuur Bouw
Mercuurbouw
Merk Minnesma
Merk Minnesma bv
Methorst Bouw
Midreth
Midreth (Mijdrecht)
Midreth Mijdrecht
Minnesma
Minnesma BV
Mobilis
Moes
Moes BAM
Moes Bouwbedrijf
Moes Bouwbedrijf B.V.
Moes Bouwbedrijf BV
Moes Bouwgroep West
Mokveld
Mokveld Bouw & Onderhoud
Mouton Bouw
Muder Obdam bv
Mulder (Obdam)
Mulder Obdam
Mulder Obdam Bouw
Multiplan
MUWI
Muwi Amersfoort BV
Muwi v. Gent
Muwi van Gent
Muwi van Gent Amersfoort
Muwi van Gent bv
MVB Bouw
MVB Bouw Asd
MVB-Bouw
N.J. De Nijs & Zonen
N.v.t., zelfbouw
NBM Amstelland
Nelis
Nevanco
Nevanco (Zwolle)
Nevanco bv
Newave Vastgoed
NewBouw
NEZZT
NEZZT by De Meeuw
NHBG
Nico de Bont
Niels Hansen Timmerwerken
Niels Wouters, Marco Birsak
Niesing
niet bekend
Nieuwe Maten
Nieuwenhuizen
Nijs, de
Niron
Nissan Constructions
Nitsba Properties
NMB-Amstelland / Woningbouw Noord-Oost
nog niet bekend
nog onbekend
Octatube
OK Bouw
Olde Rikkert
Omme & de Groot, van
onbekend
Onrust
Ontwikkelings Maatschappij Buitenveldert
Ooijevaar
Ooms Bouw
Ooms Bouw & Ontwikkeling
Ooms Bouwmaatschappij
Opaalhuis BV
Opaalhuis Renovatie en Onderhoud
Ouwe Gouwe
Ouwehand Bouw
Ouwehand Bouw Gorinchem
P. Bot
P. Bot & Zoon bv
P. Meijer
P. van Eegteren
P. Vink
P.Bot & Zn
Painting Bouw
Painting Holland Groep
Paping
Paternotte
Paternotte-Wieka bv
Patrick Koschuch Architecten
Pattynama Ahaus architectuur
PBM construction
PCC Property Care Consultancy
Peijlbouw
Pelikaan Bouwbedrijf
Pellikaan
Peylbouw
Philipsen Vastgoed
Pierrot
Piet Vertelman
Piet Vertelman BV
Pieters Bouwtechniek
Plat Bouwbedrijf
Plegt Vos
Plegt-Vos
Plegt-Vos Bouwgroep
Plegt-Vos Geelen
Pleijsier Bouw
Pleijsier Bouw Nijkerk
Pommerel Aannemersbedrijf
PrefabLine, Cineset
Prent en Hille
Prins Bouw
Pro Build Noord-Holland
Probuilt
Putter
R.A. van Leeuwen Bouwbedrijf
Realisatie, de
Reconse Groep
Reek BV
Regiobouw
Regiobouw Haarlemmermeer
Regiobouw Haarlemmerplein
Reimert Bouw en Infrastructuur
Remco Ruimtebouw
Remmers Bouwgroep, MarQant
Renat Bouw
Retail Bouw Nederland
Rijnders
Riz Bouw
Romijn Bouw
Romijn Bouw Bv
Rutges Vernieuwt
S&S Bouw en Ontwikkeling
S. Sen
Salverda Bouw
Sanders
SBB
SBB - Stadswerk
SBB Ontwikkelen en Bouwen
SBDN
Schaap Bouw
Schadenberg Bouw
Schadenberg Groep
Schaik, van (Breukelen)
Schakel & Schrale
Schakel & Schrale bv
Schakel en
Schakel en Schrale
Schampers Bouwadviesbureau
Scheppingen, van
Scheurer
Scheurer & Zn
Scheurer & Zn BV
Scheurer Timmer Betonwerk
Schilder Kakes
Schilder, Hein
Scholtens
Scholtens Bouw
Scholtens Bouwbedrijf
Schouten Bouw
Schreuder
Schreurer
Schuijt Bouw (Heerhugowaard)
Schuijt Bouw Heerhugowaard
Schutte
SDR
Selie
Shi Hotel Group
Siem Steur Staalconstructies
Sijm de Koning
Sikking
Sikking Aannemingsmij. BV
SLAG
Slavenburg
Slavenburg Bouw
Slavenburg s Bouwbedrijven
Slokker
Slokker bouwgroep
Slokker Bouwgroep
Slokker Bouwgroep Almere
Slokker Bouwgroep bv
Slokker Bouwgroep Huizen
Sluijs, van der & Dijk, van
Smit's Bouwbedrijf
Smit's
Smit's Bouwbedrijf
Smit's Bouwbedrijf BV
Smit’s
Smit’s Bouwbedrijf
Smit’s Bouwbedrijf BV
Smits bouwbedrijf
Smits Van Noort
SMT Bouw
SMT Bouw & Vastgoed
Snoeren Bouwmanagement
SOED
Sprangers Bouwbedrijf
Staartjes & La Grouw BV
Staartjes& a Grouw b.v.
Stadswerk
Stadswerk Hoofddorp
Stalenhoef Bouwbedrijf
Stam
Steenbeek
Sterling Projects
Stiel Groep
Stolk Bouwmaatschappij
Stolkbouw
Stone22
Stoop & Co
Stoop & Co Holding
Structure Building
Strukton
Strukton - De Nijs
Strukton Bouw
Strukton Bouwprojecten
Strukton Bouwprojecten Maarssen
Strukton Parkeren
Sure Vastgoed
T. Hopman aannemersbedrijf
Tak
Tasta Bouw bv
TBI
TBI (J.P. van Eesteren
Tecso Projectrealisatie
Teerenstra
Teerenstra Bouw
Teerenstra Bouw, Aannemersbedrijf Ooyevaar
Teerenstra BV
Ten Brinke
Ten Brinke Bouw
Ter Luin
Ter Steege Bouw
Ter!ingen
Terlingen
Termaaten
Tervoort Egmond
Tervoort's Bouwbedrijf BV
Tervoort’s Bouwbedrijf
Tétris
Thijssen
Thijssen Bouw
ThuisinBouwen
Thunissen Heemstede
Thunnissen
Thunnissen Bouw
Thunnissen Groep
To Build
Toekomst Bouw
ToekomstBouw
ToekomstGroep
Tol van Aart Bouw
Ton Mallo Bouwbedrijf
Trebbe
Trebbe Bouw
Trebbe Wonen
TrendZet Bouw
Tromp
Trustan Bouw
Tuin Zijpe
Twins Bouw
UBA
UBA Bouw
UBA Bouw bv
UBA Bouw BV Uithoorn
Uijtewaal Bouw
Unibouw
Unica
Unica Fastcom
Urbi
Ursem
Ursem Bouw
Ursem Bouwgroep
Ursem Bouwgroep bv
Ursem Bouwgroep, Wagnum
Uytenhaak
v Wijnen West Dordrecht
V. d. Bout
v. Wijnen
v/h Boele & van Eesteren
Vaessen Algemeen Bouwbedrijf
Van Baaren Aannemers
Van Bekkum
Van Berkel
van Beusekom
Van Boekel Bouw & Infra
Van Braam Minnesma
Van Braam-Minnesma
Van de Hengel
Van den Belt
Van den Brink en Koopman
Van den Hengel
Van den Hogen Bouwbedrijven
van der Gragt
van der Heijden
Van der Leij
Van der Leij Bouwbedrijven
Van der Leij Bouwbedrijven BV
Van der Leij Bouwbedrijven BV Amsterdam
Van der Leij Bouwprojecten
Van der Ley Bouwbedrijven BV
Van der Spek
Van der Waal
Van der Waal (Vlaardingen)
Van der Wardt Bouw
Van der Weijden Timmerwerken
Van Diemen
Van Dijk Afbouw
Van Eesteren
Van Hattum en Blankevoort
Van Hoogevest
Van Ieperen Groep
Van Kessel Sport en Cultuurtechniek
Van Laere Infrabouw
Van Lith
Van Miltenburg Bouw & Onderhoud
Van Mourik Bouw
Van Norel
Van Norel Bouwgroep
Van Omme & De Groot
Van Schaik
van Schaik Breukelen
van Schaik Breukelen bv
Van Westen & Bakker
Van Westen & Bakker BV
Van Westen en Bakker
Van Wijk Vastgoedonderhoud
Van Wijnen
Van Wijnen Dordrecht
Van Wijnen Eibergen
Van Wijnen Haarlemmermeer
Van Wijnen Heerhugowaard
Van Wijnen Lelystad
Van Wijnen Midden
Van Wijnen Rosmalen
Van Wijnen Weesp
Van Zoelen
Variant Bouwonderneming
VariaVastgoed Bouw
Vastbouw
Vastbouw Oost
Vastrom
VBA
VBK
VBK Hoorn
VDM Wonen BV
VDM Woningen
VDR Bouw
Veenman
Vergulden Eenhoorn
Verlaat Uden
Verlaat Uden Bouwsystemen
Vermeer
Vermeulen
Vermeulen Urbibouw
Verplancke & Groot
Vertelman
Vertelman, Piet
Vertelman, Piet (Wervershoof)
Verwelius
Verwelius Boumaatschappij
Verwol
Verwol Projectafbouw
VI0S
VIA NoordZuidlijn
Vink
Vink
Vink & Veenman
Vink & Zn
Vink & Zn.
Vink + Veenman
Vink Bouw
Vink Bouw (Nieuwkoop)
Vink Bouw (Nieuwkoop}
Vink Bouw (Wervershoof)
Vink Bouw BV
Vink Bouw Nieuwkoop BV
Vink en Veenman
Vink en Zn.
Vink Veenman
Vink Vermeulen
Vink Vermeulen Bouw bv
Vink+Veenman
Vios
VIOS Bouw Amsterdam
Vios Bouwgroep
VIOS bv
Visser & Mol
Visser & Smit Bouw
Visser & Smit Hanab
Visser en Mol
VOB I
VOF AMP
VOF Bouw 80
VOF Combinatie Huib Bakker Bouw
VOF Lambertus Zijlplein
VOF Lambertus Zijlptein
Volker Wessels
Volker Wessels Vastgoed Amsterdam
VolkerWessels
Vooge
Voogel BV
VORM
VORM Bouw
Vos & Teeuwissen
Vos & Teuwissen
Vos en Teeuwissen
VrijplaatsX
W.J. Haafkes en Zonen
Waal
Waal Bouw
Waterpas
WBC Bouw
Weever Bouw
WeMake
Wessels
Wessels Zeist
West Friesland Bouw
West-Friesland
Westen, van der Leek, van (Hoogkarspel)
Wever Bouw
Wever Bouwgroep
Wijnen, van (Dordrecht)
Willy Naessens
Wilma
Wilma Bouw
Wilma Bouw Amsterdam
Wilma Bouw BV
Wit Wognum
Witkamp Bouw
Witkamp Bouwbedrijf BV A
Wittkamp Bouw
WJ Projects
Woningbouwvereniging Soweto
Wouters Bouw
Zaanse Bouw Maatschappij
zelfbouw
zelfwerkzaamheid
Zijlstra, Nijland & Dros
Züblin
Züblin Nederland
ZZDP
Adres
's Gravendijkdreef 100-166, Bijlmerdreef 1419-1477
's Gravendijkdreef 239-281
's Gravendijkdreef
1e Anjelierstraat 12-14
1e Atjehstraat, 2e Atjehstraat, Celebesstraat
1e Bloemdwarsstraat 18
1e Boerhaavestraat 15-17
1e Boerhaavestraat 22-26
1e Boerhaavestraat 6-8
1e Boomdw.straat 3 en 9
1e Breeuwersstraat 1-9
1e Helmersstraat 23, 1e Helmersstraat 23
1e J. vd Heijdenstr.141/149, Quellijnstraat 98/100, Daniél Stalperstraat 79/81
1e Jan Steenstraat 4-8, 50-60
1e Jan van der Heijdenstraat 125-135
1e Keucheniusstraat 2, De Wittenkade 148-162, De Wittenkade 190-192
1e Keucheniusstraat, 1e Keucheniusstraat
1e Laurierdwarsstraat 48-50
1e Leliedwarsstraat 17, 1e Leliedwarsstraat 17
1e Lindendwarsstraat 22-26, Lindenstraat 46-48, Noorderkerkstraat 12
1e Oosterparkstraat 73-91
1e van der Helststraat 1A, 1e van der Helststraat 1A
1e van Swindenstraat 27-31C
1e van Swindenstraat 3-5, 1e van Swindenstraat 37-53/57-63
1e Weteringdwarsstraat 54
1e Weteringdwarsstraat 61-73, 1e Weteringdwarsstraat 61-73
2e Bloemdwarsstraat 6-12
2e Breeuwersstraat 2, Planciusstraat 21
2e Breeuwersstraat 2, Planciusstraat 21-27
2e Breeuwersstraat, Planciusstraat 21-27
2e Constantijn Huygensstraat, 2e Constantijn Huygensstraat
2e J. van Campenstraat 75/85, Albert Cuypstraat 261-265, 2e Jan Steenstraat 65-73
2e Jacob van Campenstraat 117-121, 2e Jacob van Campenstraat 117-121
2e Jan Steenstraat 88-90, Hemonylaan 37-39
2e Kostverlorenkade 63 - 70, Bellamystraat 370-384
2e Leeghwaterstraat, Conradstraat, Czaar Peterstraat
2e Leliedwarsstraat, Bloemgracht, 2e Leliedwarsstraat, Bloemgracht
2e Oosterpark 134-168, 2e Oosterpark 134-168
2e Oosterparkstraat 298-312, 2e Oosterparkstraat 298-312
2e Oosterparkstraat 46-52
2e v. d. Helststraat 190-192, van Ostadestraat 190-192
2e Weteringdwarsstraat 51-53
3e Egelantiersdwarsstraat 6, 3e Egelantiersdwarsstraat 6
3e Hugo de Grootstraat, van Reigersbergenstraat
3e Leliedwarsstraat 14-20
3e Oosterparkstraat
3e Oosterparkstraat 206, Eikenweg 56-60, 3e Oosterparkstraat 206
3e Schinkelstraat 19
3e Schinkelstraat 21-35
3e Schinkelstraat 42-46, 3e Schinkelstraat 42-46
3e Weteringdwarsstraat 1
3e Weteringdwarsstraat 6-10b
A. Eversplein 2-22, G.J.M. Sarlemijnstraat 2-51, H.T. Zwiersplantsoen 1-34, Th.J. Lammerslaan 2-20, H.M. Kraaijvangerstraat 5-39, J. Dunnebierstraat 1-4, Noordzijde 57-73
A. Moenstraat 3-29, 4-28, C. Kruyswijkstraat 3-65, 4-60
A.J. Ernststraat 901-1011, 1013-1123
A.J.Ernststraat, Van Leyenberghlaan
Aakhof 1-11, 2-12, Aakpad 1-53, 2-34, Banne Buikslootlaan 170 - 196, Koopvaardersplantsoen 8-40, Statenjachtstraat 253-369
Aalbersestraat 1-5, Van Karnebeekstraat 26, Weissmanstraat 1-23, Willem Kromhoutstraat 2-20
Aalbersestraat 244
Aalbersestraat 35
Aalbersestraat 37-39, Goeman Borgesiusstraat 73, 74-74
Aalbersestraat 6, De Savornin Lohmanstraat 579-653, Jasper Warnerstraat 5
Aalbersestraat 76-130, 132-186, 188-242, Leenhofstraat 1-151, Sam van Houtenstraat 201-279, Strackestraat 90-151
Aalbersestraat, Outshoornstraat, Cornelis, Aalbersestraat, Outshoornstraat, Cornelis
Aalsmeerweg 85
Aambeeldstraat 10h
Aambeeldstraat 12
Aart Kleinhof 1-12, Eva Besnyöstraat 2-24, George Sliekerkade 2-22, IJburglaan 1473-1489, Julius Pergerstraat 1-139
Abraham Kuyperplein 2
Abraham Staalmanplein 1-12, Elisabeth Boddaertstraat 24-58, Johan Huizingalaan 625-709, Johanna Reynvaanstraat 21, Helena Mercierstraat 1-20, Emilie Knappertstraat 26-44, Wilhelmina Druckerstraat 7-49
Abram Dudok van Heelstraat 4
Achterlaan Zunderdorp 24
Admiraal de Ruijterweg 164-166, Jan van Galenstraat 114-120
Admiraal De Ruijterweg 226
Admiraal de Ruijterweg 396-398
Admiraal de Ruijterweg 410
Admiraal De Ruyterweg 537
Admiraal de Ruyterweg 539-543
Admiralengracht 112-126, Lodewijk Boisotstraat 1-47, Van Kinsbergenstraat 54-156, Witte de Withplein 1-48
Admiralengracht 112-126, Lodewijk Boisotstraat 1-47, Van Kinsbergenstraat 54-156, Witte de Withplein 1-48
Admiralengracht, Erasmusgracht
Adriaan Ditvoorsthof 1-23, 2-22, Erich Salomonstraat 378-412, Kiekstraat 111-191, Maria Austriastraat 851-873
Adriaan Ditvoorsthof, Erich Salomonstraat, Kiekstraat, Sanne Sanneshof
Adriaan Dorsmanstraat, Corenlis Outshoornstraat, Pieter Postpad
Adriaan Dorsmanstraat, Corn. Outshoornstraat 60
Afroditekade
Afroditekade 1-131, 132-184, Eosstraat 2-366
Afroditekade 8a - 184, Hestiastraat 1-55, Rheastraat 2-34
Agadirweg
Agatha Dekenstraat, Schimmelstraat
Akerpolderstraat, Stoterweg
Akersingel, Dachstein, Eiger, Grossglockner, Pilatus
Akersluis 1
Akersluis 8D
Akerwateringstraat 243
Akkerdistelstraat 4-34
Albardagracht 66-98, Herman Hellingplantsoen 5-139, Pieter van der Werfstraat 15-99
Albatrospad 1-144, Kievitstraat 62-68
Alberdagracht, Kruisherenlaan, Pieter vd Werfstraat, Ruys de Berenbroekstraat
Alberdakade, Jan v Duivenvoordestraat, Lambertus Zijlplein, Pieter vd Werfpad
Alberdakade, Jan v Duivenvoordestraat, Lambertus Zijlplein, Pieter vd Werfpad
Albert Cuypstr 111 t/m 123, Quellijnstraat 135 t/m 141, Quellijnstraat 145 t/m 161
Albert Cuypstraat 102-122 , Frans Halsstraat 39- 43, Quellijnstraat 116-132/138-146, 1e Jan Steenstraat 91-95
Albert Cuypstraat 264-270
Albert Molhof 1-71
Albert Molhof 73-81
Aletta Jacobslaan 7
Alexander Dumaslaan 7
Alexanderkade 10-16, Alexanderstraat 8-9
Alhambralaan, Mezquitalaan, Parthenonhof
Alkmaarstraat 14
Alma Tademastraat 2-90, Willem Nuijenstraat 42-151
Alma Tademastraat 21-133, Jan Voermanstraat 1-3, Derkinderenstraat 116-220
Almstraat 1- 77
Amerbos
Amstel 115-125
Amstel 143-145
Amstel 182-184, Amstel 194-196, Amstelstraat 39-41, Wagenstraat 1-3, Wagenstraat 4-6
Amstel 190-192
Amstel 228
Amstel 300k e.v.
Amstel 31
Amstel 51
Amstel 91-93
Amstelbeststraat 14-32
Amstelbeststraat 2
Amstelboulevard 1
Amstelboulevard 2-50
Amsteldijk 220
Amsteldijk 273
Amsteldijk 273
Amsteldijk 35
Amsteldijk 56-58, Rustenburgerstraat 11-13
Amsteldijk 59-60
Amsteldijk 67
Amstelplein (voorlopig)
Amstelplein (voorlopig)
Amstelstraat 24-32
Amstelveenseweg
Amstelveenseweg
Amstelveenseweg
Amstelveenseweg 1-7
Amstelveenseweg 1166-1170
Amstelveenseweg 122-124
Amstelveenseweg 587-593, De Boelelaan 1119
Amstelveenseweg 760-762
Amstelveenseweg 760-762
Amstelveenseweg 916-922
Amstelveenseweg 936-938
Amstelveenseweg 978-988
Amstelveenseweg 994-996
Amstelveenseweg nabij 720
Amstelveenseweg, Amstelveenseweg
Amstelvlietstraat 159-239
Amstelvlietstraat 241-349, Tweede Amstelvlietpad 1, Derde Amstelvlietpad 2
Amstelvlietstraat 3-157
Amstelvlietstraat 351-571
Amstelvlietstraat 4
Amstelvlietstraat 573-575, Eerste Amstelvlietpad 2-84
Amstelvlietstraat 6-526, Welnapad 1-41, Welnastraat 1-695, Spaklerweg 16
Amundsenweg 1
Ananasplein 1-6, Mandarijnenstraat 15a-41, Pruimenstraat 2-18e
Ananasplein, Mandarijnenstraat,Pruimenstraat
Anderlechtlaan 1
Andoornstraat 1-25, Berberisstraat 1-19, Clematisstraat 2-28, Elzenstraat 1-35, Mosveld 2-24, Wingerdweg 51-97
Andreas Schelfhoutstraat 39A-M
Andreas Schelfhoutstraat 48-50
Andreas Schelfhoutstraat 54-84
Andreasplein 1 - 24, Saskia van Uijlenburgkade 70-91, 100-160
Andreasplein 1-88, Saskia van Uijlenburgkade 70-160
Andreasplein 222-236, Titus van Rijnstraat 201-296, Andreasplein 200-221, Hendrikje Stoffelsstraat 3-54, Saskia van Uijlenburgkade 2-66
Andreasplein 89-150, Titus van Rijnstraat 141-197
Andrej Sacharoustraat 2 t/m 14, 32,22 t/m 108 en 1
Andries Copierstraat 30-120
Andriessenstraat 1-21, 22-28, Blusséstraat 1-20, 22-38, Savornin Lohmanstraat 401-555, Top Rinkerstraat 1-22, 24-38, Troelstralaan 297-303, Van Karnebeekstraat 2-14
Anjeliersstraat 171-173, Tuinstraat 208
Anjeliersstraat 193-195, 3e Egelantiersdwarsstraat, Egelantiersstr 157-161/240-258
Anjeliersstraat 236, Lijnbaansgracht 70-70C, Westerstraat 303-319
Anjeliersstraat 27-31, Tuinstraat 14, Violettenstraat
Anjeliersstraat 39-59
Anjeliersstraat 39-59
Anjeliersstraat 470
Anjeliersstraat 82
Anjeliersstraat, Tuinstraat 14, Violettenstraat
Ankerplaats 2-16, Banneplein 112-120, Statenjachtstraat 558-590
Anna Blamansingel 1-61, 119-173, 231-285
Annabellaweg 39-67, Lindekersstraat 1-13 en 2-18, Kwekerijlaan 1-25, Wijnkersstraat 1-19 en 2-24
Annabellaweg 39-67, Lindekersstraat 1-13 en 2-18, Kwekerijlaan 1-25, Wijnkersstraat 1-19 en 2-24
Anne Frankstraat 21
Anne Frankstraat, Rapenburgerstraat, Valkenburgerstraat
Anne Frankstraat, Rapenburgerstraat, Valkenburgerstraat
Anne Frankstraat, Rapenburgerstraat, Valkenburgerstraat
Anne Frankstraat, Valkenburgerstraat
Annette Versluyspad 4-50, Elisabeth Boddaertstraat 60-80, 167-177, Henri Dunantstraat 5-189, Johan Huizingalaan 711-721, Johannes van der Steurstraat 3-23, Ottho Heldringstraat 206-348, William Boothstraat 4-24
Annie Boshof 1-17, 2-20, Ben van Meerendonkstraat 130-184, Eva Besnyöstraat 575-631, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 94-112, Peter Martensstraat 101-121
Anthony Fokkerweg 15
Anthony Fokkerweg 2
Anthony Fokkerweg 2
Anton de Komplein 150
Anton de Komplein 157
Anton de Komplein 232
Anton de Komplein 240
Anton de Komplein 62-98
Anton Schleperspad 10
Antonio Vivaldistraat 103
Antonio Vivaldistraat 15
Antonio Vivaldistraat 150
Antonio Vivaldistraat 5-7
Antonio Vivaldistraat 50-66
Antwerpen baan, Laan van Vlaanderen
Antwerpenbaan, Berlaarstraat, Blankenbergestraat, Oudenaardeplantsoen, Waregemstraat, Wevelgemstraat
Antwerpenbaan, Berlaarstraat, Blankenbergestraat, Waregemstraat, Wevelgemstraat
Apollolaan 15
Archangelweg 4
Archillesstraat 44-62, Stadionweg 250-288, Herculesstraat 71-137
Archimedesplantsoen 98
ArenA Boulevard 1
Arena Boulevard 129
Arena Boulevard 155
Arena Boulevard 175
ArenA Boulevard 602
Arenpalmstraat 16-58
Arenpalmstraat 2-14, 's-Gravendijkdreef 200-206
Arent Janszoon Ernststraat 1179
Arent Janszoon Ernststraat 212-282, Van Leijenberghlaan 2-18
Arent Janszoon Ernststraat 577
Arent Janszoon Ernststraat 727
Arent Janszoon Ernststraat 795A-L, 863A-L
Arie Biemondstraat 105-113
Arlandaweg 10-14
Armsteeg 13-33
Arnstelveenseweg, Gaffelaarspad
Artemisstraat 41, 45-47, 51-53, 57-69, Eosstraat 11-175, 36-50, Rheastraat 35, 37, 41, 45-53, 74-86
Artemisstraat, Eosstraat, Hestiastraat, Rheastraat
Artemisstraat, Eosstraat, Hestiastraat, Rheastraat
Asterweg 15
Asterweg 17-19
Asterweg 26
Asterweg 33
Asterweg 75-141
Atje Keulen-Deelstrastraat 2
Atlantisplein 1
Atlantisplein 1
Atlantisplein 5, Kwekerijlaan 1-25
Atlantisplein 5, Kwekerijlaan 1-25
August Allebeplein 47-269, Marius Bauerstraat 32
August Allebéplein 5-25
August Allebeplein 70-1076, Derkinderenstraat 51-53, Postjesweg 177
Australiëhavenweg
Australiëhavenweg 15
Azartplein
B. Merkelbachsingel 251-265, N. Lansdorpstraat 23-69
B. Merkelbachsingel 401-471, A. Moenstraat 50
B. Merkelbachsingel 475-521
B. Merkelbachsingel 601-627
Baanbrugsteeg, Haarlemmerdijk 145
Baarsjesweg
Baarsjesweg, Kortenaerstraat, Slatuinenpark
Baarsstraat 17 t/m 29, Vaartstraat 19 t/m 25
Baarsstraat, Vaartstraat
Baas Gansendonckstraat 2-20, Jacob van Arteveldestraat 19-39
Back-Upstraat 1
Back-upstraat 1
Back-upstraat 11
Back-upstraat 25
Back-upstraat 4
Baden Powellweg 263
Baden Powellweg 36-64, Nierkerkestraat 14-70, Rengerskerkestraat 4-122
Baden Powellweg, dr E. Boekmanstraat, J.S. Ruppertstraat, Willem Heselaarstraat
Badhuiskade 3
Badhuiskade 35-353, Bercylaan 809-1215
Badhuiskade 361
Balatonmeerlaan
Balbaostraat, Diazstraat, Vespuccistraat
Balboastraat, Admiralengracht,Cabotstraat, Balboap
Balboastraat, Admiralengracht,Cabotstraat, Balboaplein
Balboastraat, Bartholomeus Diazstr 7-9-11, Cabralstraat, Vespuccistraat
Balgzandstraat 111-145, Krabbendamstraat 1-15, Markengouw 251-281, Midwoudpad 2-32, Wieringerwaardstraat 18-50
Balistr. 80, Eerste Atjehstr. 87-89, Sumatrastr. 51-65
Balistraat 80
Bandijkstraat 19-23, Griendstraat 34-44, Bosbrankhof 6, De Biezenhof 6 e.v.
Bankastraat 1-5, Borneostraat 2-6, Celebesstraat 1-21, Delistraat 1-3 en 2-16
Bankastraat 22-24
Banne Buikslootlaan 75-127, Blazerpad 11-25, Crabschuytstraat 3-23, Sontvaarderstraat 1-22
Banne Oost
Banne Oost
Banne Oost
Banne Oost, Baron de Coubertinlaan, Schepenlaan e.o
Banne Oost, Schepenlaan
Banne Oost, Statenjachtstraat
Banneplein 111
Banneplein 138-155, IJdoornlaan 1411-1497
Banstraat 23-27
Banstraat 5
Barajasweg 2-16, Naritaweg 35-41, Naritaweg 4-8, Radarweg 170-228
Barajasweg 20, 28
Barajasweg 58-66, Naritaweg 151-157
Barbara Strozzilaan 251
Barbara van Meertenstraat 2-26, Eliza van Calcarstraat 1-27
Barentszstraat 141-189
Barentszstraat 81-121
Barkasstraat 5, 7, Doggerstraat 46-48, Galjootstraat 72-98, Hooivletstraat 1-29
Barkasstraat 9-61, Doggerstraat 50, Galjootstraat 93-111, Windjammerdijk 2-30, 56-80, Boeierstraat 5, Brigantijnkade 1-45
Bart Poesiatstraat 5-47, Domela Nieuwenhuisstraat 66-132
Bart van der Leckplantsoen 1-37, Hart Nibbrigstraat 2-36, Piet Mondriaanplein 8-18
Bart van der Leckplantsoen 39-67, Hart Nibbrigstraat 38, Henk Henrietstraat 1-129, Jan Voermanstraat 21-31, Piet Mondriaanplein 6
Barth. Diazstraat 56,58,60,62
Basisweg 10
Basisweg 60
Basisweg 60-62A
Basisweg 75
Bastenakenstraat
Bastenakenstraat, Bierbeekhof, Demerhof, Kortenbergpad, Laan van Vlaanderen, Linterhof, Melsbroekhof, Namenhof, Oostakkerstraat, Ruisbeekhof, Sint Hubertpad, Spahof
Bastenakenstraat, Borgloonstraat
Bastenakenstraat, Borgloonstraat
Bastenakenstraat, Heusdenstraat, Kortenakerstraat, Laan van Vlaanderen, Luiksingel, Oostakkerstraat, Wannepad
Bastenakenstraat, Heverleestraat, Laan van Vlaanderen, Luiksingel, Sint-Truidenstraat e.o, Tienenpad
Bastenakenstraat, Leuvenstraat
Bastenakenstraat, Leuvenstraat
Bataviastraat 33 t/m 53, Insulindeweg 202 t/m 214, Insulindeweg 174 t/m 192, Semarangstraat 2 t/m 12, Solostraat 8 t/m 22
Bataviastraat 36-46, Semarangstraat 16-18
Batjanstraat 1
Batjanstraat 56-84
Beatrixpark 1
Beemsterstraat
Beemsterstraat 531A
Beemsterstraat 546
Beethovenplein 10
Beethovenplein 2
Beethovenstraat 200
Beethovenstraat 29-39, Brahmsstraat 28, G. van der Veenstraat 53
Beethovenstraat 29-39, Brahmsstraat 28, G. van der Veenstraat 53
Beethovenstraat 309-781
Beethovenstraat 400
Beethovenstraat 500
Beijerlandstraat 2
Beiraweg 5
Beiraweg 6-8
Bella Vistastraat 144-240
Bella Vistastraat 2-142, Amstelstroomlaan 4-8
Bella Vistastraat 242-310
Bella Vistastraat 312-322
Bella Vistastraat 328-334
Bellamyplein 2-8, Elisabeth Wolffstraat 96
Bellamystraat 127-143, Hasebroekstraat 90-106 , 114-118, Tweede Kostverlorenkade 111-114, Van Effenstraat 2-12
Bellamystraat 23, 25, 27, Bellamystraat 23, 25, 27
Bellamystraat 3
Bellamystraat 49
Bellamystraat 59-65
Bellamystraat 74-78
Bellefleurhof 1-18, Notarisappelstraat 4-40, Sterappelstraat 1-41
Beloegastraat 209-220, Butskopweg 205-208
Ben Avon, Ben Alder, Ben Wyvis, Ben Hope, Ben Lawers, Ben Nevis, Pyreneeén
Ben Brilstraat 1-21, Fanny Blankers-Koenlaan 33-38, Willem Augustinstraat 231-359, Wim van Estlaan 1-40
Ben van Meerendonkstraat 1-73, Johan Huijsenstraat 25-41, Marius Meijboomstraat 2-20, Pampuslaan 26-106
Bennebroekstraat 11-13
Bentinckstraat 77-81 en 85 , Van Hogendorpstraat 136-138, 144 en 148-152, Groen van Prinstererstraat 58
Berceusestraat 1-177, Wiltzanghlaan 95-145
Berceusestraat 2-40, Meimorgenstraat 31-45, 98-148, Lidewijdepad 100-178, Leeuwendalersweg 222-228, Elfendansstraat 95-111
Berchvliet 14
Berchvliet 17
Bercylaan 5-303
Berenstraat 26-28
Berkeleystraat
Berlaarstraat , Lokerenstraat, Moerbeke, Roeselarestr., Rumbeke, Vorselaarstraat, Zeebruggeplein, Zonnebeke
Berlaarstraat, Laan van Vlaanderen, Lokerenstraat, Roeselarestr., Vlimmerenstraat, Vorselaarstraat, Zelzatestraat
Berlaarstraat, Lokerenstraat, Moerbeke, Roeselarestr., Rumbeke, Vlimmerenstraat, Vorselaarstraat, Zonnebeke
Bernard Loderstraat 39-47
Bernhard Eilershof 1-9, 2-24, Talbotstraat 29, Henri Berssenbruggehof 1-11
Bernhard Loderstraat 59-85, 113-181, Burgemeester Van Leeuwenlaan 112-128
Bernissestraat 2-16, Uiterwaardenstraat 213-229
Bert Haanstrakade 1074
Bert Haanstrakade 148-214, Jean Desmetstraat 85-121, Bert Haanstrahof 10-26
Bert Haanstrakade 2-144, Cas Oorthuyskade 332-402, Daguerrestraat 121-167, Jean Desmetstraat 1-7
Bert Haanstrakade 2002-2116, Pampuslaan 45
Bert Haanstrakade 242-290, 300-362, Diemerparklaan 395-461, John Fernhouthof 2-48, Talbotstraat 166-170
Bert Haanstrakade 424-480, Lumierestraat 119-121, Violette Corneliushof 1-11
Bert Haanstrakade 526-1066
Berzeliusstraat 2-172
Bessemerstraat 9
Bestevaerstraat 81 -91
Bestevaerstraat, van Galenstraat 105-107
Betuwestraat 26-28, Graafschapstraat 2-108
Betuwestraat 29
Betuwestraat, Veluwelaan, Zuidelijke Randweg
Betuwestraat, Zuidelijke Wandelweg
Beukenplein 26-32 e.o., Vrolikstraat 102-116
Beukenplein 27-31, Beukenweg 17-23, Beukenweg 25-27, 3e Oosterparkstraat 122-126, Vrolikstraat 120-130
Beukenplein 4-6, Beukenweg 12-14, 2e Oosterparkstraat
Beukenweg 2-4, 1e Oosterparkstraat196-238, Sparrenweg 1-9
Beukenweg 3-11, Oosterpark 13-16/22, Oosterparkstr. 1, 1e
Beursplein 4
Beursstraat 33, Warmoesstraat 98
Bezaanjachtplein
Bezaanjachtplein 3-303, IJdoornlaan 1501-1697
Bickersgracht 1
Bickersgracht 30, Grote Bickersstraat 33, 41, Kleine Bickersstraat 1-7
Bierens de Haanstraat, Senecastraat
Bijdorpplantsoen 8-578, H.J.E. Wenckebachweg 9-15
Bijlmer, F-buurt
Bijlmerdreef
Bijlmerdreef
Bijlmerdreef
Bijlmerdreef 106-108
Bijlmerdreef 108
Bijlmerdreef 109
Bijlmerdreef 1181-1239
Bijlmerdreef 122-552, Claus van Amsbergstraat 2-94, Martin Ennalsplein 1-12, Raoul Wallenbergstraat 110-120
Bijlmerdreef 1245 t/m 1287
Bijlmerdreef 131-193, Bijlmerplein 393-395
Bijlmerdreef 1331-1417, Galantstraat 1-65, Glitterstraat 2-254
Bijlmerdreef 937-1067
Bijlmerdreef 938-1092, Harriet Freezerstraat 21a-31a, Annie Romeinplein 50-56, Efua Sutherland 1-5
Bijlmerdreef e.o.
Bijlmerdreef, Ganzenhoefpad
Bijlmerdreef, Groesbeekdreef, Gulden Kruispad
Bijlmerplein 858
Bijlmerplein 884-890, 1000
Bilderdijkkade 50A
Bilderdijkkade 50B
Bilderdijkkade 50C
Bilderdijkkade 50D
Bilderdijkkade 50E
Bilderdijkkade 54-58, Dichtershofje 1-47, Tollensstraat 53-59
Bilderdijkkade 576-642
Bilderdijkkade 61A-67
Bilderdijkkade 71-81
Bilderdijkkade 71-81, 91-95
Bilderdijkkade 83-87
Bilderdijkkade, Ter Haarstraat
Bilderdijkpark 18
Binairstraat 10, Netwerkweg 3
Binnen Bantammerstraat 2-10, Geldersekade 83-87, Groenburgwal 37, Kromme Waal 30-33, Staalstraat 8
Binnen Brouwersstraat 38, Binnen Brouwersstraat 42, Binnen Brouwersstr.17,19,25,27
Binnen Vissersstraat 6+8, Binnenwieringerstraat 17,19,21
Binnen Visserstraat 9-13/19-21
Binnenterrein Van Speijkstraat/Witte de Witstraat
Binnenwieringerstraat 8-10, Haarlemmerstraat 27/69-71, Herenmarkt 3
Blankenbergestraat
Blankenstraat 112-164, Cruquiusstraat 51-77, Krayenhoffstraat 111-149
Blankenstraat 179-195, Czaar Peterstraat 176-198
Blankenstraat 256-350, Eerste Leeghwaterstraat 5, Tweede Leeghwaterstraat 2-4
Blankenstraat 374
Blankenstraat 390
Blankenstraat 402-410, Frans de Wollantstraat 8-84
Blankenstraat 402-410, Frans de Wollantstraat 8-84
Blasiusstraat 31, 33, 35, Ruyschstraat 16, Swammerdamstraat 67, 71, 73, Blasiusstraat 31, 33, 35, Ruyschstraat 16, Swammerdamstraat 67, 71, 73
Blasiusstraat 92-122
Blauwhoedenveem 4-6, Piet Heijnkade 61-135, Vriesseveem 1-11
Blauwpijpstraat, Borneokade, Feike de Boerlaan
Blauwvoetstraat 1-91, Leeuwendalersweg 669-799
Blauwvoetstraat 1-91, Leeuwendalersweg 669-799
Blauwvoetstraat 2-16, 20-40, Baas Gansendonckstraat 1-19, Ernest Staesstraat 25-47
Blauwvoetstraat 93-137, Leeuwendalersweg 623-667
Blazerpad 1, Crabschuytstraat 2-242, IJdoornlaan 1705-1837
Blazerpad 1, Crabschuytstraat 2-242, IJdoornlaan 1705-1837
Bloedstraat, Gordijnensteeg,Monnikensteeg
Bloemendalerpoldersingel 80-108, Fort Vreeswijkhof 1-47, Fort Vreeswijklaan 1-45, Fort Vreeswijkstraat 2-32, Fort Voordorphof 1-27, Fort Voordorplaan 2-20, Fort Vurenhof 1-22, Fort Vurenstraat 1-11
Bloemgracht 10
Bloemgracht 12-14/Egelantiersg, 1e Leliedwarsstraat 16-22, Nieuwe Leliestraat 65-67/31-33
Bloemgracht 18/74, Egelantiersgracht, Nieuwe Leliestraat 69-79
Bloemgracht 191, Bloemstraat 188-190
Bloemgracht 6, Nieuwe Leliestraat 30-32
Bloemgracht 77
Bloemstraat 100-112
Bloemstraat 153-155, Akoleienstraat 2A
Bloemstraat 45-59, Bloemstraat 45-59
Bloys van Treslongstraat 32-48
Boeierstraat 2-44, Brigantijnkade 47-49, Doggerstraat 1-3, 2-44, Galjootstraat 2-70, Barkasstraat 1-3, Hooivletstraat 2-70
Boeierstraat 46-48, Doggerstraat 5-15, Galjootstraat 1-91, Windjammerdijk 32-54
Boelelaan 7, De, Middenweg, Zijjweg 199, Boelelaan 7, De, Middenweg, Zijjweg 199
Boerlaan, F. de, Bommeokade, Fortuynplein, R.J.H., Boerlaan, F. de, Bommeokade, Fortuynplein, R.J.H.
Boerlaan, F. de, Borneokade 116-131, Boerlaan, F. de, Borneokade 116-131
Boerlaan, f. de, Borneokade, Boerlaan, f. de, Borneokade
Boetzelaerplein 2-22, Fannius Scholtenstraat 70-78, Van Hogendorpstraat 121
Bolstoen 12
Bolstoen 14
Boomgaardlaan 112-130, Galastraat 4-20, Notarisappelstraat 33-53
Boorstraat 1
Bootsmankade, Borneolaan, Kwartiermeesterslaan
Borgerstraat 109
Borgerstraat 223-225
Borgerstraat 45-65, Schoolmeesterstraat 1-69
Borgloonstraat, Leuvenstraat, Zichemplein
Borneo, Borneo
Borneokade 29-39, Stokerkade 40-50, Borneokade 29-39, Stokerkade 40-50
Borneokade, Stokerkade
Borneokade, van Eesterenlaan
Borneostraat 31-37, Javaplein 6-12, Madurastraat 104-136
Borneostraat 44-70, Madurastraat 87-105, Sumatrastraat 1-13
Borneostraat, Celebesstraat, Delistraat,Bankastraat
Borneostraat, Delistraat
Bornhout 11
Bornhout 13
Bos en Lommerplantsoen 45A
Bos en Lommerplantsoen 5A-43T
Bos en Lommerplantsoen 67-113
Bos en Lommerplein
Bos en Lommerplein 7-71, Elckerlijcstraat 115-195, Hoofdweg 578-720
Bos en Lommerweg 191
Bos en Lommerweg 252-258, Meimorgenstraat 2
Bos en Lommerweg 262-376
Bos en Lommerweg 390
Bos en Lommerweg 75-155, Hoofdweg 787-959
Bos en Lommerweg, Leeuwendalersweg
Bosrankstraat 1
Bosrankstraat 2-64, Ridderspoorweg 79-103, Papaverweg 42
Boterbloemstraat 35-73, Ridderspoorweg 102-104
Bottelarijstraat 199-289, Mortelstraat 121-157, Zeeburgerkade 1184-1240
Bottelarijstraat 291-363, Mortelstraat 12-58, Zeeburgerkade 1242-1360
Bottelierplein 2, Scheepstimmermanstraat, Bottelierplein 2, Scheepstimmermanstraat
Botterstraat 61-75, Loggerhof 185-199
Bouwen Ewoutszstraat 1-8, Dirk Sonoystraat 2-32, 35-167, Johan van Kuyckstraat 5-25
Bouwen Ewoutszstraat 1-8, Jan Zijvertszstraat 1-8
Braeburnstraat 1
Brahmsstraat 7
Brand Dirk Ochsepark 2-20, Polygoongracht 2-34, Erich Salomonstraat 613-639, Lumièrestraat 87-117
Brand Dirk Ochsepark, Diemerparklaan, Erich Salomonstraat
Brandslangstraat 53-147, Nieuwevaartweg 1-41, Rookmelderstraat 1-98, Sprinklerstraat 1-89, Vluchtladderstraat 1-101, Cruquiusweg 108-110, Amsterdam Rijnkanaalkade 1-11
Brantasgracht, Lamonggracht
Brantasgracht, Lamonggracht
Brantasgracht, Lamonggracht, Sumatrakade
Brantasgracht, Sumatrakade
Brede Kerkepad 3
Brederodestra a t 88, 110 t/m 122, J.J. Cremerplein 31-37
Brederodestraat 108
Breedveld 6
Breestraat 2, 24, 2-4, van, Breestraat 2, 24, 2-4, van
Brenner, Presanella, Simplon
Brenner, Simplon
Brigantijnkade 51
Broekergouw 8
Brouwersgracht 153-159, Palmstraat 9
Brouwersgracht 156
Brouwersgracht 216
Brouwersgracht 273, Driehoekstraat
Brouwersgracht 28, Brouwersgracht 28
Brouwersgracht 282-284
Brusselsingel, Grimbergenstraat e.o., Laan van Vlaanderen, Schaarbeekstraat, Tervurenpad, Vilvoordestraat
Brusselsingel, Grimbergenstraat, Schaarbeekstraat, Tervurenpad e.o, Vilvoordestraat
Buiksloterdijk
Buiksloterdijk 484-496, Dillehof 1-7, Dillestraat 1-13, Marjoleinstraat 171-201
Buiksloterdijk 484-496, Dillehof 1-7, Dillestraat 1-13, Marjoleinstraat 171-201
Buikslotermeerdijk 83
Buikslotermeerplein 1600-1940
Buikslotermeerplein 2003
Buikslotermeerplein 248-254
Buikslotermeerplein, Olaf Palmeplein
Buiksloterweg 101 e.v.
Buiten Oranjestraat 20, Haarlemmerdijk 64
Buiten Visserstraat 1, Droogbak 11, Haarlemmerstraat 29-41
Buiten Wieringerstraat 2-8
Buitenveldertselaan 60-100
Bundlaan 134-268
Bundlaan 16-128
Burg Bletzstraat 78-92
Burg. Kasteleinstr. 16-22 en 73-79, Mijehof, Burg. Kasteleinstraat 16-22 / 73-79
Burgemeester Eliasstraat
Burgemeester Eliasstraat
Burgemeester Eliasstraat 20
Burgemeester Fockstraat 22-48, Reina Prinsen Geerligsstraat 2-28, Theodorus Dobbestraat 59, 69
Burgemeester Fockstraat 85, Wilco Jiskootpad 4
Burgemeester Fockstraat 85, Wilco Jiskootpad 4
Burgemeester Hogguerstraat 391-397, 787-793, 1183-1223
Burgemeester RijelLstraat
Burgemeester Röelllaan
Burgemeester Roëllstraat 480-622, Willem Baerdesenstraat 2-72
Burgemeester Vening Meineszlaan 150-220, Arondeusstraat 31-41
Burgemeester Vening Meineszlaan 222-292, Victor Rutgersstraat 29-39
Burmanwarsstraat 1-91
Buyskade
Buyskade 198-214, Donker Curtiusstraat 24-62, Visseringstraat 9, Wichersstraat 2-138, 3-81
Buyskade 216-248, Buyspad 4-42, Wichersstraat 83-85
Buyskade,Visseringstraat, Buyspad
C v Vollenhovenstraat, Jan de Louterstraat, Slotermeerlaan
C.J.K. van Aalstraat, D.L. Hudigstraat
C.J.K. van Aalstraat, D.L. Hudigstraat
Calandlaan, van Ollefenstraat, Sierplein
Camille Balystraat 1-5, Van Gamerenstraat 2-8, Cola Debrotstraat 2-38
Camille Balystraat 18-64, Nydia Ecurystraat 31
Camperstraat 18-22, Tilanusstraat 38-58
Capriweg 34
Carnapstraat 10-78
Carnapstraat 110-216, Koningin Wilhelminaplein 374-584
Carnapstraat 110-216, Koningin Wilhelminaplein 374-584
Carnapstraat 218-232, Koningin Wilhelminaplein 64-368
Carnapstraat, Manourystraat
Carolina MacGillavrylaan 2-216
Carolina Macgillavrylaan 2082-3200
Carolina MacGillavrylaan 218-628
Carolina Macgillavrylaan 279-299, Ooster Ringdijk 20-30
Carolina Macgillavrylaan 3-177
Carolina Macgillavrylaan 3-177
Carolina Macgillavrylaan 305-607
Carolina MacGillavrylaan 630-2078
Cas Oorthuyskade 1-67
Cas Oorthuyskade 100-194, Erich Salomonstraat 2 -10, Johan van der Keukenstraat 99-125, Joris Ivensstraat 1-13
Cas Oorthuyskade, Erich Salomonstraat,Joris Ivensstraat, Johan van der Keukenstraat
Ceintuurbaan 240-244, Dusartstraat 13-15
Ceintuurbaan 282-284
Ceintuurbaan 356-360, 364
Ceintuurbaan 448, Servaes Noutstraat 1, Willibrordusstraat 2-6, Ceintuurbaan 448, Servaes Noutstraat 1, Willibrordusstraat 2-6
Ceintuurbaan 89
Celebesstraat 31-32, Madurastraat 2-4
Celebesstraat 39-46, Javastraat
Celebesstraat 73 t/m 79
Celebesstraat, Sibogastraat, Sumatrastraat, Valentijnkade 1
Centimehof 6-9, Drachmesingel 3-10, Escudolaan, Pennyhof 1-26
Céramiquelaan 161-275
Céramiquelaan 281-433
Ceramiquelaan 3-45, Hammerbystraat 2-44
Ceramiquelaan 3-45, Hammerbystraat 2-44
Céramiquelaan 437-733, Docklandsweg 1-13
Ceramiquelaan 49-157, Hammerbystraat 46-152
Ceramstraat 19-33, 2e, Ceramstraat 9-15, 1e, Soembawastr. 102-112
Charlotte de Bourbonstraat 2-70, Bestevaerstraat 220-230, Louise de Collignystraat 1-53
Charlotte de Bourbonstraat 2-70, Bestevaerstraat 220-230, Louise de Collignystraat 1-53
Chasséstraat 62-64
Chet Bakerstraat, Chet Bakerstraat
Chris Lebeaustraat 4
Christiaan de Wetstraat 23
Christian Neefestraat 2
Christoffelkruidstraat 2-4, Papaverweg 45-121, Ridderspoorweg 105-107
Christoffelkruidstraat 42-70, Ridderspoorweg 15
Christoffelkruidstraat 74-104, Ridderspoorweg 119-125
Christoffelkruidstraat 8-36, Ridderspoorweg 109-111
Chrysantenstraat 26-28
Cilliersstraat 1-7, Tugelaweg 3-6
Cilliersstraat 9-33 en 20-34, Pretoriusstraat 12, Retiefstraat
Claude Debussylaan 12
Claude Debussylaan 247-251 Gustav Mahlerlaan 300-318
Claude Debussylaan 253-273, Gustav Mahlerlaan 320-366
Claude Debussylaan 33-245, Gustav Mahlerlaan 58-294
Claude Debussylaan 54
Claude Debussylaan 80
Claus van Amsbergstraat 71-81, Patrice Lumumbastraat 1-7, Milovan Djilastraat 10-32, Sean MacBridestraat 1-25, 60-104, Raphael Lemkinstraat 1-71, Janusz Korczakstraat 1-43, Janusz Korczakplantsoen 1-13, 2-14
Clauskindereweg 20
Cliffordstraat 6-16, Groen van Prinstererstraat 19-21, Van der Hoopstraat 63-91, Van Hogendorpstraat 56-60, 64-74, Bentinckstraat 3, 5, 11, 21-31
Coffijboomstraat 1-75, Leliëndaalstraat 6-20, Westerdok 612-684, 700-742, 784-808, Westerdoksdijk 427-471, 477-523, 529-597
Columbusplein 30 en 32, Vasco da Gamastraat 2 t/m 22
Comeniusstraat, Comeniusstraat
Commelinstraat 1-3, Commelinstraat 61-65, Dapperstraat 32-34, von Zesenstraat 13-27
Commelinstraat 1-3, Linnaeusstraat 7-1 1
Commelinstraat 1-3, Linnaeusstraat 7-1 1
Commelinstraat 18-20
Commelinstraat 218-244, Dapperstraat 34A-38, Wagenaarstraat 159-209
Commelinstraat 248-250
Commelinstraat 38-44
Commelinstraat 38-44
Commelinstraat 4, 8-10
Commelinstraat 4, 8-10
Commelinstraat 54-60, Commelinstraat 66, Dapperstraat 34-38, Wagenaarstraat 159-223
Conakryweg 1
Conakryweg 10
Conakryweg 2-4
Concertgebouwplein 20
Conny Stuartstraat 1-67, Leen Jongewaardkade 99
Conny Stuartstraat 75-173
Conradstraat 68-70, Eerste Leegwaterstraat 1-3, Czaar Peterstraat 91-93, e.v.
Cornelis Dirkszstraat 11c-11d, Krommertstraat 9-19
Cornelis Lelylaan 3-5, Schipluidenlaan 400-946, Willem Frogerstraat 2-42
Cornelis Outshoornstraat 234-330, Adriaan Dorsmanstraat 37-67, Pieter Postpad 1-19
Cornelis van Vollenhovenstraat 2-8, Jan de Louterstraat 2-86
Cornelis Vermuydenstraat 1-118, Cruquiuskade 1-33, Johannis de Rijkestraat 3-17, Czaar Peterstraat 2
Cornelis Zillesenlaan 2-42, William Barlowlaan 1-121, 4-54, Edmund Gunterstraat 5-7, Edward Masseystraat 1-13, James Bradleystraat 13-23, John Napierstraat 2-44, Edmond Halleylaan 3-53, John Campbellstraat 2-24
Cornelis Zillesenlaan 53-75
Corversbosstraat 18-36, Markengouw 115-141, Midwoudpad 61-77, Volendammerweg 190-208
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiuskade
Cruquiusweg 102-104, Lijnoliestraat 2-12, Pigmentstraat 1-59
Cruquiusweg 109-111
Cruquiusweg 61-65
Cruquiusweg 67
Cruquiusweg 71
Cruquiusweg 83
Cruquiusweg 85-87
Cruquiusweg 89
Cruquiusweg 90
Cruquiusweg 91-107, Persstraat 2-8, Zeeburgerkade 1400-1496
Cruquiusweg 94a-100f
Cycladenlaan
Cycladenlaan 2
Czaar Peterstraat 108-134, Blankenstraat 107-117, 121-135
Czaar Peterstraat 173-263, Lijndenstraat 11-25, Conradstraat 142-158
Czaar Peterstraat 2-22, Cruquiusstraat 24-32, Blankenstraat 1-59, Eerste Coehoornstraat 3-7
Czaar Peterstraat 68-74, 82, 84, 94, 96, 104, Blankenstraat 69-79, 83, 87-105
Czaar Peterstraat, Conradstraat
Da Costa kade 139-165
Da Costakade 10
Da Costakade 102
Da Costakade 181-197, Da Costastr82-90\105-109123-129, Kinkerstraat 7-17, van Lennepstraat 2, Nassaukade 341-350
Da Costakade 194-198
Daalwijk
Daalwijk
Daalwijk 17-19, 23-71
Dachstein, Eiger, Grossglockner, Pilatus
Daguerrestraat
Daguerrestraat 1-36, IJburglaan 727-835, Maria Austriastraat 2-126, Nicolaas Hennemanhof 1-16, Talbotstraat 3-21, Alexandrine Tinnehof 1-22
Daguerrestraat 1-36, IJburglaan 727-835, Maria Austriastraat 2-126, Nicolaas Hennemanhof 1-16, Talbotstraat 3-21, Alexandrine Tinnehof 1-22
Daguerrestraat 1-36, IJburglaan 727-835, Maria Austriastraat 2-126, Nicolaas Hennemanhof 1-16, Talbotstraat 3-21, Alexandrine Tinnehof 1-22
Daguerrestraat 140-226, Bert Haanstrakade 146
Daguerrestraat 2-26
Daguerrestraat 38-116, Erich Salomonstraat 90, Talbotstraat 31-99
Dam 2-4
Dam 25-29
Dam 3-5
Damrak 243
Damrak 35-36, Nieuwendijk 123-125
Damrak 44, Mandenmakerssteeg 2
Damrak 66
Damrak 70-81, Beurspassage 1-14, Nieuwendijk 185-189
Danie Theronstraat 12, 20-30, Danie Theronstraat 13-19, 25-31
Danie Theronstraat 29
Danie Theronstraat 8-10, 14-18, Danie Theronstraat 9-11 21-23
Daniel Stalpertstraat 35-47
Daniel Stalpertstraat 96-104
Danzigerbocht 39, Koivistokade 52
Danzigerkade 11
Danzigerkade 11-12
Danzigerkade 13
Danzigerkade 15
Danzigerkade 16
Danzigerkade 165
Danzigerkade 17
Danzigerkade 175-189
Danzigerkade 19
Danzigerkade 2
Danzigerkade 2
Danzigerkade 207
Danzigerkade 221-227
Danzigerkade 4
Danzigerkade 5
Danzigerkade 55
Danzigerkade 65
Danzigerkade 79-83, 105-107
Danzigerkade 9
Dapperstraat 100-104, Wijttenbachstraat 18-26 / 66-72
Dapperstraat 315
Dapperstraat 44
Darlingstraat 1, Demerarastraat 1-31
Darlingstraat 1, Demerarastraat 1-31
Darlingstraat 2
Darlingstraat 51-1179
David Ricardostraat 1
David Ricardostraat 2-564, Karl Marxpad 24-196
Dburglaan
De Boelelaan 1105
De Boelelaan 1108
De Boelelaan 1109
De Boelelaan 1111
De Boelelaan 1111
De Boelelaan 1117
De Boelelaan 1117
De Boelelaan 1117
De Boelelaan 1117
De Boelelaan 1117
De Boelelaan 1118
De Boelelaan 1118
De Boelelaan 1118
De Boelelaan 1118
De Boelelaan 30
De Boelelaan 419-751
De Boelelaan 7
De Boelelaan 769-1051
de Costakade 136-140
De Cuserstraat 3
De Cuserstraat 83-91
De Entree 500
de Jonghstraat
de Kempenaerstraat 24-46/54, 2e Keucheniusstr. 1 t/m 11, Luzacstraat 2/12, Schaepmanstr. 97/151, Van Bossestr. 49/67, 73/81
De Klencke 87-105
De Lairessestraat 174, Lassusstraat
De Leeuw van Vlaanderenstraat 1-33, Jacob van Arteveldestraat 2-30
de Mirandalaan, Peelstraat
De Passage 90
De Rand, Groenewig
De Ruijterkade
De Ruijterkade
De Ruijterkade 127
De Ruijterkade 128
De Ruijterkade 139
De Ruyterkade 146-150
De Ruyterkade 151-157
De Savornin Lohmanstraat 557-577, Jasper Warnerstraat 2-26, Van Karnebeekstraat 16
De Wittenkade 11-15, 49-57, 61-63, 1e Nassaustraat 14, 22, 26
De Wittenkade 120-146, 164-170 en184-188, Van Beuningenstraat 127-139, Fannius Scholtenstraat 84-90
De Wittenkade 59
De Wittenkade 98-108
de Wittenkade, de Wittenstraat
de Wittenstraat 18-64
De Wittenstraat 27
Deccaweg 22-24
Delflandlaan 15
Delflandlaan 20-208, Kwintsheulstraat 1-169
Delflandlaan 4
Delflandplein 31, Voorburgstraat 252
Dennenrodepad 1-700
Dennenrodepad 1-700
Dennenrodepad 1-700
Derde Goudsbloemdwarsstraat
Derde Oosterparkstraat 145-149
Derde Oosterparkstraat 2-14, Vrolikstraat 183-187
Derde Oosterparkstraat 44-66, Vrolikstraat 245-251
Derde Schinkelstraat 27
Derde Schinkelstraat 31-33
Derkinderenstraat 11-29, Louise Marie Loeberplantsoen 16-24, 7-14, Suze Robertsonstraat 10-66, Theodoor van Hoytemastraat 8-14, Thorn Prikkerstraat 5-17
Derkinderenstraat 81-99, Johannes Hilverdinkstraat 2, Jan Voermanstraat 5-15, Bart van der Leckplantsoen 44-72, Louis Apolstraat 41
Derkinderenstraat 92-110, Willy Sluiterstraat 1-59, Wijnand Nuijenstraat 13-41
Derkinderenstraat, Jan Sluijterstraat, Theodoor v Hoytemastraat
Descartesstraat 7-175, Paulus van Hemertstraat 21-51, Thomas à Kempisstraat 56-86
Develstein 100
Develstein 122-646
Dichtershofje 2-12, Kwakersstraat 7-49, Tollensstraat 1-51
Diemerparklaan 11
Diemerparklaan 14-46, IJburglaan 842-844, IJburglaan 852-856, IJburglaan 864-870, IJburglaan 876-878
Diemerparklaan 27-83, Erich Salomonstraat 92-192, Maria Austriastraat 35-121, Ed Pelsterpark 4-14
Diemerparklaan 8, Mattenbiesstraat 107-113, Mattenbiesstraat 123-133, Mattenbiesstraat 143-149, Zwanebloemlaan 176-196, Zwanebloemlaan 222-242
Diemerparklaan 90-108, Erich Salomonstraat 397-611
Diemerparklaan, Erich Salomonstraat
Diemerparklaan, Frits Rotganshof, Maria Austriastraat, IJburglaan
Diemerparklaan, Gerard Ruttenhof, IJburglaan
Diemerparklaan, Gerard Ruttenhof, Talbotstraat
Diemerparklaan, IJburglaan
Diemerparklaan, Maria Austriastraat, IJburglaan
Diemerzeedijk 27
Diepen 19-29, Sierenborch 8-10, Benit 7-19, Roesiel 8-18
Dierenriem
Dijkmanshuizenstraat 4-140, Markengouw 409-425, 414-426, Markerveld 1-9, 2-16, IJdoornlaan 42-58r, Wieringerwaardstraat 301-389
Dijkmanshuizenstraat 4-140, Markengouw 409-425, 414-426, Markerveld 1-9, 2-16, IJdoornlaan 42-58r, Wieringerwaardstraat 301-389
Dintelstraat 15
Dintelstraat 60
Dirk van Hasseltsteeg 26-36, Nieuwezijdskolk 23
Disketteweg 53
Distelweg 231-275
Distelweg 279-309
Distelweg 311-403, Lia Doranastraat 88
Distelweg 409-421, Albert Molhof 99
Distelweg 437, 441, Albert Molhof 40-46
Distelweg 88
Distelweg 89
Ditlaar 10
Ditlaar 3
Doblijn 26
Dolfijnhof, Tweelinghof, Telescoophof,Eclipshof, Stierstraat, Eenhoornhof, Sagittahof
Dolhaantjestraat 20-26
Dollardpad 1-37, Dollardplein 3-51, 10-94
Dollardpad 1-38, Dollardplein 2-94
Domela Nieuwenhuisstraat 5-49
Domenico Scarlattilaan 6
Domselaerstraat 128
Donker Curtiusstraat 3-17
Donker Curtiusstraat, van Rappardstraat
Doormanstraat 110-112
Doornburg
Doornburg 101-170
Doornburg 2
Dora Tamanaplein 10-66, 39-69
Dora Tamanaplein 71-93, Tolstraat 127, Tolstraat 193-201
Dorpsstraat 37
Dr .J. A. Ringerstraat 2-168
Dr. H. Colijnstraat 108-242
Dr. H. Colijnstraat 15-87, Dirk Sonoystraat 1-19, 59-75, 255-321, Willem Baerdesenstraat 74-84
Dr. H. Colijnstraat 2
Dr. H. Colijnstraat 250, 260-710
Dr. H. Colijnstraat 449-479
Dr. H. Colijnstraat 449-479
Dr. H. Colijnstraat 68-70, Lodewijk van Deysselstraat 150-172
Dr. H. Colijnstraat 771-947
Dr. H. Colijnstraat 95-189
Dr. Meurerlaan 8
Drebbelstraat, Cornelis, Stevinstraat, Simon, Drebbelstraat, Cornelis, Stevinstraat, Simon
Drie Burgpad 9
Droogbak 1,2,3, Droogbak 1,2,3
Droogbak 15
Droogbak 1A
Drostenburg 1-4
Drostenburg 5
Dufaystraat 19
Duinluststraat , Zandvoortstraat , IJdoornlaan
Duinluststraat 1-10, 32-46
Dukdalfweg 23-27
Dulcie Septemberpad 1-73, Paradijsplein 7-85, Polderweg 312-456
Dulcie Septemberpad 2-24, Polderweg 458-494
Durgerdammergouw 2
Dusartstraat 18
Dynamostraat 9-13, Kabelweg 88-90
Ecuplein 7
Edmond Halleylaan 2-28, Edward Wrightstraat 1a-4f, John Hadleystraat 8-42
Edmond Halleylaan 2-28, Edward Wrightstraat 1a-4f, John Hadleystraat 8-42
Edmond Halleysteiger 1-14
Eduard van Beinumstraat 6-40, Strawinskylaan 2001-2041, 2501-2759
Eef Kamerbeekstraat 1-119, Mary van der Sluisstraat 242-358
Eef Kamerbeekstraat 2-198, Kees Broekmanstraat 48-100, Mary van der Sluisstraat 102-240, Nida Senffstraat 1-201
Eef Kamerbeekstraat 200-438, Eef Kamerbeekpad 7, Nida Senffstraat 12-14
Eef Kamerbeekstraat 500-708
Eemlandstraat 2-110
Eemlandstraat 5-53, Gaasterlandstraat 112-210
Eensgevonden 2-44, Eerstegeluk 2-72, EGoli 41-113, Eversdal 1-12, Edenburg 2-76, Enkeldoorn 1-12, Eksteenfontein 1-12, Elberveld 1-12
Eerste Atjehstraat 16-26, 30-58, Tweede Atjehstraat 55
Eerste Boerhaavestraat 15-17, Leeuwenhoekstraat, Swammerdamstraat 33-39
Eerste Boerhaavestraat 19-27
Eerste Constantijn Huygensstraat 38
Eerste Constantijn Huygensstraat 40-64
Eerste Constantijn Huygensstraat 78
Eerste Constantijn Huygenstraat 2-34
Eerste Glanshof 1-12, Gaandeweg 26-28, Glitterstraat 5-7
Eerste Glanshof 1-15, Gaandeweg 1-101, 2-24, Galantstraat 2-16, 67-89, Glitterstraat 1-3
Eerste Goudsbloemdwarsstraat
Eerste Helmersstr. 86-88, 1e Helmersstr. 90 t/m 102
Eerste Helmersstraat
Eerste Helmersstraat 5-7
Eerste Kekerstraat 2-60, 3-169, Tweede Kekerstraat 2-70, 1-57, Derde Kekerstraat 2-112, 120-150, 1-71, Kerstomaatplantsoen 2-32,1-31, Kervelplantsoen 2-28, 1-31
Eerste Looiersdw. str. 22-26, Looiersgracht 44/50-52
Eerste Nassaustraat 30, De Wittenstraat 68
Eerste Nassaustraat 5-7
Eerste Oosterparkstraat 88-126
Eerste Ringdijkstraat 4, Stephensonstraat 38
Eerste Schinkelstraat 13-15
Eerste Schinkelstraat 28-40
Eerste Sweelinckstraat 10
Eerste van der Helststraat 3-11
Eerste Van Swindenstraat 74-76
Eesterenlaan, C. van, Tindalstraat, Baron G.A. van, Eesterenlaan, C. van, Tindalstraat, Baron G.A. van
Eeuwige Jeugdlaan 13-37
Eeuwige Jeugdlaan 4-12, G.J.Scheurleerweg 68-112, J.P. Kloosstraat 3-31
Egelantiersgracht 227, Egelantiersgracht 227
Egelantiersgracht 468-474
Egelantiersgracht 468-474
Egelantiersstraat 114-24
Egelantiersstraat 122-124
Egelantiersstraat 141-143
EGoli 1
Egoli 122-138, Ekangala 2-24
Egoli 2-8
Egoli 94-138, Ekangala 2-40, Ekapa 1-21, Emanzana 3-71, 50-80, Ethekwini 2-60, 3-51
Egoliplein 1-18
Eikenweg 74a-74f
Eikenweg 74a-74f
Eikenweg 9
Ekingenstraat 39, Evertsweertstraat 7, Roosje Vosstraat 6, Wolbrantskerkweg 44-52, 58-66
Elandsgracht 8-10
Elandsgracht 92
Elandsstraat 101-103
Elandsstraat 13-15, 19-23
Elandsstraat 133-137, Lijnbaansstraat 2a-2c
Elandsstraat 133-137, Lijnbaansstraat 2a-2c
Elandsstraat 37
Elandsstraat 44
Elandsstraat 46-64
Elandsstraat 99
Elckerlijcstraat 1-113, Hoofdweg 458-576
Eldorado 1-21, Hof van Eden 1-12, Polderweg 502-644
Eldorado 2-16, Tuin van Hera 1-10, Waldenlaan 300-328
Elfendansstraat 38-82, Akbarstraat 123-217, Lidewijdepad 40, 3-55, Wiltzanghlaan 83-87, Piet Paaltjenspad 19
Elfendansstraat 67-93, Leeuwendalersweg 53-63, Meimorgenstraat 68-96, Nannoplein 2-10
Elisabeth Boddaerstraat 61-73, 77-165, Henri Dunantstraat 2, Ottho Heldringstraat 200-204
Elisabeth Boddaertstraat 2-16,11-41, Emilie Knappertstraat 2-16, 11-43, Johan Huizingalaan 587-615, Wilhelmina Druckerstraat 20-55, 60-98, 110-148
Elisabeth Wolffstraat 50
Eliza van Calcarstraat 2
Elizabeth Cady Stantonplein 6-932
Ellermanstraat 23, Amsterdam-Duivendrecht
Elzenhagenpad 1
Elzenhagensingel 11-111
Elzenhagensingel 1551-1813, J.H. Hisgenpad 2-176, 268-386, 400-840
Elzenhagensingel 233-299, Termini 9-11, 21
Elzenhagensingel 303-533
Elzenhagensingel 4-120
Elzenhagensingel 545-855, Gare Du Nord 2-274
Emmy Andriessestraat 2-54
Emmy Andriessestraat 206-336
Emmy Andriessestraat 325-379, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 40- 56d
Emmy Andriessestraat 325-379, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 40- 56d
Emmy Andriessestraat 344-380, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 32-38, Ijburglaan 1504-1550, Jan Vrijmanstraat 1-55, Maurits Bingerplantsoen 1-5, Max de Haasstraat 1-5, 2-6
Emmy Andriessestraat 344-380, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 36-38
Emmy Andriessestraat 381-409, Eva Besnyöstraat 354-386, Rini Ottehof 1-27 en 2-42, Peter Martensstraat 47-69
Emmy Andriessestraat 381-409, Eva Besnyöstraat 354-386, Rini Ottehof 1-27 en 2-42, Peter Martensstraat 47-69
Emmy Andriessestraat 382-440, Peter Martensstraat 37-45
Emmy Andriessestraat 442-586, Hollandiagracht 101-121, Nico Jessekade 261, Peter Martensstraat 50
Emmy Andriessestraat 58-204, Jaap Speyerstraat 2-4
Entrepotdok 87-98, Entrepotdok 87-98
Entrepotdok, Entrepotdok
Erasmusgracht 24-28
Erasmusgracht 500-582, Leeuwendalersweg 400-732, Bos en Lommerweg 383-387
Erasmusgracht 71-297, Gerrie Knetemannlaan 22-154, Gerrie Knetemannlaan 284-534
Erasmusgracht 71-297, Gerrie Knetemannlaan 22-154, Gerrie Knetemannlaan 284-534
Erich Salomonstraat
Erich Salomonstraat 1-115, Jean Desmetstraat 2-134, Cas Oorthuyskade 196-330, Daguerrestraat 113-117, Ed van de Elskenhof 1-20
Erich Salomonstraat 12, 22, 24, 38, 42, 46, 56, Piet Zwarthof 1, 3, 13-25, 35-51, 59-65
Erich Salomonstraat 135 -151
Erich Salomonstraat 207-223, Peter Wotkehof 2-16, Talbotstraat 111-165
Erich Salomonstraat 341-393, Diemerparklaan 383-393, Paul Schuitemahof 32-56
Erich Salomonstraat 4-10, Johan van der Keukenstraat 99-125, Joris Ivensstraat 3-13
Erich Salomonstraat 414-420, 448-456, 468-482, 494-516
Erich Salomonstraat 422-430, 436-444, 458-466, 484-492, Maria Austriastraat 911-919, 933-341, 951-959, 963-997
Erich Salomonstraat 432-434
Erich Salomonstraat 641-675, Lumièrestraat 58-102, Theo Frenkelhof 1-19, 2-120
Erich Salomonstraat 74-88, Maria Austriastraat 1-11
Erich Salomonstraat, Daguerrestraat, Maria
Erich Salomonstraat, Daguerrestraat, Maria Austriastraat, Talbotstraat
Erich Salomonstraat, Daguerrestraat,Maria Austriastraat, Talbotstraat
Erich Salomonstraat, Diemerparklaan, Paul Schuitenmanhof
Erich Salomonstraat, Joris Ivensstraat
Erich Salomonstraat, Kiekstraat
Erich Salomonstraat, Maria Austriastraat
Erich Salomonstraat, Maria Austriastraat
Erich Salomonstraat, Peter Wotkehof, Talbotstraat
Erich Salomonstraat, Piet Zwarthof,Joris Ivensplein
Erik de Roodestraat 14
Ernest Staesstraat 7-23, Jacob van Arteveldestraat 1-17
Ertskade 14-274
Escudolaan 2-60
Escudolaan, Pennyhof, Pesetalaan 2-48/1-63, Pond Sterlinglaan 47-89/82-
Esmoreitstraat 2-22
Esplanade de Meer 283, Wembleylaan 32-44
Eurokade 1-58, Valutaboulevard 2-54,1-55
Europaboulevard 1-19
Europaboulevard 10
Europaboulevard 2
Europaboulevard 23
Europaboulevard 2B
Europaboulevard 6
Europaplein 22
Europaplein 24-38
Europaplein 50
Europaplein 8
Eva Besnöystraat 33-205, Hollandiagracht 2-18, Krijn Taconiskade 266-294, Pampuslaan 11-25, Pieter Oosterhuisstraat 2-148
Eva Besnyöstraat 36-92, IJburglaan 1503-1571
Eva Besnyöstraat 36-92, IJburglaan 1503-1571
Eva Besnyöstraat 388-408, Kees Schererhof 1-25
Eva Besnyöstraat 491-505
Eva Besnyöstraat 491-505
Eva Besnyöstraat 511-569, Fritz Dietrich Kahlenberstraat 55-119
Evertsweertplantsoen 3
Evertsweertplantsoen 6-144
Ewoud Worststraat, Wigbolt Ripperstraat
F. Peperbaanstraat, Van Aalststraat, Huidenstraat, Van Eesterenlaan
F. Spitstraat 27-41, 67-79, Dr. E. Boekmanstraat 11-25, 187-257, J. Hofmanstraat 82-94, 173-185, 262-272, Baden Powellweg 274-344, J.S. Ruppertstraat 31-47, 96-166, J. Oudegeeststraat 56-72, W. Heselaarsstraat 11-25
Faas Wilkesstraat 1-3, John Blankensteinstraat 2-116
Faas Wilkesstraat 103-157, John Blankensteinstraat 206, Roepie Kruizestraat 1
Faas Wilkesstraat 159-189, John Blankensteinstraat 208
Faas Wilkesstraat 195-445
Faas Wilkesstraat 451
Faas Wilkesstraat 455-503, Leo Hornstraat 301-303
Faas Wilkesstraat 5-7, John Blankensteinstraat 118-182
Faas Wilkesstraat 75-101
Fagelstraat 44-52, Jacob Catskade 37-41
Falckstraat 6, Weteringschans 263
Fannius Scholtenstraat 11-27, van der Hoopstraat 38-58, Kemperstraat 29-43
Ferdinand Bolstraat 1-5, Ferdinand Bolstraat 1-5, Quellijnstraat 63-101
Ferdinand Bolstraat 113/114/137, Ceintuurbaan 330, Ferdinand Bolstr. 113/137/114, van Ostadestraat 91-95
Ferdinand Bolstraat 190-192
Ferdinand Bolstraat 61-63, 136
Ferdinand Bolstraat 71-77, Govert Flinckstraat 120
Ferdinand Spitstraat 5-21, 47-61, Koos Vorrinkweg 12-34, Willem Heselaarsstraat 76-82, Johan Hofmanstraat 4-76, 83-163, 263-345, 172-256, Jan Oudegeeststraat 34-50, 78-92, Boekmanstraat 31-47, JS Ruppertstraat 11-25
Ferrarisstraat 1-13, Lorentzlaan 1-9, Pasteurstraat 22-32
Filips van Almondestraat 4-18
Fizeaustraat 2
Flevoparkweg 2-14, Zeeburgerdijk
Flierbosdreef 15
Flierbosdreef 15-17
Florijn
Florijn Noord, Januszkorzcakstraat
Floris Versterstraat 10-12
Floris Versterstraat 11
Fluessenlaan, Lomondlaan
Foekje Dillemastraat 116
Foekje Dillemastraat 4
Foekje Dillemastraat 4-114, Eef Kamerbeekstraat 503
Foeliedwarsstraat 36-38
Foeliestraat 2-4
Fogostraat 10
Fogostraat 13
Fokke Simonszstraat
Fokke Simonszstraat 22
Fokke Simonszstraat 61
Fokke Simonszstraat 72-74, Lijnbaansgracht 365-372
Fonteinkruidstraat 54-110, Johan van Hasseltkade 198-200
Foppingadreef 26
Fort Blauwkapelhof 1-37, Fort Blauwkapelstraat 1-76, Bloemendalerpoldersingel 110-140
Fort Rhijnauwenhof 1-19, Fort Rhijnauwenstraat 1-86, Fort Vurenstraat 13-31
Fraijlemaborg 15-130
Frambozenstraat 3-15, 19-39, 43-61, 65-77, 81-89
Frank Martinus Arionstraat 8-10, Cola Debrotstraat 108-126
Frankenstraat 3-33/4-30, Marksingel 3-25/4-26
Frans Halsstraat 57
Frans Halsstraat 7-13
Frans van Mierisstraat 90-94, Hondecoeterstraat 14, Nicolaas Maesstraat 111
Frans Zieglerstraat 201
Fred Roeskestraat 115-123
Fred Roeskestraat 96
Fred. Roeskestraat 109-113
Fred. Roeskestraat 84
Fred. Roeskestraat 88-92
Fred. Roeskestraat 95-97
Fred. Roeskestraat 96
Fred. Roeskestraat 99
Frederik Hendrikplantsoen 7
Frederik Hendrikstr.49 t/m 57, Fred Hendrikstr 149-153/131-147, 1e H de Grootstr 22/28 32/36, 3e Grootstr. 9 t/m 15
Frederik Hendrikstraat 3-9, van Oldenbarneveldtplein 19-25
Frederik Hendrikstraat 68-84
Frederik Hendrikstraat, Hugo de
Frederik Hendrikstraat, Hugo de Grootkade, Van Houweningenstraat
Frederiksplein 1
Frederiksplein 26-28
Frederiksplein 47-49
Fregatstraat 4-18, Kustvaardersstraat 3-17, 4-20
Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 1-17, Jaap Speyerstraat 28-50, Jan Vrijmanstraat 116-170
Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 19-37, Jaap Speyerstraat 6-26, Jan Vrijmanstraat 173-225
Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 32-34, Jan Vrijmanstraat 227-321, Peter Martensstraat 33-35
Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 60-92, Eva Besnyöstraat 240-352
Fronemanstraat, Linnaeusstraat 229, Oranje Vrijstaatkade 5-13
Funenpark 251-265, 340-354, 510-527
Funenpark 270-281, 490-501, 540-551
Funenpark 290-300, 380-401, 610-620
Funenpark 360 - 369
Funenpark 410-427
Funenpark 470-479
Funenpark 560-583
Funenpark 590-599
G. Flinckstraat 193, Govert Flinckstraat 193
G.J. Scheurleerweg 114-152
G.J. Scheurleerweg 154-168, H. Stolleplantsoen 20-35
G.J. Scheurleerweg 48-64, N. Lansdorpstraat 1-21, M.J.E. Lippitsstraat 2-24
Gaasterlandstraat 220-268, Zuidelijke Wandelweg 129-169, Hogelandplein 1
Gaasterlandstraat 4-100, Zuidelijke Wandelweg 55-91
Gabriël Metsustraat 16
Gageldonk, Heenvlietlaan, van, Gageldonk, Heenvlietlaan, van
Galgenstraat 1 , Prinseneiland 549
Galjoenstraat 4-20, Fregatstraat 3-19
Galwin 1
Galwin 3
Galwin 4
Galwin 5
Ganzenhoef
Ganzepad, Oeverpad
Gapersteeg 1-9, Kalverstraat 39, Rokin 36
Gare du Nord 13
Gedempt Hamerkanaal 85
Geer Ban 29-159, Kweekhoven 2-22, 3-37, Landzicht 5-49, Meer en Vaart 66-182
Geer Ban 3-23, Landzicht 2-14, Meer en Vaart 2-58, Ookmeerweg 3-21
Geertje Wielemaplein 1
Gelderlandplein 17-233 e.v.
Geldersekade 122-130, Zeedijk 98-100 /147
Geldersekade 20-34, Elleboogsteeg 8-22, Zeedijk 37
Geldersekade 41-43\105, Kloveniersburgwal 57, Krom Boomssloot 26, Recht Boomssloot 71
Geldersekade 81 A-€
Geldersekade 82
Geldersekade 82
Geldershoofd 1-950
Gelderskade 113-115, Kloveniersburgwal 63, Koningsstraat 33-50, Oude Schans 120-124
Gelderskade 38,40,44-,46,54, 68-74, Monnikenstraat 14
Gelrestraat 16
Gelrestraat 17-115, Graafschapstraat 116-238
Gelrestraat 28-314, Rozenoordpad 7-25
Generaal Vetterstraat 27A
Generaal Vetterstraat 82
Generatorstraat 10
Generatorstraat 6
George Gershwinlaan 107-247
George Gershwinlaan 107-247
George Gershwinlaan 249-349, Leonard Bernsteinstraat 100-108, Peter Schatstraat 101-107
George Gershwinlaan 351-537, Gustav Mahlerlaan 637-841
George Gershwinlaan 42-46, Gustav Mahlerlaan 527-571, Leonard Bernsteinstraat 60-96, Peter Schatstraat 69-97
George Gershwinlaan 432-518, Gustav Mahlerlaan 843-999
George Gershwinlaan 7-17
George Gershwinlaan 73-95
George Gershwinlaan 99, Leo Smitstraat 21-65, Rosy Wertheimstraat 20-64
George Westinghousestraat 15-27, Mária Telkesstraat 3-309, Rudolf Dieselstraat 20-30, 21-33, Sibrandus Stratinghstraat 16-28
Gerard Callenburgstraat
Gerard Doustraat 145-151, 148-154, 208-212, Tweede Jacob van Campenstraat 130-132
Gerard Doustraat 157, Tweede Jacob van Campenstraat 140
Gerard Doustraat 159-173, Tweede Jacob van Campenstraat 142-148
Gerard Terborgstraat 44-46
Gerrit van der Veenstraat 38
Gerrit van der Veenstraat 99
Geuzenkade, Jan van Galenstraat 41
Giessenburg 1-49
Gileppehof, Iseoplantsoen, Morrahof, Paladruhof, Weissensingel
Gillis van Ledenberchstraat 110
Gillis van Ledenberchstraat 114-120
Gillis van Ledenberchstraat 12-16
Gillis van Ledenbrechstraat 24-54
Goed Geluimd Hof 1-21, 2-16, Tweede Glanshof 2-20, Glitterstraat 9-25, 's Gravendijkdreef 168-194
Gooise Kant 1-49, 2-56
Gooise Kant 186-298
Gooise Kant 51-171, 58-184
Gordijnensteeg 1-27, Bloedstraat 11-19, Monnikenstraat 2
Gorontalostraat 4-24, Menadostraat 45-49, Niasstraat 29-35
Goudsbloemstraat 104
Goudsbloemstraat 65-71, Goudsbloemstraat 65-71
Govert Flinckstaat 255-261
Govert Flinckstraat 111-117
Govert Flinckstraat 206-208
Govert Flinckstraat 63-69
Graaf Florisstraat 2, Weesperzijde 99
Gran Paradiso, Marmolada, Pasubio, Turbon
Gran Paradiso, Marmolada, Pasubio, Turbon
Gran Paradiso, Marmolada, Pasubio, Turbon
Grasweg 3
Grasweg 31
Grasweg 31
Grasweg 52D-54
Grasweg 96-348, Hetty Blokstraat 5
Gravendijkdreef, Kantershof
Gravestein
Gravestein 46-50, 143-149, 144-944
Grensstraat 120-146
Grensstraat 47
Grimbergenstraat, Laan van Vlaanderen, Schaarbeekstraat
Groen v Prinstererstraat, Van Beuningenstraat 164-188
Groen van Prinstererstraat 89-101
Groen van Prinstererstraat 92, Van Beuningenstraat 178-192
Groenburgwal 20-22, Oude Waal 17
Groenburgwal 30
Groenburgwal 45
Groenburgwal 50 A-B
Groenhoedenveem 9-137, Purperhoedenveem 10-138,
Groenmarktkade 14-53, Marnixstraat 232K-P
Groesbeekdreef 501-577, Karspeldreef 1001-1161, Kikkensteinstraat 1-5, Kikkensteinhof 1-14
Groezestraat 2-80, Hoogheemraadweg 11, Schorstraat 4, Stormvloedkeringstraat 66-86
Groezestraat 2-80, Hoogheemraadweg 11, Schorstraat 4, Stormvloedkeringstraat 66-86
Grootslagstraat 1-29, Beetskoogstraat 1-15, Markengouw 444-446
Grote Bickersstraat 2
Grote Bickersstraat 44, 12-24, Hollandse Tuin 2-14, Touwslagerstraat 1-53, 2-14 Zeilmakerstraat 1-13, 2-52 Blokmakerstraat 1-39, 2-48, Keerpunt 3-13, 10-26, Ketelmakersstraat 2-4
Grote Bickersstraat 74-76
Grote Bickersstraat 86
Grote Wittenburgerstraat 7, Ravenstraat 12-28
Grubbehoeve 2-932
Guardiaweg 36
Gulden Winckelplantsoen
Guldenkruispad
Gustav Mahlerlaan 1001-1033
Gustav Mahlerlaan 1200-1244 , Clara Schumannstraat 4-14, Parnassusweg 398-400
Gustav Mahlerlaan 153-395, Leo Smitstraat 7-19, Rosy Wertheimstraat 6-18
Gustav Mahlerlaan 2970
Gustav Mahlerlaan 3004
Gustav Mahlerlaan 7-27, Rosy Wertheimstraat 1-95
Gustav Mahlerplein 120 - 220 Gustav Mahlerlaan 411 - 523
Gustav Mahlerplein 121-287
Gustav Mahlerplein 18
Gustav Mahlerplein 1B, Gustav Mahlerlaan 10A
Gustav Mahlerplein 50
H. Diesveldsingel 1-61, A. Reitsmakade 1-15
H. Diesveldsingel, Litasweg
H. Stolleplantsoen 2-19
H. Stolleplantsoen 2-19
H. Stolleplantsoen 40-60, Klaas Geertsplantsoen 3-12, Jouke Zietsmastraat 4-26
H.J.E. Wenckebachweg 40-44
H.J.E.Wenckebachweg 6V-7-12
Haag en Veld
Haaksbergweg 4-98
Haarl'rdk 90-92/103-105/110-116, Haarlemmerdijk 148-150, Vinkenstraat 112-118
Haarlemmerdijk 120, Haarlemmerdijk 120
Haarlemmerdijk 151-155
Haarlemmerdijk 164
Haarlemmerdijk 173-175
Haarlemmerplein 12a-30b, Haarlemmer Houttuinen 549-597
Haarlemmerplein 12a-30b, Haarlemmer Houttuinen 549-597
Haarlemmerplein, Kleine Houtstraat 2
Haarlemmerstr 79,99,111, Haarlemmerstraat 23/24,56
Haarlemmerstraat 106-108
Haarlemmerstraat 66, Haarlemmerstraat112-114
Haarlemmerweg 290-488
Haarlemmerweg 369
Haarlemmerweg 8-10
Hagedoornplein 2
Hageland
Hageland 132
Hageland 132
Hallstraat 2A, van
Halmaheirastraat 61-65, Sumatrastraat 201-209, Molukkenstraat 162-166
Hamerstraat 19
Hamerstraat 20, Beitelkade 15
Hammarbystraat 156-302
Hannie Dankbaarpassage 33
Hans Frankfurthersingel
Hans Katanhof 2-12, Jacob Frankhof 1-12, De Tourton Bruynstraat 1-9, Jan Postmahof 1-11
Haparandadam 2, Houthavenkade 85-101
Haparandadam 45
Haparandaweg 582-648, Houthavenkade 2-152, Houthavenweg 209-251
Haparandaweg 650-676, Houthavenkade 7-13, Stavangerweg 1500
Haparandaweg 710-744, Houthavenkade 15-17
Haparandaweg 746-786, Houthavenkade 19-21
Haparandaweg 790-868, Houthavenkade 25-35
Haparandaweg 870-900, Houthavenkade 37-43
Haparandaweg 902-920, Houthavenkade 45-51
Haparandaweg 930-1008, Houthavenkade 61-77
Haringbuisdijk 19-911
Harry Banninkstraat, 2-126 Oosterdokskade 67-131, Oosterdoksstraat 76, 98
Harry Koningsbergerstraat 4-18
Hasebroekstraat 108-112
Hasebroekstraat 72-88, Van Effenstraat 5-9
Havenstraat 6
Havikslaan 20-22
Hazenstraat 30-32 en 37-53, Elandstraat 90-96
Hazenstraat 4 en 8
Hazenstraat 8
Heemstedestraat 15
Heemstedestraat, Poeldijkstraat, Westlandgracht, Heemstedestraat, Poeldijkstraat, Westlandgracht
Hegelhof 1-25, 2-28, Herderhof 1-25, Schopenhauerhof 2-28, Socratesstraat 10-20
Hegelhof 27-43, Herderhof 27-43
Hegelhof 27-43, Herderhof 27-43
Heggerankweg 53-55
Heggerankweg 87
Heining 148
Heining 149-159
Heining 3
Heinsiusstraat, Tripstraat
Heinsiusstraat, Tripstraat, Tripstraat
Hekla, Mona Gowanpad
Helicopterstraat 25
Hellingbaan 4-434, Hellingstraat 1-5, NDSM-kade 10-16
Hellingstraat 2-274, ms. van Riemsdijkweg 48-290, NDSM-kade 2-8, NDSM-straat 202-214
Hembrugstraat 1, Spaarndammerdijk 17-21
Hemsterhuisstraat 27-61, Nicolaas Japiksestraat 2-6
Hemsterhuisstraat 79
Hemsterhuisstraat 87
Hendrikje Stoffelstraat 1
Henegouwenstraat
Henegouwenstraat
Henegouwenstraat
Henrick de Keijserplein, Lutmastraat, ToLstraat
Henrick de Keijserstraat 14-16
Henrick de Keyserplein 13-29, Pieter Aertszstraat 3
Herengracht 10
Herengracht 124
Herengracht 179-197, Driekoningenstraat 4, Singel 194-198
Herengracht 196-202
Herengracht 223-225
Herengracht 237
Herengracht 255
Herengracht 256
Herengracht 332-336
Herengracht 344-346, Herengracht 344-346
Herengracht 410-412
Herengracht 43 en 522, Keizersgracht 341-343, 448, Zeedijk 92, Herengracht 43 en 522, Keizersgracht 341-343, 448, Zeedijk 92
Herengracht 437
Herengracht 542-556
Herengracht 94
Herenstraat 2-6
Herenstraat 30-32
Herenstraat 30-32
Herikerbergweg 200, 280, 290
Herikerbergweg 292-342
Herman Poortstraat 17
Herschelstraat 2-4
Hertingenstraat 32-98
Hertzogstraat 2-20, Laing s Nekstraat 1-18, Magersfonteinstraat 1-11, Retiefstraat 30-56, Tugelaweg 32-49
Het Funen
Hetty Blokstraat 2-92
Hilversumstraat 316-340
Hobbemakade 30a-30e, Pieter De Hoochstraat 9a-9e
Hobbemakade 30a-30e, Pieter De Hoochstraat 9a-9e
Hobbemakade, Nic. Maesstraat
Hobbemastraat 22-24
Hoekenes 51B, Nieuwe Osdorpergracht 716-720
Hoekenes 51b-1-b2, Van Suchtelen van de Haarestraat 337-363 Fröbelstraat 56, e.v.
Hoekenespad 48-82, Nieuwe Osdorpergracht 221-249
Hoekenespad 84-112, Hoekenesplantsoen 5-33, Nieuwe Osdorpergracht 251-279
Hoekenrode 1-10
Hof van Eden 1-12, Tuin van Hera 1-22
Hofgeest 2-340, Hofgeest 2-340
Hofmeyrstraat 16-18, Pres. Steynstraat 6-10
Hofmeyrstraat 21-125, Transvaalk ade 120, Kraaipanstraat 60-80
Hofmeyrstraat 6-14, Pres. Steynstraat 12-20, Pres. Steynplantsoen 1-7
Hofwijckstraat 42-120, Leeuwendalersweg 4-52
Hogehilweg 22
Hogevecht
Hogevecht
Hogevecht 138c
Holendrechtstraat 9-21
Honigstraat, Ringweg A10 Noord, Zuideinde (Twiske-West)
Hoofdweg 375-397
Hoofdweg 405-431, Jan van Galenstraat 184-186
Hoofdweg 495
Hoogoord 4-90/93-138/141-227/, Hoogoord 230-275
Hoogoorddreef 1
Hoogoorddreef 55
Hoogoorddreef 66
Hoogte Kadijk 108-110, Laagte Kadijk
Hoogte Kadijk 108-110, Laagte Kadijk 44
Hoogte Kadijk 112-150
Hoogte Kadijk 171-175
Hoogte Kadijk 179
Hoogte Kadijk 197-405, Nieuwe Vaart
Hoogte Kadijk 25-27, Nieuwe Vaart 12
Hoogte Kadijk 28/212B, Laagte Kadijk 12-14/30-33
Hoogte Kadijk 401
Hoogte Kadijk 410-418
Hooiverletstraat 71 - 91, Barkasstraat 84 - 102, Galjootstraat 113 - 141, 112 - 166, Barkentijnkade 111 - 135, Windjammerdijk 82 - 110
Hooivletstraat 160, Smalschipstraat 23-33
Hooivletstraat 80-158
Hoopende Swaen 1- 47, 2-64, Oossaander Hoop 38-52, 53-71, Stoombootweg 31
Hoorneboeg 1
Hoptillepad 4-370, Horstenberg 2-272
Hortusplantsoen 1-3
Hortusplantsoen 4
Hortusplantsoen 6, Hortusplantsoen 6
Houthavenkade 89-93, Haparandadam 2A-B
Houthavenkade 95-99, Haparandadam 2E
Houthavenweg 13-175, Haparandaweg 8-338
Houtmankade 40-46, Van Noordtkade 1-9
Houtmanstraat 1-93, Planciusstraat 8-18
Hoytemastraat, J Sluijterstraat, Jan Tooropstraat 4-6
Hudigstraat, D.L. Jzn., Panamakade, Tenderstraat, Hudigstraat, D.L. Jzn., Panamakade, Tenderstraat
Hugo de Vrieslaan 13-53, Flammarionstraat 2-20, 23, Pasteurstraat 2-20, De Sitterstraat 1-19, Fibigerstraat 1-19, Berzeliusstraat 23
Huidekopersstraat 25-29
Huidekoperstraat 13-17
Huidekoperstraat 22,24, Pieter Pauwstraat 3, Weteringschans 134, Huidekoperstraat 22,24, Pieter Pauwstraat 3, Weteringschans 134
Huidekoperstraat 26-28
Huiswoudstraat 1-7, Muiderlaan 329-349
Huiswoudstraat 2-70, Muiderlaan 351-357, Woiskistraat 4
Hullenbergweg 353, 369
Hullenbergweg 385
Humbert Delgadoplein
Huntum
Huntum 14-15
Huntum 16
I. Kantemanplein, Örehof, Pond Sterlinglaan
Ibizastraat
Ibizastraat
Ibizastraat
Ibizastraat
Ibizastraat
Ihurglaan
IJburglaan
IJburglaan
IJburglaan
IJburglaan
IJburglaan
IJburglaan
IJburglaan 1038-1102, Lumièrestraat 11
IJburglaan 1153-1277, Diemerparklaan 48-80, Maria Austriastraat 530-550, Profiltigracht 1-31
IJburglaan 1279-1293, Kiekstraat 1-101
IJburglaan 1295-1359, Sem Presserhof 2-70, Kiekstraat 14-20
IJburglaan 1295-1359, Sem Presserhof 2-70, Kiekstraat 14-20
IJburglaan 1391-1471, Lumièrestraat 2-32, Maria Austriastraat 700-736, Willy Mullenskade 1-29
IJburglaan 1420-1502
IJburglaan 1491-1501, Besnyöstraat 26-34, Julius Pergerstraat 14-280
IJburglaan 173-449
Ijburglaan 175-223, 273-305, 345-365, 405-411, Haringbuisdijk 2-36
IJburglaan 354-420, Pedro de Medinalaan 2-10, 70-124, Jan Olphert Vaillantlaan 1-31, Francisco Faleirostraat 1-37
Ijburglaan 467-549, Cas Oorthuyskade 2-36
IJburglaan 551-725, Daguerrestraat 3-53, Joris Ivensplein 2-116, Johan van de Keukenstraat 2-150
IJburglaan 837-1099, Diemerparklaan 17-25, Maria Austriastraat 128-254, Talbotstraat 4-46, Gerard Ruttenhof 1-31
IJburglaan 846-850, 858-862,872-874, 880-920
IJburglaan 846-850, IJburglaan 858-862, IJburglaan 872-874, IJburglaan 880-920
IJburglaan 922-1036, Kiekstraat 2
IJburglaan, Maria Austriastraat
IJburglaan, Talbotstraat, Maria Austriahof,Alexandrine Tinnehof, Nicolaas Hennemanhof
IJdok 1-31
IJdok 10-42 en 161-185
IJdok 2-86
IJdok 37-157
IJdoornlaan 269A1-269 G6
IJpromenade 1
IJsbaanpad 1-5
IJsbaanpad 12
IJweg, Veemkade
Ingelandenweg 1, Osdorper Ban 1601-1735, Stormvloedkeringstraat 4-32, 3-21, Waterschapstraat 4-22
Insulindeweg 110-120 Palembangstraat 43-65 Sumatrastraat 104-108
Insulindeweg 5-27, Riouwstraat 1-3, Tweede Atjehstraat 2-10
Internetstraat 10
Internetstraat 15-17
Internetstraat 18
Inurglaan
Isaac Titsinghkade 123-253, Van Reedestraat 171
Isaac Titsinghkade 6, Rumphiusstraat 5
Isabella Richaardsstraat, Raden Adjeng Kartinistraat, Oermilla Tewariestraat, Raden Adjeng Kartinistr., I. Richaardsstraat, Oermilla Tewariestraat
Isolatorweg 36, Elementenstraat 25
Isolatorweg 45
J. Evertsenstraat 137-137A, Mercatorplein 47-53
J. van Schaffelaarplantsoen 1-35, Akbarstraat 2-36, Leeuwendalersweg 29 en 31, Bos en Lommerweg 246 en 248
J.F. Hengelstraat, Seinwachterstraat
J.M. Coenenstraat 4-6
J.M. Keynesplein 2-10
J.P. Kloosstraat 32-95, Eeuwige Jeugdlaan 36
Jaagpad 48
Jaap Edenstraat 13-16, Eduard Meijerstraat 11-14, Hendrik Bulthuisstraat 13-16, Brediusstraat 11-14, Willem Mulierhof 25-31, Del Court van Krimpenstraat 11-14
Jaap Speyerstraat 1-139
Jaap Speyerstraat 163-179, Jan Vrijmanstraat 62-110, Loet C. Barnstijnstraat 32-42, Nico Jessekade 69-99
Jaargetijden 10-58
Jachthavenlaan
Jacob Geelstraat 38
Jacob Geelstraat 38
Jacob Geelstraat 42
Jacob Geelstraat 56-142, Justus Halbertsmastraat 51-113
Jacob v Arteveldestraat
Jacob v Lennepkade 237 t/m 247, Pieter Langendijkstr. 1 t/m 11
Jacob van Lennepkade 133-143
Jacob van Lennepkade 265-275
Jacob van Lennepstraat 16-22
Jacob van Lennepstraat 271-297
Jacob van Lennepstraat 309a-e, Lootsstraat 34a-42e
Jacob van Lennepstraat 310-314
Jacoba Mulderplein, Sarphatistraat 154 b+c
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat
Jacques Veltmanstraat 461-1301
James Wattstraat 100
James Wattstraat 77
Jan Bernardusstraat 11-19
Jan Bongastraat 2-12, Johan Coltermanpad 1-20
Jan de Louterpad 5
Jan de Louterstraat 11
Jan de Louterstraat 92
Jan den Haenstraat 41
Jan Evertsenstr. 137-1374a, Mercatorplein 13-55
Jan Evertsenstraat 717
Jan Hanzenstraat 21-21, Ten Katestraat 2-6, Wenslauerstraat 2
Jan Kiststraat 25-203, Oostenburgermiddenstraat 117-119
Jan Luijkenstraat 19
Jan Luijkenstraat 2
Jan Maijenstraat 11-17, Jan Maijenstraat 11-17
Jan Olphert Vaillantlaan 24-48, Cornelis Zillesenlaan 19-46
Jan Olphert Vaillantlaan 50a-c, Luloffstraat 2
Jan Olphert Vaillantlaan 54-76
Jan Rebelstraat 20C
Jan Smitstraat 52-196
Jan Smitstraat 52-196
Jan Tooropstraat 1-7
Jan Tooropstraat 119-137
Jan Tooropstraat 136
Jan Tooropstraat 15
Jan Tooropstraat 15a,b
Jan Tooropstraat 403-631, Jan Evertsenstraat 473-715, Hendrik Werkmanstraat 1-17, 2-56
Jan Tooropstraat 651-1001
Jan Tooropstraat 8-42, Jan Vethstraat 1-11, 19-31, Louise Marie Loeberplantsoen 21-153, 42-106, Thorn Prikkerstraat 91-157
Jan Tooropstraat 95-117, Piet Mondriaanstraat 200-206
Jan van Eijckstraat 47
Jan van Galenstraat 1-29, Marcantilaan 496-500
Jan van Galenstraat 176-178, Hoofdweg 388-390
Jan van Galenstraat 315
Jan van Galenstraat 335, Vande Sande Bakhuijzenstraat 4-6
Jan van Galenstraat 400-408, Laan van Spartaan 8-10, Rinus Michelslaan 2-10
Jan van Galenstraat 41
Jan van Galenstraat 418-680, Laan van Spartaan 40-60
Jan van Galenstraat 704-1426
Jan van Galenstraat, Admiralengracht,Erasmusgracht
Jan van Goyenkade 7
Jan van Schaffelaarplantsoen 2-16, Leeuwendalersweg 25-27, Vrouwengelukhof 1-165, 2-296
Jan van Zutphenstraat 251-447, 751-947
Jan van Zutphenstraat 501-677
Jan van Zutphenstraat 51-225
Jan Vethstraat 2-26, Louise Marie Loeberplantsoen 15-19, 26-40, Suze Robertsonstraat 5-113, Theodoor van Hoytemastraat 16-106, Thorn Prikkerstraat 19-89
Jan Vrijmanstraat 125-171
Jan Vrijmanstraat 2-20, Max de Haasstraat 7-17, Nico Jessekade 1-31
Jan Vrijmanstraat 280-290, Nico Jessekade 195-255, Peter Martensstraat 2-18
Jan Vrijmanstraat 280-290, Nico Jessekade 195-255, Peter Martensstraat 2-18
Jan Vrijmanstraat 323-377
Jan Vrijmanstraat 57-123
Janusz Korczakstraat 73
Java-eiland
Javakade
Javakade
Javakade
Javakade
Javakade 20-21
Javakade 766
Javakade, Seranggracht, Bogortuin
Javaplantsoen
Javaplantsoen 124, Kramatweg 52
Javaplantsoen, Kramatweg
Javaplein 20-38, Benkoelenstraat 1-12, Balistraat 129-141, Javastraat 128, 130, Langkatstraat 1-12
Javastraat 77-83, Sumatrastraat 41, Balistraat 97-105, 117-119
Joan Muyskenweg 137, Amsterdam-Duivendrecht
Joan Muyskenweg 137, Amsterdam-Duivendrecht
Joan Muyskenweg 15-17
Joan Muyskenweg 150, Amsterdam-Duivendrecht
Joan Muyskenweg 20
Joan Muyskenweg 39, Amsterdam-Duivendrecht
Joan Muyskenweg 4-6
Jodenbreestraat 144-150, Waterlooplein 169-175
Jodenbreestraat 16
Jodenbreestraat, Waterlooplein, Zwanenburgwal
Johan Cruijff Boulevard 135
Johan Huizingalaan 400
Johan Huizingalaan 763a
Johan van de Keukenstraat 152-210, Daguerrestraat 55-111
Johan van der Keukenstraat 3-19, IJburglaan 543
Johan van der Keukenstraat 67-97
Johan van Hasseltkade 201-259
Johan van Hasseltkade 202-306, Christoffelkruidstraat 21, 29
Johan van Hasseltweg 2-32
Johan van Hasseltweg 39
Johan van Hasseltweg, Meeuwenlaan,Kievitstraat
Johann Siegerstraat 2-4
Johannes Vermeerstraat 31
John Blankensteinstraat 1-47
John Blankensteinstraat 49-67, Rie Mastenbroekstraat 9-75, 205, Steve van Dorpelpad 2-8, 33-39, 112, Faas Wilkesstraat 2-8, Hannie Termeulenpad 1-7
John Blankensteinstraat 73-109
John Hadleystraat 2-6
John M. Keynesplein 1-27, 33
John M. Keynesplein 2
Jollemanhof 19-73
Jollemanhof 2-20
Jollemanhof 22-152
Jonathanhof 1-21, 2-30, Bellefleurhof 19–39, 20–42
Jonghkade, J. de, Kraanstraat, W., Jonghkade, J. de, Kraanstraat, W.
Jongkindstraat 120-252, Johan, Willem van Konijnenbergstraat 21-35, Jongkindstraat 120-252, Johan, Willem van Konijnenbergstraat 21-35
Joris Ivensplein 5-17, Piet Zwarthof 6-8,5-11, 27-33, 53-57, Erich Salomonstraat 14-20, 26-36, 40, 44, 48-54
Joris Ivensplein, Piet Zwarthof
Joris Ivensstraat, Johan van der Keukenstraat, Erich Salomonstraat
Joris van den Bergweg 103 oost, 103 west
Joubertstraat 15a-d
Juliana van Stolbergstraat 1-51, Louise de Colignystraat 2-54, Bestevaerstraat 232-238
Juliana van Stolbergstraat 20-22
Julianaplein 1
Julianaplein 41-118, Bertrand Russellstraat 1-9, Hugo de Vrieslaan 18-352
Julianaplein 6-30
K. Breurstraat, Krijn Breurstraat
K.Leidsedwarsstr. 151
Kaapstadweg 25
Kaapstadweg 34
Kaapstadweg 36
Kaapstadweg 37
Kaapstadweg 38
Kaapstadweg 50
Kabelgastkade, Pompmanstraat
Kabelgastkade, Scheepstimmermanstraat
Kabelgastkade, Scheepstimmermanstraat
Kadoelenweg 167-171
Kadoelenweg 239, Kadoelenweg 239
Kadoelenweg 360-366, De Kluftstraat 1-11, 4-22, De Leggende Osstraat 1-10, Groene Ridderhof 1-2, Groene Ridderpad 1-4, Mariahoevepad 1-10, Molen ’t Haasjepad 1-3
Kalfjeslaan 370
Kalkoenstraat 11
Kalverstraat 156, Spui 15-19, Voetboogstraat 1a-d/7a-f
Kalverstraat 18, Jonge Roelensteeg 1-13
Kalverstraat 203
Kalverstraat 218-220, Singel 451-463
Kalverstraat ca. 212-222, Singel 451-457
Kamerlingh Onneslaan 12-32
Kamperfoelie weg, Metaalbewerkerweg
Kamperfoelieweg, Metaalbewerkerweg
Kanaalstraat 102E-102P
Kanaalstraat 107-111., Staringstraat 22-36, Wilhelminastraat 114-116
Kanaalstraat 143, Pieter Langendijkstr.13 t/m 27, Wilhelminastraat 150
Kanaalstraat 78-90
Kanaalstraat 98-100
Kaneelappelstraat 4-80, Boomgaardlaan 100, Jonagoldstraat 1
Kaneelappelstraat 82-126, Paradijsappelstraat 5-31, Jonathanhof 2-24
Kantemanplein 60-70, Iwan, Reitsmakade 16-27, A., Kantemanplein 60-70, Iwan, Reitsmakade 16-27, A.
Kantershof 634
Karel Doormanstraat 1 10-112
Karel Doormanstraat 125
Karel du Jardinstraat 49-59
Karel du Jardinstraat 54-56
Karel du Jardinstraat 61-65
Karel du Jardinstraat 67
Karel Klinkenbergstraat 1, Jan Tooropstraat 139-141
Karel Klinkenbergstraat 40
Karperweg 19-25, Karperstraat 6
Karspeldreef 1450-1456
Karspeldreef 2
Karspeldreef 4, Bullewijkpad 3
Karspeldreef 501-505
Karspeldreef 62-1878
Karthuizerdwarsstraat 22-
Karthuizerplantsoen 1-2
Karthuizersdwarsstraat 10-14, Karthuizersstraat 4-8, Lindengracht 217-219, Tichelstraat 7-19, Westerstraat 218-240, 2e Boomdwarsstraat 4-8
Karthuizersstraat 9
Kastanjelaan 65-83, Kostverlorenstraat 933-947
Kastanjeplein 170-190, Derde Oosterparkstraat 248
Kattenburgergracht 23, Kattenburgergracht 23
Kattenburgerplein 1
Kattenburgerplein 49-75, Kattenburgerstraat 2-8
Kattenburgerstraat 7
Kattenburgerstraat 7
Kattenburgerstraat 7, gebouw 39
Kattengat 1
Kattengat 10
Kattenlaan 1-12
Kea Boumanstraat 152-176, Leo Hornstraat 305-311
Kees Broekmanstraat 101-464
Kees Broekmanstraat 466-534
Kees Broekmanstraat 606-732, Leo Hornstraat 3
Keienbergweg 64
Keizergracht 231A, Hartenstraat 32-36
Keizerrijk 3-7, Spuistraat 199-205, 215-217, Wijdesteeg 4-68
Keizersgracht 122, Laurierstraat 63-65, Prinsengracht 299-307
Keizersgracht 124-126
Keizersgracht 18
Keizersgracht 217/219/225, Langestraat, Lijnbaansgracht 373-374, 2e Egelantiersdwarsstr 26, Nieuwe Achtergracht 2-4 en 6, Oude Schans 79/81, Rozengracht 110, Singel 94, Singel 306/Treefsteeg, Torensteeg 4-6
Keizersgracht 218A
Keizersgracht 24
Keizersgracht 268-270
Keizersgracht 281-287
Keizersgracht 324
Keizersgracht 361, 365, 369, Keizersgracht 361, 365, 369
Keizersgracht 401
Keizersgracht 428-432
Keizersgracht 444-446
Keizersgracht 489
Keizersgracht 491
Keizersgracht 515-517, Nieuwezijds Voorburgwal 308, Singel 115, Spuistraat 86-88 / 263-265
Keizersgracht 606
Keizersgracht 634-636
Keizersgracht 637-1t/m 7
Keizersgracht 646 A-G
Keizersgracht 647
Keizersgracht 710
Keizersstraat
Keizersstraat, Dijkstraat
Kempenaerstraat 165, de, Reenenstraat 15-17, van, Kempenaerstraat 165, de, Reenenstraat 15-17, van
Kerdijkhof 2-190
Kerdijkhof 5-17, Teldershof 1-115, 2-114
Kerkstraat 148
Kerkstraat 210-218
Kerkstraat 329
Kerkstraat 333-343
Kerkstraat 342
Kerkstraat 391
Kerkstraat 58-60
Keurenplein 11-53
Kiekstraat 103-109, Cor van Weelehof 1-23, Maria Austriastraat 552-638
Kiekstraat, IJburglaan
Kiekstraat, Maria Austriastraat,Lumierestraat
Kinkerstraat 216-222
Kinkerstraat 56-74, Da Costakade 166-170
Klaas Katerstraat
Klaas Katerstraat, Pieter Calandtoren
Klapmutsenveem 2-186, Oostelijke Handelskade 1-131
Klaprozenweg 35-37
Klaprozenweg 91
Klaprozenweg, Strekkerweg
Klaroenstraat 1-35, 54-82, Kleefkruidstraat 24-70, Kleine Pimpernelstraat 1-19, 54-92, Klaverbladstraat 1-35, 54-98, Klieverinkweg 1-47
Klaroenstraat 2-52, Klaverbladstraat 2-52, Kleefkruidstraat 1-22, Kleine Pimpernelstraat 2-52
Klaroenstraat 2-52, Klaverbladstraat 2-52, Kleefkruidstraat 1-22, Kleine Pimpernelstraat 2-52
Kleiburg 22-32, 222-1032
Klein Echtenstein
Kleine Bickersstraat, Grote Bickersstraat
Kleine Bickersstraat, Grote Bickersstraat
Kleine Gartmanplantsoen 15-19, Korte Leidse Dwarsstraat 38-42
Kleine Wittenburgerstraat
Kleine Wittenburgerstraat
Kleine-Gartmanplantsoen 31
Klinkerweg 1-2, Scheepsbouwweg 121-193, Tuigerstraat 1-3, Werktuigstraat 64-76
Klokkenbergweg 29
Klönne Plein 10-12
Klönne Plein 2-8
Klönne Plein 3
Kloveniersburgwal 23, Klovenierssteeg 2
Kloveniersburgwal 29
Kloveniersburgwal 41
Kloveniersburgwal 77-81
Kloveniersburgwal 87-89, Groenburgwal 24
Knollendamstraat 56-116, 73-179, Polanenstraat 62-80, 111-119, Spaarndammerplantsoen 1-7, 2-22, Wormerveerstraat 198-204, Houtruikstraat 99
Knollendamstraat 89-179, Polanenstraat 111-119, Spaarndammerplantsoen 1-7, Wormerveerstraat 200-204
KNSM laan
Ko van Dijkhof 3-30, Grasweg 72-74
Ko van Dijkhof 41-102
Koenenkade 10-12
Koestraat 13-13A
Koestraat 16 en 20
Kogeldistelstraat 4-24, Mariadistelkade 3-25, Melkdistelstraat 1-23, Speerdistelstraat 12-38
Koivistokade 36
Koivistokade 56
Koivistokade 58
Koivistokade 60
Kolksteeg 2
Kollenbergweg 1
Kombuisweg 2
Kometensingel 168-182
Konijnenstraat 7, 9
Koningin Wilhelminaplein 1010-1148
Koningin Wilhelminaplein 29
Koningin Wilhelminaplein 596-854
Koningin Wilhelminaplein 880-1008
Koninginneweg 1
Koninginneweg 62
Koningshoef
Koningshoef
Koningshoef
Koningslaan 32-38
Koningslaan 39
Koningslaan, Oranje Nassaulaan ?
Koningsplein 15, Herengracht 441
Koningsplein 2-14, Singel 468
Koopvaardersplantsoen 3-17
Koos Vorrinkweg 5
Korte Korsjespoortsteeg 8
Korte Leidsedwarsstr.31A,B,C,D
Korte Leidsedwarsstraat 10-38, Korte Leidsedwarsstraat 10-38, Lange Leidsedwarsstraat 29-43
Korte Leidsedwarsstraat 55-62
Korte Meerhuizenstr, Meerhuizenplein, Meerhuizenstraat, Uithoornstraat, Borsenburgplein, Holendrechtstraat
Korte Ouderkerkerdijk 1
Korte Ouderkerkerdijk 32
Korte Ouderkerkerdijk 32
Korte Ouderkerkerdijk 3A-3F
Korte Ouderkerkerdijk 3G-3P
Korte Ouderkerkerdijk 45
Korte Ouderkerkerdijk 5
Korte Ouderkerkerdijk t.o. 7
Korte Papaverweg 4
Korte Prinsengracht 18
Korte Schimmelstraat 3-11, Schimmelstraat 33
Kortenakenstraat, Laan van Wlaanderen, Oostakkerstraat, Sint Hubertuspad, Borgloonstraat
Kortrijk RI2-
Kortvoort
Kortvoort 60
Kortvoort 60
Kortvoort 61
Kortvoort 73
Kostverlorenvaart, Buyskade
Kouwenoordweg 1-65, Korianderstraat 1-42, Komijnstraat 1-55, Kousenbandstraat 1-51, Koolrabistraat 1-3
Kraaiennest 5
Kraaipanstraat 54-56
Kraanspoor 12-58
Kraanspoor 19-29, NDSM-straat 1, ms. Oslofjordweg 711
Kraanspoor 3, 7, tt. Vasumweg 77, mt. Lincolnweg 14-18, ms. Oslofjordweg 36-172
Krabbendamstraat 12-28, 40-66, Limmenstraat 91-271, Slootdorpstraat 1-57
Krabbendamstraat 21-37, Balgzandstraat 112-128, Slootdorpstraat 141-155, Midwoudpad 34-66
Kramatweg 11-23
Kramatweg 20A
Kramatweg 94-96, Spaarndammerstraat 620-622, Valentijnkade 64-67
Kramatweg, Zeeburgerdijk, Kramatweg, Zeeburgerdijk
Kratontuin
Krelis Louwenstraat 5, Sara Burgerhartstraat 19-21
Krijn Taconiskade 1
Krijn Taconiskade 1-567, Eva Besnyöstraat 1-9
Krijn Taconiskade 2-266, Eva Besnyöstraat 11,29,31
Krijn Taconiskade 304-408, Frans Zieglerstraat 2-154, Mata Harihof 1-12, Pampuslaan 27-43, Pieter Oosterhuisstraat 3-97
Krijn Taconiskade 412-422
Krijn Taconiskade 44
Krom Boomssloot 12
Krom Boomssloot 57-61, Oudeschans 70-72
Krommehoekstraat 2-134, Kortvoort 71-79, Klateringpad 2-10, 7-13, Kortwoudepad 1-11, 10-18, 31-89, Kopkewierpad 1-9
Krommeniestraat 1-135, 2-4
Krommertstraat 6-8, Jan Evertsenstraat 18
Krugerplein 8 t/m 16, Majubastraat 6 t/m 24 (even)
Kruisherenpad, Pieter van der Werfstraat,Ruys de Beerenbrouckstraat, Albardagracht
Kruislaan
Kruislaan 126
Kruislaan 261
Kruislaan, Middenweg
Kruislaan, Middenweg
Kruitberg
Kruitberg
Kruitberghof 4-31, 37-60, 69-117, Karspeldreef 1169-1383
Kruitberghof 4-31, 37-60, 69-117, Karspeldreef 1169-1383
Krulslaplantsoen, Krombekstraat, e.a.
Kruysweerstraat 241-327, Eerste Amstelvlietpad 5-33, Oostermeerstraat 1-9
Kuiperbergweg 13
Kuipersstr 90-106, Kuipersstr 118-126, Ceintuurbaan 376-384 en 394-398, Rustenburgerstr. 118-122, Van Woustraat 96-102 /122-128
Kuipersstraat 125-135, 157-199, Rustenburgerstraat 130, 156-158
Kuipersstraat 125-135, 157-199, Rustenburgerstraat 130, 156-158
Kuipersstraat 143, Rustenburgerstraat 140
Kuipersstraat 170
Kuipersstraat, Rustenburgerstraat
Kwekerijlaan 2, 36-40, Boomgaardlaan 43-49, 59-65, Suikerpeerpad 1-5, 41, Moestuinlaan 3-9, Goudbalpad 2, Vijgepeerpad 1-5, Kampervenuspad 2-4, Juttepeerpad 1-5
Kwekerijlaan 4-34, Suikerpeerpad 7-13/19-35/24-30, Goudbalpad 5-11/21-27/20-26/34-40, Vijgepeerpad 7-13/19-25/31-37/36-42, Kampervenuspad 7-29/20-26/34-40, Juttepeerpad 7-13/19-25/31-37/36-42/44-46, Moestuinpad 51-53, Winterjanpad 7-10/23-29
Kwelderweg 10-22, Dijkgraafplein 44-56
Kwelderweg 5, Akerwateringstraat 4a-v, 56-74
Kwintsheulstraat 2-100, Loosduinenstraat 1-105, Rijswijkstraat 20-28
La Guardiaweg 55-61, Gatwickstraat 2-6, Hatostraat 10-28
la Meye, Monte Perdido, Monte Adi, Otura
la Meye, Monte Perdido, Monte Adi, Otura
la Meye, Monte Perdido, Monte Adi, Otura
Laagte Kadijk 1-2
Laagte Kadijk 17
Laagte Kadijk 51-58
Laan der Hesperiden
Laan van Spartaan 20-38, Rinus Michelslaan 1-343
Laan van Vlaanderen 141
Laarderhoogtweg 20
Ladogameerhof
Ladogameerhof
Ladogameerhof, Nisserstraat
Ladogameerhof, Nisserstraat
Laing’s Nekstraat 66, Transvaalkade 38-40
Lambertus Zijlplein
Lamonggracht, Sumatrakade
Lamonggracht, Sumatrakade
Lampenistenstraat, Panamakade
Land van Cocagneplein 12-48, Oranje-Vrijstaatkade 23-69, Oranje-Vrijstaatplein 3-40, Waldenlaan 2-16
Land van Cocagneplein 3, Polderweg 92, 96, 102-166, 170-264, Waldenlaan 3-181
Landsmeerderdijk 18-22
Landsmeerderdijk 213
Landsmeerderdijk 28-30
Landsmeerderdijk 40-42
Landsmeerderdijk, Stoombootweg (bwnr. 2 A/B), Landsmeerderdijk, Stoombootweg (bwnr. 2 A/B)
Langbroekdreef 10
Lange Leidsedwarsstr.67-69
Lange Leidsedwarsstraat 35
Lange Stammerdijk
Lange Vonder
Lanseloetstraat 45
Lauriergracht 103/105, Elandsstraat 150A
Lauriergracht 116a-z
Lauriergracht 27
Laurierstraat 109
Laurierstraat 246
Laurierstraat 68
le Rozendwarsstraat 1-3, Rozengracht 91
le Schinkelstraat 18 , Schinkelhavenstraat 15-17, 23-25 en 29-31 , Schinkelkade 12-13 en 15
le Tourmalet
le Tourmalet
Lederambachtstraat 2-66, Lodijkestraat 1-14, Ekingenstraat 2-66, Hertingenstraat 2-28
Leen Jongewaardkade 43-65
Leen Jongewaardkade 7-29
Leen Jongewaardkade 75-95
Leeuw van Vlaanderenstraat 2-120
Leeuwendalersweg 252-398
Leeuwendalersweg 65-183, Meimorgenstraat 1-29, Elfendansstraat 2-36, Akbarstraat 1 -121, Leeuwendalersweg 49-51
Leeuwenhoekstraat
Leeuwenhoekstraat 4-7, Swammerdamstraat 31, 1e Boerhaavestraat 11-13
Leibnizstraat 2-28, Schopenhauerhof 1-41, Socratesstraat 22-26
Leibnizstraat 3, 13-155, Socratesstraat 30, Bierens de Haanstraat 24-28, Confuciusplein 1-97
Leidekkerssteeg 19, Sint Jansstraat 13, Warmoesstraat 159
Leidsegracht 106, Raamdwarsstraat 9, 11, Leidsegracht 106, Raamdwarsstraat 9, 11
Leidsekade 100-102
Leidsekade 92-93
Leidsekruisstraat 34-36
Leidseplein 26
Leidsestraat 100, Lange Leidsedwarsstraat 70
Leidsestraat 106-108
Leliegracht 40
Leo Hornstraat 101-293
Leo Hornstraat 15-99
Leuvenstraat
Leuvenstraat
Lewispad, Oostzee-eilandenlaan, Skyepad, Unstpad, Yellpad, Hebridenlaan
Lia Doranastraat 1-59, Leen Jongewaardkade 31
Lia Doranastraat 4-76, Leen Jongewaardkade 41
Lia Doranastraat 69-151
Lien Gisolfpad 1-3, Mary van der Sluisstraat 364-570
Liergouw 66A-T
Lijnbaansgracht 164
Lijnbaansgracht 187
Lijnbaansgracht 193, Lociersgracht 128-130, 3e Looiersdwarsstraat 12
Lijnbaansgracht 234a
Lijnbaansgracht 246
Lijnbaansgracht 303-304, Nieuwe Weteringstraat 61
Lijnbaansgracht 308-311, Vijzelgracht 59, 2e Weteringdwarsstraat 37-37A
Lijnbaansgracht 365-370
Limmenstraat 1-90, Krabbendamstraat 2-6
Linaeusstraat, Mauritskade 90-91, Von Zesenstraat
Lindengracht 221
Lindengracht 280-288
Lindengracht 83-85
Lindenhoevestraat 1-7, Lindenhoeveweg 3-327, Solitudolaan 4-280
Lindenhoevestraat 11-81, Solitudolaan 414
Lindenstraat 14-26, Egelantiersgracht 542-550, Palmgracht 10
Linnaeusdwarsstraat 20-22
Linnaeushof 44
Linnaeushof 94
Linnaeusstraat 35F
Linnaeusstraat 36, 3e Oosterparkstraat 260 e.v, Vrolikstraat 473 e.v.
Linnaeusstraat 71, Wijttenbachstraat 5-7
Linnaeusstraat 89
Lisdoddelaan
Lisdoddelaan
Lisdoddelaan
Lisdoddelaan
Lisdoddelaan 13
Lisdoddelaan 15
Lisdoddelaan 18-36
Lisdoddelaan 52-66
Lisdoddelaan 53-63
Lisdoddelaan 76
Lisloddelaan 136
Locatellikade 1
Lodewijk van Deysselstr 77, Melis Stokehof
Lodewijk van Deysselstraat 77-89, Melis Stokehof
Loevesteingracht 2-60, Loevesteinkade 1-93, Loevesteinlaan 2-20, Cronenburghlaan 1-47, Oudaenstraat 1-28
Lombokstraat 40
Lontarpalmstraat, Koningspalmplein,Arenpalmstraat,
Looiersdwarsstr.20, 1e
Looiersgracht 41
Looiersgracht 43
Loosduinenstraat 2-104, Maassluisstraat 1-69, Rijswijkstraat 30-42
Loowaard 1, 5, 17, 55
Louis Bouwmeesterstraat 14
Louis Couperusstraat 129
Louis Davidsstraat 101
Louis Naarstigstraat 1
Louise Marie Loeberplantsoen 161
Louterstraat v/h 23. Jan de
Louwesweg 10
Louwesweg 3
Louwesweg 5-231
Lucellestraat 46-84, Wiltzanghlaan 21-27, Hofwijckstraat 1-43
Luchtvaartstraat 9
Ludovicus Imminkpad 2-389
Lumeystraat 47-49
Lumièrestraat 34-56, Maria Austriastraat 1007-1029, Willy Mullenskade 31-53, Erich Salomonstraat 552-574
Lumierestraat, IJburglaan
Lumierestraat, Maria Austriastraat, Willy Mullenskade
Lutkemeerweg 298
Lutmastraat 175
Lutonhof 3-235, Zaventemweg 67
Maassluisstraat 109-243, Voorburgstraat 262-374
Maassluisstraat 256-258, 414-416
Maassluisstraat 475-593, Rodenrijsstraat 2-150, Voorburgstraat 225-521, Vlaardingenlaan 454-598
Maassluisstraat 603-955, Vlaardingenlaan 600
Madurastraat 43-49, Sumatrastraat 54
Magnoliastraat 10-12
Maijenstraat, Jan, Maijenstraat, Jan
Majanggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majanggracht, Seranggracht
Majubastraat 26-34, Majubastraat 26-34
Makassarstraat 100-104 / 116-122, Soembawastraat 52-62
Malvastraat 10-16, Resedastraat 1-9, Duizendschoonstraat 15-29, Hagedoornweg 18-32
Mamixstraat 315, Mamixstraat 315
Manegestraat 6-44
Marcantilaan
Marcantilaan
Marcantilaan 1, 7, 13, 20, 26, 57
Marco Polostraat 287-291, Marco Polostraat 287-291, Vancouverstraat 7-9
Marcusstraat 21-135, Wibautstraat 198-206
Marcusstraat 50
Marcusstraat 50-54
Maria Austriastraat
Maria Austriastraat
Maria Austriastraat 13-31, Talbotstraat23-27, Erich Salomonstraat 58-72, Daguerrestraat 118-124, Bernhard Eilershof 26
Maria Austriastraat 875-919, 933-959, 963-1005, Lumièrestraat 59-85, Kiekstraat 54-94
Maria Austriastraat, Erich Salomonstraat
Maria Austriastraat, Sanne Sanneshof,Diemerparklaa
Maria Montessoristraat 1, Martinus Jan Langeveldstraat 22-38, Prof. R. Casimirstraat 32A
Mariëndaal 11
Mariëndaal 11
Marius Bauerstraat 235
Marius Bauerstraat 28-30, August Allebéplein 43-45
Marius Bauerstraat 401
Marius Bauerstraat, Der Kinderenstraat, T. Prikkerstraat
Marius Bauerstraat, Der Kinderenstraat, T. Prikkerstraat
Marius Bauerstraat, Der Kinderenstraat, T. Prikkerstraat
Marius Meijboomstraat 1-113, Pampuslaan 108-194
Marius Meijboomstraat 22-160, Ben van Meerendonkstraat 75-213, Johan Huijsenstraat 44-54
Markelerbergpad 1-1917, Posbankpad 7
Markengouw 245
Marnixkade 33-36, Marnixplantsoen 1-3
Marnixkade 63-64
Marnixplein 1
Marnixstraat 109-121, 65-85, 89-91,Nieuwe Willemss
Marnixstraat 121A-155 /159-161, Marnixstraat 159/161, Nieuwe Willemsstraat 1 t/m 5
Marnixstraat 394-404
Marnixstraat, Nieuwe Willemstraat
Marnixtraat 234-244
Maroastraat 50
Maroastraat 77
Maroastraat 79
Maroastraat 83, 93, 103, 113
Marskramerstraat 122-220
Martin Luther Kingpark 1
Martin Niemollerstraat 2-20 , Bijlmerdreef 564-694, Milovan Djilasplein 2-40, 1-11, Claus van Amsbergstraat 100-120, Sean Macbridestraat 2-54
Martini van Geffenstraat, Osdorpplein, Van Suchtelen van de Haarestraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat
Mattenbiesstraat 11-17, Mattenbiesstraat 31-37, Mattenbiesstraat 173-179, Mattenbiesstraat 193-199, Zwanebloemlaan 10-20, Zwanebloemlaan 44-54, Zwanebloemlaan 252-264, Zwanebloemlaan 286-296
Mattenbiesstraat 182-186, 190
Mattenbiesstraat 2-72
Mattenbiesstraat 95-105, Mattenbiesstraat 115-121, Mattenbiesstraat 135-141, Mattenbiesstraat 151-161, Zwanebloemlaan 198-220
Mattenbiesstraat 96
Mattenbiesstraat, Mattenbiesstraat 163-199, Ruisrietstraat 3, Vennepluimstraat 2
Mattenbiesstraat, Ruisrietstraat, Vennepluimstraat, Zwanebloemlaan
Maurice Ravellaan 4
Mauritskade 114t/m116, Pontanusstraat 11/m5
Mauritskade 17A
Mauritskade 56
Mauritskade 57
Mauritskade 58
Mauritskade 93 - 95
Max de Haasstraat 8-16, Jan Vrijmanstraat 22-60, Nico Jessekade 33-67, Maurits Bingerplantsoen 7-17, 2-12, Loet C. Barnstijnstraat 3-13
MediArena 2, Duivendrecht
Meer en Vaart 157
Meer en Vaart 159
Meer en Vaart 27
Meer en Vaart, Oeverpad
Meerhuizenplein
Meerpad 4-16
Meibergdreef 2-698
Meibergdreef 5
Meibergdreef 7
Meibergdreef 9
Meibergdreef 9
Meibergdreef 9
Melkdistelstraat 22-92, Mariadistelkade 31-79, Kogeldistelstraat 3-17, Driedistelstraat 2-56, Distelweg 70, 74
Memeleiland 1-143
Memeleiland 184-314
Memeleiland 2-178
Menarahof 5-57, Arlandaweg 21-23, Radarweg 476-480
Mendes Da Costahof 32
Mercatorplein 1-11, Hoofdweg 202-209, Spilbergenstraat 158-164
Mercatorplein 1-11, Hoofdweg 303-209, Van Spilbergenstraat 158-164
Mercatorplein 2
Mercatorplein v a 36
Mercatorstraat 11-85
Mesdagstraat 53
Messchaertstraat 1
Middenweg 110
Middenweg 333
Middenweg 69
Middenweg 72
Mien Ruysplantsoen, Azartplein
Milovan Djilasplein 2-40, Sean MacBridestraat 2-54
Minckelersstraat 1-18, Pieter Zeemanlaan 4-40, Hugo de Vrieslaan 85-103, Lorentzlaan 73-95, Daltonstraat 1-9, Van Humboldtstraat 2-25, Stieltjestraat 1-12, Korteweghof 1-36, Oudemanshof 1-36, Saltetstraat 5-14, Van ’t Hofflaan 57-87
Minervahavenweg 3
Minnemoersstraat 2
Moermanskkade 107
Moermanskkade 301-325
Moermanskkade 401-425
Moermanskkade 500-520
Moermanskkade 600
Moermanskkade 71A
Moermanskkade 73-97
Moermanskkade 99-103, Archangelkade 30
Molenwerf 1
Molenwerf 4-10
Molukkenstraat 200
Molukkenstraat 308
Monte Viso
Montelbaanstraat 6-28, Nieuwe Jonkerstraat 62-64, Nieuwe Ridderstraat 55-59
Moreelsestraat 21
Mosplein 18, Mosveld 96-98
Mosplein 6-8, Volewijkshof 1-43, 44
Motorkade 1
Mr. Visserplein 3
mt. Lincolnweg 22, ms. Oslofjordweg 703-705, NDSM-straat 7
Muiderstraat 14-16
Muntplein 2-4
Murdocht Mackenziestraat 2-40, Edmund Halleylaan 76
Museumplein 10
Museumplein 6
Museumstraat 1
Museumstraat 1
N. Lansdorpstraat 2
N. Lansdorpstraat 8, B. Merkelbachsingel 39-247, G.J. Scheurleerweg 2-42, P.L. Marnettestraat 1
Naritaweg 1
Naritaweg 139-149
Naritaweg 177
Naritaweg 193-209
Naritaweg 51
Narva-eiland 1-161
Narva-Eiland 150-252, 169-271
Narva-Eiland 2-144
Nassaukade 12, Wittenstraat 7-17
Nassaukade 159-160
Nassauplein, de Wittenstraat 1
Nassaustraat, 2e, de Wittenkade 107, de Wittenstraat 112
NDSM-pier 3
NDSM-plein 1
NDSM-Plein 28
NDSM-Plein 78
NDSM-straat 15-189, ks. Ibisplantsoen 2-66, ms. Oslofjordweg 689-697, mt. Lincolnweg 27-29
NDSM-straat 6, 10-12, Kraanspoor 37-41, Lincolnweg 38-40, Werfstraat 7
Netwerkweg 12
Netwerkweg 13
Netwerkweg 21
Netwerkweg 51
Nico Jessekade 113 - 143
Nicolaas Berchemstraat 7-9
Nicolaas Ruychaverstraat 42-196, Lambertus Zeilplein 6, Willem Baerdesenstraat 1
Nicolaas Witsenkade 27
Nicolaas Witsenstraat 19
Nicolaas Witsenstraat 21, Nicolaas Witsenkade 30, Nicolaas Witsenstraat 21, Nicolaas Witsenkade 30
Nicolaas Witsenstraat 3-5
Nieuw Herlaer 18-20
Nieuw Sloten WZW
Nieuwe Achtergracht 129
Nieuwe Achtergracht 140-144
Nieuwe Achtergracht 166
Nieuwe Achtergracht 166
Nieuwe Achtergracht 170
Nieuwe Doelenstr 1-9, Oude Turfmarkt 151-153
Nieuwe Hemweg 12-15
Nieuwe Hemweg 2
Nieuwe Herengracht 115, Nieuwe Herengracht 115
Nieuwe Herengracht 18A
Nieuwe Hoogstraat 28 en 30
Nieuwe Jonkerstraat 4, Nieuwe Ridderstraat 5
Nieuwe Jonkerstraat 50-60, Nieuwe Ridderstraat 43-53
Nieuwe Keizersgracht 15-17
Nieuwe Keizersgracht 570-802
Nieuwe Keizersgracht 62-64
Nieuwe Keizersgracht 66-72
Nieuwe Kerkstraat 156
Nieuwe Kerkstraat 37-67, Nieuwe Kerkstraat 37-67
Nieuwe Kerkstraat 5, 7
Nieuwe Laan 4-6, 10
Nieuwe Laan, Osdorperban
Nieuwe Leeuwarderweg
Nieuwe Leeuwarderweg
Nieuwe Leeuwarderweg 30
Nieuwe Leliestraat 138
Nieuwe Leliestraat 93-99, 105-109, Nieuwe Leliestraat 124-126,186-188
Nieuwe Looiersstraat 116-118
Nieuwe Looiersstraat 120-122
Nieuwe Looiersstraat 25-27
Nieuwe Nieuwstraat 16-18
Nieuwe Oostenburgerstraat 1-2
Nieuwe Oostenburgerstraat 3-20, Nieuwe Oostenburgerdwarsstraat 1-11, Oostenburgervoorstraat 59, 61, 79, Oostenburgerdwarsstraat 1
Nieuwe Osdorpergracht 362-440, Don Boscostraat 10-16, Jan Celestraat 9-11, Osdorpplein 1011-1014
Nieuwe Osdorpergracht 678-714
Nieuwe Passeerdersstraat 2-318, Marnixstraat 342
Nieuwe Prinsengracht 3-7
Nieuwe Teertuinen 1 1-14
Nieuwe Teertuinen 15-16
Nieuwe Teertuinen 15-16
Nieuwe Uilenburgerstr. 105-127, Nieuwe Uilenburgerstr. 105-127
Nieuwe Uilenburgerstraat 116
Nieuwe Uilenburgerstraat 7-11
Nieuwe Uilenburgerstraat 91
Nieuwe Weteringstraat 49-71, Derde Weteringdwarsstraat 14a-f
Nieuwebrugsteeg 30-32
Nieuwendammerdijk 343 A-C, Nieuwendammerstraat 2 A-D
Nieuwendammerkade 22
Nieuwendammerkade 28C
Nieuwendijk 196
Nieuwendijk 74-76, Nieuwezijds Armsteeg 8
Nieuwendijk 8
Nieuwendijk, Nieuwe Nieuwstraat 20
Nieuwevaart 11, Nieuwevaart 11
Nieuwevaart 5-9
Nieuwevaartweg 43-61, Amsterdam Rijnkanaal 1A-B
Nieuwezijds Voorburgwal 116-118
Nieuwezijds Voorburgwal 225
Nieuwezijds Voorburgwal 67
Nieuwmarkt 13-15, Sint Antoniesluis 4-6
Nieuwpoortstraat 80-96, Den Brielstraat 2-6
Nijenrodelaan 18-36, Nijenrodehof 1-20, Zuylenlaan 13-19
Nobelweg 6
Noordbrabantstraat 15-17
Noorderakerweg
Noorderakerweg
Noorderakerweg
Noorderakerweg 100, Noorderakerweg 100
Noorderakerweg 271
Noorderakerweg, Noorderakerweg
Noorderstraat
Noorderstraat 34-42
Noorderstraat 6
Noordhollandstraat, Radboud
Noordzijde 31
Noordzijde, Slotermeerlaan
Notweg 32-24
Notweg 36
Nova Zemblastr. 8-12
Nwe Prinsengracht 51-53
Nydia Ecurystraat 33-85, Van Gamerenstraat 24
Obiplein 4
Oetewalerstraat
Oetewalerstraat 20-28
Oetewalerstraat 20-28
Oeverpad
Oeverpad 151-204
Oeverzeggestraat
Oeverzeggestraat 10-74
Oeverzeggestraat, Vennepluimstraat
Olympiaplein 31
Ombilinstraat 2-62, Sumatrastraat 166-178
Omval 1/im427 en 421/m208
Onderlangs 18A
Onze Lieve Vrouwesteeg 6-11
Ookmeerweg
Ookmeerweg 238-247, Kreimerswaalstraat 2-22, Steelvlietplein 1-21, Willemskerkestraat 4-14
Ookmeerweg 271
Oossaander Hoop 1-51, 2-36
Oostelijke Flandelskade 33 e.v.
Oostelijke Handelskade
Oostelijke Handelskade
Oostelijke Handelskade
Oostelijke Handelskade 34
Oostelijke Handelskade 753-973
Oostelijke Handelskade 753-973
Oostelijke Handelskade, Rietlanden
Oostenburgergracht 73-75
Oostenburgermiddenstraat 123-179
Oostenburgermiddenstraat 126-178
Oostenburgermiddenstraat 185-265, Soerapatistraat 2-4
Oostenburgermiddenstraat 269-351
Oostenburgermiddenstraat 601-903
Oostenburgermiddenstraat 8-120, Willem Parelstraat 5
Oostenburgervoorstraat 182
Oostenburgervoorstraat 3-51, Touwbaanpark 2-8
Oostenburgervoorstraat 63
Oosterdok 2
Oosterdokskade 143
Oosterdokskade 151
Oosterdokskade 5-63, Simon Carmiggeltstraat 2-4
Oosterdokskade 5-63, Simon Carmiggeltstraat 2-4
Oosterdokskade 65, Harry Banninkstraat 1-129
Oosterdokskade 65, Harry Banninkstraat 1-129
Oosterdoksstraat 4
Oosterpark 89
Oostoever
Oostoever 1
Oostzaanstraat 1-93, Hembrugstraat 257-305, Zaanstraat 209-239
Oostzaanstraat 113 t/m 295, Zaanhof 135
Oostzaanstraat 45
Oostzaanstraat 97-111, 303-315, Spaarndammerdijk 240-299, Zaanstraat 251-389, Hembrugstraat 308-352
Oostzanerdijk 139
Oostzanerdijk 52, 88, 90, 96, 98, 100, Oostzanerdijk 52, 88, 90, 96, 98, 100
Oostzanerdijk 87-95
Oostzee-Eilandenlaan, Ionaplein, Akersluisweg
Oostzee-eilandenlaan, Ruegenlaan, Whalsaystraat, Akersluisweg, Bormholmstraat, Colonsaystraat
Oostzee-eilandenlaan, Shetlandlaan, Whalsaystraat, Akersluisweg, Barrastraat, Bornholmstraat, Hebridenlaan, Ionaplantsoen
Oranje Nassaulaan 21
Oranje Vrijstaatplein 2
Oranje-Vrijstaatkade 4-64
Orlyplein 1
Orlyplein 2-74
Orlyplein 76
Orteliuskade 2-4, Postjesweg 124
Orteliusstraat 15- 17, Van Middellandtstraat 1-29
Ortler
Ortler 88 t/m 112
Osdorper Ban 1107-1371
Osdorper Ban 1999-2095
Osdorper Ban 700-838, Baden Powellweg 936-978
Osdorper Ban 90
Osdorperban 134-138, Reimerswaalstraat 54-108, Steelvlietplein 55-123, Viveportenstraat 3-25
Osdorperweg
Osdorperweg 104
Osdorperweg 21
Osdorperweg 225, Osdorperweg 225
Osdorperweg 489C
Osdorperweg 697
Osdorperweg 814
Osdorperweg 820-824f
Osdorperweg 872-890
Osdorperweg 90
Osdorperweg 972
Osdorpplein
Osdorpplein
Osdorpplein
Osdorpplein 372 A
Osdorpplein 46-125, 651-741
Osdorpplein 575-624
Osdorpplein 815-991, 880-946
Osdorpplein, Tussenmeer
Ottho Heldringstraat 41-173
Ottho Heldringstraat 7 - 33
Oudaen 6
Oude Braak 19, Sint Jacobsstraat 10-18
Oude Schans 27-29
Oude Turfmarkt 127-129
Oude Z. Achterburgwal 158-160
Oude Zijdsvoorburgwal 40
Oudekerksplein 11, Oudekerksplein 11
Oudeschans 10-D
Oudeschans 5 - 11
Oudezijds Achterburgwal 66A, Oudezijds Voorburgwal 87-89
Oudezijds Armsteeg 6-28
Oudezijds Kolk 3, Geldersekade 14
Oudezijds Voorburgwal 1
Oudezijds Voorburgwal 146
Oudezijds Voorburgwal 147
Oudezijds Voorburgwal 183, Prinsenhofsteeg 5
Oudezijds Voorburgwal 224/226, Warmoesstraat 167-171
Oudezijds Voorburgwal 228-230
Oudezijds Voorburgwal 27, 29, Oudezijds Achterburgwal 22
Oudezijds Voorburgwal 302
Oudezijds Voorburgwal 32-34
Oudezijds Voorburgwal 40
Overhoeksparklaan 130-290
Overhoeksparklaan 2-124
Overhoeksparklaan 2-124
Overhoeksplein 1
Overhoeksplein 2
Overhoeksplein 51
Overschiestraat 17
Overschiestraat 170, Voorburgstraat 201-209
Overschiestraat 170a1-170a45, Voorburgstraat 260a1-260a45
Overschiestraat 170a1-170a45, Voorburgstraat 260a1-260a45
Overtoom
Overtoom 10
Overtoom 13-17
Overtoom 371-373
P.C. Hooftstraat 174-180
Paasheuvelweg 25
Paasheuvelweg 25
Paasheuvelweg 28
Palmstraat 78-88
Pampuslaan 1, Ijburglaan 1681-1725
Pampuslaan 12-24, Eva Besnyöstraat 207-459, Ben van Meerendonkstraat 2-82, Johan Huijsenstraat 1-21d
Panamakade, D.L. Hudigstraat
Panamalaan
Panamalaan 1-8
Panamalaan 188-196
Panamalaan, Borneolaan, Dirk Vreekenstraat
Panamalaan, Rietlandenterras, Van Eesterenlaan, Bomeolaan
Pandoriastraat, Stentorstraat
Papaverhoek 1-3
Papaverhof 3-71
Papaverweg 129-177, Ridderspoorweg 44-52, Boterbloemstraat 1-3
Papaverweg 54
Paradijsplein 24-90
Paradijsplein 8-22, Tuin van Hera 23-28
Parnassusweg 220
Parnassusweg 280
Parnassusweg 300
Parnassusweg 853-1021, Benjamin Brittenstraat 30-36, George Gershwinlaan 539-669, 677-685
Parosstraat
Parosstraat
Passage 100
Passeerdersdw. Str. 7, 2e, Passeerdersstr.47/51,55-59,65
Passeerdersstraat 98 A-B
Passerderstraat 51 L+R
Paterslaan 11-23
Paul Schuitemahof 1-43
Paul van Vlissingenstraat 24
Paul van Vlissingenstraat 2a-8h, Daniel Goedkoopstraat 8-36, Abram Dudok van Heelstraat 3-5
Paul van Vlissingenstraat 8
Paul van Vlissingenstraat 9-11
Pazzanistraat 4
Pazzanistraat 8
PC Hooftstraat 169-181, Prins Hendriklaan 131, Tenierstraat 4 8 6, Vermeerstraat 35, Joh., PC Hooftstraat 169-181, Prins Hendriklaan 131, Tenierstraat 4 8 6, Vermeerstraat 35, Joh.
Pedro De Medinalaan 1,2-36f, 50-54, Francisco Faleirostraat 4-10, Martin Cortesstraat 3-9, Pedro Nunestraat 1-7
Pedro de Medinalaan 126-200, Duarte Pachecostraat 2-10, Jan Olphert Vaillantlaan 105-159
Pedro de Medinalaan 2-10
Pedro de Medinalaan 39-51
Pedro de Medinalaan 53-87
Pedro de Medinalaan 89-91
Pedro de Mendinalaan 11
Peelstraat 171
Peelstraat 2-72
Peter Schatstraat 8
Peter van Anrooystraat 7
Peter van Anrooystraat 8
Peter Wotkehof
Pierre Lallementstraat 1-29, 2-880
Piet Heinkade
Piet Heinkade
Piet Heinkade
Piet Heinkade 1
Piet Heinkade 11
Piet Heinkade 167-173
Piet Heinkade 179-181
Piet Mondriaanstraat 140
Piet Zwarthof 2
Pieter Aertszstraat 119-131, Rustenburgerdwarsstr 2
Pieter Braaijweg 12
Pieter Braaijweg 213, Amsterdam-Duivendrecht
Pieter Calandlaan
Pieter Calandlaan 3
Pieter Calandlaan 703-831, H. Gerhardstraat 6-158, Jan Smitstraat 1-47
Pieter Calandlaan 841-939, Jan Smitstraat 6-50
Pieter Calandlaan 86
Pieter Calandlaan 91-99, Tourniairestraat 20-106, Louis Chrispijnstraat 50-236
Pieter Calandlaan 945-1193, Domela Nieuwenhuisstraat 6-64, Bart Poesiatstraat 1a, 6-64, Klaas Katerstraat 1
Pieter Calandlaan, Tournairestraat
Pieter Callandlaan (verlengde), Pieter Callandlaan (verlengde)
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 170-176
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 66-68
Pieter Cornelisz. Hooftstraat 94-98
Pieter de Hoochstraat 11A-G
Pieter de Hoochstraat 5-7
Pieter de Hoochstraat 55 e.o.
Pieter Holmplein 1-169, Cornelis Zillisenlaan 3-19, Johan Lulofstraat 1-3
Pieter Jacobszstraat 26
Pieter Nieuwlandstraat 93-95
Pieter Pauwstraat, Nicolaas Witsekade39-452
Pieter Postsingel, Dr. J.A. Ringersstraat, Abraham Kuyperplein
Pieter van der Doesstraat 34
Pietersbergweg 1-55
Pietersbergweg 201-271
Pietersbergweg 301-773
Pietersbergweg 6-682, Paasbergpad 1
Pietersbergweg 686-1218, Posbankpad 2
Pilotenstraat 36-74
Piri Reisplein 1-81, Piri Reisplein 1-81
Piri Reisplein 1-81, Piri Reisplein 1-81
Piri Reisplein 101
Planciusstraat 19-21
Plantage Doklaan 8-12
Plantage Kerklaan 36-40
Plantage Kerklaan 38-40
Plantage Kerklaan 38-40
Plantage Kerklaan 61A
Plantage Middenlaan 33-35
Plantage Middenlaan 4, Plantage Parklaan 9B + C
Plantage Middenlaan 40
Plantage Middenlaan 41
Plantage Middenlaan 45
Plantage Middenlaan 48
Plantage Middenlaan 50-56, Plantage Muidergracht 97-99, Plantage Lepellaan 7-16, Plantage Westermanlaan 2-20
Plantage Middenlaan 6-8
Plantage Muidergracht 123-127
Plantage Muidergracht 13 b,c‚d, Plantage Muidergracht 13 b,c‚d
Plantage Muidergracht 18-20
Plantage Muidergracht 39,41,43, Plantage Muidergracht 39,41,43
Plantage Muidergracht 6 A-K, Plantage Muidergracht 6 A-K
Plein '40-'45
Plein 40-45, Burgemeester de Vlugtlaan
Plesmanlaan 121
Plesmanlaan 121
Plesmanlaan 121
Plesmanlaan 121
Plesmanlaan 121
Plesmanlaan 125
Plesmanlaan 125
Pluvierstraat 11, Meeuwenlaan 299
Poeldijkstraat 10
Poeldijkstraat 14-1014
Poeldijkstraat 255-317
Poeldijkstraat 319-367
Poeldijkstraat 369-399
Polaklaan 11-1ia, Henri, Polaklaan 11-1ia, Henri
Polderweg 300
Polderweg 648
Polderweg 8-90
Polonceau-kade 2, 27, 31, 40, Pazzanistraat 4-10, Gosschalklaan 6, 7, 8, 12
Polonceaukade 3-23, Pazzanistraat 1-47
Pontsteiger 1-343, 2-318
Pontsteiger 390
Poortland 186-242
Poortland 260
Poortland 262
Postjesweg 1
Postjesweg 122-146, Jan Tooropstraat 72-94, Jan Mankesstraat 2-20, 29-43, Willem Nakkenstraat 2-20, 31-45
Postjesweg 160-344, Johan Greivestraat 1
Postjesweg 179
Postjesweg 179a
Postjesweg 4-12, Witte de Withstraat 1-5
Postjesweg, Rembrandtpark
Potgieterstraat 34
Pr. Hendrikkade 122, Prins Hendrikkade 122
Pracanalaan
Praterlaan, Bernabeuhof, Delli Alpihof, Esplanade de Meer
Preangerstraat 5-13, Mataramstraat 2-4, Semarangstraat 27-39, Tidorestraat 231-233
President Allendelaan 101-363
President Allendelaan 4
President Kennedylaan
President Kennedylaan 264-266
President Kennedylaan 5
President Kennedyplantsoen 1-73
Pretoriusstraat 3-9, Transvaalstraat 8-28 en 55-59
Prins Hendrikkade
Prins Hendrikkade 108
Prins Hendrikkade 108
Prins Hendrikkade 139
Prins Hendrikkade 142
Prins Hendrikkade 188
Prins Hendrikkade 2-3
Prins Hendrikkade 33
Prins Hendrikkade 48
Prins Hendriklaan 31, Tenierstraat4, Tenierstraat 8, PC Hoofdstraat 169-181
Prinseneiland 31
Prinseneiland 443
Prinseneiland 5
Prinseneiland 53-57
Prinseneiland 8
Prinseneiland 91
Prinsengracht 1119+1123
Prinsengracht 187
Prinsengracht 200
Prinsengracht 215 A-C, 217 A-D, Prinsengracht 215 A-C, 217 A-D
Prinsengracht 225-227
Prinsengracht 239
Prinsengracht 241
Prinsengracht 309-311
Prinsengracht 313-325, Keizersgracht 224-236, Reestraat 2
Prinsengracht 349-353
Prinsengracht 385-395
Prinsengracht 414-418, Raamstraat 5
Prinsengracht 449
Prinsengracht 485-487
Prinsengracht 587, Keizersgracht 440
Prinsengracht 612
Prinsengracht 691-693
Prinsengracht 709-713
Prinsengracht 767-769, Kerkstraat 110-126
Prinsengracht 769
Prinsengracht 775-779
Prinsengracht 852-856
Prinsengracht 89 t/m 133
Prinsenstraat 23
Prinses Irenestraat 30
Processorstraat 16
Processorstraat 28
Processorstraat 3
Prof. J.H. Gunningstraat 11-41, 51-81, 91-121
Professor J.H. Gunningstraat 2-52
Professor Tulpplein 4, Professor Tulpstraat 2
Professor Tulpplein 8-24, Huddekade 19-28
Professor Tulpstraat 4-12
Professor Tulpstraat 5 t/m 15
Proffesor Tulpstraat 5-15
Programmeurstraat 10
Purperhoedenveem 7, 11-15, Veemkade 366-372,, Withoedenveem 8-16,
Pyreneeén 1-17
Quashibastraat 24-34, Van Gamerenstraat 75, Virginiastraat 2-62
Quellijnstraat
Quellijnstraat 113-117
Raamgracht 4
Raamstraat 33
Raasdorperweg 20
Radarweg 32A
Radboud 20a-42b, Van Nijenrodeweg 865-874
Radboud 20a-42b, Van Nijenrodeweg 865-874
Radioweg 56
Radioweg 76
Raoul Wallenbergstraat 71-179
Raoul Wallenbergstraat,Claus van Amsbergstraat, Ke
Rapenburg 31-33
Rapenburg 35
Rapenburg 46-54
Rapenburg 49
Rapenburgerstraat
Rapenburgerstraat 101-103
Rapenburgerstraat 169-171
Rapenburgerstraat 73
Ravenswaaipad
Reguliersdwarsstraat 117
Reguliersdwarsstraat 44-48, Reguliersdwarsstraat 44-48
Reguliersdwarsstraat 50-64
Reguliersdwarsstraat 93-101
Reguliersdwarsstraat 93-101
Reguliersgracht 107, Falckstraat 2-4
Reguliersgracht 82
Reijnier Vinkeleskade 53
Reimerswaalstraat
Reimerswaalstraat 101
Reimerswaalstraat 24-52, Steelvlietplein 23-51
Reina Prinsen Geerligsstraat 1-27, Theodorus Dobbestraat 48-50
Reinier Engelmanstraat 9-157, Jan Puntstraat 5-151
Reinwardstraat
Rembrandtplein 47, Amstelstraat 12, Herengracht 595-597
Revaleiland 1
Revaleiland 121-286
Revaleiland 3-111, 4-170
Revaleiland 345-445, 406-492
Revaleiland 500
Reyer Anslostraat 4
Rhijnspoorplein 2
Richard Holstraat 8
Ridderspoorweg 124-132, Boterbloemstraat 79-87
Ridderspoorweg 135-169
Ridderspoorweg 140-200, Boterbloemstraat 91-93, Johan van Hasseltkade 328-332
Ridderspoorweg 185-265
Ridderspoorweg 56, 60, 64, Boterbloemstraat 5-23
Ridderspoorweg 66-98
Rietwijkerstraat 55
Rigakade 20, Danzigerbocht 41-45
Rijnlandlaan 3-199, Delflandlaan 2
Rijnloodspad, Venetiëstraat
Rijnstraat 93, Lekstraat 13-15
Rijswijkstraat 175
Rijswijkstraat 4
Rijswijkstraat 9-159, Delflandplein 2-182, Overschiestraat 1-29
Rijtuigenhof 97
Ringdijk 11-13
Ringdijk 44F-G
Ringdijk 58
Ringdijk 98
Ringslangpad 2-59, 101-164, 201-264, 301-364
Ringweg A10-Noord, Twiske-West
Ringweg A10-Noord, Twiske-West
Ringweg A10-Noord, Twiske-West
Rini Ottehof 3-13, 14-30, Emmy Andriessestraat 381, Eva Besnyöstraat 354
Riouwstraat 5-37
Ritzema Bosstraat 12-18, Ingenhouszhof 2-90
Robert Scottstraat 28
Rode Kruisstraat 10
Rode Kruisstraat 14
Rode Kruisstraat 83
Rodenrijsstraat 3-125, Voorburgstraat 211-221, Overschiestraat 170E-U, Vlaardingenlaan 158-440
Roelof Hartstraat 1
Roepie Kruizestraat 4
Roerstraat 91-93
Roetersstraat 184-206, Valckenierstraat 47-51
Rokin 100, Watersteeg 2-6, Rokin 100, Watersteeg 2-6
Rokin 114
Rokin 12-16, Kalverstraat 11-17
Rokin 21, Rokin 49
Rokin 65, Nes 72
Rokin 67
Rokin 67, 125-127
Rommeplantsoen
Roomolenstraat 2
Roseboom 1-48
Rozenburglaan 2
Rozenburglaan 9
Rozengracht 117
Rozengracht 221 t/m 227
Rozengracht 74 A-74 D, Rozengracht 74 A-74 D
Rozenstraat
Rozenstraat 12
Rozenstraat 198-208
Rozenstraat 64-78, Rozengracht 69-79
Rozenstraat 99
Rudolf Dieselstraat 6-16, 7-19, George Westinghousestraat 1-11, Mária Telkesstraat 2-250, Stephensonstraat 3, Sibrandus Stratinghstraat 2-14
Rusland 1-5 , Oudezijds Voorburgwal 199
Rustenburgerstraat 15
Rustenburgerstraat 25
Rustenburgerstraat 6
Ruys de Beerenbrouckstraat
Ruys de Beerenbrouckstraat
Ruys de Beerenbrouckstraat 111,113, 121, Pieter van der Werfstraat 101-211, Ewoud Worststraat 101-105, Wigbolt Ripperdastraat 120-126
Ruys de Beerenbrouckstraat 21-23
Ruyschstraat 15-19, Swammerdamstraat 57-61
Ruyschstraat 81-87
Ruysdaelkade 100
Ruysdaelkade 2-4
Ruysdaelstraat 77-89
s Gravendijkdreef, Koolpalmhof,Kokospalmhof, Kame
s-Gravesandestraat 55
Saaftingestraat
Saaftingestraat 2-292
Saaftingestraat 312
Sam van Houtenstraat 1-179
Sam van Houtenstraat 2
Sam van Houtenstraat, Lambertus Zijlplein
Sandenburch 1-3
Sanne Sannerhof, Erich Salomonstraat
Sanne Sanneshof, Erich Salomonstraat
Sarphatikade 1-5, Sarphatistraat 14A
Sarphatistraat
Sarphatistraat
Sarphatistraat
Sarphatistraat 1
Sarphatistraat 104
Sarphatistraat 2
Sarphatistraat 34-40
Sarphatistraat 370
Sarphatistraat 370
Sarphatistraat 42, Sarphatistraat 42
Sarphatistraat 47-55
Sarphatistraat 58-60
Sarphatistraat 62-64
Sarphatistraat 82
Sausalitolaan 8-174
Scharenburg 10
Scheepsbouwkade 3a
Scheepsbouwweg 38-68
Scheepstimmermansstraat 62, Scheepstimmermansstraat 62
Scheepstimmermanstraat 128, Scheepstimmermanstraat 128
Scheepstimmermanstraat 132, Scheepstimmermanstraat 132
Scheepstimmermanstraat 18, Scheepstimmermanstraat 18
Scheepstimmermanstraat 26, Scheepstimmermanstraat 26
Scheepstimmermanstraat 40, Scheepstimmermanstraat 40
Scheepstimmermanstraat 46, Scheepstimmermanstraat 46
Scheepstimmermanstraat 48, Scheepstimmermanstraat 48
Scheepstimmermanstraat 60, Scheepstimmermanstraat 60
Scheepstimmermanstraat 80 en 82, Scheepstimmermanstraat 80 en 82
Scheepstimmermanstraat 84, Scheepstimmermanstraat 84
Scheepstimmermanstraat 88, 90, 92, Scheepstimmermanstraat 88, 90, 92
Scheepstimmermanstraat, Scheepstimmermanstraat
Scheepstimmermanstraat, Scheepstimmermanstraat
Scheepstimmermanstraat, Scheepstimmermanstraat
Scheeptimmermanstraat, Scheeptimmermanstraat
Scheldeplein 1-5
Schepenbergweg 31
Schepenbergweg 39
Schepenbergweg 50
Schepenlaan 15-41
Schepenlaan 43-69
Schepenlaan 71-143, Statenjachtstraat 115-249
Schepenlaan 71-143, Statenjachtstraat 115-249
Schepenlaan, Statenjachtstraat
Schielandplein 4-6, 14-112
Schillingdijk, Schillingdijk
Schimmelstr. 7-11
Schimmelstraat 41-43
Schinkelhavenkade 12-14, Amstelveenseweg 94-104
Schinkelkade 16-17
Schinkelkade 67
Schinkelkade, 1e Schinkelstraat (Meerpaal)
Schinkelstraat 15-21
Schipluidenlaan 126-222
Schipperstraat 6-10
Schollenbrugpad 2-84, Weesperzijde 112a-p
Schollenburgstraat, Weesperzijde
Schoolstraat 4 -18
Schoolstraat 4 -18
Schoolstraat 5-17
Schotse Hooglanden
Schuitenhuisstraat 5
Science Park 104
Science Park 106
Science Park 113
Science Park 120
Science Park 121-135
Science Park 306
Science Park 408-410
Science Park 608
Science Park 610
Science Park 619-816
Science Park 650
Science Park 900
Science Park 900
Science Park 904
Sean MacBridestraat 60-80, 82-86, 90-104, Raphael Lemkinstraat 17-37, 39-71, Janusz Korczakplantsoen 1-13,2-14, Claus van Amsbergstraat 1-15
Seineweg 2
Seinwachtterstraat, Kees Breideplantsoen, Lampenistenstraat, Panamakade
Sem Presserhof 59-129 en 72-108, Maria Austriastraat 698, Lumièrestraat 15-43, IJburglaan 1361-1389
Senecastraat 23-141, Confuciusplein 2-14
Seranggracht
Shetlandlaan, Whalsaystraat, Wolinstraat, Akersluisweg, Bartastraat, Bormnholmstraat, Colonsaystraat, Hebridenlaan, Ionaplantsoen
Siciliëweg 61
Sierenborch 25
Sijsjesbergweg 10-36
Sijsjesbergweg 50
Simon Stevinstraat 48
Simon Stevinstraat 51-63
Singel
Singel 127
Singel 200-208
Singel 286
Singel 40-42
Singel 43
Singel 447
Singel 449
Singel 540
Singel 542-548
Singel 68
Sint Annenstraat 6-8, Warmoesstraat 133-145
Sint Bernhardpas, Brenner, Mont Blancplein
Sint Jansstraat 1, 7-9, 15-21, 27-29 en 37-39, Leidekkerssteeg 6, 23, Oudezijds Voorburgwal 198-200
Sint Jansstraat 3-5, 21-23, 31-35 en 41-43
Sint Jansstraat en Leidekkersteeg
Sint Nicolaasstraat
Sint Nicolaasstraat 23
Sint Nicolaasstraat 23
Sint Nicolaasstraat 25-27
Sint Nicolaasstraat 33-35
Sint Nicolaasstraat 37-43
Sint Willibrordusstraat 105-111
Sint Willibrordusstraat 62a-66g
Sint Willibrordusstraat 62a-66g
Sint Willibrordusstraat 99-103
Sixhavenweg 27
Slego 1
Slego 2
Slego 4
Slootdorpstraat 142-156, Krabbendamstraat 39-57, Volendammerweg 175-193, Midwoudpad 49-59, 68-102
Slootdorpstraat 160-266, Markengouw 145-175
Sloterkade
Sloterkade 134-139
Sloterkade 22
Slotermeerlaan
Slotermeerlaan 1
Slotermeerlaan 103A-L
Slotermeerlaan 160
Sloterweg 1043C
Sloterweg 1209-1211
Sloterweg 746
Sloterweg 773-783
Slufter, Weeversweg 37, Ydoornlaan
Smalschipstraat 1-21, Barkasstraat 66-82, Hooivletstraat 76-78
Smaragdplein 3-5
Sneeuwbalweg 5
Soembawastraat
Soembawastraat
Soendastraat 1-127, Molukkenstraat 16-62, Billitonstraat 6-12, Madurastraat 121-129
Soerapatistraat 1-187, VOC-kade 250
Softwareweg 3-5
Spaarndammerdijk 1-11
Spaarndammerdijk 319
Spaarndammerstraat 54-56, Westzaanstraat 81-85
Spaarndammerstraat 69-75a
Spaarndammerstraat 99-113
Spadinalaan 165-347
Spadinalaan 272-536
Spadinalaan 3-149
Spadinalaan 584-856
Spadinalaan 6-86
Spadinalaan 92-266
Spaklerweg 10A
Spaklerweg 12C
Spaklerweg 14-24
Spaklerweg 16
Spaklerweg 52
Spaklerweg 52, Amsterdam-Duivendrecht
Spaklerweg, van Marwijk Kooystraat
Speelmanstraat 2-82, Theodorus Dobbestraat 94
Spijkerkade 28
Spijkerkade 31-156
Spijtellaantje 5-11
Spinozastraat 39a-c
Spoorslag 11-25, Zuidplein 7-13
Sportpark De Weeren 5
Spui 3, Kalverstraat 141A-145
Spuistraat 172
Spuistraat 175
Spuistraat 210
Spuistraat 219-231, Wijdesteeg 3-7, Nieuwezijds Voorburgwal 268
Spuistraat 236-238
Spuistraat 3, Nieuwezijds Voorburgwal 28
Spuistraat 82
Srefidensiplein 206-236, Trimurtistraat 6-42
St, Jacobsstraat 1-5, Nieuwendijk 114-122
St. Annenstraat 4-6, Warmoesstraat 133
St.Pieterpoortsteeg 31+33
Staalmeesterslaan 410
Stade de Colombes
Stade de Colombes
Stade de Colombes, Anfieldroad
Stadionkade 113
Stadionplein 100-234
Stadionplein 260, 300
Stadionplein 28
Stadionplein 6-18
Stammerlandweg 10
Statenjachtstraat 1
Statenjachtstraat 1c
Stationsplein
Stationsplein
Stationsplein 49
Stavangerweg 50-877, Gevleweg 20-91
Stavangerweg 890
Stavangerweg 902
Stellingweg 7
Stephensonstraat 2A-20K, Eerste Ringdijks traat 1A-5E
Stephensonstraat 35,37, Eerste Ringdijkstraat 10-662
Stettineiland 13-74
Stettineiland 2-12
Stettineiland 77-134
Steven van Dorpelpad 1-31
Strandeilandlaan 139-145, Nydia Ecurystraat 22-26, Van Gamerenstraat 26-74
Strandeilandlaan 169-185
Strandeilandlaan 7-123, Nydia Ecurystraat 6, Muiderlaan 441
Strawinskylaan 10
Strawinskylaan 2999-4123, Parnassusweg 701-739, Eduard van Beinumstraat 110
Strawinskylaan 8A
Strekkerweg 75
Strekkerweg 79
Struisgrasstraat 1
Suikerbakkerssteeg, Nieuwe Nieuwstraat
Suikerpeerpad 14-18, 32-36, 46-48, Moestuinlaan 13, 15, 33-37, 55-57, Boomgaardlaan 55, 71-73, Goudbalpad 1-3, 28-32, 33-35, 42-44, Vijgepeerpad 14-18, 24-34, Kampervenuspad 1, 28-32, 35, 42-44, Juttepeerpad 14-18, 24-34, Winterjanpad 35
Suikerpeerpad 2-12/15-17/37-39,Goudbalpad 4-18/29-31/37-39,Vijgepeerpad 15-17/20-22/27-29/39-41,Moestuinlaan 17-27/39-49,Kampervenuspad 4-18/3-5/ 31-33,Juttepeerpad 2-12/15-17/20-22/27-29/39-41,Winterjanpad 3-5/31/33,Boomgaardlaan 83-85
Sumatrakade
Sumatrakade
Sumatrakade
Sumatrakade
Sumatrakade
Sumatrakade, Sumatrakade
Sumatraplantsoen 50-188, Sumatrastraat 248-308, 316-404
Sumatraplantsoen 9-11
Sumatrastraat 160-164
Sumatrastraat 214-314
Surinamekade
Swammerdamstraat 15
Swammerdamstraat 15
Swammerdamstraat 33-39
Swammerdamstraat 38
Swammerdamstraat 56
T.T. Vasumweg 160
T.T. Vasumweg 58
tade de Colombes
Tafelbergweg 47
Tafelbergweg 8
Talbotstraat 167-227, Bert Haanstrakade 216-240, Bert Haanstrahof 2-28
Talbotstraat, IJburglaan
Teleportboulevard 121-133
Tempelhofstraat 2
Ten Katestraat 39-41
Ten Katestraat 67-101
Ten Katestraat 8, Wenslauerstraat 1
Termini 31-487
Tesselschadestraat 31
Th. Van Hoytemastraat 1 t/m 89
Th. Weeversweg 11-115, Zilverplevierstraat 3-117, De Schorrenstraat 2-12, Noorderhaakspad 4-80, Zuidgorsstraat 3-81
Th.J. Lammerslaan 9-79
Th.K. van Lohuizenlaan 2-164
Th.K. van Lohuizenlaan 202-250, Zeeburgerdijk 379-389
Thomas R. Malthusstraat 5-13
Thomas van Aquinostraat 2
Thomasso Albinonistraat 2-170, Barbara Strozzilaan 302-388
Tijl Uilenspiegelstraat 12
Tijnmuiden 21-97
Timorplein 21
Timorplein 21
Timorplein, Borneostraat
Tindalplein, Baron G.A. van, Tindalplein, Baron G.A. van
Tip Maruggstraat 6-54, Muiderlaan 399C
Toetsenbordweg 22-26, Disketteweg 3
Toldwarsstraat 4-12
Tolhuisweg 10
Tolhuisweg 5
Tom Schreursweg 40
Tommaso Albinonistraat 200
Ton de Leeuwstraat 4-94
Tosaristraat 30a
Tourniairestraat 1-3
Tourniairestraat 15-43
Transformatorweg 6
Transformatorweg 6
Tretjakovlaan
Troelstralaan 213-251
Trompenburgstraat
Trompenburgstraat 2
TT Vasumweg 148-156
Tt. Neveritaweg 15
tt. Neveritaweg 55-57
tt. Neveritaweg 6
tt. Vasumweg 140
tt. Vasumweg 170
tt. Vasumweg 261
tt. Vasumweg 32-42, ms. van Riemsdijkweg 2
tt. Vasumweg 61-63
Tugelaweg 18-31, Retiefstraat 2-28, Cilliersstraat 2-8, Hertzogstraat 1-7
Tuinderijlaan 2
Tuinstraat 169, Tuinstraat 171, Tuinstraat 169, Tuinstraat 171
Tussen Meer 1, Osdorpplein 501-509
Tweede Constantijn Huygensstraat 37-39
Tweede Hugo de Grootstraat 2-6
Tweede Jan Steenstraat 99b,Hemonystraat 33b
Tweede Jan van der Heijdenstraat 91-93
Tweede Oosterparkstraat 221-223
Tweede Oosterparkstraat 35-47
Tweede Sweelinckstraat, Sint Willibrordusstraat
Tweede van Swindenstraat 166-170, 178-184
Tweede Weteringdwarsstraat
Tweede Weteringdwarsstraat 47-53
Tweede Weteringplantsoen
Twiske-West
Twiske-West
Twiske-West
U.J. Klarenstraat 5-65
Uilenburgergracht, Valkenburgerstraat, Uilenburgergracht, Valkenburgerstraat
Uilengouw 5-29, 6-16
Utrechtsedwarsstr. 36, 38
Utrechtsedwarsstraat 111- 115, Utrechtsedwarsstraat 111- 115
Utrechtsedwarsstraat 127-131
Utrechtsedwarsstraat 23, 26, 44-48
Utrechtsedwarsstraat 56, Utrechtsedwarsstraat 56
Utrechtsestraat 70-72
Vaalmuiden 1
Vaalmuiden 11-15
Vaalmuiden 17-37
Vaalmuiden 7
Valentijnkade
Valeriusplein 12-18
Valeriusplein 7-8
Valeriusplein 9, Lassusstraat 2-6
Valkenburgerstraat
Valkenburgerstraat
Valkenburgerstraat 130-146
Valkenburgerstraat 14
Valkenburgerstraat 186-200
Valkenburgerstraat 212-216
Valkenburgerstraat 72 en 104-106
Valkenburgerstraat 76-90
Valschermkade 19-23
Valschermkade 36
Valschermkade 37
Valschermkade 38, Vliegtuigstraat 6
Van 't Hofflaan 16, Pasteurstraat 43
Van Baerlestraat
Van Baerlestraat 2-4, Vossiusstraat 53
Van Baerlestraat 27
Van Beuningenplein
Van Beuningenstraat 134-142,150-158, Van Boetzelaerstraat 13-37, Groen van Prinstererstraat 75-77
Van Beuningenstraat 190-198
Van de Sande Bakhuijzenstraat 2
Van der Boechorststraat 6A
van der Helstplein 9-17, Karel du Jardinstraat 47
Van der Palmkade, Van Half straat
Van der Pekstraat 1-38, Van der Pekplein 1-15, Oleanderstraat 2-37, Ranonkelkade 2-17, Jasmijnstraat 2-46, Anemoonstraat 1-37, 2-22, Begoniastraat 1-29, 2-16, Meidoornweg 1-11, Meidoornplein 1-19
Van Diemenstraat 2a-11
Van Diemenstraat 32
van Eeghenstraat 114
Van Eesterenlaan
Van Gamerenstraat 91-99, Strandeilandlaan 147-157
Van Halfstraat 9-23, Groen van Prinstererstraat 8-12, Haarlemmerweg 181en193-199 , J M Kemperstraat 120-122 en 140-148
Van Hallstraat
Van Hallstraat 51
Van Hallstraat 613-731, Van der Palmkade 209-288
Van Heenvlietlaan 222-284
Van Heenvlietlaan 50
van Hogendorpstraat 46 - 54, van Limburg Stirumplei 7-9, van Limburg Stirumstraat 24-32
Van Hogendorpstraat 93-111
Van Leijenberghlaan 221
van Lennepstraat 316-324, Lootsstraat 10-14
van Leyenberghlaan, Loowaard
van Leyenberghlaan, Loowaard
Van Moerkerkenstraat 1 - 15, Martinus Nijhoffstraat 2-80, Slotermeerlaan 75-101
Van Musschenbroekstraat 34-156
Van Nijenrodeweg 648
Van Noordstraat 9, Spaarndammerstraat 4-6
Van Noordtstraat 5
Van Oldenbarneveldtstraat 42
Van Ostadestraat 226-230
Van Ostadestraat 40
Van Ostadestraat 61-77
Van Reedestraat 167
Van Reigersbergenstraat 825-922
van Slingelandtstraat 20
Van Spilbergenstraat 166, Mercatorplein 13-15
Van Suchtelen van de Haarestraat 209-291
Van Suchtelen van de Haarestraat 295-335, Fröbelstraat 2-54
Van Suchtelen van de Haarestraat 3-205, Nieuwe Osdorpergracht 442-486, Jan Celestraat 4-10
Van t Hofflaan 29-49, Robert Kochplantsoen 4-10
Van t Hofflaan 51
Van Woustraat 64-70
Vätternkade
Vechtstraat 90-94, Rijnstraat 115
Vechtstroomlaan 2-46, Zuylenhof 1-47, Zuylenlaan 1-11, Nijenrodelaan 1-25
Veemkade
Veemkade 232-364, Veembroederhof 1-287, 4-366, Piet Heinkade 183, 199-201, 211
Veemkade, Dweg
Veerstraat 84-92
Venetiestraat
Victorieplein 26-34
Victorieplein 26-34
Vierwindenstraat 117-145
Vierwindenstraat 4, 14-20
Vijzelgracht 2B
Vijzelstraat
Vijzelstraat 105-111, 121-137, Kerkstraat 245-247, Prinsengracht 955
Vijzelstraat 32
Vijzelstraat 66-80
Vinkenstraat
Vinkenstraat 186-204
Vlaardingenlaan 13-15
Vlaardingenlaan 25
VOC-kade 110-114, Jan Kiststraat 13
VOC-kade 116-156
VOC-kade 162-244
VOC-kade 254-266
VOC-kade 278-310, Pieter Goosstraat 8-82
VOC-kade 30-108, Jan Kiststraat 5-11
VOC-kade 600, Pieter Goosstraat 1
Voet Florijn
Volendammerweg 160
Volendammerweg 172-186
vom Humboldtstraat, Saitetstraat, Stieltjesstraat
Von Zesenstraat 385-675
Vondelkerkstraat 27 A,B,C,D
Vondelpark 3
Vondelpark 7
Vondelstraat 29
Vondelstraat 39-41
Vondelstraat 69-71
Voormalige Stadstimmertuin 1
Voormalige Stadstimmertuin 2
Voormalige Stadstimmertuin 4-6
Vossenbesstraat 1-9,2, Rijsbesstraat 1-25, Veenbesstraat 2-10, 1-17, Tuinderijlaan 1-93, Boomgaardlaan 12-58, Rijsbesstraat 2-18
Vossiusstraat 5-6-7
Vossiusstraat 56
Vredenhofweg 3
Vreeswijkpad 5
Vrijheidslaan 1-43, Kromme Mijdrechtstraat 11-15, Amsteldijk 136.142, Waverstraat 2
Vrolikstraat 24-36
Vrolikstraat 331-385
Vrolikstraat 387-409
Vrolikstraat 423-445
Vrolikstraat 447-449, 451H-455H, Derde Oosterparkstraat 240H-246H
Vrolikstraat 62-68, 255, 261, 269-271, 279-285, 291-297, 307-313
Vrolikstraat 8
W. Schoutenstraat, Van Spilbergenstraat, Willem Schoutenstraat
Waagdragerhof 2-198
Wagenaarstraat 482 A-S
Waldenlaan 183-227
Waldenlaan 40-210
Warmoesstraat 111
Warmoesstraat 18
Warmoesstraat 44-50
Waterlandplein 18-22, 235-249, 288-298, IJdoornlaan 251, 259-261
Waterlandplein 21-211, 36-244, 291-331
Waterlandplein 282
Waterlooplein
Waterlooplein 177-179
Waterlooplein 211-213
Waterschapstraat 1
Watertorenplein 2c-2m
Watervoort 13-19
Watervoort 23
Watervoort 31
Weesperplein 17
Weesperplein 4
Weesperstraat 105
Weesperzijde 1046
Weesperzijde 23
Weesperzijde 39-40
Weesperzijde 71-72
Welnastraat 352-382
Welnastraat 727-779, Welnapad 2-36, Amstelvlietstraat 528-696, Markonstraat 3-5
Welnastraat 785-841
Welnastraat 845
Wembleylaan, Anfieldroad
Wenslauerstraat 47-53
Wenslauerstraat 65-69
Werfkade 12
Westeinde 1
Westelijk Havengebied
Westerdok 322-360, Westerdoksdijk 217-409, Winthontstraat 2-78
Westerdok 4-318, Westerdoksdijk 1-211, Westerdoksplein 2-12, Winthontstraat 1-15
Westerdok 440-536
Westerdok 444, 602, 604, Westerdoksdijk 215-225, Withontstraat 2-62
Westerdok 828-854, Westerdoksdijk 607-675
Westerdoksdijk
Westerdoksdijk 273-421, Westerdok 320, 362, 366-436, 538-542, Leliëndaalstraat 1-49
Westerdoksdijk 45, 48-50
Westerdoksdijk 50A
Westerkoggestraat 1-19, Valkkoogstraat 1-12, Beemsterstraat 610-632, Markengouw 452-458, Driebanstraat 1-23
Westermarkt 20
Westerstraat 187
Weteringschans 136, Huidekoperstraat 19
Weteringschans 18, Zieseniskade 57
Weteringschans 197-199
Weteringschans 261
Wibautstraat 129-131
Wibautstraat 133
Wibautstraat 150
Wibautstraat 174-182
Wibautstraat 19-27
Wibautstraat 2
Wibautstraat 220
Wibautstraat 224
Wibautstraat 3
Wibautstraat 48-64, Blasiusstraat 68, Eerste Oosterparkstraat 103-105
Wibautstraat 5, Tilanusstraat 5-23V, 2e Boerhaavestraat 12A-18U
Wibautstraat 64-80, Eerste Oosterparkstraat 50
Wiborgeiland 1-72
Wiborgeiland 177-193
Wiborgeiland 201-281
Wiborgeiland 78-171
Wigbolt Ripperdastraat 8-100, Ewoud Worststraat 100-102
Wijkergouw 4a-4f
Wijkergouw, Wijkergouw
Wijnsilostraat 3-179, Cruquiusweg 67B
Wijnsilostraat 4-108, Bottelarijstraat 1-45, Slijterstraat 1-35, 4-38, Zeeburgerkade 900-984, Metselstraat 1-37
Wijttenbachstraat 37-54
Wijttenbachstraat 37-55
Wijttenbachstraat 5-35/57-69
Wildeman, Wildeman
Wildrijkstraat 2
Wilgenweg 2-4
Wilhelmina Druckerstraat, Henri Dunantstraat
Wilhelminastraat 20 en 26
Willem Augustinstraat 190-230, 126-167, 168-188 Beb Bakhuysstraat 1-15, e.v.
Willem Beukelsstraat 2-24, 9-21, Ringdijk 29, Simon Stevinstraat 25-33, 38-46, Wakkerstraat 30-36, James Wattstraat 1-3, 2-6
Willem de Zwijgerlaan 334-340
Willem de Zwijgerlaan 350
Willem Fenengastraat 14
Willem Frederik Hermansstraat 3-177, Oosterdoksstraat 67-131, Oosterdokskade 135
Willem Parelstraat 11-163
Willem Parelstraat 170-288
Willem Parelstraat 177-425
Willem Parelstraat 2-36, Oostenburgermiddenstraat 2
Willem Parelstraat 300-432
Willem Parelstraat 42-106
Willem van Konijnenburgstraat 1-7
Willem van Weldammelaan 61-133
Willemsparkweg 102-104
Willemsstraat 1-15, Willemsstraat 1-15
Willemsstraat 204 - 210
William Barlowsteiger 1-14
Willy Mullenskade, IJburglaan
Willy Sluiterstraat 2-230, Piet Mondriaanstraat 5-79
Wiltzanghlaan 60
Wim Noordhoekkade 106-132, Ben van Meerendonkstraat 215-321, Fritz Dietrich Kahlenbergstraat 114-264
Wim Noordhoekkade 634-666, 676-698
Wingerdweg 8-10
Wingerdweg 98
Winterjanpad 2-164
Wittenstraat 73
Woestduinstraat 16-18
Wolbrantskerkweg
Wolbrantskerkweg 1-137
Wolbrantskerkweg 139 - 207, Tussenmeer 70
Wormerveerstraat 15
Woutertje Pietersestraat 1-2
Ydoornlaan, Zuiderzeeweg
Zaaiersweg 11-15
Zaaijersweg 95,97,99, Zaaijersweg 95,97,99
Zaandammerplein 154-156
Zaanstraat 20-35
Zaanstraat 56-60, Zaandijkstraat 5-13
Zaanstraat 70-75, Polanenstraat 1-3
Zandpad 3
Zandstraat 2
Zandstrooierstraat 1-105, Pantograafstraat 1-109, 2-88, Hijskraanstraat 1-7, Cruquiusweg 142A, Locomotiefstraat 4
Zandzeggestraat 1
Zandzeggestraat 7
Zeeburgerdijk
Zeeburgerdijk
Zeeburgerdijk
Zeeburgerdijk 112-114, Billitonstraat 1
Zeeburgerdijk 289 t/m 373
Zeeburgerdijk 420-522
Zeeburgerdijk 88-110, Lombokstraat 1-35, Lampongstraat 1-23, Padangstraat 1-36, Djambistraat 2-36
Zeeburgerkade 1184
Zeeburgerpad 28-29
Zeeburgerpad 5-7, Zeeburgerpad 5-7
Zeeburgerpad 54, Veelaan 15
Zeedijk 30
Zeedijk 32
Zeedijk 4, 6At/mF
Zeedijk 92
Zocherstraat 23
Zonnebeke
Zoutkeetsgracht 114-118
Zoutkeetsgracht 342-370, Zoutkeetsplein 1-7
Zuideinde 226-262
Zuideinde 286
Zuideinde 324-344
Zuideinde 342 t/m 344
Zuideinde 431
Zuideinde, Zuideinde
Zuidelijke Wandelweg 41
Zuidelijke Wandelweg 93-127
Zuiderakerweg 128
Zuiderakerweg 60
Zuiderakerweg 88
Zuiderakerweg 90
Zuiderakerweg 94
Zuiderzeeweg
Zuiderzeeweg
Zuiderzeeweg 14-22
Zuiderzeeweg 50-98
Zwaansvliet 5
Zwanebloemlaan
Zwanebloemlaan
Zwanebloemlaan
Zwanebloemlaan
Zwanebloemlaan
Zwanebloemlaan 176-196, 222-242,Mattenbiesstraat 1
Zwanebloemlaan 33-63
Zwanebloemlaan 57-75, Zwanebloemlaan 79-99, Zwanebloemlaan 81-91, Zwanebloemlaan 105-107, Zwanebloemlaan 113-115, Zwanebloemlaan 121-123
Zwanebloemlaan 64-108
Zwanebloemlaan 65-95
Zwanebloemlaan 77-79, Zwanebloemlaan 93-95, Zwanebloemlaan 101-103, Zwanebloemlaan 109-111, Zwanebloemlaan 117-119, Zwanebloemlaan 125-127
Zwanebloemlaan 97-139
Zwanebloemlaan, Mattenbiesstraat
Zwanebloemlaan, Mattenbiesstraat,Diemenparklaan
Aantal woningen
van:
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
tot:
0
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
Aantal kamers
van:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
tot:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Gemiddeld oppervlak
van:
0
25
50
75
100
125
150
175
200
225
250
275
300
325
350
tot:
0
25
50
75
100
125
150
175
200
225
250
275
300
325
350
Over deze site
Disclaimer
Amsterdam.nl
×